Nihale

Nihale Fiyatları

1.664 farklı Nihale için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
IKEA Nihale Planet Nihale Taşev Nihale Princo Nihale Doğuş Nihale Balsa Nihale

Fiyatı Düşen NihalelerTümü

Piyasaya Göre Ucuz NihalelerTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Parça Sayısı Seri Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Poşet KapatıcıServis KaşığıFırın EldiveniServis MaşasıYaprak Sarma MakinesiEt DöveceğiKevgirÇekirdek ÇıkarıcıOcak ÇakmağıIkea NihalePlanet NihaleTaşev Nihale

En Çok İlgi Gören Nihaleler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Nihale Yorumları ve Önerileri

Nihale Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Nihaleler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Nihale:
  1. Ikea Lamplıg Metal 50x28 cm
  2. Planet X Gold nihale, Altlık, Koruma Sehpası, Yanmaz, Paslanmaz Çelik
  3. Yuvarlak Silikon Altlık Kare Desenli Kaydırmaz
  4. Taşev T0088 Finden Döküm 1adet çaydanlık (demlik altlığı) altlık
  5. Trend Kitchen Yanmaz,paslanmaz Ve Yapışmaz , Altlık, Koruma Sehpası

Nihale

Nihaleler, fırın veya ocaktan alınan sıcak ürünlerin zemin ile temasında oluşabilecek herhangi bir zararın önüne geçmek için kullanılır. Sıcak tencere ve tava gibi ürünler, zemine yapışarak yanık izi oluşumuna neden olabilir. Özellikle masaların üzerine serilen örtüler sıcak ürünler ile temasta bulunduğunda, plastik veya kumaş malzemeden üretilen bu örtülere zarar verebilir. Nihale modelleri, sıcak halde bulunan ürünlerin yüzey ile temasına engel olur. Bu yardımcılar birçok farklı malzemeyle üretilebilir ve çeşitli ürünlerin yerine kullanılabilir. Örneğin kahvaltıda sahanda yumurta yemekten hoşlanıyorsanız bu ürünü tava altlığı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bakır tavalar içerisinden tüketilen lezzetlerin sıcaklığını daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz. Kahvaltıların olmazsa olmazı çay servisinde de çaydanlık altlığı olarak kullanabilir, bu sayede çaydanlığınızı sofranıza getirebilirsiniz. Ayrıca bu altlık sayesinde tencerenizi masanızın üzerine koyarak yemek sunumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem tencereniz hem de koymuş olduğunuz yüzey herhangi bir zarar görmez. Kahve ve çay dolu olan bardaklar, nihale ile birlikte masa üzerine konulabilir. Mermer nihaleler ile hem sıcaklık ile oluşabilecek zararın hem de kahve ve çay lekelerinin önüne geçebilirsiniz.

Nihale Çeşitleri

Sıcak ürünlerin yüzeyle temasını engelleyen nihale çeşitleri, sıcak halde bulunan tüm ürünler için uygundur. Bu ürün çeşitleri, genellikle mutfak eşyaları için tercih edilir. Mutfak tezgahlarına konulan tencere ve tavaların zemine verdiği zararın önüne geçer. Tencere altlığını yemeğiniz hazır olduktan sonra istediğiniz yüzeye koyabilir ve tenceredeki yemeğinizin dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında yer alan ahşap nihale, kişiler tarafından sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Isıya dayanıklı olan bu ürünler, aynı zamanda oldukça şık bir görünüme de sahiptir. Yemek masalarının dekorasyonuna ve mutfağınızın istediğiniz köşesine şıklık katmayı başarır. Özellikle ahşap detaylardan hoşlanan kişiler için uygun olan bu seçenek, sıcak kupaların masa ile temasından kaçınmak için kullanılabilir. Silikon nihale oldukça hafif ve ısıya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Üzerinde yer alan petek ve çeşitli desenlere sahip doku sayesinde ürünlerin kaymasına engel olur. Çeşitli model ve renklerde tasarlanan ürünler arasından dilediğiniz birini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Nihaleler

Nihale ne demek merak ediyor olabilirsiniz; bu gereçler tabanı sıcak olan tencere, tava, çaydanlık gibi ürünlerin zemine zarar vermemesi için kullanılan altlık çeşitleridir. Tencere altlığı fiyatları kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Çelik nihale, paslanmaz çelikten üretildiği için uzun ömürlüdür. Farklı boyut ve şekillerde satışa sunulan ürünler, genellikle yuvarlak ve kare forma sahiptir. Metal nihaleler, üzerine konulan ürünlerin zemin ile temasına engel olmak amacıyla metal ayaklar ile birlikte tasarlanır. Ayrıca zeminden yüksekte bulunan ürünler bulunduğu yerden kolayca alınır. Metal olan bu ürünler, paslanmaya karşı dayanıklılık gösterir ve uzun yıllar kullanılabilir. Cam nihaleler kullanışlı olma özelliğinin yanı sıra estetik açıdan da oldukça hoş bir görünüm sergiler. İçerisinde yer alan materyaller sayesinde nihale üzerine konulan ürünler yapışmaz. Kırılmaz cam özelliğine sahip bu seçeneklerin üzerinde yer alan figürler mutfağınıza hoş bir hava katmayı başarır. Böylece asıl amacının yanı sıra dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilir. Farklı boyutlara sahip demir nihale modelleri, birçok kullanım alanına sahiptir. Izgara görünümüne sahip olanlar, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar sofralarınıza eşlik edebilir.

