Yapışkanlı Not Kağıdı

Yapışkanlı Not Kağıdı Fiyatları

3.026 farklı Yapışkanlı Not Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Faber-Castell Yapışkanlı Not Kağıdı Noki Yapışkanlı Not Kağıdı Mas Yapışkanlı Not Kağıdı Bigpoint Yapışkanlı Not Kağıdı Post-It Yapışkanlı Not Kağıdı Gıpta Yapışkanlı Not Kağıdı

Fiyatı Düşen Yapışkanlı Not Kağıtları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Yapışkanlı Not Kağıtları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (3.026)

Fihrist Masaüstü Kalemlik Raptiye Kağıt Kıskacı Özel Kalem Asetat Klips ve Yoyo Istampa Dosya Ayracı Faber-Castell Yapışkanlı Not Kağıdı Noki Yapışkanlı Not Kağıdı Mas Yapışkanlı Not Kağıdı

Yapışkanlı Not Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

Yapışkanlı Not Kağıdı

Arkası yapışkanlı not kağıdı birçok yerde kullanılabilen, gündelik yaşamda pratik çözümler sunan bir üründür. Yapışkan özellikteki not kağıtları işlevsellikleri, renk-boyut seçenekleri, birbirinden farklı şekilleri ile geniş bir yelpazede size sunulur. Öğrencilerin, çalışanların, iş yeri sahiplerinin sıklıkla yararlandığı bu not kağıtları aynı zamanda haberleşme için de uygundur. Örneğin evinizden çıktığınızda sevdiklerinize iletmek üzere çeşitli notları kolaylıkla masa, buzdolabı, defter vb. eşyaların üzerine yapıştırabilirsiniz. Kalite, marka ve kullanım alanına göre değişkenlik gösteren ürünler Akakçe farkıyla size ulaştırılır. En uygun fiyat koşulları ile sahip olabileceğiniz yapışkanlı not kağıtları sayesinde pratik şekilde notlar alabilir, kendinize veya başkalarına hatırlatmalarda bulunup gününüzü daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Pratik ve İşlevsel Yapışkanlı Not Kağıdı Çeşitleri

Yapışkanlı not kağıtları geniş bir ürün çeşitliliği ile kullanım amacınıza ve beklentilerinize yanıt vermektedir. Ofis malzemeleri içinde en sık kullanılan ve işlevselliği yüksek ürünlerden biri olan not kağıtları birçok çeşitte üretilir. Renk olarak çok sayıda seçeneğiniz bulunur ve motivasyonunuza, kullanım yerinize ve amacınıza göre tercih yapmanız mümkündür. Örneğin öğrenciler ya da bir çalışma esnasında dikkat çekici hatırlatmalara, notlara ihtiyaç duyan kişiler; sıklıkla canlı, neon renklere yönelir. Genel itibarıyla öne çıkan renkler ise pembe, sarı, yeşil, mor, mavi ve beyazdır. Renkli yapışkanlı not kağıdı seçenekleri sayesinde çalışmalarınızı daha ilgi çekici hale getirebilir, notlarınızı kolay kolay gözden kaçırılmayacak şekilde çeşitli yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Sarı, siyah yapışkanlı not kağıdı çeşitleri de kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşırken özellikle iş yerlerinde ve daha resmi ortamlarda ideal olarak değerlendirilebilir. Neredeyse hemen her rengin farklı tonlarında üretilen yapışkanlı not kağıtlarını ilgili kategoride bulabilirsiniz.
Ofis ortamları ve öğrencilerin vazgeçilmezlerinden olan not kağıtları sadece renkleri ile değil başka nitelikleriyle de çeşitlilik oluşturur. Çok sayıda şekil ile tasarlanan ürünlerde kare, dikdörtgen, yuvarlak modeller ön plandadır. Bununla beraber kalpli ve çok farklı geometrik şekilde üretilen yapışkanlı not kağıtlarını da Akakçe avantajları ile satın alabilirsiniz. Geniş bir kullanıcı kesimi, kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak aradığını bu ürün yelpazesi içinde kolaylıkla bulabilir. Düz ve üzerinde herhangi bir baskı olmayan not kağıtlarının yanı sıra çeşitli detaylarla hareketlendirilmiş ürün seçenekleri de sizi bekler.

Yapışkanlı Not Kağıdı Ne İşe Yarar?

