Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları

158 farklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü için fiyatlar listeleniyor.

Oculus Sanal Gerçeklik Gözlüğü HTC Sanal Gerçeklik Gözlüğü Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü Zore Sanal Gerçeklik Gözlüğü Vestel Sanal Gerçeklik Gözlüğü Valve Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Fiyatı Düşen Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstüKumandalıKulaklıklıPanoramikSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler SatıcıToplam 22 satıcı. Ürün Puanı

Akıllı Saat Akıllı Bileklik Akıllı Saat Kordonu Akıllı Bileklik Kordonu Akıllı Saat Ekran Koruyucu Akıllı Saat Şarj Aleti Akıllı Gözlük Akıllı Bileklik Şarj Aleti Akıllı Bileklik Ekran Koruyucu Oculus Sanal Gerçeklik Gözlüğü HTC Sanal Gerçeklik Gözlüğü Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü

En Çok Karşılaştırılan Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sanal Gerçeklik Gözlükleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 158 farklı model arasında

En çok satan Sanal Gerçeklik Gözlükleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü:
  1. Oculus Quest 2 128 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü
  2. Oculus Quest 2 256 GB All In One Kablosuz VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü
  3. HTC Vive Cosmos Elite Sanal Gerçeklik Gözlüğü
  4. HTC Vive Cosmos PC VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü
  5. VR BOX 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Teknolojiyi yakından takip edenlerin adını sıkça duyduğu sanal gerçeklik gözlüğü, ekran görüntüsünün daha gerçekçi bir biçimde izlenebilmesini sağlayan bir cihazdır. Kısaca VR olarak bilinen “virtual reality” terimi dilimize sanal gerçeklik olarak geçmiştir. Teknolojik imkanlarla meydana getirilen ortamların içindeymiş hissi yakalamanızı sağlar. İlk olarak 1962 yılında tüm duyulara etki edecek biçimde ve tüm vücudu kaplayan boyutlarda tasarlanan bu cihazların kasklı formları 1968 yılında geliştirilmiştir. Günümüzde VR gözlük olarak karşınıza çıkan bu teknolojik ürünler daha kullanışlı bir hal almıştır. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında sağlam bir yer edinen sanal gerçeklik gözlükleri her yaştan insanın keyifle kullandığı cihazlardandır. Yapmak istediğiniz aktiviteye göre cihazınıza bir aplikasyon indirmeniz gerekir. Mobil ya da bilgisayar destekli bu aplikasyonu kullanarak her türlü aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamalar yardımıyla evinizin konforundan ayrılmadan ülke ülke gezebilir sanal gerçekliğin keyfini sürebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Özellikleri

Sanal gerçeklik gözlüklerini VR uyumlu cihazlarla kullandığınız zaman üç boyutlu görüntü elde edebilirsiniz. Sizi izlediğiniz filmin ya da oynadığınız oyunun içine taşıyan 3D sanal gerçeklik gözlüğü modelleriyle kendinizi bir aksiyon filminin koşturmacası içinde bulabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlükleri aralarında oldukça küçük farklar bulunan iki görüntüyü gözlere aynı anda yansıtarak gerçeklik hissi yaratırlar. Genellikle telefon ya da bilgisayar desteğine ihtiyaç duyarlar. Sanal gerçeklik gözlüğü 3.5 ile 6 inç arasındaki Android ve İOS işletim sistemine sahip telefonlarla uyumlu çalışabilir. Jiroskop sensörü bulunan tüm telefonlarla uyumludurlar. Çeşitli markalara ait bağımsız çalışma özelliği bulunan telefonsuz sanal gerçeklik gözlüğü modelleri de vardır. Telefon ya da bilgisayara entegre olarak çalışan cihazları kullanacağınız her sefer takıp çıkarmanız gerekir. Telefonsuz modellerde bu işlemi yapmak zorunda kalmazsınız. Yeni modellerde sadece göz değil mimik, el ve kol takibi özellikleri de bulunur. Bu özellikler sayesinde hareket kısıtlaması olmaksızın oyunlarınızı keyifle oynayabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlükleri Nerede Kullanılır?

VR gözlüklerin kullanım alanı dizi, film izlemekle ya da oyun oynamakla sınırlı değildir. Bu ürünler eğlence sektörü başta olmak üzere eğitim, sağlık, inşaat, seyahat gibi pek çok sektörde kullanılabilir. Özellikle uzaktan eğitim sisteminde hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin işlerini son derece kolaylaştırır. İşlenen derste yer alan nesnelerle etkileşime giren öğrenciler konuyu daha iyi kavrayabilir. Dersin akılda kalıcılığı artar. Sanal gerçeklik ürünleri sağlık alanında da önemli bir yere sahiptir. Tıp öğrencilerinin pratik kazanmasına yardım eder. Kollu sanal gerçeklik gözlüğü yardımıyla sanal ameliyatlar yapılabilir. Fobik rahatsızlıkların giderilmesi için tedaviye destek amacıyla kullanılabilir. Fobik rahatsızlıkların tedavisinde en etkili yöntem korkuyla yüzleşmektir. Sanal gerçeklik gözlükleri kullanılarak kişi korkusuyla yüzleştirilebilir. Uçak fobiniz varsa korkunuzu yenmek için zorla uçağa binmek yerine sanal uçuş deneyimi yaşama yolunu seçebilirsiniz. İnşaat sektöründe de sanal gerçeklik teknolojisi kullanılır. Henüz temeli dahi atılmamış bir binayı VR gözlükler yardımıyla gezmeniz mümkün olabilir. Askeri alanda, sanatta ya da moda sektöründe de bu teknolojiden aktif olarak yararlanılır. Hep görmek istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız için gidemediğiniz şehirleri, müzeleri bu teknolojik ürünleri kullanarak gezebilirsiniz. En iyi sanal gerçeklik gözlüğü modellerini akakce.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

