Chicco Ana Kucağı

Chicco Ana Kucağı Fiyatları

24 farklı Chicco Ana Kucağı için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Chicco Ana Kucakları

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıChicco
 • Sallanma SeçeneğiManuel
 • Sallanma SeçeneğiOtomatik
 • Maximum Taşıma Kapasitesi9 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi11 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi12 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi13 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi18 kg
 • ÖzelliklerTitreşimli
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • ÖzelliklerMüzikli
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıChicco
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterMaximum Taşıma KapasitesiSallanma SeçeneğiYatış KademesiSallanma KademesiKemer TipiAğırlıkGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (24)

Bebek Arabaları Modelleri Chicco Oto Koltuğu Chicco Bebek Ayakkabısı Chicco Bebek Şampuanı Chicco Biberon Chicco Beşik Chicco Mama Sandalyesi Chicco Emzik Chicco Alıştırma Bardağı Chicco Göğüs Pompası Chicco Bebek Telsizi Chicco Burun Aspiratörü

En Popüler Chicco Ana Kucakları

Chicco Ana Kucağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Chicco Ana Kucağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Chicco Ana Kucağı hangileri?

Bugün Akakçe'de 24 farklı model arasında

En çok satan Chicco Ana Kucağı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Chicco Ana Kucağı:
 1. Chicco Baby Hug 4 in 1 Ana Kucağı
 2. Chicco Comfy Wave Ana Kucağı
 3. Chicco Balloon Ana Kucağı
 4. Chicco Baby Hug 4 in 1 Ana Kucağı Grey
 5. Chicco RhythmN Sound Ana Kucağı

Chicco Ana Kucağı

Chicco ana kucağı modelleri bebeklerin anne karnından sonra dış dünyaya alışabilmeleri için gerekli olan süreci en konforlu ve güvenli şekilde geçirmelerini sağlar. Farklı yatış ve oturma pozisyonlarına sahip olan Chicco ana kucakları birbirinden farklı tasarımlarıyla öne çıkar. Son teknolojinin dahil olduğu ürünlerde elektirikli ana kucağı seçenekleri dikkat çeker. Standart tasarımlarda ise pratik ve kolay kullanım deneyimi oluşturulur. Chicco ana kucağı her tasarımda bebeklerin maksimum konfor değerlerine ulaşmasını amaçlar. Konforun yanı sıra müzik ve oyuncak aksesuarları ile eğlenceli vakitler geçirmelerine yardımcı olur. Chicco ana kucağı çıkarılabilir yastık ve kumaş sistemleri sayesinde ebeveynlere de kullanım kolaylığı sağlar. Hem çocuk hem de ebeveyn konforuna eşit derecede önem veren marka çok satan ana kucağı tasarımlarına imza atar. Siz de Chicco ana kucağı modellerini fiyat seçenekleriyle beraber incelemek isterseniz Akakçe üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Chicco Ana Kucağı Modelleri

Chicco ana kucakları ebeveynlerin rahat taşıma deneyimine ulaşmasına izin verirken küçüklerin huzur içinde uyumalarına olanak tanır. Son teknolojinin dahil olduğu üretim sürecinde çeşitli ihtiyaçlara yönelik Chicco ana kucağı modelleri oluşturulur. Ana kucağı modelleri Chicco markasının dokunuşlarıyla beraber farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Ev, bahçe, park ve otomobil kullanımlarına uygun olarak tasarlanan Chicco ana kucağı çeşitleri çok yönlü kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlar. Chicco ana kucağı modelleri arasında en çok tercih edilenler genel olarak şunlardır:

Chicco ana kucağı çeşitleri farklı tasarımlara ayrılırken tek ürünle çok yönlü kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlar. Chicco ana kucağı puset çeşitleri dış ortamlarda konforlu taşıma süreci sağlamanın yanı sıra bebeğinizi ev içinde de uyutmanızı sağlar. Chicco elektrikli ana kucağı çeşitleri ise otomatik sallanma gibi özellikleriyle öne çıkar. Bebek salıncağı tasarımlarına benzer olarak otomatik olarak sallanan ana kucakları bebeğinizin huzurla uykuya dalmasına yardımcı olur. Doğumdan itibaren kullanılabilen ürünler bebeklerin kilosuna bağlı olarak kullanılmaya devam edilebilir. Kilo sınırı ise ürünlerin sahip olduğu tasarımlara göre farklı kapasiteler sunar. Chicco ana kucağı çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimde bulunabilir, hem bebeğiniz hem de kendiniz için üstün konfor yaratabilirsiniz.

Üstün Konfor Deneyimi Sunan Chicco Ana Kucağı Özellikleri

Chicco ana kucakları üstün konfor deneyimi yaratan özellikleri ile dikkat çeker. Beşik tasarımlarında görülen yumuşak yastıklama sistemi ana kucağı çeşitlerine dahil olur. Ana kucağı Chicco tasarımları bebeklerin annelerinin kollarında duyduğu güven ve konforu sürdürmelerine izin verir. Sırt, bel ve boyun bölgelerine destek veren yastıklar fiziksel olarak rahatlık sağlayarak kesintisiz uyku deneyimi geliştirir. Yerinden çıkarılabilen yastıklar oturma pozisyonları için de ayarlanabilir. Chicco ana kucağı sistemlerinde farklı yatış ve oturma pozisyonları ayarlanabilir. Özel pozisyonları sayesinde bebeğinizi ev içinde ya da dış ortamlarda konforlu bir şekilde taşımak mümkün hale gelir.

