Prima Premium Care Bebek Bezi

Prima Premium Care Bebek Bezi Fiyatları

256 farklı Prima Premium Care Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 Numara5 Numara6 NumaraCırtlıKülotSleepy NaturalSleepy Bio Natural100 - 150 TL 150 - 250 TL MayoSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 11Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Seri: Prima Premium Care Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Türü Beden Seri Prima Premium Care SatıcıToplam 80 satıcı. Ürün Puanı

5 Numara Bebek BeziPrima Günlük Rahatlık 56 Numara Bebek BeziPrima Günlük Rahatlık 64 Numara Bebek BeziPrima Günlük Rahatlık 4Cırtlı Bebek BeziSleepy 5 NumaraSleepy 6 Numara3 Numara Bebek BeziSleepy 4 NumaraBaby Turco 5 Numara

En Çok Karşılaştırılan Bebek Bezleri

Prima Premium Care Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Prima Premium Care Bebek Bezi

Ebeveynlerin en çok düşündüğü konular arasında hangi bebek bezi tercih edilmesi gerektiği ilk sırada yer alır. Dünyaya korumasız olarak gelen bebekler tüm günlerini emerek ve uyuyarak geçirirler. Dış dünyaya adapte olma aşamasında altlarının sık sık değiştirilmesi gerekir. Anne babalar Prima Premium Care bebek bezini tercih ederek, bebekleri için iyi bir karar verebilirler. Bebek bezi dendiği zaman ilk akla gelen markalardan olan Prima; anne baba adaylarının en çok satın aldığı ürünler arasındadır. Yılların deneyimiyle marka, bebek bezi üretiminde yaptıkları çalışmalarla bebek cildi için en uygun ürünleri kullanıcılara sunmayı hedefler. 12 saate kadar kuruluk vaat eden Premium Care bebek bezi ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Bebeklerinizle evden çıkmayı düşündüğünüz zamanlarda bebeklerinizin tüm ihtiyaçlarını yanınıza almanız gerekir. Bu sebeple bebek bakım çantası ve anne bakım çantası modellerinden birine sahip olarak ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilirsiniz.

Prima Premium Care Bebek Bezi Numaraları ve Özellikleri

1961 yılından beri üretimini sürdüren ve sektörde öne çıkan Prima, her yaş aralığında bebekler için bez üretir. Prematüre olarak doğan bebekler için anne babalar, Prima bebek bezi Premium Care 0 beden tercih edebilirler. Küçücük doğan bebeğinizin hassas tenine uygun olan bezler, ıslaklığı anında emerek üstün koruma sağlar. Sızıntılara karşı korumalı olan bezlerin nefes alabilen yapısı bebeklerin cildine ipeksi yumuşaklık sağlar. Ayrıca göbek bağı düşmemiş olan bebekler için oyuklu olarak tasarlanan bezler, ebeveynlere kolaylık sağlar. Prima Premium Care bebek bezi 1 numara, emici kanalları sayesinde bebeğinizin cildinin kuru kalmasını sağlar. Bezde bulunan ıslaklık göstergesi, bebeğinizin altının değişim zamanını bildirir. Yumuşak dokusu yeni doğan bebekler için son derece uygundur. Dry Max teknolojisiyle üretilen Prima Premium Care bebek bezi 2 numara, petekli dokusu ve ipeksi yumuşaklığıyla bebekleriniz için ideal seçim sunar. Prima Premium Care külot bebek bezi 3 ile bez değiştirme zorluğu ortadan kalkar. Esnek bel bölgesi sayesinde bebeğiniz hareket halindeyken bile bezini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Kenarları kolay yırtılan bezler, her kullanım sonrasında çabucak açılır. Mikro emici inci tanelerine sahip olan Prima Premium Care külot bebek bezi 4 numara bebeklerinizin kilosuna göre seçilir. Yan bantlarda bulunan havanın bez içinde kolay dolaşımına izin veren kanalları, bebeğinize rahatlık sağlar. 12 ila 17 kg arasında olan bebekleriniz için Prima Premium Care külot bebek bezi 5 numarayı kullanabilirsiniz. Son derece pratik olan bu bezler, bebeğinizin hareket özgürlüğü kazanmasını sağlar. Her yaşa özel bez çeşitlerini ebeveynlere sunan marka, tüm ürünlerinde yumuşak dokulu kumaşları kullanır. Prima Premium Care külot bebek bezi 6 seçimlerinizde bebeklerin en çok konforlu olduğu ürünler arasında yer alır. Islaklığı hissettirmeyen dokusu, bebeğinizin oyun saatlerini verimli geçirmesine destek olur.

Prima Premium Care Külot Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ebeveynlerin bebek bezi alırken alerjik reaksiyona sebep olup olmadığı konusuna dikkat etmeleri gerekir. Prima bebek bezi Premium Care 1 beden yenidoğan, tüm testlerden geçerek bebek cildinin hassasiyetine uygun olarak tasarlanır. Gece boyu bebeğinize eşlik eden bezin, sızdırmaması ve sıvıyı emmesi önemlidir. Özellikle yenidoğan bebekler ilk aylarda annelerini emdikleri için sıvı kaka yaparlar. Bu da ebeveynlerin daha çok bez değiştirmesine sebep olur. Prima ıslaklığı 24 saate kadar hapseden dokusuyla bu dönemde oldukça idealdir. Biraz daha büyüyerek ayaklanan bebekler için Prima Premium Care külot bebek bezi yerinde bir seçim olur. Oyunlarında onları rahatsız etmeyen esnek bantlar sayesinde bebekleriniz, konfor ve kuruluğu bir arada yaşarlar. Marka hem külot bezlerde hem de bebek bezlerinde aynı üstün koruma teknolojisini kullanır. Siz de her yaştaki bebeğiniz için markanın ürünleri arasından uygun ürünleri seçebilirsiniz. Bebeğinizin cildine yumuşak dokunuşlar yaratan markanın emici iç yüzeye sahip bezleri, pişik ve tahrişlerin oluşmasını da engeller. Prematüreden 25 kg'a kadar olan bebekleriniz için güvenle tercih edeceğiniz Prima bezler sayesinde ebeveynler ve bebekler hep mutlu olur. Bebeğinizin belini sararak rahat etmesini sağlayan bezleri ihtiyacınız numara arasından seçerek uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri de inceleyerek ayaklanan bebeğiniz için yürüteç çeşitlerine göz atabilir ve indirimli fırsatları yakalayabilirsiniz.

