Motosiklet Çantası

Motosiklet Çantası Fiyatları

1.675 farklı Motosiklet Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Maxem Motosiklet Çantası Cox Motosiklet Çantası Mefatech Motosiklet Çantası North Pacific Motosiklet Çantası First Motosiklet Çantası Kappa Motosiklet Çantası

Fiyatı Düşen Motosiklet ÇantalarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

KaskMotosiklet MontuMotosiklet EldiveniMotosiklet KilidiMotosiklet BrandasıMotosiklet Diz ÖrtüsüMotosiklet AyakkabısıMotosiklet DizliğiMotosiklet BakımMaxem Motosiklet ÇantasıCox Motosiklet ÇantasıMefatech Motosiklet Çantası

En Çok Karşılaştırılan Motosiklet Çantaları

En Çok İlgi Gören Motosiklet Çantaları

Motosiklet Çantası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Motosiklet Çantaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Motosiklet Çantası:
  1. ARWİC MOTOSİKLET ARKA ÇANTA 32 LİTRE TOPCASE KIZAKLI SİYAH RENK
  2. Maxem SL-45 lt Arka Çanta Siyah
  3. PROSEV MT-10 SIRT DAYAMALI ÇANTA
  4. MAXEM SL-45 ARKA ÇANTA + ÜST BAGAJ + SIRT DAYAMA
  5. Cox 32 Lt. Çanta Siyah

Motosiklet Çantası

Motosiklet çantası modelleri kısa ya da uzun seyahatler boyunca değerli eşyalarınızı taşımanın güvenli ve kullanışlı bir yolunu sunar. Depolama hacmi ve montaj seçenekleri ile satışa sunulan yüzlerce ürün, sürücülere geniş bir model yelpazesinden seçim yapma olanağı sağlar. Motosikletinizin modeline ve seyahat tercihlerinize göre yumuşak, sert, kilitli, sabit ya da portatif çok sayıda tasarım bulunur. Eşyalarınızı yağmur, kar ve çamur gibi dış etkenlerden korumak için araca takılabilen modelleri ya da su geçirmez motosiklet sırt çantalarını inceleyebilirsiniz. Sık kullanılan küçük eşyalardan uzun yolculuklar için ihtiyaç duyduğunuz geniş bagaj kapasitesine kadar aradığınız en kullanışlı çanta ve diğer motosiklet aksesuarlarını Akakçe’de bulabilirsiniz.

Motosiklet Çantası Özellikleri

Motosiklet çantaları, tipik olarak üretildiği malzemenin türüne ve montaj seçeneklerine göre sınıflandırılır. Çantalarda kullanılan yaygın malzemeler arasında deri, sentetik deri, naylon ve plastik bulunur. Genellikle kruvazörler için tasarlanan en iyi deri motosiklet çantası çeşitleri, klasik bir görünüm için stil göz önünde bulundurularak tasarlanır. Malzeme açısından çantalar yumuşak ve sert kabuklu olmak üzere iki şekilde üretilir. Motosiklet paket servis çantası ve motosiklet servis çantası gibi yumuşak çantalar genellikle en ucuz çanta türüdür. Bu modeller ekonomik, hafif ve çok yönlü olmaları nedeniyle tercih edilir. Çoğu ürün farklı araç ya da raf sistemleri ile kullanılabilecek şekilde universal montaj seçeneklerine sahiptir. Sert çantalar metal, plastik ya da her iki malzemenin karışımından üretilen sert bir kabuğa sahiptir. Malzemenin korumalı yapısı sayesinde maksimum güvenlik sunan bu modeller genellikle araca sabitlenecek şekilde üretilir. Yolculuk sırasında çantanın hareket etme olasılığı daha düşük olduğu için alüminyum motosiklet çantası gibi sert bagajlar dengenin korunmasına daha fazla yardımcı olur.

