Yataş Fiyatları ve Kampanyaları

Yataş Bebek Nevresim TakımıYataş Bebek Uyku SetiYataş Bebek YastığıYataş Bebek YorganıYataş BornozYataş ÇarşafYataş Çift Kişilik BazaYataş Emzirme YastığıYataş Hamile YastığıYataş Reflü YastığıYataş Tek Kişilik BazaYataş Yastık Kılıfı

En Popüler Yataş Ürünleri

En Çok Takip Edilen Yataş Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Yataş Ürünleri

Yataş

Yatak, yastık, baza, yatak başlığı, ev tekstili, yorgan gibi yatak odasında bulunması gereken ürünleri içeren Yataş konforlu tasarımlarıyla ön plana çıkar. Uykuda sağlığın korunmasını odak noktası olarak tutan marka tüm ürünlerinde ergonomik tasarımları baz alır. Propocket 2.1 teknolojisi kullanılarak üretilen yatak odası eşyaları konforu ve kaliteyi bir arada bulundurur. Kalite standartları doğrultusunda üretilen yatak eşyaları ve ev tekstil ürünleri yenilikçi özellikleriyle de modern dünyanın getirilerine ayak sağlar. Yorucu bir günün ardından sırtla bel bölgenizi destekleyen yatak ve yastıklara yatarak dinlenebilirsiniz. Oldukça kapsamlı olan Yataş ürünleri dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker. Ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Herhangi bir çökme ya da eskime meydana gelmez. Özellikle yastık ve yataklar kişinin vücuduna göre şekillendiği için zaman geçse de ilk günkü görüntüleriyle yumuşaklıkları hep kalır. Dayanıklılık, konfor hem beyaz hem de renkli ev tekstili ürünlerinde bulunur. Yataş tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak seçeneklerini inceleyerek aradığınız ebattaki ürünü uygun fiyatlardan satın alarak uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarımlarıyla Yataş Ürünleri

Yataş, son teknolojik donanımlara sahip olan yatak odası ürünleri hazırlar. Yatak, yastık, yorgan gibi ürünler kendi içlerinde de farklı serilere sahiptir. Bu serilerde fiyatlar ve üretimlerinde kullanılan malzemeler farklı olabilir. Özellikle bel, sırt ağrısı ya da reflü gibi belirgin bir hastalığınız varsa ortopedik, bambu gibi seçenekleri olan Yataş yastık fiyatları ve özelliklerini karşılaştırarak sağlığınızı olumlu yönde etki edecek ürünleri tercih edebilirsiniz. Marka sadece yatak ya da yastık çeşidinde farklılıklarına sahip değildir. Ev tekstili konusunda da oldukça zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Nevresim takımlarına, yatak odası eşyalarına, çeyiz setlerine, banyo gruplarına, tekstil aksesuarlarına, oda kokularına dair ihtiyacınız bulunuyorsa Yataş markası ürettiği kaliteli modellerle size yardımcı olur. Bu ürünleri Yataş online üzerinden inceleyerek detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca bebekler için özel olarak üretilmiş yatak ve yastık çeşitleri de markanın ürünleri arasında bulunur. Yeni doğanların hassas tenlerini tahriş etmeyecek, gelişimlerini destekleyecek, yumuşak kumaşlı ürünleri Yataş kampanya ve indirimleri sayesinde uygun fiyatla güvenle satın alabilirsiniz.

Uyku Sağlığını Önemseyenlerin Markası: Yataş

Yataş ürünlerini tasarlayıp üretirken uyku sağlığını baz alır. Bu sebeple tüm modelleri konforlu ve ergonomiktir. Özellikle yataklar Hybrid teknolojisi kullanarak üretilir. Bu sebeple deliksiz bir uyku çekmenize yardımcı olur. Çift ya da tek kişilik yataklar fiziksel özellikleri doğrultusunda vücudunuzu korur. Uyku esnasında aşırı terlemenizi engelleyen PU süngerler CNC kesimle hazırlanır. Ayrıca yataklar visco, latex, jel kumaş teknolojileri kullanılarak üretilir. Tüm vücut tipleriyle uyumlu olan yumuşak tasarımları farklı isteklere de karşılık verir. Yataş kampanyaları bölümünde yer alan tüm modeller akıllı malzemeler kullanılarak üretilir. Yenilikçi tasarımlar gün içindeki veriminizi destekleyecek şekilde konfora sahiptir. Tüm yatak odası eşyaları nefes alan kumaşları sayesinde uykunun sağlıklı geçmesine yardımcı olur. Üstelik sırt ya da bel bölgelerinizde ağrı varsa Yataş sayesinde doğru uyku pozisyonunda kalarak ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle Pocket yaylı sistemler ürünlerin vücudunuzun şekline göre şekillenmesini sağlar. Bu sistemlere eklenen Visco süngerler de omurganın eğrisinin korunmasına yardımcı olur. Kendi ihtiyaç, istekleriniz doğrultusunda doğru yatak, yastık seçimini yapmanız kolaylaşır.

