Mor Şampuan

Mor Şampuan Fiyatları

295 farklı Mor Şampuan için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

600 ml800 mlKepeğe KarşıSaç Dökülmesine KarşıErkekKadınKuru ve YıpranmışYağlı0 - 50 TL 50 - 100 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Mor Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Saç Tipi İçerik Saç Bakım Etkisi Kelime ile Filtrele Kullanıcı Türü Boyut SatıcıToplam 184 satıcı. Ürün Puanı

Keratin ŞampuanHızlı Saç Uzatma ŞampuanıKepeğe Karşı ŞampuanSaç Dökülmesine Karşı ŞampuanErkek ŞampuanYağlı Saçlar için ŞampuanKadın ŞampuanKuru & Yıpranmış Saçlar için ŞampuanAloe Vera ŞampuanArgan Yağlı ŞampuanArındırıcı ŞampuanAt Kuyruğu Şampuanı

En Çok Karşılaştırılan Şampuanlar

Mor Şampuan Sıkça Sorulan Sorular

Mor Şampuan

Mor şampuan ne işe yarar sorusuna sarı ve gri tonlarda saçlarda oluşan turuncu gibi sıcak tonlardaki yansımaları nötrler cevabı verilebilir. İstenmeyen kızıllık, turunculaşma gibi renk değişikliklerin giderilmesini sağlar. Saç rengini nötrleyen mor şampuan sıcak renklerin, soğuk renk tonları ile değişmesini mümkün kılar. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösteren mor şampuan çeşitleri ile saçların daha parlak ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Beyaz, gri tonlar üzerinde güneş ve çevresel faktörlerin oluşturduğu sararmaların önüne geçerken, sarı, turuncu gibi renklerin yansımaları yok ederek küllü bir görünüm katması da mor şampuan özellikleri arasında yer alır. Bu şampuanların içeriğinde genel olarak paraben ve sülfat bulunmaz. Sülfatsız mor şampuan normal şampuanlara göre az köpüren ancak yumuşaklık hissi bırakan bir üründür. Bitkisel keratin içeren formülleri ile saçların tahrip olmasını önleyen, deriyi ve rengini bozmadan sağlıklı saçlar ortaya koyan bu ürünü deneyebilirsiniz. Mor şampuan adını içindeki pigmentlerden alır. Mor pigmentler, sarı ve turuncu ile kontrast oluşturduğundan bir araya geldiğinde nötrleme işlevini gerçekleştirerek saçta bulunan çiğ görünümün önüne geçer.

Saç Tipine Göre Mor Şampuan Seçimi

Her açılmış kumral, sarı, gri renk tonunda kullanılabilen mor şampuanlar; yoğunluk, kıvam, renk gibi özellikleri ile birbirinden ayrılır. Gri, gümüş veya platin rengi için üretilen koyu mor şampuanlar arasından, indigo veya mavi tonlarına yakın koyu çeşitleri kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sarı saçlı kişiler bakırsı tonu yok etmeleri için parlak bir mor şampuan tercih etmelidir. Koyu menekşe rengi şampuanları kullanmaması gereken sarı tona sahip kişilerin, aşırı doygunlaşmayı önlemeleri için açık renk mor şampuanları kullanmaları gerekir. Mor şampuanın bir türü olan kızıllık giderici şampuan ile sarı tonlarda kızıllık ve turunculuğun giderilmesi için kullanılır, düzenli kullanımında ise küllü bir etki verir. Mor şampuan ne kadar açık olursa bakır tonu o kadar az emer anlamına gelir. Sarı veya gümüş rengin bakırsı tonlardan parlak ve nötr renge çevrilmesi için mor renkli şampuan kullanabilirsiniz. Bir diğer çeşit olan beyaz saçlar için mor şampuan ürünleri açık sarı, beyaz, gri tonlarda yansımaları önler ve canlılık verir.

Canlı Tonlar İçin Mor Şampuan Kullanımı

Saç rengine uygun mor şampuan çeşidi seçildikten sonra etkili sonuçlar için doğru teknikler ile uygulanması gerekir. Mor şampuan nasıl kullanılır sorusunun cevabı da bu renklere göre farklılık gösterir. Ürün uygulanmadan önce saçlar ılık su ile ıslatılmalıdır. Ilık su hem yatıştırıcı hem de iyileştirici bir etki yaratır. Saçın diplerine inen ılık su şampuan uygulanırken rahat bir şekilde emilmesini sağlar. Mor şampuan kullanımı uygulanırken küçük masaj hareketleri ile köpürtülerek başlar. Şampuanla düzeltilmeye çalışılan bakırsı renge sahip olan saçlara ve köklerine öncelik verilir. Doğal sarı tona sahip olan ve bakır görünümü az seviyedeki kişiler 2-3 dakika bekledikten sonra soğuk suyla yıkamalıdır. Saç diplerinin şampuanı emmesi uzun sürdüğü için önce köklere uygulanması gerekir. Saç boyası akmış olanlar veya yeni sarıya boyayanlar şampuanı 5-15 dakika bekletmelidir ve sonrasında soğuk su ile yıkamalıdır. Ürün 15 dakikadan fazla durursa açık mor renk bırakarak doğal sarı rengin görünümünü bozar. Gri, gümüş, platin gibi koyu tonlara sahip kişiler 20-30 dakika kadar kafalarında bu şampuanı tutmalı ve sonrasında soğuk su ile durulamalıdır. Mor şampuan kullananlar saçlar yıkandıktan sonra nemlendirici bir krem veya destekleyici bir mor krem sürebilir. Bu kremi soluk bir renk veya küllü bir ton için kullanabilirsiniz.

