Chicco Kanguru

Chicco Kanguru Fiyatları

26 farklı Chicco Kanguru için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Chicco Kangurular

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıChicco
 • ÖzelliklerBel Destekli
 • ÖzelliklerHer Yöne
 • ÖzelliklerYenidoğan
 • ÖzelliklerCepli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıChicco
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (26)

Chicco Alıştırma Bardağı Chicco Emzik Chicco Bebek Telsizi Chicco Bebek Temizleme Pamuğu Chicco Burun Aspiratörü Chicco Oyun Halısı Chicco Bebek Nemlendiricisi Chicco Kaydırak Chicco Bebek Güvenlik Gereci Chicco Göğüs Kremi Chicco Bebek Tulum Chicco Biberon Emziği

En Popüler Chicco Kangurular

Chicco Kanguru Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Chicco Kanguru hangileri?

Bugün Akakçe'de 26 farklı model arasında

En çok satan Chicco Kanguru hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Chicco Kanguru:
 1. Chicco Easy Fit Kanguru
 2. Chicco Myamaki Air Kanguru
 3. Chicco Boppy Comfyfit Kanguru
 4. Chicco Myamaki Kanguru
 5. Chicco Easyfit Moon Grey Kanguru

Chicco Kanguru

Uzun yıllar boyunca hem ebeveynlerin hem de çocukların ihtiyacını karşılayan Chicco kanguru, son teknolojileri kullanarak geliştirdiği geniş ürün çeşitliliği ile büyük beğeni toplar. Chicco kanguru modelleri, markanın en dikkat çeken ürünleri arasında yer alır. Ana kucağı olarak da bilinen bu ürünlerin bebeğe ve ebeveynlere oldukça faydası bulunur. Özenle tasarlanan kanguru çeşitleri, yenidoğan bebeklerin annesi ile yakın temasının devam etmesine yardımcı olur. Ten teması sağlayan kangurular, henüz bebeği ile fiziksel bir bağ kuramayan babalar açısından da oldukça faydalı olur. Kurulan fiziksel bağ, bebeklerin kendilerini daha güvende hissetmelerine katkı sağlar. Chicco kangurular, başlarını dik tutmakta zorluk çeken yenidoğan bebeklere anatomik olarak da büyük avantaj sunar. Ergonomik, sağlıklı ve taşıma kolaylığı sunan uygun fiyatlı Chicco ana kucağı kanguru çeşitlerine Akakçe ile hemen ulaşabilirsiniz.

Ergonomik ve Estetik Chicco Kanguru Modelleri

Chicco kanguru çeşitleri, ilk olarak ergonomik yapılarıyla dikkatleri üzerine çeker. Gelişim aşamasında olan bebeklerin ergonomisini bozmayacak şekilde büyük bir titizlikle tasarlanan kangurular, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Tasarlanan ürün çeşitleri, pediatristlerin onayından geçerek kullanıcılar ile buluşur. Yapılan araştırmalar sonucunda farklı ihtiyaçlara göre geliştirilen ürünler, her kullanıcının aradığı kanguru modelini bulma konusunda büyük ayrıcalık sunar. Markanın Myamaki kanguru modellerinde, rahatlık ön planda tutulur. Bu doğrultuda ürünlerin üretiminde birinci sınıf kumaş çeşitleri tercih edilir. Kullanılan kaliteli kumaşlar, çocukların terlemesini engeller. Nefes alan hijyenik kumaşlardan üretilen Chicco yenidoğan kanguru modelleri de tasarımlarıyla bebeklerin baş, eklem, kemik ve beden sağlığının korunmasına destek olur. Chicco ergos system kanguru çeşitleri ile bebeğinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kolay kullanımı bulunan Easy Fit Chicco bebek kanguru çeşitleri, sunduğu üstün özellikleriyle bebeklerin hem güvenli hem de keyifli bir şekilde taşınmasını sağlar. Uluslararası Kalça Sağlığı Örgütü’nden almış olduğu onay ile ebeveynlere güven veren bu ürünler, bebeklerin en doğal pozisyonunu yakalamasına yardım eder. Bununla birlikte ürünlerde bebeklerin nefes almasını kolaylaştıran hava akış sistemi de bulunur. Markanın bu Easy Fit özelliğine sahip kangurularını doğumdan itibaren 9. aya kadar güvenle kullanabilirsiniz. Chicco bebek taşıma kanguru çeşitleri arasında doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Soft Dream modellerine de yer verilir. Çift destekli sırt kısmı bulunan bu tip ürünler, bebeğinizin ağırlığını eşit bir şekilde dağıtarak kullanım esnasında yorgunluk sorununu ortadan kaldırır. Bebeğinizin gelişimine göre ayarlayabileceğiniz kanguruları, uzun bir süre kullanabilirsiniz. Chicco kanguru fiyat olarak da kullanıcıları memnun etmeyi başarır.

