Beko Vantilatör

Beko Vantilatör Fiyatları

7 farklı Beko Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

General Home Vantilatör Colours Vantilatör Xiaomi Vantilatör Dijitsu Vantilatör Everest Vantilatör Arçelik Vantilatör

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Masa TipiTavan TipiYer TipiAyaklı250 - 500 TL 750 TL üstüKumandasızKumandalı70 W220 WMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Beko Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Beko Özellikler Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Ağırlık Bağlantı Tipi Su Haznesi Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Sanayi Tipi VantilatörlerDuvar VantilatörüKule VantilatörBeko KlimaBeko TermosifonBeko TelevizyonBeko BuzdolabıBeko Çamaşır MakinesiBeko Bulaşık MakinesiBeko Çamaşır Kurutma MakinesiBeko Hamur Yoğurma MakinesiBeko Ütü

En Popüler Beko Vantilatörler

Beko Vantilatör Yorumları ve Önerileri

 • TC2 yorum
  2 beğeni
  BekoBeko 31680 HKV Kule Tipi VantilatörTeoman C. 15 Haziran 2022
  Beko 31680 HKV Kule Tipi Vantilatör
  Detaylı özellikleri nereden göreceğiz hiçbir yerde yazmıyor?
 • BR1 yorum
  14 beğeni
  BekoBeko AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuBlnt R.Trabzon 23 Haziran 2021
  Beko AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu
  Ürün tasarım ve kapasite olarak bazı olumsuzluklara sahip: Birincisi, uzaktan kumandanın pil yuvasının tasarımı pratik kullanım imkanı vermiyor pil takma/değişim durumunda. İkincisi, serinleticinin kablo tasarımı da olumsuz tekerlerin altına giriyor sürekli ister istemez sürekli dikkat etmek zorunda kalıyorsunuz ve asıl önemlisi, ben zaten klima performansı beklemiyordum üründen ama yine bir tasarım olumsuzluğuna sahip performans ve işlevsellik hususunda o da şu: Ürünün hava yaprakları bölümünün sadece en üstteki 3 yaprağından hava dışarıya veriliyor. Çünkü üç yapraktan sonraki yaprakların gerisinde metal bir blok var içeride onların hiçbirinden hava gelmiyor yani tasarımcı sadece 3 yaprak takıp diğer yaprakları n yerini doğrudan ürün ün diğer yerleri gibi yapsaydı bir şey demezdim o vakit. Ama hava üflenmeyen yere sırf görsellik olsun diye yapraklar takılmış ki bu yanıltıcı bir şey ben alırken özellikle yaprak fazlalığını önemsemiştim. Böyle bir tasarım ve yanıltıcılıkla bu fiyatı bence hak etmiyor bu ürün.
 • DY1 yorum
  4 beğeni
  BekoBeko 31670 AV Ayaklı VantilatörDurmuşali şan Y. 23 Haziran 2021
  Beko 31670 AV Ayaklı Vantilatör
  Zamanım olmadığı için internetten almadım. Beko mağazasından aldım. Sessiz bir vantilatör istiyordum. Mükemmel bir ürün sadece rüzgar sesi var çok
Tüm yorumları gör

Beko Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

Beko Vantilatör

Teknolojinin gelişmesiyle beraber günlük yaşamı kolaylaştıran ürünlerin ortaya çıkması, iş ve ev ortamında konforun yaşanmasında etkili rol oynar. Geniş ürün yelpazesine sahip Koç firması, 1950 yılında Vehbi Koç’un girişimiyle ortayta çıkan marka, hala kaliteden ödün vermeden kullanıcısına fayda sağlamak adına üretim yapmaya devam eder. 90’dan fazla ülkeye sunduğu vantilatör seçenekleriyle kullanıcıların hayatına dokunan marka, ergonomik ve fonksiyonel tasarımları sayesinde serinlik ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Sıcak hava koşullarına karşı ferah bir ortam oluşturan Beko vantilatör, zengin model özelliklerini kullanıcıların beğenisine sunar. Bulunduğunuz alanların dekorasyonuna şık bir görünüm katmak istiyorsanız, modern ve estetik tasarımların bulunduğu modellere göz atabilirsiniz. Son teknolojik unsurlardan yararlanarak üretilen Beko marka vantilatörler, çok yönlü kullanım imkanı sayesinde kullanıcılara eşsiz bir konfor yaşatır. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım olanağına sahip olan seçeneklerin kademeli hava üfleme ayarı ise istenilen ısının ortama yayılmasını sağlar. Uzaktan kumandalı modellerin ortaya çıkardığı ergonomik kolaylık sayesinde de arzu ettiğiniz konforu yaşayabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanlarının ısınma şeklinde de fonksiyonel ürünlerden yararlanmak istiyorsanız kullanım alanlarına uyum sağlayan elektrikli şömine modelleri ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Birçok alternatif modeli kullanıcılarına sunan Beko vantilatör ürünleri arasından kullanım amacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Beko Vantilatör Modelleri

