Canbebe Bebek Bezi

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

512 farklı Canbebe Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Sleepy Bebek Bezi Baby Turco Bebek Bezi Goon Bebek Bezi Prima Bebek Bezi Molfix Bebek Bezi Pure Baby Bebek Bezi

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 Numara5 Numara6 NumaraCırtlıKülotSleepy NaturalSleepy Bio Natural50 - 100 TL 100 - 150 TL MayoSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Canbebe Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Canbebe Türü Beden Seri SatıcıToplam 74 satıcı. Ürün Puanı

En İyi Bebek ArabalarıCanbebe Bebek Bakım Örtüsü

Canbebe Bebek Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Canbebe Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Canbebe Bebek Bezi

Küçüklerin daha konforlu ve keyifli bir gelişim süreci yaşaması için bebek bezleri üreten Canbebe, 1990’lı yıllarda faaliyet göstermeye başlayan yerli bir markadır. Bu yıllardan itibaren henüz konuşmaya başlamamış, tuvalet ihtiyacının farkında olamayan bebekler için önlem niteliğinde konforlu ve kaliteli bezler üretir. Tıpkı bir iç çamaşır gibi bedeni saran Canbebe bebek bezi seçenekleri, hareketli oyunlar oynarken de uyurken de idrar ve dışkının bebeğinizi rahatsız etmesinin önüne geçer. Bebeklerin ve ebeveynlerin bu süreci daha kolay atlatabilmesi için her geçen dönem ürünlerine yeni teknolojilerden yararlanarak üstün nitelikler kazandırır. Yüksek emiş gücü vadeden bezler, idrarla temas ettiği anda yayılmanın aksine dar bir alandan bez katmanlarına doğru çekilmesini sağlar. Bu sayede bebeğiniz gece veya gündüz ıslaklık hissi ile rahatsız olmadan, oynamaya veya uyumaya devam edebilir. Aynı zamanda bebeğinizin narin cildinin uzun süre boyunca ıslaklıkla temas ederek tahriş olmasının önüne geçebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı, sağlıklı, konforlu ve her bütçeye en uygun Canbebe bebek bezi seçeneklerine Akakçe’den ulaşabilirsiniz.

Yüksek Konfor İçin Canbebe Bebek Bezi Seçenekleri

Canbebe bebek bezi numaraları sayesinde oldukça geniş seçeneklere ayrılır. Bu sayede farklı yaşlara veya beden ölçülerine sahip her çocuğun gün ve gece boyunca konforlu olmasını sağlar. Her bebeğin gelişimi farklı olduğu için çeşitli kilo aralıklarına hitap eden bezler arasından buna göre seçim yapmanız tam koruma ve konfor sağlar. Bebeğin popo, bel bacak bölgeleriyle tam uyum sağlayan bebek bezi, sızıntı ve koku gibi can sıkıcı durunmların önüne geçer. Aynı zamanda kaliteli ve yumuşak lastikleri sayesinde bu bölgelerde tahriş oluşturmadan sabitlenir. Marka, bebeklik çağında kilo artışını göz önünde bulundurarak dünya standartlarına uygun ölçülerde koruyucu giysiler üretir. Ancak bunun yanında zamanından erken doğan bebekler için Canbebe prematüre bebek bezi seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Otuz yedinci haftasını doldurmadan doğan prematüre bebeklerin küçük ve hassas cildine dost tasarımlar yapan marka, her dönemde bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olur. Bebek bezleri kadar konforu ve kolaylığı bir arada sunan ürünlerden biri de portbebe seçenekleridir. Portbebe çeşitleri arasından beğendiğiniz seçeneği tercih ederek dışarıda hem bebeğinizi taşırken hem de altını değiştirirken konforlu kullanım sağlayabilirsiniz.

Geniş Beden Aralıklarıyla Canbebe Bebek Bezi Modelleri

Bebek bezleri, cırt cırtlı veya külot gibi kullanım modellerine ve hitap ettiği kilo aralığına göre oldukça geniş seçeneklere ayrılır. Can Bebe 0 numara, 1 numara, 2 numara, 3 numara bebek bezi seçenekleri, yenidoğan çağından sonraki bir iki aya kadar kullanım sunar. Canbebe yenidoğan bebek bezi paketi olarak da adlandırılan 1 numara bezleri yaklaşık iki ile beş kilo arasındaki bebeğiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 numara, üç ile altı kilo arasındaki küçükler için ideal seçenekler olurken 3 numara ise dört ile dokuz kilo aralığındaki bebeklerin kullanımına uygundur. Can Bebe 7 numara, 6 numara, 5 numara, 4 numara bebek bezi çeşitleri de yüksek kaliteli ve konforlu materyallerle kullanımınıza sunulur. 4 numara yedi ve on dört kilo arasındaki küçükler için gün boyu yüksek emiş gücü ve konfor sunan ürünlerin başında gelir. 5 numara, on bir ve on sekiz kilo arasındaki bebekler için uygunken 6 numara, on beş ve yirmi yedi kilo arasına hitap eder. On yedi kilo ve üzerini ifade eden 7 numara ise sıklıkla tuvalet eğitimi çağında kullanılır. Ancak yaş ve eğitim gibi unsurlara göre değil kiloya göre seçim yaparak bebeğinize ihtiyacı olan rahatlığı sağlayabilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Yorumlarında Dikkat Çekenler

