Adidas Sırt Çantası

Adidas Sırt Çantası Fiyatları

150 farklı Adidas Sırt Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Puma Sırt Çantası Adidas Sırt Çantası Nike Sırt Çantası Raboom Sırt Çantası Cat Sırt Çantası Aqua Di Polo Sırt Çantası

Fiyatı Düşen Adidas Sırt Çantaları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekKadınUnisex50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL DeriKanvasPembeSiyahMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Adidas Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Adidas Cinsiyet Renk

Adidas Omuz ÇantasıAdidas Kadın CüzdanAdidas Kadın Bel ÇantasıAdidas Kadın El ÇantasıAdidas Spor AyakkabıAdidas TerlikAdidas Kadın MontAdidas Çocuk MontAdidas Kadın Günlük AyakkabıAdidas SandaletAdidas Kadın CeketAdidas Kadın Mayo

En Popüler Adidas Sırt Çantaları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Adidas Sırt Çantası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Adidas Sırt Çantası hangileri?

Bugün Akakçe'de 150 farklı model arasında

En çok satan Adidas Sırt Çantası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Adidas Sırt Çantası:
  1. Adidas Power VI Sırt Çantası
  2. Adidas Classic Badge Of Sport Sırt Çantası
  3. Adidas Lin Clas Bp Day Unisex Antrenman Sırt Çantası HM2638
  4. Adidas Essentials Logo Linear Bp Sırt Çantası GN2014
  5. Adidas GE1206 Daily Bp II Günlük Sırt Çantası

En Ucuz Adidas Sırt Çantası Fiyatları Akakçe'de!

Giyimden aksesuara, ayakkabı modellerinden spor kategorilerine kadar birçok ürünü kullanıcıyla buluşturmaya devam eden Adidas, kalitenin ve şıklığın öncülerinden biri olmayı başarıyor. Özellikle spor ürünleriyle kullanıcılarına rahatlığın kapılarını sonuna dek aralayan Adidas, yeni modellere sahip geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekmektedir. Çok fazla özelliğe sahip olan ve bu sayede çok yönlü olarak kullanılabilen Adidas markalı sırt çantası, kullanışlı ve hafif yapısı sayesinde oldukça rahat bir kullanım sunar. Adidas sırt çantası modelleri, hem renk hem de model bakımından farklı tarzlara sahip olarak tasarlanır. Dünyanın birçok yerinde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Adidas markası, Adidas sırt çantası modelleri için güçlü bir tutuşa, dayanıklılığa ve hafifliğe son derece önem verir. Bu sayede seyahat ederken, gezerken ya da okula giderken kullanılabilen Adidas sırt çantası modelleri, uzun süreli bir kullanıma uygunluk sağlar.
İçine konulan tüm gereçleri taşıyacak güçte üretilen sırt çantası modelleri, aynı zamanda kullanıcılar için konforlu bir kullanım alanı da yaratmaktadır. Adidas markasına ait sırt çantası çeşitleri, su geçirmez ya da suya dayanıklı olan tarzlarıyla da dikkat çekmektedir. Modellerde olduğu gibi sırt çantası fiyatları konusunda da birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır. Birçok açıdan konforlu bir kullanım sunan marka, Adidas sırt çantası fiyatları bakımından da çeşitlilik gösterir. Ulaşılabilir seviyelerde yer alan Adidas sırt çantası fiyatı için akakce.com’un avantajlarından yararlanabilirsiniz. akakce.com aracılığıyla daha cazip fiyatlarla sahip olabileceğiniz Adidas markalı sırt çantalarını kolay bir şekilde satın alabilir, ürünün keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Adidas Sırt Çantası Modelleri

