Akıllı Çocuk Saati

Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

1.000 farklı Akıllı Çocuk Saati için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • SeriApple Watch 9
 • SeriApple Watch SE
 • SeriApple Watch 8
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Kasa Boyutu41 mm
 • Kasa Boyutu45 mm
 • ÖzelliklerGPS
 • ÖzelliklerSuya Dayanıklı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 42 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kullanıcı TürüÇocuk
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriKullanıcı TürüUyumlu İşletim SistemiKullanım SüresiEkran ÇözünürlüğüÇekim MesafesiRAMPiksel YoğunluğuKordon MateryaliBluetooth VersiyonuBatarya KapasitesiEkran BoyutuAğırlıkDahili DepolamaKasa MateryaliÇıkış Yılıİşlemci Frekansıİşletim SistemiEkran TipiİşlemciEkran TürüKasa BoyutuKelime ile FiltreleSanal AsistanŞarj SüresiCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.000)

Galaxy Watch 6 Classic 47 mm Samsung Watch 6 Samsung Galaxy S23 Metal Saat Kordonu GPS Akıllı Saat Suya Dayanıklı Akıllı Saat Telefon Görüşmesi Yapılan Akıllı Saat Sim Kartlı Akıllı Saat Wi-Fi Akıllı Saat Adımsayar Akıllı Saat EKG Çeken Akıllı Saat Kameralı Akıllı Saat

En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Akıllı Çocuk Saati Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Çocuk Saati

Akıllı saatler, ebeveynler tarafından çocuklarının güvenliğini ön planda tutan kullanışlı bir cihaz olduğu için tercih edilir. 4 ila 16 yaş arasındaki tüm çocuklar için uygun bir akıllı saat modeli bulunduğu için küçük yaştaki çocukların tablet ya da telefon ihtiyacı azalır. Ayrıca akıllı çocuk saat fiyatlarıyla özellikleri diğer teknolojik cihazlara oranla daha uygun ve istenilen gereksinimleri karşılayabilir. Ebeveynler saat alırken hangi modelin daha kullanışlı olduğunu bilmeyi ister. Çocuk akıllı saatleri tavsiye edilen modeller içerisinde yer tespiti ve iletişim sağlayan cihazların ön planda tutulduğu görülür. Ayrıca kullanılacak bataryanın da uzun ömürlü olması gerekir. Bataryası çabuk biten modeller çocukların kullanımına uygun olmayabilir. Bütün bu detaylardan sonra çocuğunuzun zevkine göre renk ve boyut tercihi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz çocuk akıllı saat modelinin rengini çocuğunuzun seçmesine izin vererek ürünü benimsemesini kolaylaştırabilirsiniz.

Çocuk Akıllı Saat Özellikleri

Çocuk akıllı saat çeşitlerinin en büyük işlevi de çocukların nerede olduğunu görebilmeyi sağlayan GPS özelliğidir. Ayrıca saatlerde belli bir kişi sayısıyla sınırlandırılan karşılıklı arama özelliği de bulunur. Bu özelliği sim kartlı çocuk akıllı saat modelleri ile kullanabilirsiniz. Bu nedenle kullanım sırasında bu özelliğe ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz sim kart destekleyen modeller arasından seçim yapmanız memnuniyetinizi artırır. Daha sonra dilediğiniz operatörden sim kart alarak cihaza yerleştirebilirsiniz. Güvenli bir arama listesi ile çocuğun iletişim kurabileceği kişiler tamamlandıktan sonra çocuğunuz cihazı rahatça kullanabilir. Akıllı saatlerde bulunan GPS sayesinde güvenli çit de oluşturabilirsiniz. Bu sayede park, okul, kurs, ev gibi yerler belirlenir ve çocuk belirlenen alanlar dışında olduğunda ebeveynlere bildirim mesajı ulaşır. 400 m ila 2000 m civarı bir alan oluşturulabilir. Adım sayar özelliği sayesinde çocuğun geçmiş yer bilgisiyle güzergahları da kontrol altında tutulur. Çocuk akıllı saati çıkardığında da ebeveynlere bilgi mesajı ulaşır. Ayrıca bazı çocuk akıllı saat özellikleri arasında bulunan görüntülü konuşabilme ve sesli mesaj gönderebilme özelliği de mevcuttur. Bunlar da İnternet erişimine açık olan her yerde yapılabilir. Bu akıllı saatlerin kameralı olması fotoğraf çekip göndermeyi de sağlar. Yine tüm saatlerde alarm özelliği mevcuttur. Tüm bu işlevlerin okulda, sporda veya kursta çocuğunuzun dikkatini bozmasından endişe ediyorsanız da sınıf modu ile telefona aramalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Hava durumu ve fitness özellikli saatler de bulunabilir. Fitness özelliği kalori takibini yapmanızı sağlar. Ayrıca çocuğunuz kendi spor aktivitelerini takip etmesini sağlayarak spora teşvik edebilir. Onların bu bilgilere ulaşması günlük yaşamını düzenlemesinde en büyük yardımcı olabilir. Ayrıca harici GPS takip cihazı kullanımına ihtiyacınız varsa modelleri detaylı olarak inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Çocuk Akıllı Saatlerinin Avantajları