Ergonomik yapılarıyla kullanıcılara konfor sağlayan vantilatörler, sıcak hava koşullarında ideal bir seçimdir. Eşsiz model alternatifleriyle kullanıcılara seçim yapma imkanı sunan cihazlar, geniş ve dar yaşam alanlarına uyum sağlar. Masa başında çalışan kişiler serinleme imkanından yararlanmak için Beko masaüstü vantilatör modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle ufak boyutlu olması sayesinde fazla yer kaplamayan ürünleri istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Üretim aşamasında kaliteli ve dayanıklı parçalar tercih eden soğutucu çeşitlerini kullanarak uzun ömürlü kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Alanında lider olmayı başaran markalar arasında yerini alan firma, hedeflerine yenilerini ekleyerek kullanıcılara faydalı ürünler üretmeye devam eder. Zengin içeriğe sahip Beko vantilatör modelleri arasından kullanım amacınıza uygun seçim yapmak, size mutlu bir alışveriş deneyimi sağlar. Düşük güç tüketimiyle yüksek performans sergileyen cihazlar, enerji tasarrufu yapma imkanına sahiptir. Mevcut ortamın havasında bulunan toz parçalarını hapsedip kötü kokuların oluşumunu engelleyen Beko soğutuculu vantilatör, kullanıcılara hijyenik bir ortam vadeder. 3 kademeli hız ayarının bulunması, kullanıcının tercihine göre ayar yapmasına imkan verir. Konforlu kullanım imkanından yararlanmak isteyen kullanıcılar uzaktan kumandalı modelleri tercih edebilir. Farklı özellikteki tasarımlarıyla dikkat çeken Beko'nun pervaneleri arasından seçim yaparak bulunduğunuz ortamın havasına serinlik katabilirsiniz.

Beko Vantilatör Tasarımları

Bulunduğu ortama şık bir hava katan Beko vantilatör modelleri, benzersiz stilleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Düşük güç tüketimi sayesinde yüksek performans sergileyen ürünlerle bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Estetik tasarımlarının ortaya çıkardığı şık ve modern görünümle yaşam alanlarına farklılık katan Beko kule vantilatör modelleri, fonksiyonel kumandası ile pratik bir şekilde hız ayarı yapılmasına olanak sağlar. Kullanmak istediğiniz yerleri belirledikten sonra rahatlıkla ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı alternatif seçeneklerinin yer aldığı koleksiyonlar, kullanıcıların ihtiyacına yönelik seçim yapma fırsatı sunan modelleriyle yoğun ilgi görür. Sıcak hava koşullarına karşı serin bir ortam sağlayarak beklentilere cevap veren Beko vantilatör çeşitleri ile bulunduğunuz ortamın görünümünü değiştirirken düşük güç tüketimiyle de enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Zengin ürün seçenekleri arasından kullanım amacınıza ve bulunduğunuz ortama uygun soğutucu tercihi yaparak mevcut ortamın dekorasyonuna modern ve şık bir hava katabilirsiniz. Dar ve küçük mekanlara uyum sağlayan Beko duvar tipi vantilatör modelleri, kolaylıkla duvara monte edilebilir. Böylece yer kaplama problemlerine karşı çözüm üreten alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Bulunduğu ortama temiz hava sirkülasyonu sağlayan ürünler, sağlıklı yaşam koşullarını destekleyen niteliklere sahiptir. Fark yaratan deneyimler sunan modellerden faydalanmak istiyorsanız, yaşam alanlarına konfor sağlayan Beko vantilatör tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca markanın kumaşlar üzerinde benzersiz bir etki yaratan buhar kazanlı ütü seçeneklerini de araştırarak etkili bir ütü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Beko Vantilatör Özellikleri

