Castrol Motor Yağı

Castrol Motor Yağı Fiyatları

545 farklı Castrol Motor Yağı için fiyatlar listeleniyor.

lt En Ucuz Castrol Motor Yağları

Tümü

Fiyatı Düşen Castrol Motor Yağları

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıCastrol
 • Boyut4 lt
 • Boyut5 lt
 • Viskozite5W/30
 • Viskozite10W/40
 • Üretim Tarihi2022
 • Üretim Tarihi2023
 • SeriCastrol Edge
 • SeriShell Helix
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 23 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıCastrol
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterBoyutTümünü GösterViskoziteTümünü GösterSeriÜretim TarihiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (545)

Castrol Enjektör Temizleyici Castrol Motosiklet Yağı Castrol Şanzıman Yağı Castrol Motor Yağı Katkısı Castrol Radyatör Temizleyici Castrol Fren Hidrolik Yağı Castrol Hidrolik Direksiyon Yağı Castrol Antifriz Castrol Filtre Seti Castrol Gres Yağı Castrol Endüstriyel Yağlar Castrol Balata Spreyi

En Popüler Castrol Motor Yağları

Castrol Motor Yağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Castrol Motor Yağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Castrol Motor Yağı hangileri?

Bugün Akakçe'de 545 farklı model arasında

lt en ucuz Castrol Motor Yağı hangileri?

En çok satan Castrol Motor Yağı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Castrol Motor Yağı:
 1. Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 lt Motor Yağı
 2. Castrol Edge 5W-30 LL 4 lt Motor Yağı
 3. Castrol Edge 5W-30 LL 5 lt Motor Yağı
 4. Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 lt Motor Yağı - 2023
 5. Castrol Edge 5W-30 LL 4 lt Motor Yağı - 2023

Castrol Motor Yağı

Aracınızın kalbi olan motorun çalışması için gerekli temel unsurlardan biri de motor yağıdır. Aracınıza uygun ve kaliteli bir motor yağı kullanmak hem aracınızın ömrünü uzatır hem de olası zararların önüne geçilmesine yardımcı olur. Castrol motor yağı alanının öncü isimlerinden olmakla birlikte çokça tercih edilen ve yüksek kalitede yağlar üretmektedir. Aracınızın ihtiyacı olan doğru ve kaliteli yağı kullanmak son derece önemli bir unsur olmakla beraber performans ve tasarruf konularında da etkili bir unsurdur. Motorunuza uygun olarak yaptığınız Castrol motor yağ seçimi ile yolda kalma riskiniz düşerken aracınızdan aldığınız performans da yükselir aynı zamanda uzun vadede tasarruflu bir yatırım yapmış olursunuz. Markaya ait seriler arasından Castrol Magnatec motor yağı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Castrol Motor Yağı Kampanyaları Akakçe’de

Üç çeşit temel motor yağı içerisinden kullandığınız araca uygun niteliklere sahip yağı tercih etmeniz oldukça önemlidir. Aracınızın marka ve modeline uygun olarak teknik servislerin önerdiği yağları kullanabilirsiniz; ancak kendi seçmeniz gereken zamanlarda doğru yağı bulmak için oldukça iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Sentetik yağlar diğer bir adıyla tam sentetik yağlar laboratuvar ortamında çeşitli işlemlerden geçirilerek üretilen yağlardır ve aracınız için genellikle en sağlıklı yağlar bu kategoride bulunmaktadır. Kullanılan araçların çoğunun motor güçleri eskiye oranla çok daha fazla gelişmiş bir seviyeye geldiği için iç elemanlar da daha yüksek basınç ve sürtünmeye maruz kalabilmektedir. Castrol motor yağı seçimi yaparken tam sentetik bir yağ olan Castrol EDGE tercih ettiğinizde motor içerisinde yer alan parçaların birbirleriyle sürtünmelerini önleyerek aracınızın verimliliğini maksimuma çıkarabilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip bu motor yağı özel olarak sıvı titanyum teknolojisi sayesinde daha güçlü bir yağ elde edilmesini sağlayan ince bir mühendislik çalışma prensibinden meydana gelmektedir. Bu sebeple motorunuzun içerisinde yer alan parçaların aşınması önlenirken aynı zamanda yağın güçlü yapısı ve kalitesi her zaman ince bir tabaka halinde işlevini görmeye devam etmektedir.
Uzun ömürlü ve fonksiyonunu kolay kolay kaybetmeyen bu seçenek sayesinde araç performansınızı oldukça yükseklere çıkarabilirsiniz. Yüksek basınç meydana getiren ve gelişen motor araçlarının içerisinde en yüksek basınca maruz kalan bölümlerde sertleşerek aşınmaları önlemektedir. Sıvı titanyum teknolojisiyle güçlendirilmiş yapısı sayesinde özel bir değişim geçirerek koruyucu sert bir tabaka halini alan edge motor yağı, sürtünme riski olan parçaları birbirinden uzak tutmaktadır. Yüksek standartlar ve zor koşullar altında test edilerek onaylanan motor yağları lider araç firmaları tarafından da tavsiye edilmektedir. Motor gücü ve çeşitli hız seviyesi altında da koruyucu özelliğini koruyan edge serisi çok yüksek basınç altında dahi motoru yağ değişimi zamanına kadar koruma özelliğini kaybetmez. Castrol motor yağı fiyatları koruyucu özelliklerine ve çalıştıkları araca göre değişiklik göstermekle beraber oldukça koruyucu nitelikte bu seriler sayesinde uzun süreli koruma sağlayarak uzun vadede tasarruf imkanı sunmaktadır.