Yapışkanlı not kağıdı modelleri ile birçok işinizi halledebilir, çok sayıda fayda sağlayabilirsiniz. Yapışkanlı not kağıdı nasıl kullanılır? sorusuna yanıt olarak bu ürünlerden pratik bir şekilde yarar sağlayabileceğiniz ve ürünleri kolaylıkla kullanabileceğiniz söylenebilir. Öncelikle not kağıtlarını destenin içinden ayırıp, yapışkanlı kısmından notu yerleştirmek istediğiniz yüzeye yapıştırmalısınız. Daha sonrasında ise kullanım amacınıza göre not kağıdının üzerine gerekli bilgileri yazmalısınız. Yapışkan özellikteki bu not kağıtları ile birçok işinizi halletmeniz mümkündür. Bunlardan bazıları aşağıda maddeler olarak sunulur:

Arkası yapışkanlı olan not kağıtları değişen ihtiyaçlara ve zevklere göre farklı özelliklerle tasarlanır.

Yapışkanlı Not Kağıdı Özellikleri

Kendinden yapışkanlı not kağıdı kullanıcılara özellikleri ile büyük kolaylık sağlar. Kategorideki geniş ürün seçenekleri ile istediğiniz özellikte not kağıtlarına ulaşabilir, bütçenize uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Not kağıtları tasarımlarına, kalitelerine, markalarına göre farklı özellikler ile satışa sunulur. Okulda, işte, evde ve daha birçok yerde kullanabileceğiniz bu ürünlerin öne çıkan niteliklerini aşağıda maddeler halinde inceleyebilirsiniz. Ürünlerin başlıca özellikleri şunlardır:

Küçük, büyük yapışkanlı not kağıdı çeşitleri; yapıştırılıp yerlerinden tekrar çıkarıldığında herhangi bir iz bırakmaz. Yüzeyde herhangi bir yapışkanlığın kalmaması da ürünlerin önemli bir özelliği olup sıklıkla tercih edilme nedenleri arasında yer alır.

Ekstra Avantaj Sunan Yapışkanlı Not Kağıdı Setleri

Birçok yüzeye kolaylıkla yapıştırılıp, çıkarılabilen not kağıtları set seçenekleri ile de size büyük avantaj sağlar. Yapışkanlı not kağıdı seti birbirinden farklı, markaya ve içeriğe göre değişebilen tasarımlarla satışa sunulur. Bazı setlerde aynı boyut ve türdeki not kağıtlarının birkaç adet farklı rengi bulunurken, bir kısmında da değişik şekillerdeki ürünler yer almaktadır. Boyut açısından değişiklik gösteren not kağıtlarını tek bir ürün olarak satın almak istiyorsanız kategorideki çeşitlilik beklentinizi yüksek oranda karşılayabilir. Aynı zamanda farklı kağıt türlerinden üretilen setler de mevcuttur. Deri kaplamalı setler ise kullanıcıların favorileri arasında yer alır. Ayrıca setler bazı diğer masaüstü ofis malzemelerini de içerebilir. İhtiyacınıza göre çok fonksiyonel ve uygun fiyatlı setleri tercih edebilir, avantajlarından yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yapışkanlı Not Kağıdı Fiyatları ve Kampanya Fırsatları

Yapışkanlı not kağıdı fiyatları; ürünlerin markalarına, boyutlarına, kağıt adetlerine, set olarak satılıp satılmadıklarına ve kampanya dahilinde olmalarına göre değişkenlik gösterir. Akakçe farkıyla en kaliteli markaların ürünleri sizlerin beğenisine sunulur. Yapışkan özellikteki not kağıtları ile kullanıcıların genel olarak beğenisini kazanan birçok marka, ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Post-it, Kraf, Globox, Faber Castell, Mimaks gibi ünlü markalar bunlardan yalnızca birkaçını oluşturur. Kampanyaları takip ederek ekstra avantajlı fiyatlardan yararlanmanız ve bütçenize katkı sağlamanız mümkündür. Yüksek kalitede ve geniş bir yelpazede satışa sunulan yapışkanlı not kağıtlarına kampanya fırsatları sayesinde çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
75x75 mm, 102x152 mm, 25.4x43.18 mm, 38x51 mm, 51x76 mm, 12x45 mm gibi çok sayıda boyut seçeneği sunulan yapışkanlı kağıtlar sayesinde iş yerinde, okulda ve evde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre tercihte bulunabileceğiniz yapışkan özellikteki not kağıtları ve setleri ile başkalarını bilgilendirebilir, onlara veya kendinize hatırlatmalarda bulunabilir, toplantı-ders notları alabilir, kitapta ilginizi çeken yerleri işaretleyebilirsiniz. İşlevsellik ve fiyat avantajları bakımından set şeklindeki ürünler de sizin için büyük kolaylık sağlayabilir. Çok sayıda kullanıcının motivasyon artırmak için de faydalı bulduğu bu ürünleri Akakçe kalitesi ve fiyat avantajlarıyla satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz ofiste çok yararını görebileceğiniz uygun fiyatlı evrak imha makinesi ürünlerini de inceleyebilir; iş yerinizde daha verimli, pratik ve rahatlatıcı bir sürece adım atabilirsiniz.