Sürücüler İçin Portatif Motosiklet Çantası Modelleri

Sele çantası montajına uygun olmayan araçlarda çok fazla depolama seçeneğiniz olmayabilir. Çözüm, motosiklet sürücüleri için özel olarak tasarlanmış çantaları kullanmaktır. Motosiklet bel, sırt ve bacak çantaları, depolama sorununun üstesinden gelmenize ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Eşyalarınızı taşımak için geniş bir çantaya ihtiyaç duyuyorsanız sırt çantaları aradığınız ürün olabilir. En iyi motosiklet sırt çantası modelleri sürüş pozisyonundayken rahat olmanız için ince detaylarla tasarlanır. Ağırlığı vücudunuza eşit bir şekilde dağıtan en iyi modeller, hava koşullarına ve diğer çevresel faktörlere karşı yüksek koruma sunar. Sadece dayanıklılık açısından değil hız ve rüzgar gibi faktörler de motosiklet için sırt çantası tasarımlarını normal çantalardan farklı kılar. Yüksek hızda seyrederken normal çantalar paraşüt etkisine maruz kalma, sürüş deneyiminizi olumsuz etkileyebilir. Aerodinamik tasarım ögelerine motorsiklet çantaları sürüş sırasında sürtünmeyi azaltır. Bu sayede çantanızın geriye doğru ivme kazanmasını önler.
Telefon, bilgisayar, kıyafet, kask ya da kitap gibi farklı eşyalarınızı bir arada taşımanız gerekiyorsa motosiklet sırt çantalarında bulunan çok sayıda cep ile eşyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Üstelik çoğu model günlük eşyalarınızı taşımanız için yeterince geniş, esnek ve su geçirmezdir. Sırt çantalarından daha küçük ancak hala işlevsel bir çanta satın almak istiyorsanız bacak çantalarını tercih edebilirsiniz. Motosiklet bacak çantası ve motosiklet diz çantası çeşitleri vücudunuza sıkı ve sağlam bir şekilde bağlanarak sürüş sırasında maksimum güvenlik sağlar. Motosiklet bel bacak çantası ya da motosiklet bel çantası modellerini akıllı telefonunuzu, anahtarlarınızı, kulaklığınızı ve diğer küçük eşyalarınızı taşımak için kullanabilirsiniz. Deri ve sentetik seçenekler dahil olmak üzere geniş bir malzeme seçeneği ile üretilen motosiklet ayak çantasını ayarlanabilir kayışları sayesinde sadece birkaç saniye içinde omuz çantasına dönüştürülebilirsiniz.

