Adidas Duramo

Adidas Duramo Fiyatları

156 farklı Adidas Duramo için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • KoleksiyonAdidas Duramo
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • TürüKoşu
 • TürüYürüyüş
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • KoleksiyonAdidas Duramo
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKoleksiyonTümünü GösterTeknolojiKullanıcı TürüCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (156)

Nike Court Royale Air Jordan Beverly Hills Polo Club Erkek Spor Ayakkabı Birkenstock Erkek Spor Ayakkabı Calvin Klein Erkek Spor Ayakkabı Crocs Erkek Spor Ayakkabı Defacto Erkek Spor Ayakkabı Diesel Erkek Spor Ayakkabı DKNY Erkek Spor Ayakkabı Emporio Armani Erkek Spor Ayakkabı Erkek Kaykay Ayakkabısı Erkek Spor Ayakkabı

En Çok Karşılaştırılan Spor Ayakkabılar

Adidas Duramo Sıkça Sorulan Sorular

Adidas Duramo

Düzgün bir duruş ve adımlar için ayaklar çok önemlidir. Ayaklar adım atarken vücudun en temel noktasıdır. Ayakların yere düzgün basması vücudun düzgün durmasını sağlayabilir. Yere düzgün basmayan ayaklarla yürümek ya da koşmak vücut üzerinde hiç beklenmedik yerlerde problemler yaratabilir. Hem hareket esnasında düşme veya sakatlanma riski ortaya çıkar, hem de duruşu dengelemeye çalışırken vücudun farklı noktalarında sakatlıklar meydana gelebilir. Yere düzgün basmak için doğru ayakkabının giyilmesi gerekebilir. Ayakkabı insanlık tarihinin her aşamasında var olmuş bir giyim ürünüdür. Bu ürünler geçmiş dönemlerde ayağı dış etkenlerden ve soğuktan korumaya yaraması amacıyla üretilse de günümüzde farklı amaçlarla tasarlanan versiyonları bulunabilir. Gündelik, kışlık, outdoor, basketbol, yürüyüş ve koşu gibi farklı amaçlar için kullanılan modeller bulunabilir. Koşu için tasarlanan modeller de bir spor ayakkabı türevidir. Dünyanın en iyi spor ayakkabılarını üreten markalardan birisi olan Adidas, 1949 yılından beri faaliyetlerine devam eder. Genel merkezi Almanya’da olan kuruluş, özellikle sporcu ürünleri üretmesiyle bilinir. Koşu ayakkabılarında da iddialı olan bu markanın başarılı tasarımlarından birisi olan Adidas Duramo ile toprak, taş ya da asfalt üzerinde rahatlıkla koşabilirsiniz. Adidas’ın genel antrenman yapanların kullanması amacıyla ürettiği bu model hemen her yüzeyde koşmaya uygundur. İster kapalı spor salonlarında koşu bandında, ister koşu parkurunda, ister parklarda, isterseniz de yoğun antrenman esnasında kullanabileceğiniz bu modeller ihtiyacınız olan konforu sağlayabilir.

