Musluk Başlığı

Musluk Başlığı Fiyatları

1.602 farklı Musluk Başlığı için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Musluk Başlığı E.C.A. Musluk Başlığı Hansel Musluk Başlığı Doğanay Musluk Başlığı Grohe Musluk Başlığı Artema Musluk Başlığı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Malzeme Türü

Mutfak Bataryası Lavabo Bataryası Banyo Bataryası Musluk Klozet Duş Seti Lavabo Klozet Kapağı Banyo Seti Xiaomi Musluk Başlığı E.C.A. Musluk Başlığı Hansel Musluk Başlığı

En Çok Karşılaştırılan Musluk Başlıkları

Musluk Başlığı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Musluk Başlıkları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Musluk Başlığı:
  1. Berev 1080 Derece Dönen Musluk Ucu
  2. 1080 Derece Dönebilen Robotik Kol Musluk Başlığı - Musluk Uzatma Aparatı Ucu
  3. 720 Derece Dönebilen Hareketli Su Tasarruflu Musluk Başlığı
  4. Xiaomi Xiaoda Otomatik Sensörlü Su Tasarruf Musluk Başlığı
  5. Nerox Su Tasarruf Başlığı Musluk Ucu Fıskiyesi Armatür Su Filtresi Aparatı

Musluk Başlığı

Kullanışlılığı ön planda tutan tasarımlarıyla musluklarınızı daha fonksiyonel bir hale getirebilmenize yardımcı olan musluk başlığı modelleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi musluklara özel seçenekler sunarak seçim aşamasında kolaylık sağlar. Suyun daha düzgün ya da tazyikli akmasını sağlayan pek çok musluk başlığı, yaşam alanlarınızı konforlu bir şekilde tasarlayabilmenize yardımcı olur. Farklı ölçülerde kullanıma sunulur, kolaylıkla monte edebileceğiniz bağlantı noktalarıyla beklentilerinize cevap verir. Beğenileriniz ve ihtiyaçlarınız dikkate alınarak geliştirilen musluk başlığı modelleri, köşeli ve oval yapılarda üretilir. Şık detaylarıyla musluğunuzun estetik görünümünü destekler. Klasik, modern ve minimalist birçok musluk tasarımına uygun alternatifler sunan musluk başlığı çeşitlerini Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

Musluk Başlığı Özellikleri

Suyu daha verimli ve işlevsel bir şekilde kullanabilme olanağı tanıyan musluk batarya başlığı çeşitleri; çelik, krom, plastik, pirinç, silikon gibi materyallerden üretilir. Kırılma, sızdırma ve oksitlenme dahil pek çok deformasyona dirençli yapılarıyla uzun süre sorunsuz bir deneyimi beraberinde getirir. Musluk ağzına çevirerek monte edebileceğiniz ürünler, tasarruflu perlatörlere sahip modelleriyle su tasarrufu yapabilmenizi sağlayarak bütçenizi korur. Gümüş, kırmızı, mavi, sarı gibi renk seçenekleri sunarak dekorasyonunuza uygun aksesuarı bulabilmenizi kolaylaştırır. Tüm musluk tipleriyle uyumlu olarak üretilen birçok lavabo musluk başlığı, 90 derece ve 360 derece hareket ettirebileceğiniz tasarımlara da sahiptir. Suyun tazyikini ayarlayabilme olanağı tanıyan alternatifleriyle elinizi ya da bulaşıklarınızı yıkarken pratik bir kullanım sağlar.

Musluk Başlığı Nasıl Takılır?

Farklı bağlantı noktalarına sahip olan musluk başlığı modelleri, kullanıcıların aklına “musluk başlığı nasıl takılır?” sorusunu getirir. Vidalı olarak kullanıma sunulan ürünleri takarken bir tornavida yardımıyla başlığın bağlantı noktasında yer alan vidasını çıkarmanız gerekir. Daha sonra başlığı musluğun ucuna oturtarak geri vidalayabilirsiniz. Vidayı iyice sıkarak sızma sorunun önüne geçebilirsiniz. Musluk başlığı çeşitleri, batarya ucuna çevirerek monte edebileceğiniz tasarımlara da sahiptir. Bu aksesuarları monte ederken bir pense ya da kurbağacık kullanabilirsiniz. Bağlantı işlemi sonrasında sızdırma problemiyle karşılaşıyorsanız, musluğun ucunu teflon bant gibi sızdırmayı engelleyen bantlar ile sarabilirsiniz. Rahat bir kullanım için spiralli musluk başlığı çeşitlerini monte ederken hareket ettirilebilir bölge genişliğini dikkate almanız gerekir.

Musluk Başlığı Modelleri

Fonksiyonel olarak hayatınızı kolaylaştıran musluk başlığı modelleri; tasarımlarına, kullanım alanlarına ve özelliklerine göre pek çok seçenek sunar. Spiralli, oynar başlıklı, fonksiyonlu, sensörlü ve LED’li gibi alternatifler sunarak ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilme olanağı tanır. Spiralli musluk başlığı çeşitleri, genellikle mutfaklarda kullanılır. Esnek tasarımları sayesinde temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır. 25 cm, 30 cm, 40 cm, 48 cm gibi hortum uzunluklarına sahip olan spiralli mutfak musluk başlığı modelleri, lavabonuzun ölçüleri ile uyumlu olanı seçebilme imkânı verir. Krom ile üretilen boruları sayesinde paslanma problemiyle karşılaşmanızın önüne geçer, uzun süreli bir kullanım sunar. İstediğiniz yöne rahatlıkla çevirebileceğiniz spiralli musluk başlığı çeşitlerinin su tazyik seviyeleri üründen ürüne değişiklik gösterir.

