Çocuk Paten

Çocuk Paten Fiyatları

275 farklı Çocuk Paten için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkMavi
 • RenkPembe
 • RenkMor
 • RenkSiyah
 • Tekerlek Sayısı4
 • Tekerler DizilimiÇift Sıra
 • Tekerler DizilimiTek Sıra
 • ÖzelliklerAyarlanabilir
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kullanıcı TürüÇocuk
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKullanıcı TürüTekerlek SayısıTekerler DizilimiTekerlek MalzemesiGövde MalzemesiTekerlek ÇapıRulmanÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (275)

Yetişkin Paten Mor Paten 4 Tekerlekli Paten Ayarlanabilir Paten Çift Sıralı Paten Fitness Paten Frenli Paten Işıklı Paten Kırmızı Paten Lacivert Paten Lila Paten Mavi Paten

En Çok Karşılaştırılan Patenler

Çocuk Paten

Çocukların sağlıklı gelişimi için çeşitli fiziksel aktivitelere katılmaları oldukça önemlidir. Bisiklet sürmek, paten ve kaykay kullanmak, scooter’a binmek gibi birçok dış mekân aktivitesi çocukların en sevdikleri arasında yer alır. Özellikle paten sürmek küçükten büyüğe tüm çocukların ve gençlerin dikkatini çeker. Şık aksesuarları ve göz alıcı paten modelleri ile yapılan aktivite eğlenceli egzersizler arasında ilk sıralardadır. Renkli tasarımları ile ön plana çıkan çocuk paten modelleri, farklı zevklere hitap eden yüzlerce çeşit ile kullanıcılara sunulur. Ünlü markalar tarafından üretilen modeller çocukların sevdiği animasyon karakterleri, süper kahramanlar, prensesler ve hayvan figürleri ile donatılır.
Kaliteli malzeme yapısı sayesinde oldukça dayanıklı olan modeller üretim materyali, ebat, tasarım, tekerlek sayısı, fonksiyonel özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Çocuğunuzun seviyesine uygun ürünler ve çeşitli aksesuarlar ile güvenle sürmesine yardımcı olabilirsiniz. Güvenli tasarımları ile çocukların konforlu şekilde kullanımına uygun olarak hazırlanan modeller arasından çocuğunuzun ilgi alanlarına hitap edenlere göz atabilir, eğlenceli aktivitelere katılmasına destek olabilirsiniz.

Çocuk Patenlerinin Özellikleri

Çocukların keyifli spor aktivitesinde bulunması için özel olarak tasarlanan çocuk paten çeşitleri, 2 yaşından büyük tüm çocukların kullanımına uygundur. Sağlam ve güvenli yapısı ile dikkat çeken modeller güvenlik önlemlerinin bulunduğu tasarımlara sahiptir. Yeni başlayanlar için daha basit mekanizmaya sahip olan ürün çeşitleri çocukların dengesini korumalarına yardımcı olur. Küçük ve büyük çocuklar için sunulan modeller birbirinden farklı teknik özelliklere ev sahipliği yapar. 4 yaş ve altı çocuklar için tasarlanan modellerin tekerlekleri bir sıra iki adet tekerlek bulunacak şekilde konumlandırılır. Çocukların daha kolay şekilde dengelerini sağlamasına destek olan modeller küçük çocuklar için idealdir. Güvenlik kilidi ve fren gibi ekipmanlar da küçük çocukların kolay şekilde kullanabileceği biçimde tasarlanır. Sağlam yapısı sayesinde formunu uzun süre koruyan ürünler güvenli ve sağlıklı kullanım için elverişlidir.
Tecrübeli ve daha büyük çocuklar için ise 3 veya 2 tekerlekli modeller bulunur. Modeller çoğunlukla plastik malzemelerden üretilse de metal ve çelik yapılı ürünler de kullanıcılara sunulur. Özellikle tekerleklerin sabitlenme alanlarında kullanılan materyaller paslanmaz çelik yapıları ile ön plana çıkar. Ayağı ve bilek bölgesini sıkı şekilde saran bantlar özel kilit sistemlerine sahiptir. Ayarlanabilir bantları çocuğunuzun rahatlığına uygun olacak şekilde sabitleyebilirsiniz. Çocukların güvenli şekilde kullanımı için ideal olan modellerin ayakkabı formunda olanları da oldukça dikkat çekicidir. Kullanım alanı ve amacına uygun sayısız model arasından beklentilerinizi karşılayanları tercih edebilirsiniz.