Adidas Duramo Özellikleri

Adidas Duramo yeni sezon modelleri standart bir koşu ayakkabısından beklenen bütün konforu fazlasıyla sağlayabilir. Koşu amacıyla üretilmiş bir ürün ayağı tamamen kavradığı zaman koşu sırasında güvenle ilerleyebilirsiniz. Duramo serisinin modelleri ayağınızı tamamen kavrayarak kısa sürede uyum sağlayabilir. Bu da koşu sırasında ayağınızın kaymasını engelleyebilir. Buna ek olarak ayağın yere düz ve rahat bir şekilde basmasını sağlayan bu modeller, uygun noktalardan ayağı destekleyerek burkulma, düşme veya sakatlanma gibi durumları en aza indirebilir. Aynı zamanda bu destekleme yeteneğine rağmen Adidas Duramo ürünlerinin taban kısmı ayakla birlikte kıvrılabilir. Bu kıvrılma koşu esnasında istediğiniz performansı sağlayabilir. Aynı zamanda koşu sırasında ayaklara binen yük oldukça fazladır. Duramo modelleri taban kısmındaki özel katmanlarla bu darbeleri emerek, ayağa geçen kuvveti azaltabilir. Koşu bir spor olarak yoğun efor sarfedilen, vücudun oldukça terlediği antrenmanlardan birisidir. Bundan dolayı koşu ayakkabıları genellikle file kumaştan üretilir. Adidas Duramo bütün bu özellikleri sağlarken aynı zamanda görünümüyle de ihtiyacınızı karşılayabilir. File yapısıyla yoğun hava alarak antrenman sırasında ayakların terlemesini önleyebilen Adidas Duramo modelleri hafif ve rahat olması nedeniyle yorulmadan antrenmanınıza devam etmenize destek olur. Tabanında bulunan özel katmanlarla darbeleri emerek, her yüzeyde aynı performansla koşulmasını sağlayabilir. Yetişkinler için olan bu modellerin yanında futsal ayakkabısı modellerine de göz atabilirsiniz.

Adidas Duramo Fiyatları

Adidas Duramo koşu ayakkabısı sınıfının beğenilen tasarımlarından birisi olmasının yanında aynı zamanda uygun fiyatıyla dikkat çeken bir modeldir. Hafif yapısı, rahat ve ayağı kavrayan kalıbıyla hemen herkesin severek kullandığı Adidas Duramo modellerine uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilirsiniz. Her türlü iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz, yoğun antrenmanlarda sorunsuz bir şekilde giyebileceğiniz bu modeller ihtiyacınız olan konfor sağlayabilir. Özel tasarlanan bağcıklı yapısı sayesinde ayağı tam olarak kavrayarak koşu esnasında ayakla aynı şekilde kıvrılabilir. Bu hareket sayesinde ayağın bir parçası gibi hissedilebilir. Böylelikle ayağı yormadan spor yapılmasını sağlayabilir. Koşu ayakkabısı ayakla aynı esnekliği gösterdiği zaman kullanıcı rahat ve güvenli bir şekilde ilerleyebilir. Aksi takdirde koşu sırasında ayağı yoran ayakkabılar sağlıklı bir antrenman yapılmasının önüne geçebilir. Kullanacağınız modeli seçerken yapısının esnek olmasına dikkat ederseniz ihtiyacınızı karşılayan bir ayakkabı seçebilirsiniz. Koşu ayakkabılarında ayağın tam olarak kavranması, koşu gibi yoğun kuvvet uygulanan bir spor esnasında ayakkabının ayaktan çıkmasını önleyerek sakatlanmaları en aza indirebilir. Adidas Duramo fiyat konusunda uygunluğu, her zeminde kullanımı ve hafif yapısıyla beğenilen bir modeller arasındadır. Adidas Duramo modellerine uygun fiyatlı seçenekleriyle kolayca ulaşabilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Adidas Duramo Modelleri

Adidas Duramo erkek modelleri yaygın olarak tercih edilen koşu ayakkabılarındandır. Normal kalıba sahip ve bağcıklı tasarımı bulunan bu ayakkabı birbirinden farklı renkleri, konforlu ve rahat yapısıyla dikkat çekebilir. Uygun fiyatına rağmen yoğun antrenmanlarda dahi yüksek performans sergilenmesini sağlayacak şekilde üretilen bu ürün, hafif yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayabilir. File kumaştan üretilerek hava alması sağlanabilir. Antrenman sırasında yoğun hava girişiyle ayaklarda terleme ve mantar gibi oluşumların engellenmesine yardımcı olabilir. Bu modeller çok amaçlı bir koşu ayakkabısı olmasının yanında kauçuk dış tabanı, light motion orta tabanıyla büyük ölçüde konfor sağlayabilir. Koşu ayakkabılarından beklendiği üzere darbeleri emen yapısıyla ister kapalı alanlarda ister açık alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Koşu esnasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi de yağmurluktur. Özellikle kış aylarında koşanlar için hafif ama rüzgar geçirmeyen özelliğe sahip erkek yağmurluk modellerini inceleyebilirsiniz. Adidas Duramo kadın ayakkabı modelleri de aynı performansı gösterebilir. Yoğun antrenmanlar da sorunsuz olarak kullanılabilen bu ürünler gündelik spor ayakkabısı olarak da kullanılabilir. Rahat yapısı, terletmeyen kumaşı ve şık tasarımıyla her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Dilerseniz modelleri detaylı olarak inceleyerek tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Adidas Duramo Renkleri

