Samsung Şarj Aleti

Samsung Şarj Aleti Fiyatları

8 farklı Samsung Şarj Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Şarj Aleti Baseus Şarj Aleti Samsung Şarj Aleti Ttec Şarj Aleti Syrox Şarj Aleti Mcdodo Şarj Aleti

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

20 W45 W65 WType-CType-C + USBMicro USBType-C2.1 A3.4 AHızlı ŞarjMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Samsung Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Samsung Özellikler Port Sayısı Adaptör Türü Kablo Türü Uyumlu Model Ürün Puanı Renk

S3 Mini FiyatSamsung S7 FiyatSamsung C7 FiyatGalaxy S21 FE 5GSamsung PowerbankSamsung Şarj AdaptörüSamsung Şarj KablosuSamsung Kablosuz Şarj AletiSamsung Araç Şarj AletiSamsung Cep TelefonuSamsung TelevizyonSamsung Bluetooth Kulaklık

En Popüler Samsung Şarj Aletleri

Samsung Şarj Aleti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Samsung Şarj Aleti Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Şarj Aleti

Samsung markasına ait telefonların bataryasını hızlı ve güvenli bir şekilde tekrar dolduran Samsung şarj aleti çeşitleri en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Samsung şarj cihazı kablolu, kablosuz, hızlı, standart ya da araç tipi modelleriyle her ihtiyaca cevap vermeyi başarır. Teknolojiler geliştikçe değişen telefonlara uyum sağlamaya devam eden Samsung telefon şarj aleti bazı uyumlu hoparlör, akıllı saat veya kulaklıkların pillerini doldurabilir. Çok yönlü kullanım sunan Samsung uyumlu şarj aleti çeşitleri akım değerleri ve QC özellikleri uyduğu takdirde diğer markalı telefonlarla da kullanılabilir. USB, micro USB, Type-C ya da lightning gibi bağlantı noktaları sayesinde telefonlarla kararlı bağlantı oluşturan Samsung Android şarj aleti modelleri oldukça minimal tasarımlara sahiptir. Siz de Samsung markalı akıllı cep telefonlarınızı bataryalarını uyumlu cihazlarla, güvenli bir şekilde doldurmak isterseniz Samsung Türkiye şarj aleti seçeneklerine göz atabilir, Akakçe aracılığı ile en ucuz Samsung şarj aleti modeline ulaşabilirsiniz.

Farklı Cihazlara Uygun Samsung Şarj Aleti Özellikleri

Çantada, cepte rahatlıkla taşınabilirliği ile öne çıkan Samsung şarj aletleri pürüzsüz yüzeyi, ABS plastiği ile uzun ömürlü kullanım sunar. Samsung şarj aleti çeşitleri şebeke elektriği veya araç içi kullanıma uygundur. Seyahat esnasında kullanım için farklı bağlantı seçenekleri sunan Samsung şarj aleti tercih edilebilir. QC özelliğe sahip veya kablolu/kablosuz seçenekleri ile farklı aralıklarla listelenen Samsung cep telefonu şarj aleti fiyatları her bütçeye uyum sağlar. Son derece ulaşılabilir telefon aksesuarları arasında yer alan Samsung şarj aleti çeşitleri genellikle Samsung hızlı şarj cihazı seçenekleri amper değeri telefona göre değiştiğinden 18 W, 22 W, 25 W, 30 W, 45 W, 60 W ve 120 W gibi pek çok güçte akım desteği sunar. Bu nedenle “Samsung şarj aleti kaç amper?” sorusunun net bir cevabı yoktur. Cihazların pillerini en iyi şekilde dolduran Samsung hızlı şarj aleti özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

Kullanım Alanlarına Göre Samsung Şarj Aleti Modelleri

Tablet ya da telefonların bataryaları boşaldığında hızla dolmasını sağlayan Samsung şarj aleti modelleri hem akım değerine hem de bağlantı noktasına göre seçilir. Ev ya da seyahat tipi Samsung mobil şarj cihazı çeşitlerine ek olarak araç şarj cihazı seçenekleri de mevcuttur. Bu tip şarj aleti Samsung markasında geniş yelpazede sunulan ürünlerden biridir. Samsung şarj aleti araçların çakmaklık girişine uyumlu üretilir ve aküden sağladığı enerjiyi telefonlarınıza aktarır. Araç ya da seyahat tipi aksesuar kategorilerinde de Samsung geniş uçlu şarj aleti gibi pek çok farklı bağlantı noktası vardır. Geniş uçlu Samsung şarj aleti olarak bilinen Type-C en kullanışlı konnektördür. Samsung yeni şarj aleti çeşitleri bu tip bağlantıyla üretilir, en büyük özellikleri ters takma ihtimalini ortadan kaldıran yapısı ve kararlı bağlantı oluşturmasıdır. Samsung micro USB şarj aleti ise en sık kullanılan aksesuarlardan biridir ve pek çok markanın telefonu ile uyumludur.

Markanın tüm serileri ile uyumlu üretilen Samsung uzun şarj aleti, 2 metre veya daha uzun bir kabloya sahiptir. Samsung şarj aletleri ve telefonunuz arasında bağlantı kuran kablolar aynı zamanda veri transferine izin verebilir. Bu sayede samsung şarj aletleri ile birlikte gelen kablolar çok yönlü kullanım sunar. Samsung Galaxy şarj cihazı Samsung Note şarj aleti çeşitleri seriler arasında bağlantı türü farkı olduğundan micro USB ya da Type-C uca sahip olabilir. Bu nedenle satın alımlarda Samsung Galaxy şarj aleti fiyatları ile birlikte bağlantı noktalarına da dikkat etmek gerekir. Samsung Gear 1 şarj aleti modelleri ise akıllı saatlere özel veya evrensel türde üretilebilir. Kısaca uyumlu Bununla birlikte Samsung akıllı şarj aleti fiyatı kullanılan cihaza değil sahip olduğu özelliklere göre değiştiğinden ihtiyaçlarınızı karşılayan bir model satın almanız tavsiye edilir.

Samsung Şarj Aleti Fiyatları

Markaya ve teknolojik özelliklerine göre değişen Samsung şarj cihazı fiyatları her bütçeye uyum sağlayan alternatiflere sahiptir. Aynı zamanda Samsung şarj aleti fiyatı online alışveriş fırsatları sayesinde daha uygun şekillerde de sunulabilir. Kaliteli ve dayanıklı bir Samsung şarj aleti seçildiğinde uzun ömürlü kullanım elde edilebileceği için Samsung telefon şarj aleti fiyatı seçim aşamasında önemli bir etkendir. Kablolu/kablosuz, QC desteği gibi özellikler nedeniyle Samsung hızlı şarj aleti fiyatı diğer seçeneklere göre farklı listelenir. Hem özellik hem de tasarım açısından pek çok şekilde tasarlanan en iyi Samsung şarj aleti çeşitleri hız ve güvenli kullanım konusunda iyi bir hizmet sunar. Tasarım özellikleri söz konusu olduğunda ise genellikle pürüzsüz, çizilmeye karşı dayanıklı ve kolay temizlenebilen Samsung şarj aletleri iki renkte üretilir. Ancak Samsung siyah, beyaz şarj aleti seçeneklerine ek gri, antrasit, gümüş gibi renkler bulmanız da mümkündür. Siz de Samsung şarj aleti seçenekleriyle telefonlarınızın bataryalarını güvenle doldurmak isterseniz Akakçe aracılığıyla kaliteli ve ucuz Samsung şarj aleti modeline sahip olabilirsiniz.