Canbebe Bebek Bezi

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

748 farklı Canbebe Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Molfix Bebek BeziMolfix Bebek Bezi Prima Bebek BeziPrima Bebek Bezi Sleepy Bebek BeziSleepy Bebek Bezi Baby Turco Bebek BeziBaby Turco Bebek Bezi Evy Baby Bebek BeziEvy Baby Bebek Bezi Goon Bebek BeziGoon Bebek Bezi

adet En Ucuz Canbebe Bebek BezleriTümü

Aktüel Broşürlerden Canbebe Bebek Bezleri

  • Canbebe Fırsat Paketi Çeşitleri/AdetMigros
Satıcı Marka (1)5 NumaraKülotSleepy NaturalMayoYıkanabilir

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 32Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Canbebe

Markası Canbebe Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 114 satıcı. Beden Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü

En Popüler Canbebe Bebek Bezleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Bebek Bezi

Canbebe Bebek Bezi Yorumları ve Önerileri

Canbebe Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Canbebe Bebek Bezi

1990 yılından bu yana Türkiye'nin en bilinen bebek bezi markaları arasında gösterilen Canbebe, farklı beden seçenekleri ile bebeğinizin büyüme sürecinde yanında oluyor. Yeni bebek sahibi olan anne-babaların bütçesini de düşünen Canbebe, aylık paket, avantaj paket ve özel paket seçenekleriyle alışverişçilerin hayatını kolaylaştırıyor. Bebeğiniz için "sızdırmaz, yumuşak ve güvenli" Canbebe bebek bezlerinden almak istiyorsanız, markanın ürünlerine ait fiyat listelerini, tüm indirim, fırsat ve kampanya bilgileriyle birlikte Akakçe'de bulabilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Bedenleri

Miniğiniz için uygun olan Canbebe bebek bezini seçerken ilk olarak bebeğinizin kilosuna uygun olan alternatiflere yönelmelisiniz. Bu noktada, 0-3 kg olan bebeğiniz için Canbebe Prematüre 0, 2-5 kg olan bebeğiniz için Canbebe No:1 Yenidoğan, 3-6 kg olan bebeğiniz için Canbebe No:2 Mini, 4-9 kg olan bebeğiniz için Canbebe No:3 Midi bebek bezlerini tercih edebilirsiniz.

Bununla birlikte, 5-10 kg'luk bebekler için Canbebe No:3+ Midi Plus, 7-14 kg'luk ufaklıklar için Canbebe No:4 Maxi, 9-20 kg'luk minikler için Canbebe No:4+ Maxi Plus seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Son olarak, 11-18 kg olan çocuğunuz için Canbebe No:5 Junior, 13-20 kg olan çocuğunuz için Canbebe No:5+ Junior Plus ve 16 kg üstü olan çocuklarınız için ise Canbebe No:6 Extra Large bebek bezlerinden satın alabilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Paket Seçenekleri

Canbebe, piyasaya sunduğu yumuşak ve güvenli bebek bezleriyle miniklerin ihtiyacını karşılamakla kalmıyor, anne-babalar için de ekonomik paket seçenekleri sunuyor. Canbebe avantaj, aylık ve özel paket alternatifleriyle 28 adetten 216 adete kadar bebek bezini bir araya getiren markanın en çok tercih edilen ürünleri Canbebe Aylık Paket Bebek Bezleri.

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Tüm bu detayların ardından, "Canbebe bebek bezi ne kadar?" sorusu aklınızdan geçiyor olabilir. Fiyatların paketteki bebek bezi sayısına göre farklılık göstereceğini göz önünde bulundurarak, piyasadaki Canbebe bebek bezlerinin en az 5,80 TL; en fazla ise 137 TL'ye satıldığını düşünebilirsiniz.

Ufaklığınıza uygun olan Canbebe bebek bezini almadan önce, bu üründeki tüm kampanyaları, avantajları ve fiyat listelerini öğrenmek için Akakçe'ye göz atabilir; Canbebe bebek bezlerini sizden önce satın almış olan kişilerin kullanıcı yorumlarına yine Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.