Not Kağıdı

Not Kağıdı Fiyatları

360 farklı Not Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Kraf Not Kağıdı Umur Not Kağıdı Fly Not Kağıdı Sentor Not Kağıdı Bafix Not Kağıdı Pyrus Not Kağıdı

Fiyatı Düşen Not Kağıtları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 15 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (360)

Fon Kartonu Eva Kağıdı Sürekli Form Kağıdı Krapon Kağıdı Elişi Kağıdı Kaplama Kağıdı Kartpostal Fax Kağıdı Uçlu Kalem Kraf Not Kağıdı Umur Not Kağıdı Fly Not Kağıdı

Not Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Not Kağıtları hangileri?

Bugün Akakçe'de 360 farklı model arasında

En çok satan Not Kağıtları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Not Kağıdı:
  1. Kraf 116G 9x9 Küp Blok Beyaz Not Kağıdı
  2. Umur Küp Not Kağıdı 8x8 500' lü
  3. Küp Not 10 Paket Küp Blok Not Kağıdı 1 Hamur 9x9 cm
  4. Küp Blok Beyaz 500 Lü 9x9 Cm 1 Paket Not Kağıdı Kare Beyaz
  5. Karton Kutulu Kup Not Kagidi (Bloknot)

Not Kağıdı

Kırtasiye ürünleri arasında yer alan not kağıdı farklı model seçenekleriyle kişilerin beğenisini kazanır. Renkli tasarıma sahip olan malzemeler, sınavlara yazarak çalışmayı sevenler için ideal bir seçenektir. Bazı modellerde birkaç renk bir arada kullanılır. Tek paket içerisinde beş farklı renk seçeneğinin yer aldığı kağıtlar, masada verimli bir çalışma yapmanıza yardımcı olur. Çocuklar ve gençler baskılı not kağıdı çeşitlerine büyük ilgi gösterir. Penguen, civciv, ayı, kuş ve çiçek baskılı olanlar çalışma ortamının dekorasyonunu güçlendirir. El boyası ahşap kutulu modeller, kişiler için iyi bir hediye alternatifi olabilir. Baskılı not kağıdı hamur kağıt üzerine dijital baskı yapılarak elde edilir. Yapışkanlı olanlar hatırlatma, öğrenme gibi amaçlarla kullanılabilir. Ürünlerin boyutları modeller arasında değişiklik gösterir. Küçük, orta, büyük boyutlu çeşitler arasından beğendiğinizi Akakçe’de inceleyebilirsiniz.

Not Kağıdı Çeşitleri

Beyaz, sarı, siyah, mor, turuncu, pembe, mavi gibi çeşitli renklerde tasarlanan not kağıtları farklı çeşitlere sahiptir. Dört yan yüzeyine çeşitli motifler basılan küp bloknotların sırt yüzeyi dağılma veya kırılma yapmayan özel elastik tutkal tabakası ile kaplıdır. Sırttan ciltli olan ürünlerin arasından rahatlıkla yaprak koparabilirsiniz. Beyaz ya da kahverengi olan kraft kağıdı köknar, ladin, çam gibi lifli, yumuşak odunlu ağaçlardan üretilir. Kraft not kağıdı yapımında akağaç, huş ağacı ve kavak ağacı karışımları kullanılabilir. Kareli not kağıdı ders çalışmak, karalama ve çizim yapmak için tercih edilebilir. Not kağıdı ölçüleri modeller arasında değişebilir. 102 x 152 mm, 8 x 8, 9 x 9, 10 x 10 cm ölçüleri tercih edilen boyutlar arasında yer alır.

Küp bloknot kutuları ahşap, metal, plastik, mukavva gibi farklı materyallerden elde edilebilir. 8 x 8 cm boyutlarında olan küp bloknotlar üst üste gelerek küp formunu alır. A5 boyutlarında çizgili tasarlanan sarı not kağıdı aynı hizada yazı yazmayı kolaylaştırır. Parlama yapmayan krem renkli küp bloknot gözün yorulmasına engel olur. Beyaz kalemler siyah not kağıdı üzerinde kullanılabilir. Kendiliğinden yapışkanlı olanlar buzdolabı, masa gibi yüzeylere sağlam bir şekilde tutunur. Ürünlerin bazılarının bir kısmı, bazılarının ise tamamı yapışkanlıdır. Pek çok yüzeye kolayca yapıştırılıp çıkarılan malzeme, tekli ya da set olarak seçeneklere sahiptir. 25 yapraklı, 50 yapraklı not kağıdı, not yazma ihtiyacınızı giderebilir. Çok fazla not alan kişiler 400 yapraklı ya da 100 yapraklı üçlü setleri tercih eder. Çizgili, çizgisiz, kareli not kağıdı çeşitleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Not Kağıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Desenli ve desensiz olarak üretilen not alma kağıdı çok sayıda model seçeneğine sahiptir. Kullanıcılar not kağıtları hakkında çeşitli yorumlar yapar. Gerçek kullanıcı yorumları, ürün seçiminde size yardımcı olabilir. Seçenekler arasında seçim yaparken bütçenizi göz önüne almanız önem taşır. Not kağıdı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