En Kullanışlı Motosiklet Çantası Modelleri

Motosiklet seyahat çantası çeşitleri montaj seçeneklerine göre sele, kuyruk, gidon ya da bagaj gibi çok sayıda tasarıma sahiptir. Motosiklet gidon çantası modelleri, aletleriniz ve kişisel eşyalarınız için ideal saklama alanını sunar ve eşyalanızı kolayca erişilebilir hale getirir. Aynı zamanda aracınızı kontrol etmeniz için ihtiyacınız olan özgürlüğü verir. Gidon çantaları genellikle alet ve kişisel eşya çantası olarak iki tiptir. Motosiklet alet çantası ya da motosiklet takım çantası acil bir durumda ihtiyaç duyabileceğiniz temel onarım aletlerini saklamak için kullanılır. Bazı modellerde belirli araçlara yönelik özel olarak tasarlanmış cepler bulunur. Kişisel eşyalar için tasarlanan gidon çantaları genellikle cüzdan ve cep telefonu gibi sık kullanılan eşyaları saklamak için tasarlanır. Çoğu modelde cep telefonu için ayrı bir bölme bulunur. Ayarlanabilir kayışlar, çantanın aracın önüne ya da arkasına takılabilmesini sağlar.
Sert kapaklı motosiklet sele çantası çeşitleri aracınızın modeline göre özel olarak tasarlanan, arka koltuğa veya plaka üzerine takılabilen korumalı çantalardır. Bu modeller motosiklet kurye çantası olarak da kullanıma olanak tanıyan su geçirmez ve daha dayanıklı olmaları nedeniyle tercih edilir. Dizüstü bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı sert kapaklı sele çantalarının içinde kolayca taşıyabilirsiniz. Sert modellerden farklı olarak yanınızda taşıyabileceğiniz bir çanta arıyorsanız yumuşak çantalar sizin için daha uygun olabilir. Yumuşak sele çantaları depolamayı kolaylaştıran oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Genellikle kayışlarla sabitlenen ürünleri kolayca takıp çıkarabilir, yanınızda taşıyabilmeniz için hızlıca günlük bir çantaya dönüşebilirsiniz. Hızlı erişime ihtiyacınız olduğunda motosiklet kuyruk çantası modelleri ek depolama hacimleri ile sele çantalarına kullanışlı bir ek olabilir. Modele göre sert veya yumuşak ürünler bulabilirsiniz. Diğer bir çanta seçeneği olarak motosiklet depo çantası modelleri, sık sık ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı saklamak için ekstra bagaj alanı sunar. GPS ve harita cepleri yol boyunca navigasyon uygulamalarınızı zahmetsiz hale getirir. Kompakt tasarıma sahip modeller temel eşyalanızın kolayca erişilebilir olmasını sağlar. Ayrıca çoğu modeli sırt çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Motosiklet Çantası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet çantaları farklı montaj seçenekleri ile satışa sunulur. Hangi montaj tipini tercih etmeniz gerektiği aracınızın türüne bağlıdır. İster motosiklet yemek taşıma çantası ister enduro çantası olsun, çanta satın alırken aşağıdaki özellikleri göz önünde bulundurarak en iyi çantayı seçebilirsiniz:

Motosiklet Çantası Fiyatları

Motosiklet çantası fiyatları, malzeme ve boyut başta olmak üzere giriş seviyesinden gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılmış premium modellere kadar çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Motosiklet ve sürüş güvenliği söz konusu olduğunda bütçenizin izin verdiği en kaliteli çantayı satın almanız önerilir. Uygun fiyatlı motosiklet paket çantası gibi çantalar genellikle düz siyah ABS plastikten yapılır. Daha pahalı çantalar aracınıza uyacak şekilde daha özel malzemeler ve renk alternatifleri ile satışa sunulur. Çoğu motosiklet çantası 40, 45, 52 lt gibi hacim cinsinden belirtilen boyutlarla satışa sunulur. Hacim arttıkça fiyat da artar. Temel olarak çantanın ne kadar çok özelliği varsa fiyat o kadar pahalı olur. İç malzeme özellikleri açısından en ucuz motosiklet çantası modellerinde herhangi bir astar bulunmaz. Kaliteli çantalarda ise eşyaların sürüş sırasında çantanın içine sert bir şekilde çarpmasını önlemek için özel kumaşlardan ya da kaplamalardan üretilmiş kullanışlı bir yastıklama sistemi bulunur. Montaj seçenekleri bakımından çantalar sabit ya da portatif olarak tasarlanır. Özel montaj ekipmanları ile seleye sabitlenen motosiklet koltuk çantası gibi modeller, portatif modellere kıyasla daha pahalı olma eğilimindedir. En uygun motosiklet sırt çantası fiyatlarını yapı market, oto, bahçe ana kategorisindeki oto, motosiklet kategorisinin altında yer alan motosiklet çantası kategorisinde bulabilirsiniz. Eşyalarınızı tutabilecek ve sürüşe konsantre olmanızı sağlayacak bir çanta satın alarak sadece yola odaklanabilir, sürüş güvenliğinizi artırabilirsiniz. Akakçe ayrıcalıkları ile sunulan indirimli fiyatlardan ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmak için beğendiğiniz ürünleri şimdi sipariş verebilirsiniz.