Sanayi Tipi Vantilatör

Sanayi Tipi Vantilatör Fiyatları

67 farklı Sanayi Tipi Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kule TipiMasa TipiTavan TipiAyaklı16 inç42 inç150 - 250 TL 250 - 500 TL 60 W70 WMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Sanayi Tipi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Sanayi Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Su Haznesi Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Samsung Klima FiyatlarıAyaklı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi VantilatörUfo Kule Tipi Vantilatör18 inç Vantilatör5 Kanatlı VantilatörAlf Buharlı VantilatörBej VantilatörBeyaz VantilatörBlyss Tavan Vantilatörü

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Sanayi Tipi Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

Sanayi Tipi Vantilatör

Sıcak havaların vazgeçilmezi olan vantilatörler, ev veya iş yeri gibi pek çok alanda kullanım alanı olan araçlardır. Kullanılacak olan alana göre boyutları ve çeşitleri değişen bu araçlar, hava sirkülasyonu yaratarak ortamın serin kalmasını sağlarlar. Vantilatör araştırması yaptığınız durumda, karşınıza sanayi tipi vantilatör seçeneklerinin çıkması muhtemeldir. Bu durumda aklınıza; sanayi tipi vantilatör nedir sorusu gelebilir. Bu tip vantilatörler, daha çok geniş alanların havalandırılmasında ve serinletilmesinde kullanılan, ayaklı ve duvara monte edilebilen çeşitlere sahip olan modellerdir. Gövdeleri, otomatik olarak sağa ve sola hareket edecek şekilde ayarlanabilir veya sabit şekilde de kullanabilirsiniz. Ayrıca sanayi tipi vantilatör, üç farklı hız ayarına sahiptir ve yüksekliği kullanacağınız alana uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Çok geniş hacme sahip alanlar için sanayi tipi vantilatör büyük boyutlu modelleri tercih edebilirsiniz. Nispeten daha küçük ortamlar için, daha küçük boyutlarda üretilen vantilatör seçenekleri de vardır. Daha küçük boyutlarda vantilatör arayışınız için; 18 inç sanayi tipi vantilatör seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu araçlar, pervane sistemi ile çalıştığından, havayı dengeli bir şekilde serinleterek, ani ısı düşmelerine sebep olmazlar. Bu ürünlerin ayaklı olan çeşitleri olduğu gibi duvar tipi seçenekleri de bulunur, bu sayede alandan tasarruf elde ederek, doğal serinlik sağlayabilirsiniz. Siz de pek çok seçenek ile karşınıza çıkan bu ürünlerin teknik detaylarını ve fiyatlarını inceleyip karşılaştırma yaparak, size en uygun olan ürünü Akakçe üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sanayi Tipi Vantilatör Özellikleri Nelerdir?

Vantilatör alırken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Kendinize en uygun ürünü satın alabilmeniz için, ürün hakkındaki bazı özellikleri bilmeniz gerekir. Sanayi tipi vantilatör ne demek diye merak ediyorsanız bu ürünler; geniş hacme sahip olan iş yeri, restaurant, büyük atölye gibi alanlarda kullanılan vantilatör çeşitleridir ve ayarlanabilir boyutları, otomatik sağa sola dönüşleri, pervane dönüş güçlerinin ortama göre değiştirilebilmesi gibi fonksiyonları ile ön plana çıkar. Yerinizden kalkmadan pervane hızını ayarlayabileceğiniz, ergonomik bir kullanım sunan uzaktan kumandalı sanayi tipi vantilatör modelleri de vardır. Böylece konforunuzu bozmadan vantilatörünüzü uzaktan kontrol edebilirsiniz. Sanayi tipi vantilatör özellikleri şunlardır;

Vantilatör sanayi tipi modellerinde aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği bulunur. Bu özellik; sürekli çalışan bu araçların motorunun yanmasını önleyerek uzun süreli kullanım imkanı sunar. Ayrıca sessizlik gerektiren ortamlarda veya gürültüden rahatsız olanlar için sessiz sanayi tipi vantilatör modelleri de bulunur. Gürültü yapmadan serinlemenizi sağlayan bu modeller, evde uyurken de kullanabileceğiniz özelliktedir.

Sanayi Tipi Vantilatör Alternatifleri ve Kullanım Alanları

Sanayi vantilatör çeşitleri fonksiyonel özellikleri ve güçlü çalışma kapasiteleri sayesinde geniş kapasiteli kafe, restaurant, endüstriyel bina, iş yeri, kamu binası, halka açık umumi bina, fabrika, atölye, boyahane, spor salonu, cami ve ticari sera gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıldığı yere göre farklı özelliklerde üretilen vantilatör modelleri, birbirinden farklı işlevleri ile pek çok çeşide ayrılır. Siz de sanayi tipi vantilatör çeşitlerini inceleyerek, kullanım alanına en uygun olan ürün tipine karar verebilirsiniz. Bu çeşitler arasından sık tercih edilenlerden biri de sanayi tipi duvar vantilatörü modelidir. Duvara sabitlenerek kullanılan bu model, otomatik sağa sola dönme ayarı sayesinde bulunduğu çevreyi eşit bir şekilde serinletir. Teknolojinin gelişmesi ile yeni nesil bir ürün olarak karşınıza çıkan sanayi tipi buharlı vantilatör, buhar üreterek havayı nemlendirir. Bu modellerin nemlendirme ve üfleme kapasitesi farklı olan seçenekleri mevcuttur. Kullanım alanına en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Gövdelerindeki su hazneleri sayesinde buhar üreten bu ürünler, aynı zamanda sanayi tipi sulu vantilatör olarak da bilinir. Havanın kalitesini yükselterek, migren ve sinüzit hastalıklarına sahip olan kişilerin rahatlamasına yardımcı olurlar.

Sanayi Tipi Vantilatör Yorumlarında Dikkat Çeken Noktalar

Ürünleri satın almadan önce, kullanıcılar tarafından yapılan yorumları incelemenizde fayda vardır. Sanayi tipi vantilatör yorumları sayesinde ürün hakkında pek çok bilgiye sahip olabilir ve böylece ürün seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Tüm yorum ve tavsiyeleri inceleyerek, sizin için en iyi sanayi tipi vantilatör modeline karar verebilirsiniz. Tavana monte edilerek kullanılan sanayi tipi tavan vantilatör, sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Bu model ile ilgili yorumlarda, havayı oldukça homojen bir şekilde dağıtarak serinleme sağlaması dikkat çeker. Bu modeller genellikle restaurant gibi geniş alanlarda, kişilere yakından temas etmeksizin serinletmesi sebebiyle avantajlıdır. Serin havanın yakından çarpması, soğuk algınlığı gibi şikayetlere sebep olabildiğinden, uzaktan serinlik sağlayan bu ürünler ile sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Geniş pervanelere sahip olan ve yerden en az 8 metre yükseklikteki tavanlar için uygun olan bu modeller, geniş kapasiteli lokanta, restaurant, kafe gibi mekanlarda tercih edildiğinden cafe tipi vantilatör olarak da bilinir. Bu ürünlerde pervane ortasına yerleştirilen ampul, aynı zamanda aydınlatma görevi görür. Siz de sanayi tipi vantilatör tavsiyelerini inceleyerek kullanımınıza uyan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Sanayi Tipi Vantilatör Fiyatları

Ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri; ürünün fiyatıdır. Sanayi tipi vantilatör fiyatları belirlenirken fonksiyonel özellikler etkilidir. Gelişen teknolojiyle yeni nesil performans sunan su buharlı vantilatör sanayi tipi modelleri ön plana çıkar. Kuru hava içeren ortamlarda nefes almak güçleşir, bu ürünler havayı nemlendirme görevinin yanında, sinekleri uzaklaştırma fonksiyonuna da sahiptir. Ayrıca soğuk buhar tanecikleri sayesinde serinlik hissiniz artar. Tüm bu fonksiyonel özellikler fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Buharlı olup olmamasının yanında; boyutları, ergonomisi, gövde malzemesinin dayanıklılığı da fiyatlara etki eden diğer faktörlerdir. Sanayi tipi vantilatör; geniş alanlarda kullanıldığından daha güçlü motora sahiptir, bu da fiyatlarına etki eder. Sanayi tipi ayaklı vantilatör fiyatları fonksiyonel özelliklerine ve gövde malzemesinin kalitesine göre değişiklik gösterir. Akakçe, pek çok fiyatı aynı anda listeleyerek, zaman harcamadan fiyat karşılaştırması yapıp bütçenize en uygun ürüne ulaşabilmenizi sağlar. Böylece sanayi tipi vantilatör en ucuz fiyatlarla kapınıza gelir. Havasını serinlettiğiniz alanın temizliğini sağlamak için elektrikli süpürge fiyatlarına da göz atabilir, en uygun elektrik süpürgesi seçeneklerine aynı anda ulaşabilirsiniz.

Sanayi Tipi Vantilatör Çeşitleri Akakçe’de

Sanayi tipi vantilatör farklı renkler ve işlevsel özelliklerle satışa sunulur. Fabrika tipi vantilatör olarak da bilinen bu araçlar, tam bir fiyat performans ürünüdür. Oldukça ekonomik cihazlardır ve minimum enerjiyle yüksek performans gösterirler. Yüksek serinletme gücü isteyenler için sanayi tipi su püskürtmeli vantilatör modelleri idealdir. Hem hava sirkülasyonu, hem de su damlaları ile ekstra serinlik yaratan bu modelleri, kafe gibi kalabalık ortamlarda tercih edebilirsiniz. Tercihe göre su haznesine buz koyarak daha soğuk hava elde edebilirsiniz. Büyük iş yerleri ve endüstriyel binalar için, sanayi tipi vantilatör 75 cm modellerini tercih edebilirsiniz. Siz de sanayi tipi vantilatör Akakçe seçeneklerini inceleyerek, pek çok markanın çeşitli ürünlerini bulabilirsiniz. Aynı anda tek bir yerden teknik özelliklerini ve fiyatlarını değerlendirerek, kullanım alanınıza ve bütçenize en uygun sanayi tipi vantilatör seçeneğini kolayca sipariş verebilirsiniz. Vantilatör alternatiflerine ek olarak, salon tipi klima fiyatları ve çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Vantilatörün yeterli olmadığı durumlarda ideal olan klimalar, pek çok fiyat ve model seçeneğine sahiptir.