Bir telefon almak yerine erken yaştaki çocuğunuzun iletişim kurabilmesini sağlamak için akıllı saat tercih etmeniz daha sağlıklı olabilir. Bir cep telefonunun yaydığı SAR değeri yani radyasyon miktarı bir akıllı saatin 3 katıdır. Uzun süreli telefon kullanımlarında yaşanan göz sorunlarını çocuklar için akıllı saat çeşitlerini tercih ederek de en aza indirebilirsiniz. Ayrıca 4-5 yaşlarındaki bir çocuk için akıllı saat daha pratik bir cihazdır. Çocuğun telefonu sürekli taşıması, telefonun kullanımını öğrenmesi ve ekstra güvenlik önlemlerinin alınması da gerekebilir. Ancak akıllı saatler çocuğunuzun bileğine uygun olarak alındığı zaman kolayca taşıyabilmesini sağlar. Onun kullanımına dahi gerek kalmadan nerede olduğunu görmeye yardımcı olur. Çocuk akıllı saat öneri ve tavsiyelerinin çoğu bu güvenlik önlemlerinden oluşur. Kameralı ve ortam dinleme özellikli olan saatler de güvenlik açısından avantajlı olarak görülebilir. Acil durum ya da diğer gereklilikler için çocuğun ebeveyne ulaşabileceği saatler iyi bir tercihtir.

Akıllı Çocuk Saatleri Alırken Önemli Noktalar

Çocukların hareketli olması nedeniyle veya saatleri korkmadan kullanabilmeleri için çocuk akıllı saatler biraz daha dayanıklı olmak zorundadır. Bu nedenle kullanılan ekranın kırılmaya ya da çizilmeye karşı üstün koruma sağlaması gerekir. Ayrıca uygun fiyata saatlerin koruyucu camlarını da beraber alabilirsiniz. Suya dayanıklı çocuk akıllı saat modelleri de saatin dayanıklı olması için tercih edilebilir. Bu sayede çocuklar dışardayken, oyun oynarken de saatleri çıkarmak zorunda kalmazlar. Modeller 5 saat şarj ile yaklaşık 1 ya da 1,5 gün dayanabilir. Ayrıca kapandığından endişe etmeye de gerek yoktur çünkü şarjı azaldığında bu bilgi ebeveynlere ulaşır. Bu özellik saati alırken dikkat edilecek en önemli unsurlardandır. Seçilen ürünün GSM operatörlerini desteklemesi ve markası da önemlidir. Çocuğun güvenliğini düşünürken kişisel verilerinin korunması da önemlidir. Kamera, ses kayıt, konum ve diğer özellikler her türlü bilgiyi sağladığından alacağınız markanın daha önce veri ihlali sorunu olup olmadığına, Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na uygun sözleşmeleri olduğuna ve sunucu ile cihaz arasındaki bağın güvenli olduğuna çocuk akıllı saat karşılaştırma yaparken dikkat edilmesi gerekir.

Çocuk Akıllı Saat Modelleri

Genellikle dokunmatik ekran çocuk akıllı saat modelleri için kullanılsa da tuşlu olanları bulmak da mümkündür. Saatlerin kordon kısmı silikon, örme naylon gibi materyallerden yapılır. Silikon olanlar kordonlar içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Saatler genellikle değiştirilebilir kordonlu oldukları için çocuğunuzun rahat kullanabileceği, farklı renklerde ya da yedek olarak başka bir kordon alabilirsiniz. Ayrıca çocukların eğlenmesi ve oyunlar oynaması için de sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Yine saatin ana kısmı yuvarlak veya kare şeklinde olabilir. Görüntülü konuşma için geniş olmasından dolayı kare saatler tercih edilebilir. Kordon ve saat ana bölgesi de çok çeşitli ve canlı renklerdedir. Erkek ve kız çocuklar için her saat birden çok renkte bulunabilir. Kız çocuk akıllı saat modelleri için pembe, mor, beyaz modeller ağırlıklı olarak tercih edilir. Bunun yanında turuncu, turkuaz gibi çok canlı renkleri de bulabilirsiniz. Erkek çocuk akıllı saat modellerinin en çok tercih edilen renkleri ise mavi ve siyahtır. Yine de renk seçiminde çocuğunuzun karar vermesi cihaza kolay alışmasına yardımcı olur. Erkek çocuk akıllı saat modelleri ve kız çocuk ayrımı olmadan da tüm modeller kullanıma uygundur. Dokunmatik ekran arayüzü de modellerin farklılık gösterdikleri noktalardır. Bu nedenle kullanışlı ve enerji tüketiminin az olduğu ekran modellerini tercih etmeniz ihtiyaç duyduğunuz uzun süreli performansı sağlar.

Avantajlı Fiyatlarla Akıllı Çocuk Saatleri Akakçe'de

Çocuk akıllı saat fiyat olarak her cebe uygun modellere sahiptir. İyi ekran çözünürlüğü, ses kalitesi ve çocukların kullanımına uygun kolay arayüz özellikleri ise biraz daha gelişkindir. Özelliklerin artması fiyat aralıklarını etkileyebilir. Ancak çocuk akıllı saat ucuz modelleri de GPS ve sim kartı destekli olduğundan ihtiyacı karşılamaya yeterlidir. Akıllı saatler çocuğunuzla iletişime geçmek için telefon yerine kullanılabilecek alternatif bir üründür. Bu nedenle sim kartlı akıllı çocuk saat fiyatları her ebeveynin bütçesine uygun aralıklarda bulunabilir. Akakçe'de birçok modelin fiyat ve satıcı karşılaştırmasını yapabilir ve en uygun saati satın alabilirsiniz. Fiyatların takip edilebilmesi sayesinde en ucuz çocuk akıllı saatleri fiyatları da kolayca bulunabilir. Avantajlı fiyat zamanlarını takip ederek satın alacağınız zamanı belirleyebilirsiniz.