Castrol Motor Yağı İndirimleri

Motorunuz çalışır çalışmaz aynı hızla devreye giren ve koruyucu özelliği ile ilk andan itibaren aşınmaları önlemeye çalışan Magnatec serisi ile motorunuz çok daha güvende. Aracınızın motorunda kritik parçalara sabitlenen ve tutunan akıllı moleküllere sahip özel formülü sayesinde motorunuzun çalışmaya başladığı andan itibaren koruma devam eder. Motorların sıcaklığı artana kadar geçen süre boyunca yağ sirkülasyonunu devam ettiren ve motor çalışması durduğu anda dahi kartere akmayarak motor parçalarına tutan özel moleküller ile motorunuzun çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Castrol motor yağı dizel veya benzinli araçlarınızda kullanabileceğiniz diğer bir seri ise GTX serisidir. Üst seviye yüksek kalite yağlar arasında isim yapmış özel bu seri formülasyonunda çift etkili bir özellik ve koruma imkanı sağlar. Motor içerisinde oluşan çamur birikintileri temizlerken aynı zamanda tekrardan çamur oluşumunun önüne geçer. Motor içerisinde birikinti yapan çamur parçaları motor parçalarının sağlıklı şekilde çalışmamasına sebep olarak aynı zamanda tıkanmalara yol açabilir, bu nedenle düzenli olarak arıtılması ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizliği yapan ve yeni oluşumları önleyen GTX motor yağı ile daha uzun ömürlü bir motor kullanımına sahip olabilirsiniz.
5 40 yağlar arasında da ön plana çıkan marka özellikle dur kalk yapan araçlar için hem yüksek performans hem de tasarruf imkanı sunar. Laboratuvar yapımı olan tam sentetik yağlar arasında yer alan dualock molekül teknolojisi ile bezenmiş özel yağ sayesinde durup kalktığınız anlarda bile güçlü korumasına devam eder ve kalkan oluşturur. Meydana gelen aşınmaları yüksek oranda azaltan motor yağları aynı zamanda yakıt tasarrufu da yapar. Bu sayede hem tasarruf yaparak hem de motorunuzun ömrünü uzatarak bütçe dostunuz olur. Castrol 5 40 dizel motor yağı fiyatı ortalama 100- 150 tl arası değişmektedir. 5W-40 motor yağı çalışırken yağ ısınmadan önce 5 viskoziteli yağ özelliği gösterir ve motor çalışma sıcaklığına eriştikten sonra akmaya ve 40 viskoziteli yağ özelliği göstermeye başlar. Gaz ve turbo dizel motorların çalışma prensiplerine, yüksek basınca ve sıcaklığa karşı dirençli şekilde çalışmak için tasarlanmaktadır. Castrol’a ait olan popüler ürün çeşitleri arasından Castrol Edge motor yağı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Castrol Motor Yağı Kampanya ve Fırsatları

Castrol 1040 motor yağı geniş bir araç yelpazesine hitap ederek üreticilerin ve kullanıcıların memnuniyetini kazanan 10 40 yağ uzun mesafeli araçlarda da oldukça tercih edilmektedir. Aynı şekilde çamur oluşumunu önleyerek oluşan çamuru da temizlemeye yardımcı olur. Castrol 2 zamanlı motor yağı sayesinde zor hava şartlarında ve zorlu sürüş şartlarında dahi etkili şekilde çalışarak soğuk hava koşullarında bile motorunuzu verimli şekilde başlatmaya yardımcı olur. Castrol 1040 motor yağı fiyatı ortalama 100 TL’ ye kadar geniş bir skalada sunulmaktadır. Çeşitli viskozitelere sahip ve akışkanlık dereceleri değişiklik gösteren motor yağları arasında tercihinizi yaparken aracınıza uygun viskoziteyi seçmeniz gerekmektedir. Kış ve yaz sıcaklıklarında da farklı etkilere sahip şekilde akışkanlık sağlayan yağlar arasında 0 W- 40 motor yağı da sıkça tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.
Kışın düşük sıcaklıklarda düşük viskoziteli yağlar daha kolay akışkan özellik kazanır bu nedenle 0 40 motor yağı oldukça ideal bir seçenektir. Diğer yandan da normal sıcaklıklarda 40 veya yüksek viskoziteli özellik göstererek hava şartlarına uyum sağlar. Motorunuzun kalkanı çalıştığı andan itibaren ortaya çıkarak etkili bir koruma sağlar. Formülleri sıvı mühendisleri tarafından tasarlanan yağlar duruma göre kalın veya ince özellik göstermekle birlikte çeşitli akışkanlık seviyeleri de göstermektedir. Motor içerisindeki parçaların hızlıca yağlanması ve soğuk havalarda dahi hızlıca sirkülasyonun sağlanması için çalışan 0 W- 20 motor yağları tercih edilmektedir. Mineral, sentetik ve yarı sentetik türlerden hepsini bünyesinde barındıran ve çeşitli seçenekleri ile her araç tipine uygun kaliteli ve yüksek mühendislik ürünü formüller sunan marka, uzman araç üreticilerinin de tavsiye ettiği bir isimdir. LPG, dizel, benzinli araçlarınız için veya iklim şartlarına uygun doğru viskoziteli yağ tercihinizi yapmak için benzinli, dizel, Castrol lpg motor yağı fiyatları kısmını sayfamızdan inceleyebilir, kendi aracınıza uygun ve ihtiyacınıza hitap eden motor yağını satın almak için çeşitlere göz gezdirebilirsiniz.