Microsoft Tablet

Microsoft Tablet Fiyatları

5 farklı Microsoft Tablet için fiyatlar listeleniyor.

Apple Tablet Samsung Tablet Xiaomi Tablet Lenovo Tablet Huawei Tablet Honor Tablet

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GB10 inç10.1 inç4 GB6 GB0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 20212022Satıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Microsoft Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Microsoft Özellikler Dahili Hafıza İşletim Sistemi Versiyonu Bellek Ekran Boyutu SSD SatıcıToplam 78 satıcı.

Microsoft Oyun KoluMicrosoft Klavye Mouse SetiMicrosoft Xbox SeriesMicrosoft WebcamMicrosoft HDMI KabloMicrosoft İşletim SistemiMicrosoft Dokunmatik KalemMicrosoft Ofis ProgramıMicrosoft Tablet KlavyesiMicrosoft Xbox AksesuarlarıMicrosoft Çağrı Merkezi KulaklığıMicrosoft Xbox One Oyunları

En Popüler Microsoft Tabletler

Microsoft Tablet Sıkça Sorulan Sorular

Microsoft Tablet

Dizüstü bilgisayar ve tabletin tüm işlevlerini tek cihazda bir araya getiren Microsoft tablet, markanın ürettiği klavye ve mouse aksesuarlarıyla güçlü bir taşınabilir bilgisayar sunar. Klasik tabletlerin aksine 1 TB’a varan kapasitesi, 32 GB’a varan RAM ve 13 inç’lik ekranıyla pek çok aktivitenin yapılması için uygun olan Microsoft tabletler, öğrencilerden profesyonellere, günlük kullanıcılardan mobil oyunseverlere kadar oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Dokunmatik ekranı sayesinde ekran kalemi ve mouse ile kullanım seçenekleri sunan başarılı cihazlar Surface serisi kapsamında üretilir. Intel Evo platformu üzerinde geliştirilen tablet Microsoft modelleri ileri seviye işlemcileri sayesinde yüksek gereksinimleri olan ağır programları dahi sorunsuz çalıştırır. Mobil iş istasyonu olarak da kullanıma uygun olan Microsoft tablet ürünleri, çoklu işlem becerisi sayesinde zorlu koşullarda dahi maksimum performans sağlar. Windows işletim sistemi yüklü olarak kullanıcılara sunulan bu bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Akakçe’den yardım alabilir, bütçenize uygun bir Microsoft tablet ürününe sahip olabilirsiniz.

Microsoft Tablet Özellikleri

Klasik tablet bilgisayarlara kıyasla daha güçlü olmasıyla öne çıkan Microsoft tabletler, 7 inç ile 13 inç arasında değişen ekran boyutları sayesinde konforlu kullanım sunar. Bunlar arasında en yoğun ilgi görenler ise 7, 8, 10 inch Microsoft tablet modelleridir. Kullanıcı profiline ve kullanım alanına göre farklı bileşenlerin yer aldığı Microsoft tablet ürünlerinde 4 GB ile 32 GB arasında değişen RAM’lere yer verilir. Depolama birimi olarak SSD tercih edilen söz konusu cihazlar bu sayede klasik tablet PC’lere göre çok daha hızlı çalışır. Üstelik 64 GB ile 1 TB arasında değişen hafızaya sahip söz konusu SSD birimleri, aynı zamanda hızlı veri transferine olanak tanır. Dolayısıyla tabletlere bir şeyler yüklemek ve tabletlerdeki dosyaları farklı bellek veya cihazlara yedeklemek oldukça kolay olur. Dahili bataryaları sayesinde kesintisiz kullanım süresi yaklaşık 10 saat olan Microsoft tablet ürünleri, USB kablo aracılığıyla gerçekleşen pratik batarya dolum süreci sunar.

Yüksek çözünürlüklü dahili kamera ve mikrofon sayesinde görüntülü sohbetlerden içerik üretimine kadar pek çok aktiviteyi destekleyen Microsoft tablet modelleri, aynı seride yer alan kulaklık, mouse, klavye, ekran kalemi gibi aksesuarlarla uyumludur. Dolayısıyla çok daha pratik ve fonksiyonel kullanım süreci elde etmek mümkündür. İşlemci ve çekirdek performansları ile fark yaratan Microsoft tablet ürünleri, sürükleyici mobil oyunlar oynanacak kadar hızlıdır. Öte yandan Microsoft tablet cihazları Windows 10 veya Windows 11 işletim sistemi yüklü olarak kullanıcılara sunulur. Bu da hem işletim sistemi edinme masrafını ortadan kaldırır hem de cihazları hemen kullanmaya başlama avantajı sağlar. Başarılı tabletlerin diğer öne çıkan özellikleri ise ergonomik yapıları nedeniyle, laptop, stüdyo ve tablet olmak üzere 3 farklı kullanıcı modunu desteklemeleridir. Bu esnek olanaklar, tek cihazdan 3 farklı şekilde faydalanma ayrıcalığı sağlar.