Farklı Seçenekleri İle Nihaleler

Nihale çeşitleri ocaktan veya fırından alınan sıcak ürünlerin zemine zarar vermeden tezgah üzerine konulması için tasarlanmış mutfak gereçleridir. Kullanıcıların sıklıkla merak ettiği nihale nedir sorusunun cevabı bu şekilde verilebilir. Farklı zevklere uygun çeşitli tasarımlara rastlamak mümkündür. Seramik nihalelerin üzerinde yer alan işlemeler oldukça dikkat çeker. Çiçek deseni işlemelerin mükemmel renk tonları ile birleşimi mutfağınıza şıklık katmaya yardımcı olur. Ayrıca ürünün alt kısmında yer alan sünger sayesinde zeminde oluşabilecek çizilmelerin önüne geçilir. Seramik gibi ısıya dayanıklı olan ve özel işlemeleri bulunan bir diğer ürün ise porselen nihaledir. Suya dayanıklı olan bu ürünü kolayca yıkayarak temizleyebilirsiniz. Bu ürünler farklı boyut ve şekillerde bulunur. Çiçek şeklindeki modeller canlı renkleri sayesinde sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Diğerlerine nazaran daha ağır olan döküm nihale, dayanıklılığı ile öne çıkar. Isıya karşı dayanıklı olan ürünün üzerine istediğiniz sıcaklıktaki materyalleri koyarak şık bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Demir döküm malzemeden üretilen nihalelerin ölçüleri farklılık göstermekle beraber farklı renk ve desene sahip seçenekleri de bulunur. Kare ve yuvarlak formda tasarlanan, üzerinde çeşitli şekillerin yer aldığı bambu nihaleler, doğal dokusu ile masanıza estetik bir görünüm kazandırır.

Nihale Kullanım Alanları

Nihalenin hem ev içinde hem de ev dışında birçok kullanım alanı vardır. Mutfak kullanımına uygun olan tezgah üstü nihale seçenekleri kullanıcıya pratiklik sağlar. Pişen yemeklerin veya sıcak halde bulunan ürünlerin tezgaha verebileceği zararı engelleyen bu ürünleri ocak yanı nihale olarak kullanabilirsiniz. Böylece ek bir çabaya ve ürüne ihtiyaç duymadan pişen yemeğinizi ocağınızın hemen yanına rahatlıkla alabilirsiniz. Mıknatıslı yapısı sayesinde tava ve tencerenin altına yapışan mıknatıslı nihaleler sayesinde yemekleri sofraya taşımak daha kolay hale gelir. Klasik modelleri kullanırken tencerenizi götürmeden önce nihaleyi masanıza yerleştirmeniz gerekir. Bu da ek bir zaman ve çaba harcamanıza neden olur. Mıknatıslı tasarım sayesinde ise tek yapmanız gereken, tencereyi nihalenin üzerine bir defa yerleştirmektir. Doğal bir görünümden hoşlanan kişilerin tercihleri arasında ise tahta nihale ve kütük nihale yer alır. Pikniklerde de kullanabileceğiniz bu ürünlerden özellikle yuvarlak nihaleler, çaydanlık ve tava gibi ürünlerin kullanımında kolaylık yaratır. Aynı zamanda ısıya son derece dayanıklı olan keçe nihaleler, hafif olduğu için pikniklerde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz, fazla yer kaplamayan ürünlerdir. Büyük nihaleler yemek organizasyonlarında görebileceğiniz büyük boyuta sahip ürünler için tencere tava altlığı olarak kullanılır. Aynı zamanda pizza tepsisi olarak da kullanılarak bütün sofralarda farklı bir sunum yapılabilir. Pizza tepsisi fiyatları da malzeme kalitesine göre farklılık gösterir.

Akakçe’de Nihale Fiyatları

Nihale çeşitleri farklı materyaller kullanılarak tasarlanır. Nihale fiyatları da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Farklı kullanım alanlarına sahip bu ürünlerin çeşitlerine nihale seti ile kolayca sahip olabilirsiniz. Çok amaçlı bir kullanım sunan hasır nihaleleri hem sofralarınızda supla olarak kullanabilir hem de tencere ve tavalarınızın zemin ile temasını önlemek için tercih edebilirsiniz. Özellikle kare ve yuvarlak biçiminde tasarlanan taş nihaleler oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Gerçek taş görünümüne sahip bu desenli nihaleler mutfağınıza ve sofranıza hoş bir görünüm katmanıza yardımcı olur. Dikkat çeken nihaleler arasında yer alan deniz kabuğu nihale, gerçek deniz kabukları kullanılarak tasarlanmış modellerdir. Isı ve kırılmalara dayanıklı özelliğe sahip bu deniz kabuklarını evinizin dekorasyonuna renk katmak amacıyla da kullanmanız mümkündür. Plastik kavanoz gibi sıklıkla tercih edilen plastik nihale seçenekleri oldukça kullanışlı tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda hafif olan bu ürünleri kolayca taşıyabilir ve çeşitli kullanım alanları yaratabilirsiniz. En uygun fiyatlara Nihale satıl almak için Akakçe’ye göz atabilir, beğendiğiniz ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.