Antifriz

Antifriz Fiyatları

1.304 farklı Antifriz için fiyatlar listeleniyor.

Petrol Ofisi Antifriz Luxor Antifriz Opet Antifriz Castrol Antifriz Shell Antifriz Total Antifriz

lt En Ucuz Antifrizler

Tümü

Fiyatı Düşen Antifrizler

Tümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 lt1,5 lt3 lt5 lt6 lt15 lt16 ltYeşilMaviKırmızıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Boyut Ürün Puanı Renk

Petlas 195 55 R16Oto Cam SuyuKar ZinciriBuğu ÖnleyiciBuz KazıyıcıBuz ÇözücüOto MultimedyaKaskMotor YağıPetrol Ofisi AntifrizOpet AntifrizShell Antifriz

En Çok Karşılaştırılan Antifrizler

Antifriz Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Antifriz Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Antifrizler hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.304 farklı model arasında

lt en ucuz Antifrizler hangileri?

En çok satan Antifrizler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Antifriz:
  1. Petrol Ofisi Süper 3 lt Antifriz
  2. Opet Extended Life Organik 3 lt Kırmızı Antifriz
  3. Shell Coolant Longlife Concentrate 3 lt Kırmızı Antifriz
  4. Luxor -30 Derece 4 Mevsim 5 lt Antifriz
  5. Motul Auto Cool G13 -37 Derece 5 lt Antifriz

Antifriz

Araç kullanan kişiler için birçok parça son derece büyük önem taşır. Sürüş konforunu ve güvenliğini sağlayan ürünlerden bir tanesi de antifrizdir. Birçok kişi antifriz nedir ve ne işe yarar merak ederek araştırır. Antifriz, araç kullanan kişiler için özellikle kış aylarında çok önemli olan bir üründür. Motorun donmasını engelleyen antifriz, yaz aylarında da farklı amaçlarla kullanılır. Birçok antifriz çeşidi vardır. Hem renk hem de içerik bakımından kategorilere ayrılan antifriz çeşitleri, motor tahribatını engellemek açısından gereklidir. Motoru dengeleyen ürün seçenekleri, hararete karşı da kullanılır. akakce.com üzerinden antifriz çeşitlerini inceleyebilir, bütçeniz ve kriterlerinize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Alışveriş esnasında daha ekonomik tercih yapmak için diğer sitelerdeki satış fiyatlarını kolayca karşılaştırarak bütçe dostu ürün almış olursunuz.

Antifriz Çeşitleri ve Özellikleri

Antifriz sıvısı, özel olarak üretilen alkol çeşidinden üretilir. Şeffaf ya da renksiz olan antifriz çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Ancak; mavi ve yeşil antifriz çeşitleri de bulunur. Mavi antifriz sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Sarı antifriz gibi renkli çeşitler arabada meydana gelen sızıntının nereden kaynaklı olduğunu kolayca fark edebilmek açısından önem arz eder. Antifriz çeşitleri üründe kullanılan renklere ve diğer özelliklere göre kategorilere ayrılır. Aracın kaç yıllık olduğunu, araçta kullanılan yakıt tipi gibi detaylar kullanılması gereken antifriz özelliklerine etki eden nedenler arasında yer alır. Bu doğrultuda organik antifriz genellikle pembe, turuncu ya da koyu yeşil renklerine sahiptir. Ortalama ömrü 5 yıldır. Bu da 200.000 kilometreye tekabül eder. Organik antifrizin beğenilen özelliği motora geç nüfuz ederek uzun süreli koruma sağlamasıdır. Hibritli organik ve nitrit organik gibi çeşitleri bulunur. İnorganik antifriz ise genellikle açık yeşil parlak bir renge sahiptir. Demir koruyucu ve alüminyum koruyucu içermesi ile bilinir. 40.000 ile 50.000 km mesafeye kadar kullanılabilir. Kış aylarında kullanılan antifrizli cam suyu ise son derece gerekli bir üründür. Hava sıcaklığının -45’lere kadar düştüğü günlerde cam silecek suyunun donmasını engeller. Sayfamız üzerinden antifriz markaları arasında inceleme yaparak, aracınız için en doğru ürünü seçebilirsiniz.Aynı zamanda aracınız için yaz lastiğine de ihtiyacınız varsa en iyi yaz lastiği çeşitlerinden birine uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Antifriz Fiyatları

Antifriz fiyatları değişen bütçe aralıklarına sahiptir. Antifrizin içeriği, büyüklüğü ve markası fiyatlara etki eden sebepler arasında yer alır. Organik içerikli antifriz çeşitleri inorganik olanlara kıyasla daha yüksek segmenttedir. Yine kendi içinde de organik ürünlerin nitritli organik antifriz çeşidi bulunur. Hem kullanım ömrü hem de kalite açısından tercih edilen ürün; iş makinelerinde, büyük ya da sık sık uzun yolculuk yapan araçlarda kullanılır. Dizel ya da LPG’li araçlarda sıklıkla kullanılan bir antifriz çeşidi de kırmızı renklidir. Kış mevsiminin bol yağışlı ve sert geçtiği bölgelerde kırmızı antifriz kullanılır. Kırmızı antifriz fiyatları organik ya da inorganik olması doğrultusunda değişiklik gösterir. Antifriz çeşitlerinin büyüklüğü genellikle 3 lt ve 5 lt arasındadır. 3 lt antifriz ve 5 lt antifriz içerik bakımından aynıdır. Ancak, aracın markası kullanılması gereken ürüne etki eden kriterler arasında yer alır. Birçok markayı inceleyebilir en ucuz antifriz çeşitleri arasından inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun olan ürünü kolay ve ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antifriz Alırken Dikkat Edilecekler

