Çöp Poşeti

Çöp Poşeti Fiyatları

2.803 farklı Çöp Poşeti için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Korbell Çöp Poşeti Koroplast Çöp Poşeti Florex Çöp Poşeti Parex Çöp Poşeti Ögem Çöp Poşeti Ideal Çöp Poşeti

Aktüel Broşürlerden Çöp Poşetleri

  • Koroplast Çöp Torbası Büyğk/Orta/KüçükHakmar9,95 TL
  • Nerox-Star Kokulu Çöp Poşeti 10'luYunus Market9,90 TL
  • Sera Çöp Poşeti Çeşitleri Bizim Toptan5,95 TL

adet En Ucuz Çöp Poşetleri

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Küçük BoyOrta BoyBüyük BoyBattal BoyJumbo BoyHantal BoyBüzgülüSiyahEndüstriyelMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boyu Kokusu Ürün Puanı Renk

Streç FilmKarton BardakPişirme KağıdıBuzdolabı PoşetiAlüminyum FolyoKöpük TabakPlastik BardakPlastik TabakÇayKorbell Çöp PoşetiKoroplast Çöp PoşetiFlorex Çöp Poşeti

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Çöp Poşeti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Çöp Poşeti Sıkça Sorulan Sorular

Çöp Poşeti & Çöp Torbası

Hayatın her alanında çeşitli tüketimler sonucunda çöpler ortaya çıkar. Günlük hayatta en temel ihtiyaçlardan biri olan su içme ihtiyacını giderdikten sonra dahi geride su şişelerinin çöpleri kalır. Ev içerisinde çalışma odanızda, mutfağınızda, banyonuzda ve yatak odanızda farklı çöp türleri ortaya çıkar. Tüketimleriniz sonucunda oluşan çöpleri çöp kovalarında biriktirerek belirli periyotlarla çöplerin türlerine uygun olan konteynırlara atmanız gerekir. Çöplerinizi çöp kovasında biriktirirsen hem kovanızın kirlenmemesi hem de konteynıra daha rahat bir şekilde atabilmek için çöp torbası kullanmanız gerekir. Çöp torbaları çeşitli çöp kazası boyutlarına göre farklı boyutlarda üretilir. Bu sayede mutfağınızda, çalışma odanızda ve banyonuzda farklı boyutlarda çöp kovaları kullanabilirsiniz. Çöp torbası çeşitleri farklı özelliklerle sizlere sunulur. Renk, koku ve kullanım amaçları olarak farklılık gösteren çöp poşetleriyle günlük yaşamınızın kalitesini arttırabilirsiniz. Çöp poşeti özellikleri arasında yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilen koku hapsetme teknolojisine sahip modeller kullanıcıların gözdesi haline gelir. Dış yüzeyi sayesinde çöp poşeti içerisinde yer alan kötü çöplerin neden olduğu kötü kokuların dışarıya çıkmasını engeller. Orta kısımda yer alan farklı koku esansları ise aynı zamanda çöp poşetinin hoş bir kokuya sahip olmasını sağlar. Hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden biri olan çöp poşetleri arasında tercih yaparken çeşitli çöp poşeti boyutlarına dikkat edebilirsiniz. akakce.com sayesinde uygun fiyatlı ve ihtiyaçlarınıza uygun çöp torbası çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz. Çöplerinizi yaşam alanlarınızdan çıkardıktan sonra elleriniz en iyi kolonya çeşitlerinden biriyle temizleyebilirsiniz.

Çöp Poşeti Çeşitleri

Günlük hayatta kullandığınız ürünlerin özelliklerine bağlı olarak ürettiğiniz çöpler de farklı özelliklere sahiptir. Atıklarınız kağıt, plastik, ambalaj, gıda, metal, cam gibi özelliklerine göre çeşitlenir. Evinizden çöp poşeti kullanarak çöp konteynırlarına çöplerinizi atarken çöplerinizi ayrıştırarak atmak sürdürülebilir bir dünya için oldukça önemlidir. Bu işlemi kolaylaştırmak için siz de evinizde kağıt, cam, metal, gıda ve ambalaj gibi farklı çöp türleri için farklı çöp kovaları ve çöp poşetleri kullanabilirsiniz. Çöp poşeti çeşitleri arasında mini, küçük boy, büyük boy ve battal boy çöp poşeti çeşitleri yer alır. Evinizde ya da işyerinizde günlük olarak ürettiğiniz çöpleri göz önüne alarak farklı boyutlardaki çöp poşetleri arasından tercih yapabilirsiniz. Boyutlarının yanında yenilikçi teknolojilerle birlikte farklı özelliklere sahip çöp poşetleri de üretilir. Bunların başında kokulu çöp poşetleri gelir. Lavanta, mandalina, portakal, gül, okyanus ve sağ esintileri gibi farklı aromalara sahip çöp poşeti modelleri sayesinde poşet içerisinde yer alan çöplerin kokuları ortama yayılmaz. Temiz ve ferah bir şekilde çöplerinizi biriktirebilir ve daha sonra atabilirsiniz. Banyoda ve mutfakta kullanılan çöp poşeti çeşitleri farklı olmalıdır. Banyoda kullanılan çöp poşeti modelleri daha çok güçlü aromalara sahip modeller olurken aynı zamanda bebekli aileler için üretilen özel bebek bezi çöp poşeti modelleri de vardır. Bebek bezleri için özel olarak üretilen çöp poşetleri pudralıdır. Bu sayede bebek bezinin kötü kokusunun yayılması engellenir. Aynı zamanda çöpe attığınızda bezin açılmasını ve kötü koku ve görüntülerin oluşmasına da engel olacak bir sistemle üretilir. Pratik olma özelliği sayesinde ebeveynlerin bir numaralı tercihi bu çöp poşetleridir. Çöp poşeti modelleri farklı renk seçenekleriyle sizlere sunulur. En popüler olan modeller arasında şeffaf ve siyah çöp poşeti modelleri yer alır. Özellikle kokulu çöp poşeti modelleri sahip oldukları kokularla uyumlu renklerde piyasaya sunulur. Mandalina ve portakal aromaları olanlar turuncu ve sarı, lavanta aromaları olanlar mor, lila, okyanus ve dağ esintili olanlar ise mavi ve yeşil renktedir. Renkli çöp poşeti çeşitleri arasından dilediğiniz aroma ve renge sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Doğa Dostu Çöp Poşeti Çeşitleri Akakçe’de

