Domol Leke Çıkarıcı

Domol Leke Çıkarıcı Fiyatları

18 farklı Domol Leke Çıkarıcı için fiyatlar listeleniyor.

lt En Ucuz Domol Leke Çıkarıcılar

Tümü

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

  • MarkasıDomol
  • Boyut1 lt
  • Boyut2 lt
  • Boyut3 lt
  • ÖzelliklerBeyazlar için
  • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
  • MarkasıDomol
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (18)

Domol Çamaşır Parfümü Domol Renk Koruyucu Mendil Domol Ütü Kolası Domol Bulaşık Makinesi Tableti Domol Oda Kokusu Domol Mutfak Domol Bulaşık Süngeri Domol Bulaşık Makinesi Tuzu Domol Bulaşık Makinesi Temizleyici Domol Tuvalet Temizleyici Domol Cam Temizleyici Domol Bulaşık Makinesi Kokusu

En Popüler Domol Leke Çıkarıcılar

Domol Leke Çıkarıcı Sıkça Sorulan Sorular

Domol Leke Çıkarıcı

Domol leke çıkarıcı farklı nedenlerden oluşan izleri temizlemeye yardımcı olur. Yemek yerken veya yaparken, bir şey içerken, toz , kir, yağmur suyu kısaca yaşamın her aşamasında istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Kumaşlar, yüzeyler, farklı materyallerle kaplı zeminlerde çoğu zaman sıvı dökülmesinden kaynaklı lekeler olur. Domol leke çıkarıcılar yaşam alanlarının daha temiz olmasına ve görünmesine katkı sağlar. Uzun süre kalmış toz, kir, pas hijyeni için de kullanıma uygundur. Zorluk derecesi, kıvamı, yoğunluğu fark etmeksizin Domol leke çıkarıcı uygulanabilir. İçeriğindeki güçlü bileşenler sayesinde geçmesi zor kabul edilen lekeler bile kısa süre zarfında etkisiz hale gelebilir. Marka çeşitleri yüzeylerin yanı sıra tekstil ürünleri için de uygulama yapmaya müsaittir. Toz formlu Domol leke çıkarıcı tekstil seçeneklerinin yanı sıra halı, kilim, paspas için tercih edilebilir. Araba temizliğinde kalem form ideal olabilir. Kısaca kullanım yerine, lekelerin özelliklerine, yoğunluklarına göre kolaylıkla seçim yapılabilir. Akakçe aracılığıyla Domol leke çıkarıcı özelliklerini inceleyerek fiyat karşılaştırmalarının analizini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Domol Leke Çıkarıcı Çeşitleri

Domol leke çıkarıcı tüm izleri, lekeleri yok etmek için kullanılır. Beyaz, renkli, siyah çamaşırlar deri, süet, polyester kumaş türünde başarılı sonuçlar sağlar. Toz, sıvı, deterjan ve kalem olmak üzere dört farklı formda üretilir. Kullanım alanlarına göre formüle edilen Domol leke çıkarıcı çeşitleri ayrıca kullanıcıların uygulama tercihlerine göre de belirlenebilir. Kalem Domol leke çıkarıcı alışılmışın dışında ambalajıyla dikkat çeker. Her yüzeye uygulanması, güçlü formülasyonu önemli tercih nedenleri arasında yer alır. Kalem Domol leke çıkarıcı çok yoğun kabul edilen mürekkep, boya gibi izler için koşullu uygunluk sunar. Paket üzerinde kullanımı, etkisi detaylı bir şekilde ifade edilir. Klasik haline gelen toz formlar inatçı, zorlayıcı lekelerle başarılı şekilde mücadele eder. Domol leke çıkarıcı toz kullananlar yapılarından dolayı uygulama işleminin pratik olduğunu belirtirler. Gramaj da ekonomik açıdan avantaj sağlar. Bu nedenle toz Domol leke çıkarıcılar çok sevilir. Toz formlu Domol leke çıkarıcı hala en popüler seçenekler arasında bulunur. Toz deterjan fiyatları ile kıyaslandığında Domol leke çıkarıcı uygun kabul edilir.

Sıvı deterjanlar kapaklı ya da sprey şişe tasarımlıdır. Her iki Domol leke çıkarıcı modeli de kolay kullanım avantajlarına sahiptir. Spreyli mekanizma 300 ml, 500 ml şeklinde üretilir. Kapaklı Domol leke çıkarıcı sıvılar ise 500 ml, 1 kg gibi daha uzun süreli kullanım sağlayan ambalajlarda hazırlanır. Ergonomik şişeler seyahatlerde kolay taşınma imkanı sunar. Kapaklı, spreyli mekanizmalar akmaya, dökülmeye karşı ekstra koruyucu özelliği bulunur. Güvenli taşıma, depolama için son derece idealdir. Domol leke çıkarıcı sprey kullandıktan sonra yıkama işlemine geçilir. Beyazlar, renkliler, siyahlar üzerinde gözle görülür fark yaratır. Siyahları soldurmadan temizlenmesine yardımcı olur. Yağ, yemek, çamur leke fark etmeksizin maksimum hijyen sağlar, izleri yok eder. Domol leke çıkarıcı yağ çözücü ise mutfak tezgahlarında, ocak yüzeyinde, fırın ve evye içindeki güçlü donmuş yağların kolayca temizlenmesine katkı sağlar. Yüzey alanlarında da genellikle tercih edilir. Sıvı Domol leke çıkarıcı anyonik yüzey aktif maddeler ile banyo fayanslarında, ahşap parke yüzeyinde, duşakabinlerde, lavabo temizliğinde uygulanabilir.

