Aprilla Tartı ve Baskül

Aprilla Tartı ve Baskül Fiyatları

19 farklı Aprilla Tartı ve Baskül için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Baskül PoloSmart Baskül Aprilla Baskül Huawei Baskül MF Product Baskül Arzum Baskül

Aktüel Broşürlerden Aprilla Basküller

  • Aprilla Yağ Analizli Dijital Banyo BaskülüŞok 179,90 TL

Fiyatı Düşen Aprilla Basküller

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüDijitalMekanikAkıllıYağ ÖlçerSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Aprilla Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Aprilla Özellikler Türü SatıcıToplam 115 satıcı. Ürün Puanı Renk

Omron Oksijen MakinesiAprilla Masaj AletiAprilla Saç Kesme MakinesiAprilla Tıraş MakinesiAprilla Epilasyon AletiAprilla Saç DüzleştiriciAprilla Saç MaşasıAprilla Yüz Temizleme CihazıAprilla Ağda MakinesiAprilla Ayak TörpüsüAprilla CımbızAprilla Yüz Masaj Aleti

En Popüler Aprilla Basküller

Aprilla Baskül Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Aprilla Tartı ve Baskül Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Aprilla Tartı ve Baskül hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Aprilla Tartı ve Baskül:
  1. Aprilla ABS-1027 Dijital Baskül
  2. Aprilla ABS 1059 Dijital Baskülü
  3. Aprilla ABS-1081 Akıllı Banyo Baskülü
  4. Aprilla ABS-1082 Akıllı Banyo Baskülü
  5. Aprilla ABS-1026 Dijital Cam Baskül

Aprilla Baskül

Kilo kontrolünü basit ve pratik bir şekilde yapmayı mümkün kılan baskül çeşitleri her evde bulunan sağlık ürünleri arasındadır. Gelişen teknolojiyle beraber birçok yenilik eklenen bu ürünler kullanıcılara farklı özellikler sunar. Kurulduğu 2015 yılından bu yana ürettiği kaliteli ve fonksiyonel kişisel bakım cihazlarıyla hayatı kolaylaştıran Aprilla markası, farklı özelliklere sahip olan baskül çeşitleriyle de beğeni kazanır. Aprilla baskül çeşitleri klasik tartı ve dijital baskül modelleri olmak üzere her ihtiyaca ve beklentiye uygun ürünler sağlar. Markanın bazı modelleri kilo kontrolünün yanı sıra tam bir vücut analizi yapmaya imkan tanıyan özellikleriyle dikkat çeker. Kilo ölçümünü hassas ve doğru bir şekilde gerçekleştiren modeller hem kilo vermeye çalışanlar hem de fit görünümlerini muhafaza etmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Dayanıklı yapıda üretilelerek uzun ömürlü modeller sunan Aprilla baskül kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bu özelliğinden dolayı da kullanıcılar tarafından tam not alan Aprilla baskül fiyatlarını inceleyerek ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Aprilla Baskül Çeşitleri

Aprilla dijital, akıllı, şarjlı, mekanik, pilsiz baskül gibi birçok farklı modelle kolay bir şekilde kilonuzu ölçebilirsiniz. Pil gibi herhangi bir güç kaynağı gerektirmeyen Aprilla tartı çeşitleri sade tasarımı ve basit kullanım özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Maksimum 130 kilograma kadar tartabilen bu ürünlerin kadran pozisyonlarını da ayarlamak mümkündür. Yuvarlak köşelere sahip olan dizaynı ve her türlü zeminde kaymaması için modelin altına eklenen pedler güvenli kullanım sağlar. Üründeki sayılar okumayı kolaylaştırarak kolaylık sunar. Sadece kilo ölçümü yapabilen bu ürün gibi markanın pille çalışan ve vücut analizi yapmayı mümkün kılan dijital baskül çeşitleri de zengin ürün yelpazesi içinde yer alır. Aprilla akıllı, dijital, elektronik tartı modelleri hem kg hem lb cinsinden ağırlık ölçümü yapar. Lityum pille çalışan bu modeller LED ekranları ve 150 kilograma kadar tartabilme özelliğiyle dikkat çeker. Markanın ürünleri aynı zamanda farklı renk ve desen seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Bu sayede özellikle banyonuzun rengine ve dekorasyonuna uygun baskül Aprilla modellerini seçerek şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Aprilla Baskül Özellikleri

İdeal kiloya ulaşmak ve onu korumak özellikle sağlık açısından büyük önem arz eder. Bu yüzden düzenli olarak alınan ya da verilen kiloyu takip etmek gerekir. Fit bir görünüme sahip olmak ve formda kalmak için sadece ideal kiloda bulunmak yeterli olmayabilir. Vücudun kas, yağ ve su oranlarının da dengeli olması gerekir. Kilo kontrolünü sağlamak için kullanılan basküller günümüzde kilo ölçümünün yanı sıra yağ, kas, su ve kemik oranlarını da ölçmeyi mümkün kılar. Aprilla yağ ölçerli baskül çeşitleri hassas sensörleri sayesinde vücut yağ oranını doğru bir şekilde ölçer. Kişisel bilgileri kaydetme olanağı da sunan Aprilla tartı yağ ölçer özelliğiyle hem sağlığınızı hem de formunuzu korumak için avantaj sağlar. Aprilla profesyonel tartı çeşitleri arasında bulunan bu ürünler sayesinde günlük olarak kilonuzu ve diğer değerlerinizi kaydederek vücudunuzda yaşanan değişimleri takip edebilirsiniz. Aprilla baskül özellikleri arasında yer alan su oranı ölçümü vücutta oluşan ödemi tespit etmenize yarar. Aynı zamanda kullanıcıları eksik su alımı konusunda da bilgilendirir. Kas ve yağ oranını ölçmek özellikle kilo verirken yol gösterici olur. Aprilla baskül çeşitleri verilen kilonun ne kadarı yağ, ne kadarı kas kütlesinden gitmiş bunu öğrenmenizi mümkün kılar. Bu şekilde diyet programınızı yeniden düzenleyerek daha sağlıklı kilo verebilirsiniz. Hoş bir görünüm için vücut sağlığı kadar cilt sağlığına da dikkat etmek gerekir. Bunun için cildinizi derinlemesine temizleyen ve aynı zaman masaj yaparak kan dolaşımı hızlandıran Aprilla yüz temizleme cihazı modellerini de kullanabilirsiniz.