Adidas markası Z.N.E koleksiyonundaki birçok modelle birlikte klasik sırt çantalarıyla da kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunar. Farklı tasarımlarla taçlandırılan Adidas markasına ait sırt çantası özellikleri, modelden modele göre değişiklik gösterir. Z.N.E koleksiyonlarında kire ve toza karşı dayanıklı malzemelerden üretilen sırt çantalarının kullanımı ise hem kolay hem de keyifli olmaktadır. Kaplamalı tabana sahip olan bu modeller, dayanıklılığın üst seviyeye çıkmasını kolaylaştırır. Farklı cep sayıları ve geniş iç hacimleri bulunan sırt çantaları, farklı renk kombinasyonları ile tamamlanır. Neredeyse tüm kıyafetlerle uyum sağlayan Adidas sırt çantaları, ikili omuz askıları sayesinde kullanımı daha kolay bir hale getirir. Yan tarafında sıkılaştırma bantları bulunan modeller ile birlikte dolgulu ve ayarlaması kolay olan taşıma askılı olan çeşitleri ve üst kısmında taşıma askısı bulunan sırt çantaları da markanın bünyesinde yer almaktadır. Markanın sportif sırt çantası modelleri, özellikle spor malzemelerinin taşınması için rahatlık sunar. Hem erkek çanta modelleri hem de kadın çanta modelleriyle farklı bir tarz yakalamayı başaran Adidas, bu noktada kullanıcıları için ayrıcalıklı seçeneklere kapı aralar.

Adidas Sırt Çantası Yorumları

Sırt çantası almadan önce satın aldığınız çantanın; konforlu bir kullanım sunmasına, rengine, yapısının kullanıma uygun oluşuna ve özellikle de modelin vücut için uygun olmasına dikkat etmek gerekir. Sizin için en iyi modelin hangisi olduğunu belirlemek için ürünü daha önce satın alan diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar da büyük önem arz eder. Model hakkında detaylı bilginin yer aldığı Adidas sırt çantası yorumları, alıcının model hakkında bilgi edinmesini sağlar. Adidas sırt çantası yorumları ve önerileri, çanta sahibi olmak isteyenleri olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Modelin kullanım şekli, nerelerde kullanılabildiği ya da kapasitesiyle ilgili detayların yer aldığı Adidas marka sırt çantası yorumları, alıcılar için bir ön araştırma sürecine dönüşmektedir.

Adidas Sırt Çantası Özellikleri

Çok sayıda cep bulunduran sırt çantası modelleri, daha fazla ürün taşımaya yardımcı olur. Adidas sırt çantası özellikleri arasında fermuarlı ön cepleri ile birlikte iç kısımlarda yer alan çoklu bölmeler de yer alır. Yine Adidas sırt çantası özellikleri ile çok yönlü bir kullanım sağlayan modeller, dayanıklı arka ve alt kısımlarla taşıma işleminin daha kolay olmasını sağlarken; iç kısımlarında astar bulunan modeller ise çantanın su geçirmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Genellikle üst kısımda konumlandırılan taşıma sapı ya da askısı, çantanın hem elde taşınmasını hem de kullanılmadığı durumlarda askı gibi aparatlara takılarak saklanmasına imkan tanır. İç kısımlarında bilgisayar bölmesi bulunan modeller, dizüstü bilgisayarınızın her yere kolay bir şekilde taşınmasını sağlar. Ayrıca sırt çantası özellikleri, tıpkı çantaların renklerinde olduğu gibi modellerinde de değişkenlik sergilemektedir.

Adidas Sırt Çantası Kampanyaları ve İndirimleri

Rahat ve konforlu bir kullanım için tasarlanan sırt çantaları belirli zaman dilimlerinde uygun fiyatlarla satışa sunulur. Sezon sonlarında ya da yılın belirli zamanlarında uygulanan Adidas sırt çantası kampanyaları ve indirimleri, kullanıcıların ürüne ulaşmasını kolaylaştırır. Çeşitli kampanya ve indirimlerin yer aldığı akakce.com, istenen modelin daha cazip fiyat avantajlarıyla tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır. Genelde modelin kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla paralellik gösteren Adidas sırt çantası fiyatı, modele göre de değişkenlik gösterir. akakce.com ayrıcalığıyla avantajlı bir şekilde bulabileceğiniz Adidas sırt çantası fiyatları, bütçenizi korumaya yardımcı olurken daha fazla tasarruf etmenize de imkan tanır. akakce.com’un kampanya ve indirimlerinden yararlanmak ve sevdiğiniz Adidas markalı sırt çantası modellerine sahip olmak için sizler de akakce.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.