Domol Leke Çıkarıcı Nasıl Kullanılır?

“Domol leke çıkarıcı nasıl kullanılır?” denemeden önce detaylı bir şekilde incelenmesi, araştırılması gereken konulardan biridir. İçeriğinde yer alan aktif oksijen, enzim, parfüm, noniyonik yüzey aktif madde, ağartıcılar, sodyum karbonat peroksit, sodyum dodesil sülfat dikkatli uygulanması gerektiğini gözler önüne serer. Domol leke çıkarıcı toz, sıvı, deterjan seçenekleri hemen hemen benzer kullanım aşamalarına sahiptir. Toz formlar tekstil ürünlerinde örneğin halı yüzeyinde kir çıkarmak için üzerine dökülür. Biraz bekletildikten sonra üzerine su dökülür. Bez yardımıyla silinir. Aynı şekilde araba koltuklarını temizlemek için de Domol leke çıkarıcılar aynı teknikle kullanılabilir. Su yerine nemli bez de çoğu zaman yeterli olur. Sıvı Domol leke çıkarıcı parke, doğal taş, fayans üzerinde direkt dökülerek uygulanır. Silecek yardımıyla, yüzey hemen temizlenebilir. Domol leke çıkarıcı spreyler aşağıdaki şekilde kullanılabilir:

Domol leke çıkarıcılar kullanımından sonra ellerin iyice yıkanması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Elleri yıkamadan yemek yapmak, göz, ağız, burun bölgesine temas ettirmek istenmeyen sonuçlar yaratabilir. Bu tip ayrıntılara son derece dikkat edilmesi gerekir. Her ambalajın üzerinde türlerin alerjen uyarıları yer alır. Özellikle çocukların bulunduğu ortamlarda kapalı dolap içinde saklanması önerilir. Olası istenmeyen durumların yaşanmaması için banyoda, mutfakta açıkta bırakılmaması gerekir. Isı, ışıktan olumsuz yönde etkilenen bileşenler kapalı, serin ortamlarda daha iyi muhafaza edilir.

Domol Leke Çıkarıcı Kullanıcı Yorum ve Değerlendirmeleri

Domol leke çıkarıcı sprey kullananlar özellikle uygulama kolaylığından söz eder. Sprey mekanizma hemen sıkılabilir. Ekstra bir hazırlanma, karışım yapma, suya ekleme gibi aşamalara gerek duyulmaz. Kullanıcılara pratiklik kazandıran durumlar değerlendirmelerde olumlu ifade edilir. Araba koltuklarında, mobilyalarda, zemin yüzeylerinde kısaca hemen her alanda uygulanması kullanıcıların beklentisine olumlu şekilde cevap verir. 300 ml, 500 ml, 1 kg kullanıcıların kullanım yoğunluklarına göre ekonomik artılar sağlar. Gramaj farklılıkları memnuniyetle karşılanan durumlar yaratır. Domol leke çıkarıcı tekstil temizliğinde renk soldurmaz yapısıyla beğeni toplar. Kullanıcılar tarafından son derece önemli olan solmayan renk özelliği markanın tercih edilmesinde önemli bir paya sahiptir. Domol leke çıkarıcı gıda maddelerinden uzak muhafaza edilmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Ayrıca yutulması, gözle temas edilmesi halinde ambalajın arkasında bulunan uyarının yerine getirilmesi gerekir. Gerekli olan bilgilerin, uyarıların, muhafaza koşullarının etiket üzerinde bulunması kullanıcılar tarafından memnuniyet yaratır. Domol leke çıkarıcı yorumlar kısmı incelenerek kullanıcıların deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Domol Leke Çıkarıcı Fiyatları

Domol leke çıkarıcı fiyatları üzerinde birçok durum etkili olur. Yapılar, formülasyon, ambalaj, tasarım mekanizması, ml, kullanım yeri, amacı fiyatların belirlenmesinde etkili olan faktörler arasında sıralanabilir. Fiyatlarından önce kullanıcılar ilk olarak “Domol leke çıkarıcılar nerede bulunur?” merak edebilirler. "Domol leke çıkarıcı nerede satılır?" kullanıcı yorumlarında sürekli sorulur. Domol leke çıkarıcı satış noktaları üzerinden kolaylıkla markanın alternatiflerine ulaşılabilir. Fiyatı oldukça değiştiren bazı durumlar vardır. Marka tarafından ikili, üçlü ambalajlar ekonomik olsa da tekli satılan seçeneklerle aynı skalada yer almaz. Kullanım miktarının göz önüne alınarak değerlendirme yapılması gerekir. Fiyat analizi yaparken farklı markaların toz, sıvı, çamaşır suyu fiyatları incelenebilir. Marka tarafından bazı dönemlerde kampanyalar ya da fırsat seçenekleri sunabilir. Önceden kullanıcılara duyurulan dönemleri takip ederek daha da cazip seçeneklere erişilebilir. Ayrıca çoklu alım da yapılabilir. Domol leke çıkarıcı fiyatları tercih edilen şekilde Akakçe üzerinden kolaylıkla kıyaslanabilir.