Poşet

Poşet Fiyatları

2.406 farklı Poşet için fiyatlar listeleniyor.

Koroplast Poşet İlka Poşet Ünal Poşet Özlem Poşet Neo Poşet Dolphin Poşet

Fiyatı Düşen Poşetler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

KüçükBüyükOrta100'lü500'lü1000'liAtletKargoŞeffafBaskısızMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Malzeme Türü Baskı Seçeneği Desen Seçeneği Ağırlık Boyut Adet Kelime ile Filtrele

KoliAmbalaj NaylonuÇuvalAmbalaj KağıdıAmbalaj İpiAmbalaj Dolgu MalzemesiMerdivenSpreyMobilya AyağıKoroplast Poşetİlka PoşetÜnal Poşet

En Çok Karşılaştırılan Poşetler

Poşet Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Poşetler hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.406 farklı model arasında

En çok satan Poşetler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Poşet:
  1. Kargo Poşeti Orta Boy 30Cm X 38Cm + 5 Cm 50'Li Paket
  2. NumuneMarket 200 Adet Rulo Hışır Atlet Orta Boy Poşet Manav Bakkal Malzeme Poşeti 200 Lü 1 Paket 200
  3. Ekonomik Cepli Kargo Poşeti
  4. Hışır Atlet Market Poşet 1 Kg Orta Boy - Kafem
  5. linka 30 Cm X 45 Cm Şeffaf Bantlı Yapışkanlı Jelatin Poşet 25 Adet Opp

Poşet

Günlük hayatta en sık kullanılan eşyaların arasında poşet çeşitleri yer alır. Yiyecek ve eşyaları taşımak için kullanılan bu ürünler malzeme özelliklerine ve tasarımlarına göre birbirinden ayrılır. Uzun süre takılabilen ve tek kullanımlık poşet tasarımlarının malzeme yapısı farklıdır. Ayrıca, ürünlerin taşıma kapasiteleri üretimde kullanılan malzemelerin kalınlığına göre değişir. İnce ve kalın malzemelerden üretilen ürünleri sebze, meyve, yiyecek ve farklı ürünleri taşımak için kullanabilirsiniz. Küçük ve büyük poşet çeşitlerini ihtiyacınıza göre toplu olarak satın alabilirsiniz. Üretici markalar tekli veya çoklu paket seçenekleriyle farklı kullanım ihtiyaçları bulunan kullanıcıların beklentilerini karşılar. Kumaş ve plastik malzemeleri üretiminde sıklıkla kullanan markalar, ürün tasarımlarında zengin çeşitliliğe yer verir. Poşet modelleri kullanım yerlerine göre farklı şekillerde ve kalınlıklarda üretilir. Plastik malzemelerden üretilen modellerin kullanımı oldukça yaygındır. Tek kullanımlık bu ürünleri yiyecekler, sebze ve meyveleri taşımak için kullanabilirsiniz. Su ve neme karşı koruma sağlayan plastik poşet modelleri renkli ve şeffaf seçeneklere sahiptir. Plastik torbaların kullanım özelliklerine göre taşıma sapları ve ağız kısımlarında farklı kilit seçenekleri bulunur. İnce ve kalın kilitli poşet çeşitlerini saklama ve taşıma için kullanabilirsiniz. Çoklu paketlerde veya kiloyla satılan ürünler arasından bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Akakçe’de yer alan yüzlerce ürün arasından taşıma poşeti ve koli bandı fiyatları için inceleme ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Farklı seçenekler arasından farklı boy poşet seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Poşet Nerelerde Kullanılır?