Sağlıklı Bir Kullanım Sunan Chicco Kangurular

Chicco kanguru yorum ve incelemeleri yapıldığında ebeveynler tarafından en beğenilen özelliğin bebeklerin sağlığını ve anatomik yapısını dikkate alması olduğu görülür. Pediatri onayından geçerek tasarlanan ürünlerde, bebeğin duruş pozisyonunun düzgün olması oldukça önem taşır. Özellikle günden güne gelişim göstermekte olan yenidoğan bebeklerin M pozisyonu olan bir oturuş şekline sahip olmaları gerekir. M pozisyonuna sahip olan Chicco markalı ürünler, bebeklerin gelişim sürecinin daha sağlıklı ilerlemesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra ilk aylarda başlarını tutmakta zorluk çeken bebekler için baş destekli Chicco kangurular da büyük önem taşır. Ayrıca ileriki dönemlerde uyku esnasında bebeklerin baş kısmının desteklenmesi de önemli detaylar arasında yer alır. Markanın bu iki desteği de sağladığı Close To You kanguruları ile hem bebeğinizin konforunu sağlayabilir hem de taşıma sırasında sağlıklı bir gelişim süreci geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliği içerisinde bebeklerin özgür olmasını sağlayan Go kangurulara da yer verilir. Özellikleri ile çeşitli avantajlar sunan bu ürünlerde çift ayarlama sistemi bulunur. Bu sistem, bebeklerin öğrenme ve çevreyi gözlemleme deneyimini elde etmesine yardımcı olur. Pedli omuz askılıklarına sahip olan modeller, bebeklerin yanı sıra kullanıcıların da konforlu bir kullanım gerçekleştirmesine olanak tanır. Sarılma cebi bulunan Chicco Go kangurular, bebeklerin ağırlığının desteklenmesine de katkıda bulunur. You&Me kangurular ise sahip olduğu halkaları ile bebeklerin korunmasını sağlar. Ayrıca bu kangurular, kullanıcılara hareket özgürlüğü de sunar. Ürün çeşitliliği arasında Chicco bel destekli kanguru modelleri de yer alır. Bununla birlikte Chicco yatay kanguru çeşitleri de dikkat çeken ürünlerdendir. Chicco kanguru kırmızı, mavi, pembe gibi farklı renk seçenekleriyle farklı tarzlara hitap etmeyi başarır.

Yüksek Kalite Standartlarına Sahip Chicco Kanguru

Basit bir yapıya ve kolay bir kullanıma sahip olan Chicco kanguru, çeşitli ihtiyaçlara göre geliştirilen tasarımsal özellikleriyle büyük beğeni toplar. Kolay bir kullanımın gerçekleştirilebilmesi için ürünler, genellikle tişört şeklinde tasarlanır. Böylece ebeveynlerin daha kolay ve hızlı bir kullanım gerçekleştirilmesi sağlanır. Bebeklerin gelişim aşamaları düşünülerek dizayn edilen Chicco kanguruların dikkat çeken özellikleri şunlardır:

Chicco Kanguru Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bebeklerin kolay taşınmasına yardım eden kanguru modelleri arasında seçim yaparken oldukça dikkat edilmesi gerekir. Chicco markası, sunduğu kaliteli ve güvenli ürün çeşitleriyle anne ve babalardan tam not almayı başarır. Ergonomik yapısı ile aranılan konforu sunan markanın kanguru modelleri, hava alan kumaşlardan üretilen tasarımlarıyla bebeklerin kendilerini özgür hissetmelerine yardımcı olur. Chicco kanguru seçerken ilk olarak önceliklerinizi göz önünde bulundurmanız ve net bir fikre sahip olmanız faydalı olur. Ürünü çok daha uzun süreli kullanmak istiyorsanız, 9 kiloya kadar kullanım olanağı sunan modellere göz atabilirsiniz. Eğer bebeğiniz fazla hareketli ise bebeğinize hareket kolaylığı sağlayan kangurulara göz atabilirsiniz. Bununla birlikte tarz bir görünüm yakalayabilmek için en trend renklerin kullanıldığı modelleri de tercih edebilirsiniz. Markanın geniş ürün yelpazesi arasından hangi ürünü alacağınıza karar veremiyorsanız Chicco kanguru kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz.

Chicco Kanguru Çeşitlerinde İndirimli Fiyatlar

Chicco kanguru fiyatları, her kullanıcının bütçesine uygun fiyat aralığıyla beğeni toplar. Ürünün kalitesine ve kullanılan malzeme çeşidine göre her daim doğru fiyat politikasını benimseyen marka, kullanıcıların memnuniyetini hedefler. Chicco bebek kanguru fiyatları, ürünün mevsimsel özelliklerine, kumaş yapısına ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Hem fiyat hem de model çeşitliliği sayesinde mevsim koşullarına uygun kangurular ile bebeğinizin konforunu üst düzeye çıkarabilirsiniz. İhtiyacınıza, bebeğinizin sağlığına ve tarzınıza en uygun olan modeli bulmak için Chicco kanguru yorumlar ve puanlarını inceleyebilirsiniz. Yapılan yorumlar sayesinde Chicco kanguru nasıl kullanılır? sorusuna cevap da bulabilirsiniz. Kanguru modellerinin yanı sıra indirimli portbebe fiyatları da her bütçeye hitap eder. Farklı ihtiyaçları karşılayan çeşitli renk ve modeldeki Chicco kanguru en ucuz fiyat seçenekleriyle Akakçe’de!