Arzum Ütü

Arzum Ütü Fiyatları

43 farklı Arzum Ütü için fiyatlar listeleniyor.

Philips Ütü Tefal Ütü Arzum Ütü Kiwi Ütü Arçelik Ütü Fakir Ütü

Aktüel Broşürlerden Arzum Ütüler

 • Arzum AR684 Olivya Buharlı Ütü 2400 WCarrefourSA
 • Arzum AR6000 Buharlı Ütü Siyah Otomatik Kapanma 2400 WCarrefourSA
 • Arzum Listo Ütü AR6021Özdilek

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BuharlıKazanlıKırışık Giderici0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 1.500 - 1.999 W arası2.000 W ve daha fazlaDamlama ÖnleyiciOtomatik KapanabilenSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Arzum Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Arzum Özellikler Türü Güç SatıcıToplam 139 satıcı. Ürün Puanı Renk

Arzum Kahve MakinesiArzum BlenderArzum Çay MakinesiArzum FritözArzum Tost MakinesiArzum Hamur Yoğurma MakinesiArzum KettleArzum Katı Meyve SıkacağıArzum Mutfak RobotuArzum RondoArzum Elektrikli CezveArzum Mikser

En Popüler Arzum Ütüler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Arzum Ütü Yorumları ve Önerileri

 • RK2 yorumArzumArzum AR690 Tripper 1150 W Seyahat ÜtüsüRana K. 5 Ocak 2021
  Arzum AR690 Tripper 1150 W Seyahat Ütüsü
  minik seyahat ütüsü olarak çok güzel fakat arzumun diğer bütün ütüleri gibi bu da buhar vermek yerine ütü esnasında bir anda tüm kumaşı sırılsıklam suya buluyor :( bazı kumaşlarda su lekesi olarak kalabiliyor çok beğenmedim.
 • ŞB1 yorum
  1 beğeni
  ArzumArzum AR688 Claro 2400 W Buharlı ÜtüŞafak B.Ankara 6 Aralık 2020
  Arzum AR688 Claro 2400 W Buharlı Ütü
  Kolay Sipariş
  Kargolama hızlıydı ancak ütü, su haznesi ıslak olarak geldi. Buhar ayar düğmesinin üzerindeki işaretler çok küçük, görülmüyor, bu düğmenin fonksiyonunu anlamak da zor. Su doldurma deliği çok küçük. İçinden su koyma kabı çıkmadı. İlk kullanımda tabanından su sızdırdı. Bu fiyata bu kadar mı olur bilemedim.
 • AA201 yorum
  419 beğeni
  ArzumArzum AR688 Claro 2400 W Buharlı ÜtüAsuman A. 15 Kasım 2020
  Arzum AR688 Claro 2400 W Buharlı Ütü
  Hafif olduğu için biraz bastırmak gerekiyor ütü yaparken ama yormuyor. Dikey buhar özelliği kıyafetleri askıdan çıkarmadan ütülemeyi sağlıyor. kendi kendini temizleyebilme özelliği sayesinde ütüyü temizlemeye uğraşmak gerekmiyor. Kırışıklığı açmada yeterli oluyor.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Arzum Ütü Sıkça Sorulan Sorular

Arzum Ütü

Arzum ütü, üstün özellikleri ve farklı modelleri ile kullanıcıların işini kolaylaştıracak detaylara sahiptir. Markanın hem buharlı hem de kazanlı modelleri vardır. Arzum ütüleri son teknoloji taban yapısına sahiptir. Seramik, nano seramik, iyonize ve SteamGlide Elite taban modelleri, farklı kumaş türleri üzerinde rahatlıkla hareket eder. Yüksek buhar çıkış gücüne sahip modeller sayesinde farklı kumaş türlerinde kırışıklıklar hızlı bir şekilde açılır. Buhar kazanlı Arzum ütü modelleri ise yüksek depolama kapasitesine sahip su tankları sayesinde kesintisiz ütü yapma fırsatı verir. Tatilde ve iş amaçlı gezilerde markanın seyahat ütüleri yardımınıza koşar. Otomatik kapanma sistemine sahip Arzum ütüler, size güvenli bir şekilde kullanım olanağı sunar. Ütü sırasında siz de daha konforlu ve güvenli bir ürün arıyorsanız Arzum ütü modelleri sizi memnun edecek seçenekler sunar.