Sarf tüketim malzemeleri günlük hayatın vazgeçilmez eşyaları arasında yer alır. Konfor ve pratiklik sağlayan sarf tüketim malzemeleri genellikle kağıt ve plastik malzemelerden üretilir. Eşya ve yiyecek taşımak için kullanılan hışır poşet çeşitleri farklı boy ve kalınlıklara sahiptir. Ürünlerin tasarımlarına göre kullanım alanları çeşitlilik gösterir. Renkli ve şeffaf poşet çeşitlerini yiyecekleri taşımak ve saklamak için kullanabilirsiniz. Genellikle tek kullanımlık üretilen bu ürünlerin boyutları kullanıcılara yüzlerce farklı seçenek sunar. Mini boylardan battal boy ölçülerine kadar yüzlerce seçenek sunan poşet üretici markaları kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına hitap eder. Kilitli küçük poşet çeşitleri genellikle kına çerezleri ve baharatlar için kullanılır. Mini ölçülere sahip kına poşeti tasarımları genellikle şeffaf renktedir. Kilitli tasarımı sayesinde hava almadan ürünleri saklayabileceğiniz bu torbalar, çoklu halde satılır. Baharat poşeti çeşitleri küçük ve orta boy ölçüleriyle 100 gramdan 1000 grama kadar ürün taşıyabilir. Şeffaf yapısı sayesinde içindeki ürünü kolayca görebileceğiniz torbalar kaliteli dokusuyla hava ve neme karşı koruma sağlar. Standart ölçülere sahip pamuk şeker poşeti kullanıcılara şeffaf ve desenli seçenekler sunar. Çoklu halde satılan bu ürünler ince bir yapıya sahiptir. Renkli baskılı şeffaf poşet seçeneklerini şekerleme ve pamuk şeker paketlemek için tercih edebilirsiniz. Tasarımlarına göre değişen şeffaf ürün poşeti çeşitlerinin kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Oturan poşet tasarımları küçük, orta ve büyük boy seçenekleriyle sunulur. Bakliyat, şeker ve un gibi farklı ürünlerin paketlemek için kullanılan bu ürünler, içleri dolu olduğunda dik bir şekilde durur. Tezgah ve masa üzerinde kolayca saklayabileceğiniz kese poşet çeşitleri kilitli veya büzgülü kapama özelliğine sahiptir. Yiyecek saklamak ve taşımak kadar eşyaların taşınması içinde farklı kalınlıklarda pvc poşet çeşitleri kullanılır. Kullanımı yaygın ürünlerden biri olan renkli kargo poşeti seçenekleri kalın plastik malzemelerden üretilir. Darbelere karşı dayanıklı olan yapışkanlı poşet, kargo gönderimi için uygun seçenekler arasında yer alır. Farklı boylarda üretilen bantlı şeffaf poşet, ürünlerin gönderim sırasında korunmasını sağlar.

Poşet Çeşitleri

Renkli ve jelatin poşet, günlük hayatta pratik kullanım sağlayan ürünler arasındadır. Hijyenik ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunan bu ürünler, çeşitlerine göre farklı alanlarda kullanılır. Poşet nedir diye sorarsanız kısaca yiyecek ve eşya taşımak için kullanılan ve genellikle tek kullanımlık sarf malzemesi şeklinde özetleyebilirsiniz. Plastik ve kağıt malzemelerden üretilen sarf malzemelerinin boyutları ve şekilleri farklı ihtiyaçları karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. Klasik modellerden biri olan askılı poşet, ince ve kalın seçenekler sunar. Taşınacak ürün türüne göre küçük, büyük ve orta boy poşet seçimi yapabilirsiniz. Genellikle ince yapılı olan sebze poşeti, rulo formda satılır. Rulo poşet modellerinin uzunlukları markalara göre değişebilir. Şeffaf ve desensiz poşetleri hafif ağırlıkları taşımak için kullanabilirsiniz. Manav poşeti, sebze poşetlerine göre daha kalın yapıda olabilir. Ayrıca, manav torbalarında siyah, kırmızı ve mavi gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur. Belirli bir ağırlık taşıma kapasitesine sahip kırmızı, mavi ve siyah poşet, çeşitli boylarda üretilir. Genellikle kiloyla satılan bu ürünleri eşya ve yiyecek taşımak için kullanabilirsiniz. Kalın yapısı sayesinde belirli bir ağırlığı taşıyan ürünler, ele oturan taşıma saplarıyla konforlu bir deneyim sunar. Plastik kalın poşet çeşitlerini boyutlarına göre farklı ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Battal boy ve mini poşet seçenekleri arasında bütçeniz ve ihtiyacınıza uygun olacak şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Akakçe üzerinden farklı markaların plastik torba ve sineklik çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Eşyalara Uygun Poşetler