Microsoft Tablet Modelleri

Sistem özellikleri ve bileşen seviyesi açısından çok farklı alternatifleri bulunan Microsoft tablet bilgisayar modelleri, hemen her düzeydeki kullanıcı profiline uygun sistem özellikleriyle fark yaratır. Bunlardan biri klasik tablet PC’lerden daha güçlü olan Platinum serisi cihazlardır. 4 GB RAM ve 64 GB SSD’ye yer verilen bu Microsoft tablet ürünlerinde Intel işlemciler kullanılır. Hızlı işlem yapabilen bu cihazlar 1500:1 kontrast oranı ve 10 piksel dokunmatik hafızası ile ders çalışmadan eğlence aktivitelerine, ofis işlerinden günlük kullanıma kadar pek çok etkinliğe uygundur. Bununla birlikte Microsoft tablet 64GB, seyahatlerde kitap okumak, internette gezinmek, online film izlemek, müzik dinlemek, gezi fotoğrafları çekmek için idealdir. Microsoft işletim sistemli tablet olarak da adlandırılan mobil cihazlar, 10 saate varan aralıksız kullanım sağlar. Dahili standı sayesinde kendi başına ayakta durabilen Microsoft tablet mini modeller, orta eğitim, lise, üniversite öğrencileri için de yeterlidir.

Başarılı markanın mini PC formunda daha ileri seviye cihazları da vardır. Bunlardan biri modelleme, kodlama, video editleme çalışmalarının dahi yapılabileceği Pro serisi Microsoft tablet çeşitleridir. Bu seride yer alan Microsoft tabletler, 256 GB, 1 TB gibi devasa depolama alanlarına sahip olmakla birlikte yeni nesil Intel işlemcileriyle öne çıkar. Thunderbolt 4 bağlantı teknolojisiyle dikkat çeken Microsoft tablet cihazları kapasitesi ve kullanım alanı fark etmeksizin Wi-Fi bağlantısını destekler. Böylece kullanıcılar dahili Wi-Fi ağının olduğu her yerde zahmetsizce online olabilir. Pro serisi Microsoft tablet ürünleri, tablet bilgisayar olmalarına rağmen bir dizüstü bilgisayardan beklenenden çok daha fazlasını sunacak kapasitededir. İleri seviye bileşenleriyle yüksek performans gösteren Microsoft tablet modelleri, bu performansı yüksek hızda internet bağlantısı, ileri seviye grafikler, esnek kullanım olanakları ve uzun batarya ömrüyle birlikte sunar. Üstelik Microsoft tablet çeşitleri, dizüstü bilgisayarlara kıyasla daha hafif yapıları sayesinde gün boyu taşınabilecek niteliktedir.

Microsoft Tablet Avantajları

İşletim sistemi yüklü olduğu için kullanıcıların istediği gibi kişiselleştirerek kullanmaya başlayabilecekleri Microsoft tabletler, birçok avantajı bir arada sunar. Öte yandan Microsoft tablet computer serilerinde yer alan her cihaz, sahip olduğu bileşenler ve tasarım detayları ile farklı avantajlar sağlar. Tüm Windows Microsoft tablet modelleri dikkate alındığında öne çıkan avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

Microsoft Tablet Fiyatları

Teknoloji devi Microsoft’un tablet bilgisayar yorumu olan Microsoft tabletler, konforlu ve esnek kullanım olanaklarıyla benzerlerinden ayrılır. Dizüstü bilgisayar kadar güçlü, tablet PC kadar konforlu olan Microsoft tablet modelleri, bileşenlerinin kapasitesine, sınıfına, üretim yılına, uyumluluğuna ve ekran boyutuna göre fiyatlandırılır. Dolayısıyla Microsoft tablet fiyatları için geniş bir aralık ifade ettiğini söylemek mümkündür. Örneğin, 8 GB RAM ve 128 GB SSD’li Microsoft tablet PC ile 32 GB RAM’e ve 1 TB SSD’ye sahip olan Microsoft tablet PC fiyat açısından oldukça farklıdır. Bunun nedeni sistem özelliklerinin gelişmesiyle birlikte Microsoft tablet fiyat seçeneklerinin de artmasıdır. Öte yandan günlük kullanıcılar ve öğrenciler için üretilen Microsoft tablet çeşitleri, aynı düzeydeki notebook fiyatları gibi oldukça bütçe dostudur. Uzun ömrü ile dikkat çeken Microsoft tablet ürünlerinde fiyatlar, kampanya dönemlerinde daha ulaşılabilir olur. Siz de mümkün olan en uygun fiyatlarla yeni bir Microsoft tablet edinmek istiyorsanız Akakçe’den yardım alarak ürünlere göz atabilir, fiyat sıralaması yaptırabilirsiniz.