Petlas Lastik

Petlas Lastik Fiyatları

3.657 farklı Petlas Lastik için fiyatlar listeleniyor.

Starmaxx Lastik Continental Lastik Petlas Lastik Pirelli Lastik Michelin Lastik Bridgestone Lastik

Fiyatı Düşen Petlas Oto Lastikler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 MevsimYaz185 65 R15205 55 R16Otomobil4X4 / SUV202120220 - 750 TL 750 - 1.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Petlas Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.000 TL2.000 TL üstü
Markası Petlas Özellikler Mevsim Araç Türü Ebat Hız Sınıfı Seri Yük Endeksi Gürültü Islak Yol Tutuşu Yakıt Verimliliği Üretim Tarihi SatıcıToplam 16 satıcı. Ürün Puanı

Petlas 175 65 R14 Petlas 175 70 R13 Petlas 205 55 R16 Yaz LastiğiPetlas 185 65 R15Petlas Kış Lastiği FiyatlarıPetlas Yaz Lastiği

En Popüler Petlas Oto Lastikler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Petlas Lastik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Petlas Lastik Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Petlas Lastik hangileri?

Bugün Akakçe'de 3.657 farklı model arasında

En çok satan Petlas Lastik hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Petlas Lastik:
  1. Petlas Elegant PT311 185/65 R15 88T Yaz Lastiği
  2. Petlas Imperium PT515 205/55 R16 91H Yaz Lastiği
  3. Petlas Imperium PT515 195/65 R15 91H Yaz Lastiği
  4. Petlas Imperium PT515 205/55 R16 91H Yaz Lastiği - 2022
  5. Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H Yaz Lastiği

En Ucuz Petlas Lastik Fiyatları Akakçe'de!

Aracın zemin ile temasını sağlayan en önemli ve tek parçası olan araç lastikleri, bir takım kimyasal maddelerin yüksek ısı ve basınçla bileşiminden oluşur. Kullanılan aracın ve sürücünün performansını zemine yansıtan lastiklerin ayrıca güvenli bir yolculuk ve fren yapıldığı durumlarda emniyetli bir mesafede duruş işlevleri de bulunur. Bu nedenle güvenli yol tutuşu sağlayan, kaliteli ve güvenilir bir lastik markası seçmek oldukça önemli bir karar olarak karşımıza çıkar.
Yerli sermaye üretimi ile ekonomimizin gurur kaynağı olan Petlas, Petrokimya Holding A.Ş olarak 1976 yılında Kırşehir'de kurulmuştur. İlk lastiğini 1989 yılında üreten firma; bugün otomobil lastikleri, 4x4 lastikleri, hafif ticari araç lastikleri ve ağır vasıta lastikleri için üretimler yapıyor. Uçak lastikleri konusunda Türkiye pazarındaki tek üretici firma olan Petlas, kendi lastik teknolojisini de geliştirebilen bir seviyededir.
Türkiye'nin dışa bağımlılıktan kurtulmasını amaçlayan Petlas markası; günümüzde 100'den fazla ülkeye ihracat faaliyetleri yürütüyor. Bunun yanı sıra CO2 salınımını azaltmak, zararlı kimyasal kullanımını engellemek ve düşük yakıt tüketimine sahip lastikler üretmeyi hedefleyen firma; "Güvenli Lastik" misyonu gereği sürekli son teknolojiyi takip ediyor.
İlerleyen teknolojiyi yakından takip etmesi sayesinde her geçen gün daha çok gelişen Petlas lastik modelleri sürücülerin de en çok güvendikleri ve tercih ettikleri oto lastiklerinin başında geliyor. Siz de aracınız için hem güvenilir hem de bütçe dostu bir lastik arıyorsanız; akakce.com ile tanışma fırsatını sakın kaçırmayın. Çünkü en hesaplı Petlas lastik fiyatları akakce.com’da sizleri bekliyor.