Alışveriş sırasında ve eşya taşırken ihtiyaç duyulan şeffaf ve renkli poşet modelleri boyutlarına ve tasarımlarına göre kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. İnce ve kalın plastik malzemelerden üretilen bantlı poşet modelleri genellikle kargolama için kullanılır. Kargo torbası olarak da bilinen bu ürünlerin ağzını kapamak için yapışkanlı kısım bulunur. Günlük hayatta sık ihtiyaç duyulan seçenekler arasında market poşetleri yer alır. Diğer adıyla atlet torba olarak bilinen ürünlerin üretim malzemesine ve kalınlığına göre taşıma kapasitesi farklılık gösterir. Ağır ürünlerin taşınması için battal boy poşet seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kalın yapısıyla farklı ağırlıklarda ürünleri taşıyabilen torbalar renkli ve şeffaf olabilir. Şık bir görünüme sahip renkli ve desenli hediyelik poşet modelleri günlük hayatta kullanım için tercih edebilirsiniz. Nohut, mercimek, pirinç ve şeker gibi çeşitli ürünlerin kolayca paketlenmesi ve sergilenmesi için şeffaf paketleme poşeti modellerini kullanabilirsiniz. Bakliyat poşeti modellerinin taşıma kapasiteleri 1 kilogramdan 5 kilograma kadar değişen seçeneklerde sunulur. Çoklu halde satılan ürünleri kiloyla veya toplu paketlerle satın alabilirsiniz. Çoklu satılan dürüm poşeti seçenekleri standart ölçülere sahiptir. Dürüm tarzında hazırlanan yiyeceklerin servisi ve paketlenmesi için kullanılan modeller ince uzun bir yapıda üretilir. Küçük ve büyük kilitli poşet modelleri hava almasını önlemek istediğiniz ürünler için kullanabilirsiniz. Farklı ölçülerde üretilen kilitli poşet modellerini yiyecek saklamak ve dondurmak için değerlendirebilirsiniz.

Poşet Fiyatları

Şeffaf ve baskılı poşet modelleri yiyecek saklama ve eşya taşıma konusunda kullanıcılara pratiklik kazandırır. Genellikle tek kullanımlık olan bu ürünlerin satışı toplu halde yapılır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre farklı tasarımlara ve boyutlara sahip ürünleri tercih eder. El geçme poşet çeşitleri hediyelik kullanımlar için şık tasarımlara sahiptir. Renkli ve şık desenlere sahip ürünleri sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri taşımak için kullanabilirsiniz. Ürünlerin hava almasını önlemek için fermuarlı kilitli poşet modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük ve küçük ölçülerde üretilen çift kilitli poşet, içeriye hava ve nem girmesini önleyerek ürünleri etkili biçimde dış etkenlerden korur. Pratik ve hijyenik kullanım deneyimi sunan plastik torbaların fiyatları farklı bütçelere hitap eden seçenekler sunar. Poşet fiyatları, ürünlerin malzeme türüne ve paket içeriklerine göre değişiklik gösterir. Bazı ürünler 100’lü, 200’lü ve 500’lü paketlerde satılırken bazıları kiloyla satılır. Kiloluk poşet fiyatları ürünlerin kalınlıklarına ve ölçülerine göre farklılık gösterebilir. Poşet kg fiyatı ve diğer modellerin fiyatlarını incelemek için akakçe.com’u kullanabilirsiniz. Sıralama ve filtreleme özelliklerini kullanarak bütçenize uygun poşet satın alabilirsiniz.

Poşet Çeşitlerini Akakçe’de İnceleyin

Renkli, baskılı ve şeffaf kilitli poşet, pratik ve konforlu kullanım özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerin fiyatları, ağırlıklarına ve paket içeriklerine göre değişiklik gösterebilir. 1 kg poşet fiyatları belirlenirken malzeme kalitesi, kalınlığı ve ölçüleri dikkate alınır. Üretici markalar farklı bütçelere hitap eden paket ve kiloluk fiyatları kullanıcıların tercihine sunar. Ucuz poşet fiyatlarını incelemek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Sayfa üzerinden farklı satıcılarda bulunan online poşet modellerini inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneği uygun fiyatlarla satın alabilir böylece alışveriş bütçesinde tasarruf yapabilirsiniz.