Keenetic Modem

Keenetic Modem Fiyatları

7 farklı Keenetic Modem için fiyatlar listeleniyor.

Zyxel Modem Tenda Modem TP-Link Modem Keenetic Modem Asus Modem Huawei Modem

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

300 Mbps1200 Mbps1600 MbpsADSL2+Mobil VDSL 20 - 250 TL 250 - 500 TL Kablosuz4GSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Keenetic Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Keenetic Özellikler Türü Ethernet Sayısı Anten Sayısı Bağlantı Hızı SatıcıToplam 58 satıcı. Ürün Puanı

Keenetic Wifi GüçlendiriciKeenetic RouterKeenetic Access Point

En Popüler Keenetic Modemler

Keenetic Modem Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Keenetic Modem Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Keenetic Modem hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Keenetic Modem:
  1. Keenetic Hero DSL KN-2410-01TR 1300 Mbps VDSL2 Modem
  2. Keenetic Omni DSL KN-2011-01TR 300 Mbps VDSL2 Modem
  3. Keenetic Peak DSL KN-2510 2600 Mbps VDSL2 Modem
  4. Keenetic Carrier DSL AC1200 Dualband WiFi Mesh VDSL2/ADSL2+ USB Portlu Modem
  5. KEENETIC Carrier AC1200 ADSL2 VDSL Modem

Keenetic Modem

Yaşam alanlarına hızlı ve kesintisiz internet desteği sunan Keenetic modem, dijital dünyaya erişim noktasında sorunsuz bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. Sahip olduğunuz akıllı cihazlar ile internete bağlanmanıza aracı olan Keenetic modem ürünleri, güvenli bir deneyim sunar. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar, televizyon gibi araçlar, Keenetic modem üzerinden aldığı sinyallerle online ortama erişim sağlar. Fonksiyonel, pratik bir deneyim yaşamanıza yardımcı olan Keenetic modemler, geniş menzilli kapsama alanı sayesinde mesafe artsa bile güçlü bir çekim performansı sergiler. İletişim, haberleşme ihtiyacınıza yanıt vermek üzere kesintisiz ağ desteği sunan Keenetic modem, güçlü altyapı desteği ile maksimum performansa ulaşır.

Keenetic modem, şık tasarımı ve modern dizaynı ile kullanılan ortamlara yeni bir soluk kazandırmayı başarır. Beyaz renkli minimal görünümüyle çeşitli dekorasyonlarla uyumluluk sergileyen Keenetic modem; ev, ofis, okul, hastane gibi çeşiti birçok alanda tercih edilebilir. Bulunduğu ortama maksimum hızda internet bağlantısı getirmek isteyen bireyler için cazip fırsatlar sunan Keenetic modem; akıllı araçlar, bilgisayarlar için olmazsa olmaz bir yere sahiptir. Yaşam alanlarınızı internet bağlantısı ile buluşturmak istiyorsanız Akakçe üzerinden Keenetic modem seçeneklerine ulaşabilir, bütçenize hitap eden modeli belirleyebilirsiniz.

Hızlı ve Kesintisiz İnternet Sunan Keenetic Modem Çeşitleri

Gelişen, ilerleme kaydeden teknolojiyle birlikte internete duyulan ihtiyaçta da artış gözlenir. Keenetic modem seçenekleri bu bağlamda bireylerin internete duyduğu ihtiyacı ortadan kaldırmaya yönelik hizmet sunar. Mevcut altyapının tüm imkanlarından faydalanan Keenetic modemler, en hızlı internete ulaşabilmenizi mümkün kılar. Bilgisayarınız veya akıllı cihazlarınız üzerinden işlem gerçekleştirirken herhangi kesintiye uğramamanız için özel olarak dizayn edilen Keenetic modem cihazları, siber tehditlere karşı etkili bir koruma gerçekleştirir. Temiz ve zararsız bir bağlantı sunan Keenetic modem sayesinde sizler de dijital platformlarda halletmeniz gereken işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Kullandığınız internetin güvenliğini artırmanıza olanak tanıyan Keenetic modem seçeneklerinin yanı sıra firewall sistemlerinin ayrıcalıklı özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Güvenlik duvarı olarak da isimlendirilen bu sistemler, bilgisayarınızdan internet ağına izniniz dışında bilgi aktarımının önüne geçer. Kişisel bilgilerinizin korunmasında önemli bir rol üstlenen cihazlarla kopma yaşamadan istediğiniz işlemleri emniyetli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Modem çeşitleri, kaliteli materyaller kullanılarak üretildiğinden fiziksel temaslara karşı dayanıklı performans sergiler. Uzun süre boyunca kullanım gerçekleştirebileceğiniz ürünlerle günün her saati internete erişim sağlamanız mümkündür.