Ebeveynler, çocukları için herhangi bir şey satın alırken kalite, materyal, boyut, ağırlık, doku, renk ve daha birçok özelliğe göre derin bir araştırmaya girer. Bu araştırma sürecinde sertifika, onay ve ödüllerin yanında Canbebe bebek bezi yorumlarını da özenle inceleyebilirsiniz. Bebeğiniz için kullanmadan önce diğer ebeveynlerin ürünlerden aldığı performansı, memnuniyeti ve kaliteyi öğrenmek isteyebilirsiniz. Yorum ve puanlamalar alışveriş öncesinde yaptığınız bu araştırma sürecine katkı sağlayabilir. Canbebe bebek bezi kullananlar, ürünlerin yavrularının hassas cildine tıpkı anne baba gibi hassas ve yumuşak bir şekilde dokunduğundan bahseder. Lastik ve bel bandı cilt tahrişi oluşturmamasının yanında bebeğinizin hareket ederken rahat olmasına yardımcı olur. Canbebe bebek bezi çeşitlerinin yüksek emiş gücü sayesinde yavrunuzun gece boyu kuru kalmasına, dolayısıyla da huzurlu ve deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olabilirsiniz. Bezler, orta, ön ve arka kısımlarda bulunan kanallar sayesinde tüm ıslaklığı emerek dışarı taşmasına ve bebeği rahatsız etmesine engel olur. Kalite ve performansının yanında fiyatlarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanan Canbebe modellerine uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilirsiniz. Canbebe bebek bezi kampanyaları ile bütçenizi zorlamadan yavrunuz için kaliteli ve konforlu hijyen ürünleri satın alabilirsiniz.

Bebeklerin Konforu ve Hijyeni İçin Canbebe Bebek Bezleri

Tuvalet ihtiyacını henüz fark edemeyen ve dile getiremeyen küçükler için bez kullanımı hem hijyeni hem de konforu artırıcı yöntemlerden biridir. Bebeğinizin gün boyu oyunlarının kesintiye uğramaması, gecelerin bir işkenceye dönüşmemesi için kullandığınız bezin kalitesi ve konforu da büyük önem taşır. Canbebe bebek bezleri, farklı vücut ağırlıklarına sahip her bebek için tam koruma sunar. Oldukça hareketli günlerde bile dışkı ve idrarın dışarı çıkmasına, giysilerine bulaşmasına, kokmasına engel olur. Aynı zamanda yüksek emiş gücüyle bez içine dağılmadan temas ettiği noktadan itibaren ıslaklığı içine hapsetmeye başlar. Anne baba tekrar altını değiştirene kadar ıslaklık nedeniyle tahriş olmasını da engeller. Bu bez çeşitleri geniş beden aralıklarıyla her çocuğun eğlenceye ve uykuya kesintisiz devam edebilmesini sağlar. Canbebe yenidoğan bebek bezi seçenekleri, dünyaya gözlerini yeni açmış küçük ve narin bebeklerin kullanımına uygundur. Küçük bacakları ve karnına tam uyum sağlar. Canbebe bebek bezi yenidoğan ölçüden 36 kilograma kadar sunulur. Bu nedenle çocukların gelişim süresince konforlu ve özgür olmasını sağlar. Canbebe sürekli bez değiştirme ihtiyacı hissedilen bu süreçte, uygun fiyatlarıyla bütçenizi korumanıza yardımcı olur.

Her Bütçeye Uygun Canbebe Bebek Bezi Fiyatları Akakçe’de

Yeni çocuk sahibi olan her ebeveynin baş etmekte güçlük çektiği konular arasında bez kullanımı yer alabilir. Bu kullanım alt değiştirme sürecinden ziyade özellikle ilk aylarda oldukça artan alt değiştirme sayısını ifade eder. Sürekli değişen bezler nedeniyle ebeveynlerin bütçesi oldukça sarsılabilir. Canbebe bebek bezi fiyatları, bu aşamada ebeveynlerin kurtarıcısı niteliğindedir. Bu bezler yüksek kalite, konfor ve koruyuculuk özelliklerine rağmen oldukça uygun fiyatlarıyla müşterilerin sıkça ilgisini görür. Bebek sahibi olunan ilk yıllarda hem emiş gücü yüksek ve kaliteli hem de fiyatı oldukça düşük ürünler araştırılırken markanın ürünleri ön plana çıkan seçenekler arasında yer alır. En ucuz Canbebe bebek bezi seçeneklerini Akakçe sayesinde zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Kullanıcı dostu marka, teknolojiyi ve değişen insan beğenilerini yakından takip ederek çözüm odaklı bakım ürünlerini ortaya koyar. Bebeklerin hem gün boyunca hem gece boyunca idrar ve dışkılarından rahatsızlık duymadan konforlu olabilmesi için çalışır. Ancak bunu yaparken fiyatlarını da farklı bütçelere sahip her kesim tarafından ulaşılabilir aralıklarda tutmaya özen gösterir. Bebeğiniz gece boyu huzurla uyurken onun en ufak sesini anında duymanızı sağlayacak bebek telsizi fiyatları ve seçeneklerine de Akakçe sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.