Not Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Not kağıtları pratik kullanıma sahiptir. Not kağıdı keçe gibi farklı renklerde tasarlanabilir. Renkli malzemenin üzerine yazı yazmak için kalem kullanmanız gerekir. Kalemin not kağıdı ile aynı renkte olmaması, yazının rahat okunabilmesi açısından önemlidir. Ders çalışmak için büyük boyutlu olanlar kullanılabilir. Ders çalışırken defterlerin bölümleri arasına sınır koymak için yapışkansız not kağıdı tercih edebilirsiniz. Ürünlerin gerektiği kadar kullanılması, alıcının verilmek istenen ana mesaja bakmasını kolaylaştırır. Gereğinden fazla kullanılan malzeme, kişilerin kafasını karıştırabilir. Hediye için not kağıdı kullanmak isteyenler, boyutu küçük olan çeşitleri tercih eder. Hediye üzerine yazılan özel notlar, yıllar geçse bile hafızalarda yer edebilir. Öğrenciler hızlı çalışma yapmak için yapışkanlı olanları kullanabilir. Yapışkanlı not kağıdı buzdolabı, masa, pano, tahta ya da herhangi bir yüzeyin üzerine kolaylıkla yapıştırılır.

Not kağıdı evde, ofiste, okulda ve işyerlerinde kullanıma uygundur. Küçük, orta ya da büyük boyutlu boş not kağıdı üzerine kalem yardımıyla yazı yazılabilir. Kutulu tasarımlar kişilere kullanım rahatlığı sağlar. Kutular mukavva ya da metal, plastik, ahşap malzemelerden elde edilir. Mukavva olanlar genelde tek kullanımlık olarak tercih edilir. Ahşap, plastik ve metal olanlar ise uyumlu kağıtlar ile tekrar kullanılabilir. Kitap okurken ya da proje için çalışma yaparken kaldığınız yeri hemen bulmak için sayfa aralarına not kağıdı yapıştırabilirsiniz. Telefon numarası yazmak, toplantı saatini not etmek, adres yazmak ya da alışveriş listesi yapmak için küçük ebatlardaki bloknotlar tercih edilir. Not kağıdı ile sayfa işareti konulabilir ya da ofiste beyin fırtınası yapılabilir. Ok biçiminde tasarlanmış olan küçük ebatlı kağıtlar ayraç olarak kullanılır.

Not Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Not kağıtları kullanmak kişilere çeşitli avantajlar sağlar. Not kağıdı kullanılarak günlük veya haftalık program çıkarmak mümkündür. Sarı, yeşil, mor, mavi, beyaz gibi pek çok renkte üretilen ofis malzemesi kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şekillerde olabilir. Bulut, çiçek, kalp, ağaç şeklinde tasarlananlar pek çok kişinin beğenisini kazanır. Not kağıdı kullanmanın avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

Not Kağıdı Fiyatları

Not kağıdı fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Not kağıtları yapıştırıcı fiyatları gibi değişkendir. Not kağıdı baskı kalitesi, adedi ve özellikleri fiyatlara önemli düzeyde etki eder. Yapışkanlı ve yapışkansız modeller arasında fiyat olarak farklılık görülür. Yaprak sayısı, fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir. 50 ve 400 yapraklı not kağıdı fiyat olarak birbirinden farklıdır. Yaprak sayısı çoğaldıkça fiyat artabilir. Not kağıdı tek veya çok paket olarak satışa sunulur. Çok fazla not kağıdı kullananlar 100 yapraklı tek kutu yerine, 3 kutulu paketler tercih ederek ekonomik açıdan tasarruf yapabilir. Baskılı, desenli olanlar ile düz tasarımlı modeller farklı fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Baskılı, düz, yapışkanlı, yapışkansız, yuvarlak, kare, dokulu, çiçek şekilli not kağıdı ürünleri arasından bütçenize hitap edeni Akakçe ile keşfedebilirsiniz.