Tartı ve Baskül

Tartı ve Baskül Fiyatları

533 farklı Tartı ve Baskül için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Baskül PoloSmart Baskül Aprilla Baskül MF Product Baskül Huawei Baskül Arzum Baskül

Fiyatı Düşen BasküllerTümü

Piyasaya Göre Ucuz BasküllerTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüDijitalMekanikAkıllıYağ ÖlçerSiyahSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü SatıcıToplam 118 satıcı. Ürün Puanı Renk

Kompresörlü Nebülizatör CihazıKolajenProbiyotikBuhar MakinesiGlukozaminAteş ÖlçerHijyenik PedSerum FizyolojikMasaj AletiXiaomi BaskülPoloSmart BaskülAprilla Baskül

En Çok Karşılaştırılan Basküller

Baskül Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Baskül Sıkça Sorulan Sorular

Baskül

Çeşitli nesne ve eşyaların tanımlaması yapılırken fiziksel özelliklere dikkat edilir. Boy ve hacmin yanı sıra önem taşıyan etkenlerden biri olan ağırlık, gelişmiş ekipmanlar sayesinde kolayca hesaplanır. Ağırlıkların ölçülmesinde kullanılan baskül, oldukça uzun bir geçmişe sahiptir. Baskül nedir kullanıcılar tarafından merak edilir. Birçok farklı alanda işlevlerinden yararlanılan ürünler, hassas bir tartı çeşidi olarak bilinir. Daha çok büyük ağırlıklar için tercih edilen baskül ne kadar dayanıklı olduğunu herkese kanıtlar. Devamlı aralıklarla kilo takibi yapan kişilerin kurtarıcısı haline gelen en iyi baskül modelleri, vücudunuzun sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşmasında önemli görev üstlenir. Teknolojinin gündelik hayata dahil olmasıyla birlikte değişen ve gelişen baskül en iyisi denilen işlevlerle donatılır. Kullanıcının tam anlamıyla memnun kalmasını hedefleyen baskül modelleri, fonksiyonelliğin yanı sıra şık tasarımlarıyla göz kamaştırır. Evde, iş yerinde, spor salonunda ya da bambaşka ortamlarda bulundurulabilen aletler; modern dizaynı sayesinde dekoratif bir ürün olarak kabul görür. Baskül ihtiyacınız varsa Akakçe’yi inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz.

Kullanışlı Baskül Modelleri

Canlı cansız her tür maddenin kilo ölçümünde görev alan baskül çeşitleri, kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Kullanım alanı düşünülerek seçim yapabilmenize olanak tanıyan geniş ürün yelpazesi, yüzlerce modeli tek bir sayfada toplar. Yağ, kas, su yüzdesini ve vücut kitle endeksini hesaplayan dijital baskül, teknolojinin sektöre kattığı parçalar arasında yer alır. Özellikle kilo problemi yaşayan kişilerin yardımına koşan model, vücut ağırlık dengenizi kurabilmenizde sizlere destek çıkar. Önceleri yalnızca eczane ve sağlık kuruluşlarında yapılabilen detaylı vücut analizini evlere getiren baskül markaları, herkesin beğenisini kazanır. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu cihazın üretiminde genellikle cam materyaller tercih edilir. Böylece şık ve zarif bir tasarımın öne çıkması sağlanır. Vücudun çeşitli ölçümlerini aynı anda gerçekleştiren vücut analiz baskül, hesaplamalarda hassas sınıflandırmalar yapar. Yağ, su, kas ve kemik kütlenizi öğrenmenize aracılık eden cihaz; vücudunuzun hangi alanda eksik kaldığını gözler önüne serer. Son yılların favori kişisel bakım ürünleri listesinde bulunan parça, kullanıcılardan tam puan alır. Vücuttaki yağ dengesini tespit eden yağ ölçer baskül, pek çok alanda karşınıza çıkar. Yağ ve su miktarını ölçen cihaz, günlük kalori tüketimi konusunda sizlere öneriler sunar. Bu sayede kilo almanızı büyük ölçüde engeller. Teknolojik pek çok özelliğin bir araya geldiği ürün seçeneklerini Akakçe aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

Özgün Tasarımların Hakim Olduğu Basküller

Kullanıcı istekleri doğrultusunda dizayn edilen baskül tartı ile kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. Camın işlenmesi ile ortaya çıkan cam baskül, oldukça şık bir duruşa sahiptir. Cam olmasına rağmen dayanıklılığın üst seviyede olduğu model, sağlıklı yaşamınızda sizlere eşlik eder. Ahşabın nostaljik havasından yararlanılan bambu baskül, rustik tasarımıyla fark yaratır. Üst yüzeyi bambuyla kaplanan parça, yıllar boyu kullanılmaya uygun yapıda üretilir. Genellikle eczanelerde görebileceğiniz mekanik baskül, 200 kilograma kadar ölçüm yapma kapasitesine sahiptir. Klasik baskül şeklinde de isimlendirilen model, ağırlıkları yalnızca kilogram cinsinden hesaplar. Gösterge kısmından ölçülen miktarı yansıtan ibreli baskül, sektörün yadigarları arasında değerlendirilir. Yıllardır farklı evlerde kullanılan analog baskül, herkesten büyük ilgi görür. Çeşitli desenlerle renklendirilen ürün, işlevselliği kadar hoş görünümü ile de öne çıkar. Pembe, mor ve mavi gibi seçenekler sunan renkli baskül, diğer eşyalarla ton bakımından benzersiz bir uyum yakalar. Farklı fonksiyonların dikkat çektiği modelleri Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz.