Filtreli olarak da geliştirilen musluk başlıkları, su içerisindeki kum ve taşları filtreler. Kireç önleyici filtre seçenekleri de sunarak beklentilerinizi karşılar. Akış limitine sahip olan birçok aksesuar, suyu hem konfordan hem de akış kalitesinden ödün vermeden kullanabilme imkânı verir. Tek tuşla ayarlayabileceğiniz akış limitleri, daha rahat temizlik yapabilme olanağı tanır. Oynar musluk armatür başlığı çeşitleri, dönüş çaplarıyla da birbirinden ayrılır. Sert sesleri önleyen ağız tasarımlarıyla kaliteli bir deneyim sunar. Suyu lavabonuzun her köşesine ulaştırabilmenizi sağlayarak elinizi, yüzünüzü ya da saçınızı pratik bir şekilde yıkayabilme imkânı verir. Şeffaf başlıklı olarak üretilen pek çok musluk başlığı, tekli ve ikili seçenekler sunar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan tekli, ikili musluk başlığı modelleri, farklı çıkış uzunluklarında tasarlanır.

Kullanışlı ve Şık Musluk Başlığı Çeşitleri

2 ya da 3 farklı su çıkış özelliği sunan fonksiyonlu çeşme başlığı modelleri, gözenekli ağızlara sahip alternatifleriyle suyun daha ince akmasını sağlar. Hem banyo hem de mutfakta tercih edebileceğiniz yapılarıyla sıcak ve soğuk suyu rahatlıkla kullanabilme imkânı verir. Geniş ağız tasarımlarıyla da dikkat çeken pek çok fonksiyonlu musluk başlığı, düşük ya da yüksek basınçlı su tesisatlarında verimli bir kullanımı beraberinde getirir. LED’li musluk başlığı seçeneklerinin suya herhangi bir etkisi yoktur. Bu başlıklar, suyun rengini LED’in sahip olduğu renge boyayarak musluğunuzu estetik görüntüsünü destekler. Örneğin, LED kırmızı ise su kırmızı renkte akıyormuş gibi gözükür. Elektriksiz ve pilsiz olarak üretilen LED ışıklı musluk armatür başlığı çeşitleri, görselliğin yanı sıra gece ya da ışığın yetersiz olduğu alanlarda suyu kullanırken kolaylık sağlar.

Sensörlü musluk başlığı tasarımları ise suyu herhangi bir yere dokunmadan açıp kapatabilme olanağı tanır. Standart bataryalarınızı daha işlevsel bir hale getirebilme imkânı vererek beklentilerinizi karşılar. Elinizi musluk başlığında yer alan sensörlere uzattığınızda sizi algılayan ve suyu açan ürünler, genel olarak ofis, restoran ve kafe gibi ortamlarda tercih edilir. Geniş bir tasarım yelpazesi sayesinde duş başlığı ve armatür gibi aksesuarlarla uyumlu musluk başlığını bulabilmenize yardımcı olur. Termometreli musluk başlığı çeşitleri ise suyun sıcaklığını gerçek zamanlı olarak takip edebilme olanağı tanır. Bu musluk başlığı seçenekleri, suyun ısı derecesini LCD ekran üzerinden izleyebilmenizi sağlar. Elektrik üretmek için su akışını kullanan termometreli musluk başlığı tasarımları, suyu istediğiniz sıcaklıkta ayarlayabilme imkânı vererek konforunuzu bir üst seviyeye çıkarır.

Musluk Başlığı Nasıl Seçilir?

Kaliteli musluk başlığı seçmek istiyorsanız birkaç kritere dikkat etmeniz önemlidir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan aksesuarları almadan önce musluğunuzun tasarımını göz önünde bulundurmalısınız. Seçim aşamasında aşağıdaki hususlara odaklanarak ihtiyacınıza en uygun musluk başlığı modelini rahatlıkla bulabilirsiniz:

Musluk Başlığı Fiyatları

Suyu daha verimli ve etkili kullanabilme fırsatı tanıyan musluk başlığı çeşitleri, herkese hitap eden fiyat seçenekleriyle kaliteli bir deneyimi beraberinde getirir. Fiyatların belirlenmesinde boyut, özellik ve kullanım alanı gibi unsurlar etkilidir. Hareketli, ayarlanabilir musluk başlığı fiyatları üzerinde filtre sistemi ve dönüş açısı önemli rol oynar. Spiralli musluk başlığı fiyatı ise boru uzunlukları doğrultusunda değişiklik gösterir. Her ihtiyaca uygun alternatif sunarak en ucuz musluk başlığına ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Sensörlü olarak geliştirilen ürünlerin fiyatları, üretim materyali doğrultusunda değişir. Banyo musluk başlığı çeşitlerinin fiyatları, tasarımlarına ve fonksiyon sayılarına göre birçok alternatif sunar. Siz de musluk başlığı seçeneklerine göz atmak ve fiyatlar arasında karşılaştırmalar yapmak istiyorsanız Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Ayrıca en ucuz mutfak bataryaları ile banyo bataryalarına da bakarak seçim yapabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.