En İyi Petlas Lastik Modelleri

Uçaklardan iş makinelerine, binek araçlardan otobüs ve kamyonlara kadar birçok araç için lastik üreten Petlas markası; lastik modelleri çeşitliliği konusunda da sürücülere bir hayli zengin seçenekler sunuyor. Araç tiplerine ve iklim koşullarına göre değişen modeller ile Petlas lastik modelleri tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte bir ürün portföyüne sahip. Firmanın lastik modellerini genel bir kategori altında incelemek gerekirse; Petlas’ın kış lastikleri, yaz lastikleri ve dört mevsim lastikleri ürettiğini söylemek mümkün. 7?’nin altındaki soğuk hava koşulları için kış lastiği ve 7?’nin üzerindeki sıcak hava koşulları için yaz lastiği üretiminin yanı sıra tüm hava koşullarında kullanıma uygun dört mevsim lastikler de Petlas lastik modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca Petlas Imperium PT515, Petlas Snow Master W651 ve Petlas Elegant PT311 oto lastikleri modelleri de ürün skalasında bulunan diğer modeller arasındadır.
Bu seçenekler arasından yapacağınız lastik modeli tercihinin ise tamamen aracınızın ihtiyacına ve aracınızı kullanacağınız bölgenin iklim koşullarına göre belirlenmesi öneriliyor. ‘’Aracınızı uzun yolculuklar için mi kullanacaksınız, yoksa kısa mesafeler için mi? Bulunduğunuz yerin iklim koşulları nasıl?’’ Siz de bu ve bunlara benzer sorulara vereceğiniz cevaplar doğrultusunda aracınızın ihtiyacı olan lastiği belirleyebilir ve en uygun Petlas lastik fiyatları ile aracınızın ihtiyacı olan lastiğe akakce.com ile en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Petlas Lastik Yorumları

Akakce.com ziyaretçilerinin yapmış oldukları Petlas lastik yorumları incelendiğinde; Petlas lastiklerini kullanan sürücülerde genel bir güven ve memnuniyet görülüyor. Özellikle Petlas lastik fiyatı ve yakıt kullanımında gözlemlenen tasarruf, sürücülerin markaya ilişkin en olumlu görüşleri arasında yer alıyor. Sürüş güvenliği, yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü oluşu da Petlas araç lastiklerinin tercih edilmesinde önemli bir etken. Petlas lastik yorumları içerisinde en sık değinilen konulardan bir diğeri ise sürücüler tarafından en çok tercih edilen ve en çok uygun bulunan Petlas 4 mevsim lastik fiyatları konusu. Ayrıca Petlas lastik fiyatları ve lastik performansı ölçütlerine ilişkin yapılan görüş analizlerinde de; büyük oranlarda markanın tercih edildiği ve güvenle kullanıldığı sonucu ortaya çıkıyor.

Petlas Lastiklerin Özellikleri

Her geçen gün artan araç modeli ve buna bağlı olarak artan araç kullanımı; araç lastikleri çeşitlerinin de artmasına neden oluyor. Oldukça geniş ve son teknoloji olanakları ile çalışan Petlas ise tüm bu ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap oluşturabiliyor. Birçok araç için çeşitli ebatlarda üretilen yaz, kış ve dört mevsim Petlas marka lastik modelleri sayesinde sürücülere konforlu, güvenli ve kaliteli bir sürüş olanağı sağlanıyor. Petlas araç lastiklerinin bir diğer önemli özelliği ise kısa fren mesafesi ve üstün direksiyon kontrolü olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden birisi olan Petlas bir dünya markası olarak da sürücülerin olumlu tepkilerini kazanıyor. Ve tüm bu özelliklerin Petlas lastik yorumları incelendiğinde birçok sürücü tarafından onaylandığı da ortaya çıkan bir başka gerçek. Kısacası Petlas lastiklerin özellikleri bu ürünün birçok kişi tarafından kullanılmasının en önemli sebepleri arasında yer alıyor.

Petlas Lastik Kampanyaları ve İndirimleri

Petlas lastik fiyatı ve Petlas lastik kampanyaları ve indirimleri sürücülerin en çok merak ettiği ve yakından takip ettiği konular arasında geliyor. Çünkü; yaz, kış ya da dört mevsim araç lastiği almak isteyen sürücüler, araçları için en iyi tercihin Petlas araç lastikleri olduğunu biliyor. Kurulduğu ilk günden bu yana çağdaş ve modern teknoloji ile çalışma misyonunu büyük bir titizlikle yerine getiren marka bugün aynı zamanda bir dünya markası konumunda. Sahip olduğu konuma, ileri teknoloji üretim sistemine ve güvenilir sürüş özelliklerine kıyasla oldukça makul bir fiyat politikası izleyen marka birçok sürücünün de tek tercihi olarak görülüyor. En ucuz kış lastiği ve Petlas lastik kampanyaları ve indirimleri fırsatı ise akakce.com’da sizleri bekliyor. Siz de en uygun fiyatlarla aracınıza en uygun lastik modelini tercih etmek için akakce.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.