Yataş Tekstil ve Dekorasyon Ürünleri

Sadece yatak, yorgan ya da yastıklarıyla değil aynı zamanda ev tekstil ürünleriyle de popüler olan Yataş kaliteli ürünleriyle piyasada öne çıkar. Yatak odasında ya da banyoda kullanabileceğiniz eşyaları, nevresim takımlarını, oda kokularını, çeyiz setlerini güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. 1. sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak üretilen seçenekler konforlu bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihidir. Özellikle nevresim takımları renkleri, desenleri, dokularıyla uzun yıllar kullanım sunar. Tek ve çift kişilik yataklara uygun olan nevresim takımları çift taraflı kullanım imkanı sayesinde oldukça fonksiyoneldir. Ürünler %100 pamuklu kumaşlardan oluştukları için nefes alırlar. Bu sayede uyku esnasında terlemenizi engeller, vücut sıcaklığınızın dengede kalmasına yardımcı olurlar. Ayrıca tel dokuma sıklıkları da oldukça fazladır. Bu nedenle yastık ya da yorganlarda olduğu gibi ev tekstil ürünlerinde de dayanıklılık ön plandadır. Uzun ömürlü ürünleri makinede de yıkayabilir, ilk günkü canlılıklarını uzun seneler boyu koruyabilirsiniz. Yataş indirim ve kampanyalarını takip ederek farklı renk, desen, ebat çeşitleriyle ön plana çıkan ev tekstil ürünlerini satın almanız kolay olur.

Yataş Mini ile Bebekler Güvende

Yataş konforlu ve kaliteli yataklarını bebekler için de üretir. Özel kumaşlar kullanılarak üretilen yataklar, yastıklar ve nevresim takımları yeni doğan bebeklerin rahat etmesi için tasarlanır. Özellikle yeni doğan yatakları ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Anne rahmine benzeyen tasarımlara sahip olan Yataş bebek ürünleri hem ayak hem de baş desteğine sahiptir. Baş desteği reflü oluşumunu engellerken aynı zamanda yumuşak kafa dokusunun zarar görmesini engeller. Ayak destekleri ise özellikle gaz sancısının azalmasına yardımcı olur. Yeni doğan yatağını beşik, araba gibi farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilen ürün karın bandına sahiptir. Bu bant bebeğin güvenilir bir şekilde yatmasını sağlar. Uyku kalitesini artıran Yataş mini ürünleri ilk aylarda rahatlıkla kullanılabilir. Bebeklerin uykularının düzenli ve sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olur. Üstelik pamuk kumaşları hassas tenlerine de zarar vermez, ayrıca kolayca yıkanabilir. Benzer şekilde nevresim takımları da yüksek tel dokuma sıklığı ve %100 pamuk kumaş olma sonucunda kalitesini ortaya koyar. Yataş fiyatları kapsamında dilediğiniz bebek ürünlerinden ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yataş Ürünleri Akakçe’de

Birbirinden kaliteli, dayanıklı, şık tasarımlı Yataş online satış ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ağartma yapmayan canlı renk ve desenler içeren ev tekstil ürünlerini, ergonomik tasarımlı yatakları bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Farklı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen yatak odası ürünleri yaşam kalitenizi artıracak özelliklere sahiptir. Fiyatlar da bu doğrultuda belirlenir. Uykuda sağlığa önem veren teknolojileri kullanan marka deliksiz bir uyku geçirmeniz için gerekli olan tüm avantajları içerir. Yumuşak dokulu kumaşlar hem yetişkinlerin hem de bebeklerin vücudunu korur, terlemeyi engeller. Kumaşların yumuşaklığı dışında üretimde kullanılan teknolojiler de dikkat çeker. Vücut için doğru olan uyku pozisyonuna sahip olmanızı sağlayan Move-Up Master hareketli bazalar markanın sevilen ürünleri arasında yer alır. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olan ürünler vücudun tamamen dinlenmesini, ağrılardan arınmasını sağlar. Özellikle uyku apnesi horlama, reflü gibi sorunlarınız varsa Akakçe’den Yataş fiyat listesini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.