Geniş ürün yelpazesiyle sıcak havalarda serin bir ortam sunan Beko soğutucular, farklı özellikleriyle kullanıcılardan tam not almayı başarır. Ev, ofis, iş yeri, alışveriş merkezi ve okul gibi pek çok alanda kullanıma uygun üretilen vantilatör Beko ürünleri sayesinde yaz aylarını konforlu hale getirmek mümkündür. Dar alanlar için uygun üretilen modeller, fazla yer kaplamadığı için kullanıcıların yaşam alanlarına uygun seçimler yapmasına kolaylık sağlar. Üç kademeli hız ayarlarının bulunması, istenilen oranda hava sirkülasyonunun oluşumunu destekler. Düşük güç tüketimiyle yüksek performans sergileyen Beko ürünleri arasından seçim yaparak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Ayaklı yapıları sayesinde konum değişikliği yapma olanağı yaratan Beko dikey vantilatör tasarımları, beşli pervane özelliğiyle güçlü hava akışı sağlayarak serinlik hissini üst düzeye çıkarmayı başarır. Uzaktan kumanda yardımıyla ya da manuel olarak farklı hız ayarı yapabileceğiniz modeller mevcuttur. Dar ve geniş alanlarda rahatlıkla kullanılan Beko ayaklı, buharlı, iyonizerli, sulu, buzlu vantilatör seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerek konforlu kullanım imkanından yararlanabilirsiniz.

Beko Vantilatör Seçenekleri

Sıcak mevsim koşullarına bağlı olarak üretilen soğutucular, fonksiyonel özellikleriyle kullanıcıların serinleme isteğini gerçekleştirir. Kademeli hız ayarı, kolay taşınabilme, yükseklik ayarı ve farklı boyut gibi pek çok özelliğe sahip olan modeller, yaz aylarının rahat yaşanmasına yardımcı olur. Dayanıklı yapılarıyla sorunsuz kullanım imkanına sahip ürünleri temin ederek uzun süre zarfında deneyimleme imkanına sahip olabilirsiniz. Keyifli anlarınıza ortak olan Beko vantilatörlerini seçerken şu hususlara dikkat ederek verimli ve avantajlı bir deneyim yaşayabilirsiniz:

En İyi Fiyatlarla Beko Vantilatör Modelleri Akakçe'de

Geniş ürün yelpazesine sahip Beko markası, kullanıcıların serinleme gereksinimleri doğrultusunda ürettiği soğutucu modelleri sayesinde konforlu bir ortam oluşmasına yardımcı olur. Farklı niteliklere sahip çeşitleriyle bulunduğu ortamın havasını değiştiren modeller, göz alıcı tasarımlarıyla modern ve estetik bir görünüm elde etmenize olanak tanır. Birçok fonksiyonel özelliği bulunan alternatifler arasından seçim yaparak çok yönlü kullanım imkanından yararlanabilirsiniz. Yeni nesil teknoloji anlayışıyla üretilen cihazlar, fonksiyonelliği ön plana çıkararak sizlere avantajlı kullanım fırsatı sunar. Bulunduğu ortama uyum sağlayan ayaklı vantilatörler, taşınabilir özelliği sayesinde kullanım alanlarında değişiklik yapılmasında önemli rol oynar. Beko vantilatör fiyatları ürünlerin tasarım, renk ve malzeme özelliklerine göre farklılık gösterir. Yenilikçi çizgisiyle maksimum performans sergileyen Beko markası, gelişmiş cihaz teknolojisi sayesinde pratik ve ergonomik kullanım imkanı yaratır. Portatif kullanım seçeneklerine alternatif olarak monte edilebilen ürünler, kullanım alanlarının özelliklerine göre tercih edilir. Uygun fiyatlı ürünlere sahip olmak için kampanya dahilindeki alternatiflere göz atarak bütçe dostu seçimler yapabilirsiniz. Düşük enerji verimiyle çalışan Beko vantilatörler, enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Geniş model yelpazesine sahip olan Beko vantilatör ürünlerini deneyimlemek için Akakçe'yi ziyaret ederek beklentinize ve bütçenize en uygun seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.