Basküllerin İhtiyaca Yönelik Geliştirilen Özellikleri

Zaman içerisinde yeni işlevler kazanan baskül kantar modelleri, son teknolojik gelişmeler doğrultusunda değiştirilir. Baskül nasıl çalışır sıklıkla merak edilir. Çalışma sistemi ürünün modeline göre değişir. Telefonla uyumlu çalışan bluetooth baskül, günümüzde en sık tercih edilen parça olur. Telefonunuza indirebileceğiniz uygulama aracılığıyla kişiye özel tüm kayıtları saklayabilme imkânı, cihazın öne çıkan özelliğidir. Güvenilir ölçümleri sizlerle buluşturan elektronik tartı, farklı tasarımlarda karşınıza çıkar. Hassas ölçümlerin vazgeçilmez parçası elektronik baskül, seneler boyu işlevlerini sürdürmeyi başarır. Şarj edilerek çalışır hale gelen şarjlı baskül, otomatik bir sistemde işler. Yetersiz şarj durumunda düşük güç göstergesi açılan cihaz, kullanılmadığı anlarda kendi kendine kapanarak güç dengesini sağlar. Görme engelli bireyler düşünülerek tasarlanan konuşan baskül, teknolojide çığır açar. Akıllı baskül aracılığıyla herkesin ihtiyaçlarını kolayca gidermesi amaçlanır. Tek bir butonla kendi enerjisini üreten pilsiz baskül, çevre dostu yapısıyla farkını ortaya koyar. Askı tarzı aparatın bulunduğu eşyalara yönelik kullanılan çengelli baskül, doğru ve kararlı bir tartım yapar. Kullanım alanına göre işlevler içeren parçaları güvenle tercih edebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Baskül Çeşitleri

Ağırlık ölçümünde herkesin işine yarayan tartı, kaliteli model seçenekleri sayesinde dikkat çeker. Kaliteli baskül arayışındaki kişilere hitap eden parçalar, uzun ömürlü bir kullanımı sizlerle buluşturur. Hassas ölçüm yapan 200 kg baskül, işyerlerinde sıklıkla yararlanılan modellerden olur. Özellikle veterinerlerde canlı hayvan ölçümüne yardımcı alet, ani darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Aşırı yük durumunda dahi yapısını korumayı başaran cihazın kilo boy ölçer şeklinde özgün bir tasarım seçeneği de mevcuttur. Daha yüksek ağırlıklar için tasarlanan 300 kg baskül, kaliteli parçalar arasında sayılır. Elektronik ve analog modellerin bulunduğu yüksek kapasiteli ürünler, ticaret sektöründeki kişilerin en büyük destekçisidir. Ağırlığa göre otomatik fiyat ayarlama özelliği bulunan cihazlar, geniş tepsisi sayesinde her tür eşyayı kolayca ölçer. Daha nostaljik ve klasik çalışma sisteminden faydalanılan dijital olmayan baskül, pil kullanımı gerektirmez. Doğru okumanın tamamen insan gözü ile yapıldığı model, klasik ölçme araçları sınıfında kabul görür. Sadece kilogram cinsinden ölçüm yapan modeller de ön plana çıkar. Herhangi bir güç kaynağı gerektirmeden çalışan cihazın doğru değeri gösterebilmesi, birkaç ayarlama yapılmasıyla mümkündür. Aletteki okuma kadranının altında yer alan tekerlek çevrilerek tartının kalibresi tamamlanır. Baskül tavsiye ve yorumları sizlere tercih yapmakta kolaylık sağlar. Kişisel ihtiyaç ve isteklere göre karar verebileceğiniz baskül yorumları ve açıklamalarını Akakçe sayesinde öğrenebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Baskül Modelleri Akakçe’de

Kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her tür fonksiyona sahip baskül ucuz fiyat seçenekleri ile ön plana çıkar. En ucuz baskül modeline sahip olmayı isteyenlerin seveceği geniş fiyat aralığı, ürünlerin farklı sektörlerde yaygınlaşma nedenidir. Her bütçeye uygun şekilde düzenlenen baskül fiyatları, ihtiyaç duyan herkesin parçalardan yararlanmasına olanak tanır. Kalitesi ile fark yaratan baskül en ucuz fiyatlarla birleştirilerek satışa sunulur. Baskül satın al seçeneğini değerlendirmeyi düşünenler, öncelikle fiyat imkânlarına göz atar. Ucuz baskül başlığı altında yer alan yüzlerce model, kullanıcıların gözüne girer. Fiyat performans açısından kullanıcıların onayını toplayan iyi baskül markası çeşitleri, piyasaya damga vurur. Baskül nerede satılır denildiğinde herkesin aklında beliren güvenilir markalar, geniş fiyat aralığı nedeniyle günden güne popülerleşir. İşyeri ve evlerin değişmez parçaları arasında görülen baskül indirim dönemlerinde çok sayıda kişiye ulaşır. Üstün kalitenin düşük fiyatla iç içe geçtiği parçalar, her kesimden alıcının ihtiyaçlarını giderir. Tartı fiyatları ve öne çıkan özelliklerini göz önünde bulundurarak size uygun parçayı Akakçe sayfasından sipariş verebilirsiniz.