Farklı Tasarımlarıyla Göz Dolduran Buharlı Arzum Ütü Modelleri

Arzum ütü, her biri ayrı renklerde olan tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Buharlı, seyahat tipi ve buhar kazanlı olarak sınıflandırılan modeller gelişmiş teknolojik özelliklere sahiptir. Buharlı modellerde kullanılan seramik taban, kıyafetlerinizin ve ev tekstil ürünlerinizin deforme olmasını engeller. Aynı zamanda herhangi bir iz ya da leke oluşumuna da sebep olmaz. Arzum ütü çeşitleri arasında Anti - Calc teknolojisine sahip olanlar da vardır. İyonize taban teknolojisine sahip tabanlar yüksek kayganlık, hızlı performans gibi özelliklere sahiptir. Arzum ütü modelleri, güç yönüyle de farklılaşır. 2400 ve 3000 W arasında değişen güç seçenekleri sayesinde kullanım sıklığına uygun şekilde Akakçe üzerinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Seyahat tipi ürünler, 1100 W güç seviyesi ile acil durumlarda hızlı bir şekilde kırışıklıklardan kurtulmanızı sağlar. Böylece valizlerde kırışan kıyafetler kolayca kullanılabilir bir hale getirilir. Şok buhar özelliğine sahip olan Arzum ütüleri, kırışıklıklarını açmakta zorlandığınız kıyafetleriniz için tercih edebilirsiniz. 120, 170 ve 195 gr / dk gibi farklı şok buhar seçenekleri ile her zaman kusursuz görünmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sürekli buhar çıkış gücüyle de yeterli donanıma sahip olan Arzum ütü makinesi, ütü yapma sürecini daha keyifli hale getirir. Keten, sentetik, kot ya da pamuklu gibi kumaş yapısından kaynaklanan nedenlerle zor açılan kıyafetlerde bile en iyi sonuçlar için markanın ürünlerinin sunduğu üst düzey konfordan yararlanabilirsiniz.

Buhar Kazanlı Arzum Ütü Modelleri

Ütü Arzum uzmanlığıyla buluştuğunda son derece ayrıcalıklı bir cihaza dönüşür. Uzun ömürlü bir kullanım için gerekli tüm özellikler markanın ürünlerinde bulunur. Damlamayı önleyen sistem sayesinde kumaşlarınızda su lekesi ortaya çıkmaz. Kireçlenme önleme özelliği ise hem tabanın hem de iç donanımın kireçten kaynaklı olarak hasar almasını engeller. Kireç, uzun süreli kullanımlarda iç kısımlarda kirliliğe de sebep olur. Self - Clean özelliğine sahip Arzum ütüleri, kendi kendini temizleyerek ve buhar performansını iyileştirerek daha iyi seviyede ütüleme yapar. Dikey buhar özelliğine sahip modeller, askıda bulunan takım elbiselerinizi ve perdelerinizi yerinden çıkarmanıza gerek kalmadan pürüzsüz hale getirmenize yardımcı olur. İşiniz gereği sık sık takım elbise giyiyorsanız ya da perdeleriniz çabuk kırışan bir kumaşa sahipse dikey ütüleme yapabilme özelliğine sahip modelleri kullanmak daha avantajlıdır.

Arzum ütü kullananlar, geniş su tankının avantajından da yararlanır. Buhar kazanlı modellerde bulunan 1500 - 2000 ml arasında değişen su tankı kapasitesi sayesinde sık sık su ekleme zahmetinden kurtulabilir ve kesintisiz bir şekilde işlerinizi sürdürebilirsiniz. Küçük ev aletleri arasında en çok kullanılanların başında gelen ütülerin kablo uzunluğuna da dikkat etmek gerekir. Buhar kazanlı Arzum marka ütü modellerinde bulunan 2 metrelik kablo uzunluğu ile kullanım sırasında hareketlerinizi kısıtlamanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda ürünlerde bulunan kablo sarma bölümü, depolama ve saklama sürecini daha kolay hale getirir. Bu bölümü kullanarak ürünü sakladığınız takdirde kablo ezilmesine, kırılmasına, kopmasına ya da farklı bir deformasyona bağlı olarak ortaya çıkan sorunları önleyebilirsiniz.

