Durex Prezervatif & Kondom

Durex Prezervatif & Kondom Fiyatları

124 farklı Durex Prezervatif & Kondom için fiyatlar listeleniyor.

Okey Prezervatif Durex Prezervatif Beybi Prezervatif FE Prezervatif Extasia Prezervatif Cosmos Prezervatif

adet En Ucuz Durex PrezervatiflerTümü

Fiyatı Düşen Durex Prezervatifler

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

12'li20'li40'lı60'lıGeciktirici0 - 50 TL 50 - 100 TL 150 - 250 TL TırtıklıİnceSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Durex Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Durex Özellikler Seri Adet SatıcıToplam 70 satıcı. Ürün Puanı

Durex Cinsel Ürünler

En Popüler Durex Prezervatifler

Durex Prezervatif Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Durex Prezervatif & Kondom Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Durex Prezervatif & Kondom hangileri?

Bugün Akakçe'de 124 farklı model arasında

adet en ucuz Durex Prezervatif & Kondom hangileri?

En çok satan Durex Prezervatif & Kondom hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Durex Prezervatif & Kondom:
  1. Durex Maraton 20'li Prezervatif
  2. Durex Klasik 20'li Prezervatif
  3. Durex Yok Ötesi Ultra Kaygan Ekstra İnce 20'lu Prezervatif
  4. Durex Intense Uyarıcı 30'lu Prezervatif
  5. Durex Yok Ötesi Ultra Kaygan Ekstra İnce 20'li 2 Adet Prezervatif

Durex Prezervatif

Durex prezervatifler cinsel ilişki sırasında koruma görevi üstlenir. Prezervatif kullanımı çok eski bir geçmişe dayanır. Kullanıcılar bu ürün sayesinde cinsel hastalıklara karşı korunarak sağlıklı bir cinsellik geçirir. Prezervatif aynı zamanda kondom adıyla da anılır. Lateksten elde edilen prezervatifler, cinsel ilişki esnasında kullanılır. Durex prezervatif enfeksiyon, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve gebeliğe karşı koruma sağlar. Hiçbir prezervatif tamamen çözüm sayılmasa da, riski azaltma noktasında hizmet verir. Dünya üzerinde en yaygın şekilde kullanılan korunma yöntemi olarak prezervatif dikkat çeker. Prezervatif yan etkisi bulunmayan, ekonomik ve pratik bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda diğer koruma yöntemlerine göre daha etkili olduğu da bilinir. Kullanıcılar kendi konforuna ve aldığı keyfe göre bir prezervatif seçimi yaptığında, cinsellikte alınan hazda da herhangi bir azalma yaşatmaz. En ucuz Durex prezervatif ile cinsel sağlığını korumak ve istenmeyen gebelikleri önlemek isteyen kullanıcılar, Akakçe üzerinden fiyat araştırması yapabilir.

Durex Prezervatif Çeşitleri

Durex prezervatif çeşitleri kullanıcıların cinsellikte aldığı hazzı ve konforu ikiye katlar. Birbirinden çeşitli olan modeller, kullanıcıların özel zevkine uygun şekilde tasarlanır. Cinsel sağlık konusunda üretimlerini genişleten marka, herkesin beklentisini karşılamaya yönelik ürünler çıkarır. Durex mor, mavi, pembe, renkli prezervatif çeşitleri bulunur. Cinsel deneyimini eğlenceli hale getirmek isteyen kullanıcılar bu modellerden yararlanabilir. Durex tırtıklı prezervatif çeşidi, markanın en çok dikkat çeken ürünleri arasındadır. Cinsellikte temasın artırılmasını sağlayan tırtıklar, hazzı artırmayı sağlar. Dokusuz olan prezervatiflere göre daha farklı dokunuşların oluşmasını sağlar. Tırtıklı olan prezervatif çeşitleri, pürüzsüz olan modellere göre daha sert bir dokuya sahiptir. Kullanıcılar deneyimledikten sonra kullanıp kullanmama konusunda karar verebilir.
Durex kalın, büyük boy, dar, en ince, ince prezervatif modelleri, kullanıcılarının kendi bedenine uygun şekilde seçim yapabilmesi için şekillendirilir. Kullanıcıların kendi bedenine uyumlu bir prezervatif seçimi yapması önemlidir. Aksi takdirde küçük prezervatiflerde yırtılma, büyük prezervatiflerde ise çıkma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Durex lateks olmayan prezervatif alerjen etkisi olan kullanıcılara alternatif olarak üretilir. Prezervatiflerin yapımında genellikle lateks malzemeden yararlanılır. Lateks sağlıklı ve konforlu bir malzeme olarak dikkat çeker. Bazı kullanıcıların lateks alerjisi olduğu için Durex, alternatif ürünler geliştirir. Lateks olmayan prezervatif çeşitleri, daha yumuşak bir dokuya sahiptir. Durex prezervatif geciktiricili etkili olan modeli de sık sık tercih edilir. Geciktirici madde içeren bu prezervatif, cinselliğin uzun sürmesini etkiler. Bu prezervatif içerisinde geciktirici etkisi gösteren krem bulunur. Erkeğin hissini azaltarak cinselliğin normal uzunluğunu aşmasını sağlar.

Durex ile Cinselliğinizi Renklendirin

Durex prezervatif modelleri ile cinsellikte alınan zevki artırarak kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Durex prezervatif nedir sorusu kullanıcılar tarafından sık sık sorulur. Prezervatif hem cinsel sağlığın korunmasında hem de alınan zevkin artırılmasında kullanılan bir ürün olarak bilinir. Durex en iyi prezervatifi sunarak herkesin beklentisini karşılamayı başarır. Cinsellikte hazzı artıran çeşitleri ile çiftlere mutlu bir beraberlik imkanı tanır. Durex kayganlaştırıcı prezervatif zevkin artmasını sağlayan bir yapıya sahiptir. İçerisinde yer alan kayganlaştırıcı krem sayesinde iki tarafın da aldığı zevkin artırılmasını sağlar. Kayganlaştırıcı düzeyi his kaybı yaşanmasını engellemek için minimumda tutulur.
Durex geciktirici kondom markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Oldukça etkili olan geciktirici etkisi, cinselliğin daha uzun sürmesini sağlar. Durex his kaybını engellemek için geciktirici kremini belirli düzeyde kullanılır. Bu sayede his kaybı olmadan uzun süren bir deneyim yaşatır. Durex prezervatif ebatları oldukça geniş tutulur. Kullanıcılar kendi bedenine uyumlu bir prezervatifi marka içerisinde rahatlıkla bulabilir. Prezervatif boyutu cinsellikte alınan keyfi doğrudan etkilediği için kullanıcıların kendi bedenine uygun bir seçim yapması son derece önemlidir.

Durex Prezervatif Özellikleri

Korunmanın en kolay ve en yan etkisiz yolu olarak bilinen prezervatif, istenmeyen gebeliklerin yaşanmasını engeller. Yüzde yüz koruma etkisi görülmediği için şüpheli durumlarda gebelik testi kullanılması önerilir. Durex, üstün bir koruma sağlayarak kullanıcılarının istenmeyen durumlarla karşılaşmasına engel olur. Durex prezervatif özellikleri şu şekildedir:

Durex Prezervatif Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Durex prezervatif satın almadan önce kullanıcılar bazı hususlara dikkat etmelidir. Prezervatif seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu boyuttur. Kullanıcılar kendi vücuduna uygun bir seçim yaptığında cinsellik sırasında aldığı haz da artırılmış olur. Durex 49 mm prezervatif alan kişiler, kendi vücuduna uygun olup olmadığına dikkat etmelidir. Prezervatif boyutu konforlu bir deneyim yaşanabilmesi için büyük bir rol oynar. Durex prezervatif yorumları kullanıcıların markadan kaldığı memnuniyeti ortaya koyar. Kaliteden şaşmayan marka, geliştirdiği ürün boyutları ile herkesin beklentisini karşılamayı başarır.
Prezervatif seçimi yaparken kullanıcıların kendi ihtiyacına uygun bir şekilde satın alması son derece önemlidir. Cinsel sağlık açısından hayati bir önem taşıyan kondom, daima kullanıcıların yanında bulunmalıdır. Hem sağlık hem de haz noktasında hizmet veren marka, birbirinden çeşitli fırsatlar ile sektörde öne çıkmayı başarır. Durex prezervatif tekli ve çoklu paketler şeklinde tercih edilebilir. Çoklu paketler tekli paketlere göre daha ekonomiktir.

Durex Prezervatif Fiyatı ve Kampanyaları

Durex prezervatif fiyat konusunda da kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarır. Oldukça uygun rakamlar sunan marka, minimum ücret ödeyerek maksimum performans alınmasını sağlar. Kullanıcılar prezervatif ile cinsel sağlığını emniyet altına alır. Durex kondom fiyatları modeline göre değişiklik gösterir. Bazı özel kullanımlar için geliştirilen ürünler, farklı bir fiyatlandırma ile sunulur. Akakçe fiyat kıyaslaması ile en ucuz ürünlere ulaşılmasına hizmet verir. En dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yararlanarak üretim yapan Durex, cinselliğin kesintisiz bir şekilde tamamlanmasına hizmet verir. Siz de Durex prezervatif çeşitleri ile cinselliğinizi sağlıklı bir şekilde tamamlamak isterseniz, fiyat kıyaslaması yaparak en uygun ürün fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra her yıl büyük indirimlerin yaşandığı black friday indirimleri sırasında Durex marka prezervatif çeşitlerini normale göre oldukça yüksek indirimlerle satın alarak daha avantajlı bir alışveriş yaşayabilirsiniz.