VR Gözlük Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelişen teknolojiyle birlikte günlük yaşantınızda akıllı saatler, akıllı tekstil ürünleri ve sanal gerçeklik ürünleri sıkça karşınıza çıkar. Kolayca takıp çıkarılabilen akıllı saat modelleri ve minimalist tasarıma sahip VR gözlüklerle teknolojiyi her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Her teknolojik cihazda olduğu gibi VR gözlüklerin de kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı kriterleri vardır. Sanal gerçeklik gözlükleri ilk kullanımda şiddetli baş dönmesine neden olabilir. Bunu engellemek için sağa, sola, aşağı ve yukarıya ani dönüşlerden kaçınmak gerekir. Hareket hastalığı olarak adlandırılan bu durum en fazla 5 dakika sonra kendiliğinden ortadan kalkar. Her gözlüğün özelliği birbirinin aynı değildir. Farklı özellikleri göz önünde bulundurarak izleyeceğiniz film ya da oyunun gözlüğünüzün teknik özelliklerine uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Bilgisayar bağlantısıyla kullanılabilen PC sanal gerçeklik gözlüğü modellerini bağımsız kullanamayacağınızı unutmamanız gerekir. Bilgisayar ve telefona entegre biçimde çalıştıracağınız ürünlerin teknik donanımının birbirini desteklemesine dikkat edebilirsiniz. Daha önce deneyimlemiş olanların sanal gerçeklik gözlüğü yorum ve tavsiyelerinden faydalanarak size en uygun modeli belirleyebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Sanal Gerçeklik Gözlüğü Modelleri Akakçe’de

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin en sevilen örneklerinden olan sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları ürünün tüm teknik özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterir. Bu ürünlerle dış dünyayla olan ilişkiniz bir süreliğine kesilir. 360 derecelik bir açıyla sanal bir gerçekliğin ortasında sınırsızca hareket edebilirsiniz. Macera ve heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Satın almak istediğiniz yeni evinize karar verebilmek için teknolojinin sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Tatil için zevkinize uygun bir otel arayışındaysanız gitmeden önce VR gözlükler yardımıyla mekanda sanal bir tur atabilirsiniz. Farklı şehirleri ve hatta ülkeleri istediğiniz zaman gezebilirsiniz. İsterseniz aynı gün içinde birden farklı ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde seyahat için fazladan masrafa girmenize gerek kalmaz. İOS ya da Android cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalar sayesinde keyifli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Kampanyalı fiyat avantajlarından faydalanarak dilediğiniz VR gözlük çeşidine sahip olabilirsiniz. Boş zamanlarınızı sanal gerçekliğin sağladığı keyifli aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. Sadece baş hareketlerinizle yönlendirebileceğiniz gözlük modelleri olduğu gibi el ve kol hareketleriyle de yönlendireceğiniz modelleri de tercih edebilirsiniz. Fiyatları oldukça makul olan bu ürünlerin fiyatları teknoloji devi markaların sağladığı imkanlara göre artış gösterebilir. Teknik donanımına göre farklı özellikler sağlayan ucuz sanal gerçeklik gözlüğü çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

VR Gözlük Setleriyle Sanal Dünyanızı Yaratın

Görüntü kalitesi Full HD olan sanal gerçeklik gözlükleriyle dilediğiniz ortamı 360 derece gezebilirsiniz. Canlı ve oldukça net görüntüler elde edebilirsiniz. Sanal alışveriş deneyiminizi sanki mağazadaymış gibi yaşayabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğü seti kullanarak kendinize ait bir sanal dünya yaratabilirsiniz. Gözlük, kumanda ve kulaklıkla birlikte set halinde satın alındığında çok daha işlevsel bir konuma kavuşur. Ayrıca raket gibi ekstra ürünlerle spor ve oyun aktivitelerini tamamlayıcı malzemelere de sahip olabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi sayesinde izlediğiniz dizi ve filmlerden çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Hayranı olduğunuz online oyunların birebir içine dahil olabilirsiniz. VR gözlükler en hassas hareketlerinize bile anında tepki verebilecek özelliktedir. Üç boyutlu interaktif ses işitme özelliği duyu yetinizin açılmasını sağlar. En derin sesleri kolayca duyabilirsiniz. Bluetooth kumandalı sanal gerçeklik gözlüğü modelleri tam donanımlı bir sanal eğlence ortamı kurmanız için ideal ürünlerdir. Lens yapısı, görüntü ve ses hassasiyeti, ayarlanabilir görüş açıları ve soğutma üniteleriyle zevkinize en uygun VR gözlüğü belirleyerek kolayca satın alabilirsiniz. İçerisinde sanal gerçeklik eldivenlerini de bulunduran setlerle eksiksiz bir paket oluşturabilirsiniz. Normal zamanda dereceli bir gözlük kullanıyorsanız gözlüğünüze zarar vermeyecek slim-fit bir VR ürünü kullanabilirsiniz. Fiziksel özelliklerinize uygun ürünü belirlemek için teknik donanım ve kullanım özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tam donanımlı sanal gerçeklik ürünlerini inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.