Arzum Ütü Tercihinizi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Arzum mor ütü ve diğer modeller arasından hangisini tercih edeceğinize karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmeniz gerekir. Öğrenciler, yalnız yaşayanlar ya da sıklıkla ütü ihtiyacı olmayan kıyafetler kullananlar buharlı Arzum yeni ütü seçeneklerini tercih etmelidir. Kalabalık aileler ve her kullandığı kıyafeti, tekstil ürününü ütüleyenler, buhar kazanlı modellerle ütüleme sürecini daha konforlu hale getirebilir. Arzum ütü kullanımı sırasında kumaş türüne göre sıcaklık seviyesini ayarlama imkânınız vardır. Bunun için tekstil ürünlerinin üzerinde yer alan etiketlerde önerilen sıcaklık seviyesini ayarlamanız yeterlidir. Bazı ürünlerde bulunan Optimum Care teknolojisi, sizin ayar yapmanıza gerek bırakmadan en uygun sıcaklık seviyesini kumaş türüne göre belirler. Bu sayede kıyafetlerinizi, nevresimlerinizi ve diğer ev tekstil ürünlerini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

“Arzum ütüler nasıl?” diye merak edenler, ürünlerin konfor sağlayan tasarımı hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Ürünlerin tutma kısmının ergonomik yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile elinizde ağrı oluşmaz. Bunun yanı sıra sağlam ve dayanıklı yapı ile darbe ve düşme gibi durumlarda çizilme, kırılma gibi farklı sorunlar meydana gelmez. “Arzum ütü nasıl kullanılır?” noktasında, ürünlerin sağladığı zaman avantajını da göz önüne almak gerekir. Hızlı bir şekilde ısınan ürünler, zamanınızı verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Evden çıkarken aklınızın ütüde kalmaması için Arzum ütü çeşitleri otomatik kapanma özelliğine de sahiptir. Yangın ve elektrik kontağı riskinin önlenmesini sağlayan bu özellik ile kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.

Arzum Ütü Kullanıcı Yorumları

Arzum ütü yorumları, hangi modeli satın alacağınız konusunda size yol gösterir. Kullanıcıları memnun eden noktaların başında, ütü yapma süresinin Arzum ürünleri sayesinde ciddi oranda azalması gelir. Özellikle çamaşırlarını biriktirerek ütüleyenler, bu özellikten gayet memnundur. Güçlü buhar yapısı da markanın ürünlerinden herhangi birini tercih edenlerin, Arzum ütü kullanıcı yorumları dahilinde değindiği konulardan biridir. Malzeme kalitesi yönüyle uzun ömürlü bir ütü arayanların beğenisini kazanan modeller, kullanıcılara uzun vadede bakım ve onarım giderleri yönüyle bütçe tasarrufu da sağlar. “En iyi ütü hangisi?” diye merak ediyorsanız farklı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Arzum ütüler ve fiyatları, kullanıcılar tarafından bütçelerine uygun ve kaliteli bir ürüne sahip olma fırsatı verdiği için takdir edilir.

Her Bütçeye Uygun Arzum Ütü Fiyatları

Arzum ütü fiyatları, modellere ve sunulan özelliklere göre değişiklik gösterir. İhtiyacınıza uygun modele kolayca ulaşmak için Arzum ütü en ucuz başta olacak şekilde, pahalıya doğru bir sıralama yapabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda geniş filtreleme seçeneklerinden yararlanma şansınız da vardır. Tür, özellikler, güç, seri, satıcı, puan ve renk gibi detaylara göre filtreleme yapabilirsiniz. Ütü fiyatları Arzum modellerinde cazip fırsatları, kampanyaları ve indirimleri kolayca takip edebilirsiniz. “Arzum ütü fiyatları ne kadar?” diye merak ediyorsanız farklı biçimlerde sıralama yapabilirsiniz. Çok satanlar, en düşük ve yüksek fiyat, en yüksek puan ve en yenilere göre ürünleri sıralayarak modelleri inceleyebilirsiniz. En ucuz Arzum ütü fiyatları sayesinde yeni evlenenler, yeni bir ev kurmaya çalışırken fazla zorlanmaz. Eskiyen ütüsünü yenilemek isteyenler de fazla masraf yapmadan kaliteli bir ürüne sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilir.

“Arzum ütü iyi mi?” sorusuna cevap arayanlar, yeterli özelliklere sahip olmayan cihazlarda ortaya çıkan iki taraflı ütüleme zahmetinin Arzum ürünlerinde olmadığını bilmelidir. Bu üstün özellikten yararlanmak isteyen ve evlilik hazırlığında olanlar, Arzum ütü fiyat listesi incelemesinden sonra beğendikleri modeli satın alarak çeyizlerine ekleyebilir. Yeni evlenecek ya da yeni bir eve taşınacak olan sevdiklerinize hediye olarak da markanın kaliteli cihazlarını tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri karşılaştırarak hangi özelliklerin size daha fazla hitap ettiğini anlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra beğendiğiniz ürünü takibe alabilir; indirimleri, kampanyaları ve taksit avantajlarını anında öğrenebilirsiniz. Siz de hemen Akakçe’yi ziyaret ederek sizin için en ideal Arzum ütü modeline kolayca sahip olabilirsiniz.