Prima Premium Care Bebek Bezi En Ucuz Fiyatlarla Akakçe’de

Bebekleriniz büyüdükçe ihtiyaçları olan bez seçimleri de farklılaşır. Her yaş için uygun ebatlarda üretilen bezleri tercih ederek bebeklerinizin sağlığını ve konforunu koruyabilirsiniz. Hassas içeriğiyle bebeklerin tenine zarar vermeyen Prima bebek bezi Premium Care yenidoğan aylık fırsat paketi aynı zamanda bütçenizi de korur. Paket halinde satılan bezler daha avantajlı hale gelir. Her seferinde tek paket alma zorluğundan sizi kurtaran çoklu paketler, oldukça avantajlıdır. Bebekler için kuruluk, yumuşaklık ve tam kavrama sağlayan bezler ebeveynlerin bir numaralı tercihi olur. Bezlerdeki ıslaklık göstergesi sayesinde bebeklerinizin altını kontrol ederek her zaman kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Prima Premium Care 0 beden prematüre bebek bezi 30 adet seçimi yaparak bütçenizi koruyabilirsiniz. İlk aylarda yoğun olan bez kullanımınız için ideal olan bu paketler sayesinde sürekli bez alışverişi yapmak yerine indirimli fırsatlarla bütçenize destek olabilirsiniz. Yenidoğan bebekler için üretilen bezlerin yumuşak ve esnek dokusu hayata alışma aşamasında bebeklerin minik bedenini kavrar ve sızma yapmaz. Bebeğinize uygun olan bez çeşitlerini hesaplı paketler halinde satın alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Ebeveynler olarak bebeğinizin rahatı için tercih edeceğiniz tüm ürünlerin pamuk dokulu ve yumuşak olmasına özen gösterebilirsiniz. Sizin ve bebeğinizin konforu için Prima ürünleri son derece ideal seçimler sunar. Siz de tüm bebek bezi alışverişlerinizde markanın bezlerini tercih ederek hem kaliteli hem de güvenilir ürünlere sahip olabilirsiniz. Cilt pH’ı ile uyumlu Prima ıslak mendil çeşitleri, alkol ve paraben içermeyen formülüyle bebeğinizin gün boyu rahat etmesini sağlar.

Prima Premium Care Bebek Bezi Kampanyaları

Bebeklerin doğdukları andan tuvalet alışkanlığı kazandıkları döneme kadar en çok ihtiyaç duyulan ürünler bebek bezleridir. Her yaştaki bebekler için yapılan avantajlı paketlerin içerikleri farklı sayılarda olur. Ebeveynler Prima Premium Care bebek bezi kampanya ve indirim zamanlarını takip ederek kaliteli bezleri uygun fiyata satın alabilir. Yaklaşık 60 yılı aşkın süredir bebek bezi üreten marka hem bebeklerin sağlığını hem de ebeveynlerin bütçesini düşünür. Altları sık değiştirilen bebekler, daha konforlu zaman geçirerek mutlu olur. Yeni yürümeye başlayan bebeğiniz için uygun olan Prima Premium Care 3 numara bebek bezi en ucuz fırsatlarıyla akakce.com üzerinden satışa sunulur.

Prima Premium Care Bebek Bezi Fiyatları

Bebeğinizin daha mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyümesi altınının kuru olmasından geçer. Altları kuru olan bebekler gün boyu huzurlu olur. Prima, sıvıyı emen dokusuyla bebeklerinizin hassas cildini ipeksi dokunuşlarla korur. İçerisindeki ince dokulu mikro yapısı sayesinde bebeğinizin cildi hava alarak korunur. Esnek bel bantları hareketlerinin daha rahat olmasına yardımcı olur. Islaklığı gösteren mavi ışıklı sistemi sayesinde bebeğinizin altı hep kuru kalır. Ebeveynler Prima Premium Care bebek bezi en ucuz fiyatlı olarak satın aldıklarında bütçelerine katkı sağlar. Sık kullanılan bezler, avantajlı fiyatlarla alınarak hem aile bütçesine katkı sağlanır hem de bebekler daha rahat olur. Hem yenidoğan hem de külot bezlerde ailelere farklı alternatifler sunan marka, her yaş için ürettiği ürünlerle geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Sızıntılara karşı esnek korumalı yan bantlarıyla ebeveynlere büyük kolaylık sağlar. Siz de tüm Prima ürünlerinin üstün koruma özelliği sayesinde bebeklerinizin altını gün boyu kuru tutabilirsiniz. Pişik ve tahrişlerin önlemede etkili olan bezler, verdikleri kuruluk hissiyle bebeklerin sağlığını korur. Tüm Prima bebek bezi çeşitlerine en uygun fiyatlarla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.