En Tarz Çocuk Paten Modelleri

Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra göz alıcı tasarımlarıyla da dikkat çeken modeller, şık duruşları ile çocukların beğenisine sunulur. Kız ve erkek çocuklarının ilgi alanlarına uygun olarak tasarlanan ürünler, sevimli görünümleri sayesinde anne ve babaların da memnuniyetini kazanır. Kız çocuk paten modellerinde canlı renkler, estetik süslemeler, süper kahramanlar, hayvan figürleri ve geometrik desenler sıklıkla yer alır. Kullanım sırasında taban ve kenar kısımlarından ışık saçan modeller de çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılanır. Çocuk paten çeşitleri ışıklı tasarımları ile çocukları etkiler. Erkek çocuk paten modelleri yine çocukların en sevdiği çizgi film ve animasyon karakterlerinin çizgilerini taşır.
Çocuklara özel patenleri tekli olarak tercih edebileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Çeşitli scooterlar ile birlikte sunulan takımlarda güvenli sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Olası kazaları önlemek ve hassas bölgelerin düşme gibi durumlarda zarar görmesini engellemek için tasarlanan ürünler sağlıklı kullanım için idealdir. Çocuk paten çeşitleri ve fiyatları için Akakçe’de kaykay, paten, scooter kategorisi içinde yer alan paten kategorisine göz atabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yaş Gruplarına Özel Çocuk Paten Çeşitleri

Modeller farklı yaştaki çocuklara ve ayak numaralarına özel olarak tasarlanır. Çocuk paten çeşitleri 3, 4, 5, 6 yaş modelleri daha basit ve kontrolü kolay mekanizmalara sahiptir. Özellikle kaymaya yeni başlayan çocuklar için ideal olan ürünler çoğunlukla 4 tekerlek kullanılarak üretilir. Çocuk paten 4 tekerlekli modelleri düz veya paralel şekilde dizilerek iki farklı seçeneğe sahiptir. Tek bir çizgi halinde arka arkaya sıralanan tekerlekler daha tecrübeli çocukların kullanımına uygundur. Paralel dizim şekli ise amatör sporcular için elverişlidir. Çocuk paten çeşitleri 4 tekerlekli olanların uzun veya kısa bilek bölgesine sahip seçenekleri de kullanıcılara sunulur. Bilek bölgesine uzanan modeller denge sağlamayı kolaylaştırdığı için özellikle küçük çocuklar için tercih sebebidir. Çocuğunuzun seviyesi ilerledikçe ayakkabı formunda sunulan ürünlere yönelebilirsiniz.
Çocuk paten çeşitleri 3 tekerlekli modelleri sürüş konusunda tecrübesi olan çocukların tercihidir. Önde tek arkada iki tekerlek şeklinde tasarlanan ürünler pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Arkalı önlü tekerlek diziliminin yanı sıra tek sıra halinde dizilmiş 3 tekerlekli modellere de ulaşabilirsiniz. Ayak numarasına göre de birbirinden ayrılan modeller geniş ürün yelpazesine sahiptir. Çocuk paten çeşitleri 28 numara, 30 numara gibi çeşitler arasından çocuğunuzun ayak numarası ile uyumlu olanları güvenle tercih edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Paten Nasıl Seçilir?

Çocuklarınızın keyifle faydalı aktivitelere katılabilmesi için markalar tarafından özenle tasarlanan modelleri tercih edebilir, onların spora başlamalarına destek olabilirsiniz. Çocukların güvenliği için model seçimini doğru yapmak oldukça önemlidir. Yaş ve ayak numarasının yanı sıra şu özelliklere de dikkat edebilirsiniz:

Çocukların hızlı şekilde büyüdüğü göz önünde bulundurulduğunda ebeveynler büyük numaralı bir çocuk pateninin daha tasarruflu olacağını düşenebilir. Fakat güvenli sürüş deneyimi için modellerin çocuğunuzun ayağına tam olarak oturması oldukça önemlidir. Bunun için bazı markaların ayarlanabilir modelleri sizlere sunulur. Belli aralıklarda büyüyen ve küçülen modellere göz atabilir, çocuğunuz için doğru ve sağlıklı bir tercih yapabilirsiniz.

En Uygun Çocuk Paten Fiyatları

Çocukların doyasıya eğlendiği aktivitilerden biri olan paten sürmek gelişim açısından oldukça önemlidir. Çocuklarının spor etkinliklerini desteklemek isteyen ebeveynler modeller arasından seçim yapmaya çalışır. Seçim yaparken marka ve model kadar paten fiyatları da anne ve babalar için önemli unsurlar arasında yer alır. Çocuk paten fiyatları marka, model, üretim materyali, fonksiyonel özellikler, tasarım ve tekerlek sayısına bağlı olarak farklı seçeneklere sahip olabilir. Sportica, Oxelo, Voit, Busso, Hot Wheels gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen modellerin kaliteli ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çocuk paten çeşitleri 4 tekerlekli ucuz seçeneklerine Akakçe’den ulaşabilir, modellerin piyasa fiyatlarını karşılaştırma listelerinde sıralayarak bütçenize hitap edenleri hızlı şekilde tespit edebilirsiniz.
Markaların dönemsel kampanya ve indirimlerini takip ederek çocuk paten çeşitlerine ucuz fiyatlar ile sahip olabilir, çocuğunuz için elverişli bir model tercih edebilirsiniz. Çocuk paten modelleri arasından çocuğunuzun kişisel zevklerine ve kullanım alanına uygun olanlara göz atabilir pembe, mavi, mor, kırmızı ve yeşil gibi canlı renkler ile süslenmiş ürünler arasından beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz.