Xiaomi Projeksiyon Cihazı

Xiaomi Projeksiyon Cihazı Fiyatları

6 farklı Xiaomi Projeksiyon Cihazı için fiyatlar listeleniyor.

Samsung Projeksiyon Cihazı ViewSonic Projeksiyon Cihazı Vankyo Projeksiyon Cihazı Xiaomi Projeksiyon Cihazı Wanbo Projeksiyon Cihazı Anker Projeksiyon Cihazı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

1920x1080 px3840x2160 px4000 ANSI6000 ANSI0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 30000 saat40000 saatDLPLCDSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Xiaomi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Xiaomi Özellikler Çözünürlük Teknoloji Gürültü Düzeyi Kontrast Oranı Işık Gücü Lamba Ömrü Güç Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Ağırlık İşletim Sistemi SatıcıToplam 62 satıcı. Ürün Puanı

65 inch TV FiyatlarıXiaomi TV BoxXiaomi Güvenlik KamerasıXiaomi Uzaktan KumandaXiaomi Akıllı PrizXiaomi Uydu Alıcısı KumandasıXiaomi Akıllı SensörXiaomi Ev Sinema SistemiXiaomi Akıllı Güvenlik SistemiXiaomi Cep TelefonuXiaomi Bluetooth KulaklıkXiaomi Akıllı Saat

En Popüler Xiaomi Projeksiyon Cihazları

Xiaomi Projeksiyon Cihazı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Xiaomi Projeksiyon Cihazı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Xiaomi Projeksiyon Cihazı:
  1. Xiaomi Wanbo T2R Max 250 ANSI Projeksiyon Cihazı
  2. Xiaomi Mijia 2 Pro 1920x1080 1300 ANSI Lümen Full HD Projeksiyon Cihazı
  3. Xiaomi Mi 4K 150" Lazer Projeksiyon
  4. Xiaomi Mi 150" Full HD 1920x1080 5000 ANSI HDMI ALPD Lazer Projeksiyon Cihazı
  5. Xiaomi 150" Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı Anelsa Teknoloji

Xiaomi Projeksiyon

Xiaomi projeksiyon gelişmiş özellikleri ve şık tasarımlarıyla kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Siyah, beyaz, gri tonlarının tercih edildiği dış kaplaması farklı dekorasyon konseptleri ile uyum içindedir. Bunun yanı sıra farklı boyutlarda bulunması nedeniyle çeşitli yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılır. Söz konusu yaşam alanları arasında oturma odası, ofis, toplantı odası, konferans salonu, sınıf yer alır. Gelişmiş özellikleri işlevsel şekilde kullanılmasının önünü açar. İşlevsel özellikleri ve arayüzü kolayca kullanılır. Yenilikçi arayüz ile dış tasarımı çoğu özelliği rahatlıkla kontrol etmenizi sağlar. Tüm bunların yanı sıra Xiaomi projelsiyonlar dayanıklı malzemelerden üretilir. Özellikle portatif olanların iskeletinde ve dış kaplamasında darbeye karşı dirençli materyaller kullanılır. Söz konusu darbeye karşı dirençli materyaller Xiaomi projeksiyon ürünün kullanım ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra özellikle portatif olanların rahat bir şekilde taşınmasına olanak tanır.

Xiaomi Projeksiyon Özellikleri

Farklı özellikleri olan birçok projeksiyon Xiaomi markası tarafından üretilir. Söz konusu ürünler çeşitli özellikleri sayesinde birçok kullanıcı tarafından kullanılır. Xiaomi projeksiyonlar 25000 saate kadar ışık ömrüne sahiptir. Bu sayede aldığınız ürünler, herhangi bir yenileme ya da bakım yapmadan uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Xiaomi projeksiyon modellerinin ışık gücü 500 ANSI ile 5000 ANSI arasında değişiklik gösterir. ANSI değeri yükseldikçe Xiaomi projeksiyon çeşitlerinin oluşturduğu görüntünün kalitesi yükselir. Markanın projeksiyon çeşitleri 3000:1 kontrast oranına sahiptir. Kontrast oranı görüntünün derinliği için oldukça önemlidir. Kontrast oranı ne kadar yüksekse gerçeğe yakın renkleri ve derinlikli görüntüyü o kadar iyi oluşturur. 1920x1080 ile 1920x1200 çözünürlüğe sahiptir. Bunun yanı sıra 4K çözünürlük destekleyen modelleri de bulunur. Çözünürlük, alınan görüntünün kalitesi ile netliği için kritik önem gösterir. Üzerlerinde yer alan DLP ile DMD teknolojileri görüntünün kalitesini bir üst noktaya taşır.

Xiaomi projeksiyon çeşitleri kablolu ve kablosuz olmak üzere 2 farklı bağlantı türlerine sahip olarak üretilir. HDMI, bluetooth, Wi-Fi, USB kullanılan bağlantı türleri arasında yer alır. HDMI ve USB kablolu, Wi-Fi ile USB kablosuz tipler arasında yer alır. Evrensel ve yaygın tipler kullanması nedeniyle birçok cihazla rahatlıkla bağlantı kurar. Evrensel ve yaygın tipleri kullanması sayesinde Tv box, telefon, tablet, bilgisayar gibi farklı cihazlar kullanarak istediğiniz multimedya içeriklerini izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra 150 inçe kadar görüntü oluşturur. Bunun yanı sıra Xiaomi projeksiyon çeşitleri aynı görüntüyü farklı boyutlarda duvara yansıtabilme özelliği ile üretilir. Bağlantı kurduğu ufak cihazlardan gelen görüntüyü 150 inçe kadar genişletir. Sahip oldukları gömme hoparlörler DTS ve çift DOLB teknolojisi kullanılarak üretilir. Xiaomi projeksiyonlar 28 dB ile 32dB arasında çalışma sesi çıkar. Çıkardığı alçak desibellerdeki ses sizi rahatsız etmez. Siz de en uygun tv box fiyatı ve Xiaomi projeksiyon fiyatlarını akakçe aracılığıyla bularak satın alabilirsiniz.

Xiaomi Projeksiyon Modelleri

Xiaomi Projeksiyon cihazı modelleri yenilikçi tasarımları ile gelişmiş özellikleriyle kaliteli görüntülerin yanı sıra işlevsellikleri ile de kullanıcı deneyimlerini bir üst noktaya taşır. Bluetooth ve Wifi kablosuz bağlantı türlerini bulunduran Xiaomi projeksiyonlar oldukça kolay kullanıma sahiptir. Söz konusu kablosuz tiplerini barındıran her cihazla rahatlıkla kullanılır. Özellikle portatif Xiaomi projeksiyon çeşitlerinde kablosuz bağlantı tipleri oldukça işlevseldir. Portatif Xiaomi projeksiyon istenilen yere konulup görüntü kaynağı cihazla eşleştirilerek rahatlıkla kullanılır. Kampta, evde, ofiste, toplantıda rahatlıkla kullanılır. Bazı ürünlerinde yer alan HDR+ teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli renkler gösterir. Aynı zamanda HDR çekilmiş görüntüleri gerçeğe en yakın şekilde yansıtır. Bunların yanı sıra siyah ve beyaz renkleri doğala en yakın tonlarda verir. Özellikle film izlerken oldukça işlevsel bir üründür. Android 8.1 işletim sistemi bulunan Xiaomi projeksiyonlar oldukça hızlı bir arayüzle kullanıcı karşısına çıkar. Bluetooth teknolojisi kullanan kumandaları aracılığıyla istenen işlemler hızlıca yapılabilir.

Xiaomi projeksiyon wambo portatif yapıya sahip olmasıyla dikkat çeker. 900 gramlık ağırlığı, 10.1 santim genişliği ve 15 santim yüksekliği nedeniyle fazla yer kaplamaz. Aynı zamanda kolayca taşınır. 16 GB hafızası sayesinde herhangi bir cihaza bağlamadan da kullanılır. Hafızasına önceden attığınız multimedya içeriklerini akıcı şekilde oynatır. Bunların yanı sıra çeşitli multimedya sağlayıcı firmaların uygulamaları Wambo modeline yüklü olarak gelir. Wifi ya da ethernet kablosu aracılığıyla Xiaomi projeksiyon çeşidini internete bağlayarak söz konusu hizmetleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış gövdesi metalden yapılması nedeniyle oldukça dayanıklı yapıdadır. Darbelere ve çizilmelere karşı dirençlidir. Bunun yanı sıra beyaz rengi ile minimalist tasarımı sayesinde oluşan şık görünümüyle dikkat çeker. İstenen dekorasyon konsepti ile rahatlıkla kullanılır. Yapısında yer alan kapalı optik makine sistemi merceklerin tozlanmasını ve buğulanmasını engeller. Kapalı optik kaine sistemi sayesinde merceğin ekstra temizlenmesine gerek olmadığı gibi aynı zamanda ömrü de uzar.

Xiaomi Projeksiyon Nasıl Kullanılır?

Xiaomi mi projeksiyon yenilikçi ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra bünyesinde bulundurduğu Android işletim sistemi kullanım kolaylığı ve işlevsellik katar. Android işletim sisteminin katmış olduğu kolaylıklarıyla işlevsellikler arasında hızlı arayüz ve uygulama desteği yer alır. Xiaomi projeksiyon arayüzleri bluetooth teknolojisi kullanan bir kumanda aracılığıyla kontrol edilir. Minimalist arayüz tasarımı tüm ayarlara hızlıca gitmenize ve istediğiniz işlemi kolayca yapmanıza olanak tanır. Kullanıcılara sağladığı hızlı ve işlevsel arayüz nedeniyle tercih edilir. Bu nedenle Xiaomi projeksiyon çeşitlerinin nasıl kullanıldığı sıklıkla merak edilir. Xiaomi projeksiyonlar kompakt ve yenilikçi tasarımları nedeniyle kolayca kullanılır. Xiaomi projeksiyon çeşitlerini kullanmak için birkaç önemli noktaya dikkat etmek ve onları gerçekleştirmek gerekir. Xiaomi projeksiyon ürünlerini kullanmak için dikkat edilmesi ve gerçekleştirilmesi gereken önemli noktalar aşağıdaki gibidir:

Xiaomi Projeksiyon Fiyatları

Xiaomi projeksiyon fiyatları değişiklik gösterir. Özellik, model, tasarım gibi faktörler fiyat değişikliklerine neden olur. 25000 saat ışık süresi olan Xiaomi projeksiyon modelleri 2000 saat ışık süresi olanlara göre farklı fiyatlara sahip olur. Xiaomi projeksiyon modellerinde bulunan bağlantı türleri fiyat üzerinde etkisi bulunur. Kablosuz bağlantı türlerine sahip olan xiaomi projeksiyonlar olmayanlara göre farklı fiyatlandırılabilir. Bu nedenle Xiaomi projeksiyon satın almadan önce sizin için ideal özellikleri belirlemek kritik önem taşır. Xiaomi projeksiyon yorum alanları sizin için gerekli özellikleri bulmanızı sağlayabilir. Xiaomi projeksiyon satın almadan önce yorumları incelemek gerekir. Xiaomi projeksiyon televizyon modelleri gibi indirim ve kampanyalar aracılığıyla uygun fiyata alınabilir. Satın almadan önce Xiaomi projeksiyon fiyat araştırması yapmak kritik önem taşır. Siz de Akakçe aracılığıyla Xiaomi projeksiyon modellerini kampanyalı fiyatlara en ucuza bularak satın alabilirsiniz.