Mor Şampuan Besleyici Bileşenleri

Mor şampuan markaları, içeriğinde yer alan bileşenler sayesinde birbirinden farklı renkteki saçları sağlıklı bir şekilde besleyip, saç rengini canlı hale getiren şampuanlar üretir. Mor şampuan içeriği mor renklendiriciler, UV filtre içeren formüller, menekşe özü gibi birçok üründen oluşur. Menekşe özlü şampuanlar deniz tuzu, güneş gibi doğal yollardan hasar gören saçları onarır. Sarı tonlar için sıkça tercih edilen menekşe özlü mor şampuanlar, istenmeyen sarı ve turuncu tonları ortadan kaldırır. Kuaförlerin kullandığı mor şampuan, içeriğinde paraben veya sülfat içermeyen ürünleri ile saçların sağlığını koruyarak canlı bir görünüm kazandırır. Evlerde kullanılan mor şampuan fiyat, kalite, içerik bakımından kuaförde veya güzellik salonlarında kullanılan ürünlerden farklıdır. En kaliteli mor şampuan olarak sınıflandırılan ürünler, ilk kullanımdan itibaren nemlilik ve parlaklık kazandırır. Antioksidan bakımından zengin olan bu ürünler günlük yaşamda saçların alabileceği hasarı önler ve lifleri korur. Profesyonel mor şampuan çeşitleri, kullanımı süresince kalıcı etkisi ile bakımlar yapar.

Mor Şampuan Çeşitlerinin Püf Noktaları

Mor şampuan nedir sorusu bayan saç boya modelleri arasında yer alan sarı, gri, beyaz, platin gibi renkleri canlandıran formülü ile ön plana çıkan bir ürün olarak cevaplanır. En etkili mor şampuan olarak bilinen ürünler içerisinde paraben, sülfat gibi bileşenler içermeyip etkisini kısa sürede gösterir ve saçların canlılığını korur. Ön plana çıkan mor şampuan tavsiye ve önerileri ile açık tonlara uygun ürünleri deneyebilirsiniz. Mor şampuan ne için kullanılır şeklinde yapılan araştırmalar sayesinde birçok kişi ev ortamında rahatsız oldukları bölgeleri kapatarak kötü renk görünümünden kurtulabilirler. Bu ürünleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken özelliklerinden birisi de fiyatı ve ürün hakkında gelen olumlu yorumlardır. Mor şampuan yorumları kullananlar tarafından ürünün işlevselliği, içeriği, kullanım şekli gibi öznel bilgileri müşterilere ulaştırır. Ton farkına, ürünün içeriğinin uygunluğuna, mor şampuan öneri ve tavsiyelerine göre seçilen ürünleri kullanabilir, solmuş renkleri canlandırabilirsiniz.

Mor Şampuan Çeşitleri Akakçe’de

En güzel mor şampuan çeşitlerini tercih eden açık renk saç tonuna sahip kişiler evde, kuaförde, güzellik salonunda güvenle kullanım sağlayabilir. Düzenli kullanımda saçların hoş olmayan renk tonu yerini küllü, soğuk renklere bırakır. Beyaz, sarı, platin, gümüş, gri gibi renklerin vazgeçilmezi olan olan bu ürünleri, mor şampuan satın al şeklinde araştırarak Akakçe üzerinden listeleyip karşılaştırabilirsiniz. Mor şampuan nerede satılır şeklinde araştırma yapıldığında ön plana çıkan bu platformda, birbirinden farklı markaya ait mor şampuan ve beraber kullanıldığında destekleyici bir ürün olan saç köpüğü çeşitleri listelenir. Mor şampuan en ucuz ve en pahalı modelleri ile her bütçeye uygunluk sağlar. En iyi mor şampuan olarak tanımlanan paraben, sülfat gibi kimyasal içermeyen ürünler ile saç diplerini yıpratmadan dolgun renklere kavuşturabilirsiniz. En iyi mor şampuan yorumları ve önerileri arasında yer alan ürünlerin hızlı etki etmesi, kalıcılığının uzun süre olması gibi ortak görüşler vardır. İhtiyacınıza uygun olan seçenekleri belirleyip, işleminizi güvenle tamamlayabilirsiniz.