Chicco ana kucağı tasarımlarında bebeğinizin müzikle eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlamak da mümkündür. Eğlenceli ve eğitici şarkılar sayesinde küçükler eğlence ihtiyaçlarını karşılama imkânı bulur. Eğlence sadece müzikle değil oyuncak barlarıyla beraber de sağlanabilir. Ana kucağı modellerinin üst kısmına ya da oturma bölümlerine yerleştirilen oyuncak barları bebeklerin tek başlarına eğlenceli vakit geçirmelerine imkân verir. Chicco ana kucağı kullananlar tarafından öne çıkarılan özelliklerden bir diğeri güvenlik önlemleri olur. Ana kucaklarında bulunan kemer sistemleri bebeklerin ani hareketler yapmalarının önüne geçer. Oto koltuklarında ise ISOFIX sertifikası bulmak mümkündür. Darbe emici yapılardan oluşan Chicco ana kucağı çeşitleri ile beraber güvenli seyahat deneyimi oluşturulabilir. Chicco ana kucağı çeşitlerinde bulunan üstün konfor ve güvenlik özellikleri hem bebeğiniz hem de sizin için birbirinden faydalı avantajlar sağlamayı başarır.

Chicco Ana Kucağı Kullanım Avantajları

Chicco ana kucakları bebeklerin kendilerini anne karnında hissetmelerini sağlayan özelliklerle donatılır. Üstün konfor değerlerine sahip olmaları ile birçok ebeveynin ilk tercihlerinden biri olur. Çeşitli yatış ve oturma pozisyonları ile beraber Chicco ana dizi kullanımı beraberinde birçok avantaj getirir. Öne çıkan avantajlarından biri kolay kurulum özelliği olur. Chicco ana kucağı kurulumu saniyeler içerisinde tamamlanabilir. Katlanabilir yapılardan oluşan ana kucaklarında zaman ve enerji tasarrufunda bulunmak mümkün hale gelir. Katlanabilir özellikleri sayesinde alandan tasarruf etme avantajı da kazanabilirsiniz. Chicco ana kucağı çeşitleri kullanılmadığı zamanlarda saniyeler içerisinde katlanarak dolap içlerinde muhafaza edilebilir.

Chicco ana kucağı kullanımı ile beraber ebeveynler günlük işlerinde kolaylık sağlayabilirler. Ürün sistemlerine dahil edilen yerinden çıkarılabilen kumaş sistemleri sayesinde temizlik avantajı elde etmek mümkündür. Böylece ev işlerinde ekstra kolaylık sağlamak da mümkün hale gelir. Kaliteli kumaşlar yıkama sonrasında yıpranma ya da renk solması gibi sorunlar göstermez. Bebeğinizi yüksek hijyen değerleri ile beraber taşımanıza izin verir. Tekerlekli ürünlerde ise kolay taşıma deneyimi geliştirebilirsiniz. Ağırlığı eşit olarak dağıtan kanguru tasarımlarında ergonomik özelliklere kavuşma fırsatı da sizlere sunulur. Chicco ana kucağı çeşitlerinin beraberinde sunduğu özellikler birbirinden farklı avantajlar yaratarak çok satanlar listesindeki yerini korumaya devam eder.

Chicco Ana Kucağı Fiyatları

Chicco ana kucakları en cazip fiyat aralıklarından birini yaratarak ebeveynlerin bütçelerini korumalarına yardımcı olur. Selefleri ile karşılaştırıldığında Chicco ana kucağı fiyat performans açısından öne çıkmayı başarır. Sundukları üstün performans fiyatları göz önünde bulundurulduğunda avantajlı alışveriş deneyimi oluşturur. Chicco ana kucağı fiyatları ile bebeğiniz için en kazançlı alışveriş fırsatına sahip olmak mümkün hale gelir. Genel olarak uygun fiyatlar sunulsa da ürün fiyatları sundukları performansa göre farklılıklar gösterebilir. En ucuz Chicco ana kucağı tasarımını keşfetmek için markanın sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Standart tasarımlardan son teknolojinin dahil olduğu gelişmiş modellere kadar Chicco ile sorunsuz ana kucağı alışverişinde bulunmak mümkündür.

Chicco yetkili satış mağazaları tarafından satışa sunulan modeller ebeveynlerin onayından geçerek yüksek beğeni toplar. Üst düzey performansla birlikte bebekler istedikleri pozisyonda konforlu bir şekilde taşınabilirler. Chicco ana kucağı fiyat seçenekleriyle beraber sizler de bu üstün performansı çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Müzik ve oyuncak aksesuarlarıyla donatılan çeşitli Chicco ana kucağı tasarımları çocukların hayal dünyasına hitap etmeyi de başarır. Hem konforlu hem de eğlenceli zaman geçirmelerine olanak tanır. Chicco ana kucağı tasarımlarını ve fiyatlarını markanın yetkili satış mağazaları aracılığıyla incelemek mümkündür. En cazip fiyat aralıklarının oluşmasına izin vere marka indirim dönemleriyle ekstra avantajlı alışveriş deneyimi oluşturur. Chicco ana kucağı modellerini birbiri ile karşılaştırmak ve fiyat seçeneklerini incelemek için Akakçe üzerinden işlem yapabilirsiniz.