Adidas duramo beyaz, gri, siyah, mavi, kırmızı gibi rengarenk tasarımlarıyla göz alıcı seçenekler sunar. Spor ayakkabılarda genellikle beyaz ya da siyah renk tercih edilse de son yıllarda trend canlı ve farklı renkler olarak karşınıza çıkabilir. Bu sebeple hemen hemen her türlü göz alıcı ve farklı renge sahip Duramo modelinin bulunması mümkündür. Kullanıcıların hem gündelik hayatlarında hem de spor yaparken yoğun olarak tercih ettiği bu modeller rahat yapısı, konforlu tabanı ve hava alan kumaşıyla beğenilebilir. Tabanında kullanılan akıllı kumaşlar sayesinde konfor seviyesini üst sınırlara taşırken kauçuk tabanı hem zemine iyi tutunup kaymaları önler hem de koşu gibi yoğun kuvvet uygulanan bir sporda ayağı darbelere karşı koruyabilir. Ayak sağlığını korumak adına bu tarz sporları yaparken kaliteli bir ayakkabı kullanılması gerekebilir. Adidas Duramo modelleri hem sakatlanmaları en aza indirebilir hem de ayakta oluşabilecek sağlıksız durumların önüne geçebilir. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Adidas Duramo modelleri arasından seçtiğiniz ayakkabıyla rahat bir koşu antrenmanı yapabilirsiniz.

Adidas Duramo Akakçe’de

Adidas Duramo ayakkabı modelleri koşu sporunda kullanılmak üzere tasarlanan kaliteli ürünler arasındadır. Bu ürün kullanıcıların koşu esnasında spordan alacakları zevki en üst seviyeye çıkarırken, antrenman performansının da en üst seviyede geçmesine yardımcı olabilir. Adidas Duramo yorum ve önerilerine bakıldığında memnuniyet seviyesi görülebilir. Kullanıcı deneyimleri ile ilgili merak ettiğiniz detaylar var ise yorum kısmına bakabilirsiniz. Yoğun antrenmanlara dayanacak şekilde tasarlanarak üretilen Duramo serisinin modellerini ihtiyacınız olan her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif, hava alan üst kumaş yapısıyla koşu esnasında hem ayakları yormaz hem de terletmez. Alt tabanı ise kauçuk esnek ama darbe emici bir yapıya sahiptir. Koşu sırasında ayaklar hızlı ve güçlü olarak yere tekrar temas edebilir. Bu temaslarda darbenin emilmesi ayak sağlığı açısından önemlidir. Uzun, yorulmadan ve sağlıklı bir spor için Adidas Duramo deri modeli uygun fiyatlı ve şık bir model olduğu için gündelik kullanıma uygun olabilir. Sağlam alt taban yapısı, yumuşak iç tabanı sayesinde bütün gün rahat bir yürüyüş yapmanızı sağlayabilir. Yaz aylarında hava alan yapısıyla ferah ve rahat bir kullanım sunabilir. Adidas Duramo en ucuz fiyatlarıyla Akakçe’de bulunabilir. Dilerseniz modelleri artan ya da azalan fiyat aralıklarıyla listeleyerek bütçenize uygun olanı seçebilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.