Araçlarda kullanılan antifrizin doğru ve iyi şekilde seçilmesi gerekir. Eğer antifriz yanlış seçilirse özellikle aracın motor bölümünde ciddi hasar meydana gelir. Bu nedenle her şeyden önce antifriz özellikleri ve araç ile uyumlu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Araçla uyumlu olan antifrize karar verdikten sonra, ürünün donma seviyesine bakılmalıdır. Bazı antifriz tipleri -65 derece soğuk havaya kadar koruma sağlayabilir. Bulunduğunuz iklimi göz önünde bulundurarak tercih yapmanız gerekir. Antifrizlerin organik, inorganik ve kırma tipleri bulunur. Organik ürünlerin kullanım ömrünün daha uzun olması birçok kullanıcının tercihleri arasında yer alır. Antifrizin kaliteli olması en önemli konular arasında yer alır. Ekonomik fiyatlı bazı çeşitler kalitesiz olabilir. Bu nedenle oto antifriz çeşidinin markasını, içeriğini ve özelliklerini iyi bir şekilde incelemeniz gerekir. Birçok insan ne tür bir antifriz kullanması gerektiği konusunda fikir sahibi değildir. Eğer siz de hangi antifrizin size uygun olduğunu bilmiyorsanız aracınızın kullanım kılavuzunda yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden ürün puanı, antifriz tavsiye ve yorumları arasında inceleme yaparak, gerçek kullanıcıların fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Antifriz İndirimleri ve Kampanyaları

4 mevsim kullanılması gereken antifriz çeşitleri, araçlarda kullanılması gereken en önemli sıvılar arasında yer alır. Antifriz bulunmadan kullanılan araçlar özellikle kış aylarında risk oluşturan bir faktördür. Çünkü antifriz, araçtaki motor sıcaklık seviyesini dengede tutmaya yarar. Bu nedenle mutlaka en iyi antifriz seçilerek kullanılmalıdır. Aracınızın ihtiyaç duyduğu antifrizi, antifriz ölçer sayesinde tespit edebilirsiniz. Sıklıkla kullanılan antifrizli cam suyu; yağ, toz ya da böcek gibi birçok şeyi temizleme özelliğine sahiptir. Bu sayede temizlenen camlar sürüş esnasında net görüş imkanı ortaya çıkarır. Akakce.com en ucuz antifriz çeşitlerine ev sahipliği yapar. Piyasa değerinden çok daha ucuza alabileceğiniz antifriz çeşitleri sayesinde kaliteye uygun fiyatla sahip olma imkanı elde edersiniz. Ayrıca Black friday, babalar günü ya da yılbaşı gibi özel günlerdeki indirim ve kampanyalara takip edebilirsiniz. Özel günlerde yapılan indirimler sayesinde alışverişinizin ekonomik hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Antifriz çeşitlerinin raf ömrü 3-5 sene arasında değişiklik gösterir. Kampanyalı dönemlerde denk geleceğiniz antifrizden birkaç adet alarak alışverişinizi ekonomik hale getirebilirsiniz.

Araçlarınızı Aşırı Sıcak ve Soğuktan Koruyan Antifriz Çeşitleri Akakçe’de

Araba antifriz takviyesi yaparken doğru ürün seçimi kadar uygun şekilde ekleme yapmak gerekir. Doğru şekilde konulmayan antifriz, herhangi bir koruma sağlamayacağı gibi, aracın motoruna da ciddi hasar verir. Motor antifriz eklemesi yapmadan önce ilk olarak bir süre bekleyerek, aracın soğuması beklenir. Soğuyan motor, antifriz eklemeye hazırdır. Ardından aracın kaputunda yer alan radyatör kapağını açmanız gerekir. Radyatör kapağında yer alan yedek su kapağını açın. Radyatör bölümünden su boşalacaktır. Bu nedenle altına geniş bir kap koymanız gerekir. Tahliye bölümündeki tüm suyu boşalttıktan sonra kapağı sıkıca kapatın. Antifrizi boşaltmaya başlayın. Yavaş ve dikkatli olmanız son derece önemlidir. Ardından üzerine saf su ekleyebilirsiniz. Saf su yerine kireçsiz su da konabilir, fakat tercihinizi saf sudan yana yapabilirsiniz. Radyatör kısmı dolunca aracı çalıştırarak motordaki suyun çekilmesini bekleyin. Motor suyu emdiğinde tekrar su eklemeniz gerekir. Bir süre sonra motor su çekme işlemini durduracaktır. Bu noktada radyatör kapağını sıkıca kapatın. Genleşme kabını doldurduktan sonra, su kaçağı olup olmadığını incelemek üzere aracın alt kısmını kontrol edin. Ayrıca, radyatör bölümünü de kontrol ederek herhangi bir sorun olup olmadığını tespit etmeniz gerekir. Eğer antifriz ekleme konusunda sorun yaşıyorsanız uzman bir kişiden yardım alabilir ya da internette yer alan videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de aracınızın temel ihtiyacı olan antifrizi uygun fiyatlarla satın alabilir, site site gezmeden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.