Öne Çıkan Keenetic Modem Özellikleri

Kalitesi, şık tasarımı ve etkili performansıyla Keenetic modem yorum alanında adından övgüyle söz ettiren bu materyaller, göz alıcı tasarımlarıyla öne çıkar. Kurulumu gerçekleştirilen ortama yeni bir soluk kazandırmayı başaran Keenetic modem çeşitleri, beyaz renkli ferah görünümü ile farklı tarzdaki dekorasyonlarla uyumluluk gösterir. Estetik kaygılara yanıt vermeyi başaran Keenetic modem, yüksek sinyal gücü sayesinde geniş alanlara internet bağlantısı ulaştırmayı başarır. VDSL desteği ile dizayn edilen Keenetic modem, fiber interneti evinize kadar taşır. Ortak bir noktaya kurulumunu gerçekleştirmeniz halinde evinizin tüm odalarında yüksek çekim gücü ile internete erişiminizi sağlayan Keenetic modem; uygulama, web sitelerinde özgürce dolaşmanıza olanak tanır.

Keenetic modem ürünleri, çoklu anten desteği ile dizayn edildiğinden geniş bir sinyal menziline sahiptir. Sökülebilir antenlere sahip olan Keenetic modemler ile fonksiyonel bir kullanım sunar. Estetik olarak tarzınıza hitap etmediğini düşündüğünüz antenli Keenetic modem ürünlerini dilerseniz daha minimal boyutlara taşıyabilirsiniz. VDSL ve ADSL modem olarak işlem gerçekleştiren bu teknolojik cihazlar, internet dolaşımı esnasında kopma yaşamamanız için özel olarak tasarlanır. Maksimum hızdaki Upload, download seviyelerine sahip olduğundan, işlemlerinizi herhangi bir aksaklık yaşamadan kolayca tamamlamanız mümkündür.

Keenetic Modem Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Profesyonel ya da yalnızca hobi amaçlı oyun oynayan, yayın açan, kurgu yapan bireyler için kullanılan modemin niteliği ve niceliği oldukça önemlidir. Oyun oynarken kopma, donma gibi problemlerle karşılaşmamak için internet bağlantı desteği sunan modemin kaliteli, yüksek performanslı olması gerekir. Keenetic modemler bu bağlamda beklentinin üzerinde bir performans sergiler. Potansiyel bağlantıdan en iyi şekilde faydalanmanıza imkan tanıyan modem çeşitleri, üzerinde çalıştığınız işlemin sekteye uğramasına engel olur. Yaşam alanlarına hızlı ve güvenli internet bağlantısı getirmek isteyen bireyler, tercihlerini Keenetic modem seçeneklerinden yana kullanabilirler. Seçim yaparken aşağıdaki noktalara hassasiyet gösterilmesi, tercih edilen cihazdan maksimum verim elde etmek adına önem taşır:

Uygun Fiyatlı Keenetic Modem Materyalleri

İnternet bağlantısı; oyun oynamak, dizi-film izlemek, iş ve eğitim hayatı için gerekli olan projeleri tamamlamak, haberleşme ihtiyacına yanıt vermek gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmeniz olanak tanır. Çeşitli cihazlarla kablosuz olarak internete bağlanmanıza imkan tanıyan Keenetic modemler, mevcut internet potansiyelinden maksimum verimle faydalanmanıza olanak tanır. Hayatınızı kolaylaştırmak ve sahip olduğunuz teknolojik araçları daha fonksiyonel hale getirmek gibi önemli görevlere sahip olan modem seçenekleri, ev ve iş yerleriniz için uygun kullanım koşullarına sahiptir. Keenetic modem çeşitlerinin yanı sıra switch modem seçenekleri de bilgisayarlarınız için ağ bağlantı desteği sunar. Modem seçenekleri arasında kapsamlı bir araştırma yaparak ihtiyacınız olan modeli belirlemeniz mümkündür. Keenetic modem fiyatları noktasında karşılaştırma yapmanıza olanak tanıyan Akakçe ile en uygun cihaza ulaşabilirsiniz.