Aprilla Baskül Nasıl Kullanılır?

Aprilla banyo baskülü çeşitleri her türlü ihtiyacı ve beklentiyi karşılamak üzere üretilerek kullanıcılara sunulur. Bu sebeple ürünlerin sunduğu özellikler farklılık gösterir. Sunulan özelliklerden tam anlamıyla faydalanmak isteyenler “Aprilla tartı nasıl kullanılır?” sorusunun cevabını merak edilebilir. Bu sorunun yanıtı markanın modellerine göre değişebilir. Pilsiz çalışan klasik Aprilla tartı kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Ürünü aldıktan sonra herhangi bir kurulum yapmadan sadece kadran pozisyonunu ayarlayarak kullanabilirsiniz. “Dijital Aprilla baskül nasıl kullanılır?” sorusuna cevap vermeden önce modelin sunduğu özelliklerin bilinmesi gerekir. Vücut yağı ölçen Aprilla baskül modellerini kullanmak için öncelikle ürünü sert ve düz bir zemine yerleştirmeniz gerekir. Tartıya her iki ayağınızla vücut ağırlığınız eşit bir şekilde dağılarak basmanız düzgün ölçüm yapmanızı sağlar. Tam ve doğru bir ölçüm için ayakların çıplak ve kuru olması da önemlidir. Yağ oranını ölçerken ürünün sistemine girmeniz gereken bilgiler vardır. LED panelden kontrol ederek tuşlar yardımıyla cinsiyet, boy ve yaş bilgilerini girmeniz gerekir. Bu hususlara dikkat ederek pratik bir şekilde yağ oranını ölçebilirsiniz. Alışverişiniz sırasında pürüzsüz bir cilt için özel tasarlanan kullanımı kolay ve pratik Aprilla epilasyon aleti çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

İşlevsel ve Kolay Kullanım Sunan Aprilla Baskül

Aprilla baskül çeşitleri arasında bulunan akıllı tartı modelleri basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulaması sayesinde kaydedilen bilgilere her yerde ulaşma imkanı sunar. Akıllı cep telefonlarına yüklenen ürünün uygulaması baskülle eşleşerek kablosuz bir şekilde veri aktarımı sağlar. Ağırlık, vücut kitle endeksi, yağ oranı, vücut su oranı ve metabolizma özelliklerini uygulama vasıtasıyla cep telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Markanın bu modeli aynı zamanda ölçüm sonuçlarına göre diyet önerilerinde de bulunur. Vücut analizi yapma konusunda “Aprilla baskül iyi mi?” sorusunun yanıtı formuna dikkat edenler tarafından merak edilebilir. Bu sorunun yanıtı için Aprilla baskül yorum kısmında yer alan kullanıcı görüşlerinden faydalanabilirsiniz. Aprilla tartı kullananlar ürün hakkındaki görüş ve tavsiyelerini başka kullanıcılara aktararak model seçimi konusunda yardımcı olmayı amaçlar. Aprilla baskül kullananlar genellikle modeller hakkında olumlu görüş bildirir. Aprilla tartı yorum kısmında aynı zamanda ürünler ve kullanım şekilleriyle ilgili de ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Bu sayede satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce detaylı bir inceleme yapma fırsatı elde edebilirsiniz.

Aprilla Baskül Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Aprilla marka tartı kalitesi, dayanıklılığı ve uygun fiyat seçenekleriyle avantaj sağlayan ürünler arasında yer alır. Sağlığına ve formuna dikkat edenler tarafından sıklıkla tercih edilen Aprilla baskül çeşitleri sağlam malzemesiyle de uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bazı tartı Aprilla modellerinde bulunan temperli cam, kırılmaya karşı dayanıklı olduğu gibi herhangi bir kırılma durumunda küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak yaralanmaların önüne geçer. Ayrıca marka ürünlerini imal ederken insan sağlığını tehdit eden zararlı maddeler kullanmaz. Aprilla baskül fiyatları ürünün klasik ya da dijital olmasına göre farklılık gösterir. Aynı zamanda modelin sunduğu özellikler de fiyatın değişmesinde etkili olur. Genel olarak Aprilla tartı fiyatları ürünün özelliklerini karşılar nitelikte uygun seçeneklere sahiptir. Aprilla baskül en ucuz nerede satılır öğrenmek için Akakçe üzerinden fiyat aralığını seçerek ve sahip olmak istediğiniz modelin adını yazarak arama yapabilirsiniz. Arama sonucunda listelenen ürünler arasında fiyat kıyaslaması yapmak da mümkündür. Bu şekilde bütçenize en uygun ürünü seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilir, evinizin konforunda sadece birkaç tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.