Yaşamınız boyunca birçok ürün tüketirsiniz. Tükettiğiniz ürünler sonucunda birçok farklı çöp ortaya çıkar. Ortaya çıkan çöplerin doğru bir şekilde biriktirilmesi, ayrıştırılması ve geri dönüştürülmesi sürdürülebilir bir dünya için oldukça önemlidir. Plastik çöp poşetleri doğada uzun yıllar boyunca çözünmez. Bu nedenle geri dönüştürülebilir çöp poşeti modellerini tercih edebilirsiniz. Büzgüsüz ve büzgülü çöp poşeti çeşitleri ni seçerken geri dönüşümlü olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Büzgülü çöp poşetlerinin yan kısmında yer alan ipleri çektiğinizde çöp torbasının ağız kısmı büzülür ve kapanır. Bu özellik sayesinde çöplerinizi kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çalışma odanız ve yatak odanız için küçük boy çöp poşeti modelleri yeterli olurken banyo ve mutfak için battal ve büyük boy çöp torbası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çöp poşeti boyutlarını çöp kutunuza göre tercih etmeniz size kolaylık sağlar. Geri dönüşüm kutuları için biriktirdiğiniz cam, plastik ve kağıt atıklarınızı farklı çöp poşetlerinde biriktirebilirsiniz. Böylece geri dönüşüm atık kutularına çöplerinizi çok daha rahat bir şekilde atabilirsiniz.

Çöp Poşeti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oldukça kolay bir tercih gibi görünse de kaliteli ve işinize yarayacak bir çöp poşeti modeli satın almak oldukça önemlidir. İnce materyalden üretilen çöp poşeti modelleri içerisine ağır ürünler konulduğunda yırtılabilir, akma yapabilir. Bu tarz olumsuzlukların önüne geçmek için kalın çöp poşeti modelleri arasından tercih yapmalısınız. Daha sonra satın almak istediğiniz çöp poşeti modelini nerede kullanacağınız önemlidir. İşyerinde kullanılmak üzere endüstriyel çöp poşeti çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Fabrika, sanayi ve büyük işletmeler için özel olarak üretilen sanayi tipi çöp poşeti çeşitleri ağır ve endüstriyel çöpleri taşımak için ekstra güçlü üretilir. Evinizde de büyük boy çöp poşeti kullanabilirsiniz. Evler için üretilen çöp poşeti çeşitlerinin farklı boyları arasından çöp kovanızın boyutuna uygun olacak şekilde tercih yapabilirsiniz. Farklı markaların ürünleri arasından inceleme yapabilir ve ürünleri sizden önce satın alarak kullanan kişilerin yaptığı yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Çöp Poşeti Fiyatları

Çöp torbası fiyatları üretici firma ve ürünlerin özellikleri doğrultusunda farklılık gösterir. Üretici firmaların sahip oldukları satış politikaları doğrultusunda değişen ürün fiyatları arasından en uygun fiyatlı olanları bularak satın alabilirsiniz. Fiyatların farklılaşmasındaki diğer bir değişken ise ürünlerin özellikleridir. Battal, büyük, küçük ve mini çöp poşeti fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı şekilde evsel atıklar için üretilen çöp poşetleri ile sanayi tipi endüstriyel atıklar için üretilen çöp poşetlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Bütçenize uygun ürünleri kolayca bulabilmek için filtreleme özelliğini kullanarak maksimum ve minimum fiyat tutarlarını belirleyebilirsiniz. Bu sayede sadece belirli fiyat aralığındaki ürünleri görüntüleyebilirsiniz ve bütçenize uygun olan çeşitleri kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Çöp Poşeti Kampanyaları

Belirli dönemlerde süpermarket kategorisinde çeşitli ürün ve markalarda indirimler düzenlenir. Bu indirimler yılbaşı, bayram ve black friday gibi özel günlerde farklı kampanyalar doğrultusunda uygulanır. Kampanya dönemlerinde ürünleri orjinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Şeffaf çöp poşeti gibi her daim kurtarıcı ve klasik bir çeşit olan çöp poşeti çeşitlerin, kampanya dönemlerinde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Aynı şekilde renkli, kokulu, büzgülü, dökme çöp poşeti çeşitlerini de indirimli fiyatlarla satın almak için kampanyaları takip etmelisiniz. Özellikle efsane cuma indirimlerini takip ederek tüm süpermarket ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla alabilirsiniz. En ucuz çöp poşeti çeşitlerini kolay bir şekilde bulabilmek için ürünleri fiyata göre artan şekilde sıralayabilrisiniz.