Yenidoğan Bebek Bezi

Yenidoğan Bebek Bezi Fiyatları

522 farklı Yenidoğan Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 Numara5 Numara6 NumaraCırtlıKülotSleepy NaturalSleepy Bio Natural100 - 150 TL 150 - 250 TL MayoSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Beden: Yenidoğan Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Beden Yenidoğan Seri SatıcıToplam 79 satıcı. Ürün Puanı

5 Numara Bebek BeziPrima Günlük Rahatlık 56 Numara Bebek BeziPrima Günlük Rahatlık 64 Numara Bebek BeziPrima Günlük Rahatlık 4Sleepy 5 NumaraSleepy 6 NumaraCırtlı Bebek BeziSleepy 4 NumaraBaby Turco 5 NumaraKülot Bebek Bezi

En Çok Karşılaştırılan Bebek Bezleri

Yenidoğan Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Yenidoğan Bebek Bezi

Bebek sahibi olan ebeveynler, tatlı ve yorucu bir telaş içerisine girerler. Yenidoğan bebeğin tüm ihtiyaçlarının ebeveynler tarafından karşılanması gerekir. Tuvalet de bu ihtiyaçlar arasında beslenmeden sonra ikinci sırada gelir. Bez tercihleri yaparken bebeğinizin ihtiyacını göz önünde bulundurarak kilosuna ve doğum ayına göre seçim yapabilirsiniz. İlk aylarda size yeni doğan bebek bezi yeterli olacaktır. 3 ile 6 kg arasındaki skalada bulunan bebekler için tercih edilecek bezlerin, bebeğinizin boyuna ve kilosuna uygun olarak seçilmesi gerekir. Bebeğinizin tenini tam kavramayan bezler, sızıntı ve taşma gibi sorunlara yol açabilir. Ayrıca son derece hassas olan cildini kuru tutacak ve pişik oluşumuna izin vermeyecek bezlerden yana seçim yapabilirsiniz. Bazı ebeveynler, doğum hazırlığı yaparken bez alışverişlerini toplu olarak yapmayı tercih eder. Her cilde göre kullanılacak bez yapısı farklı olacağı için her markayı deneyimleyerek bebeğinizin hangi numaraya ihtiyaç duyduğuna karar vermek daha yerinde bir seçim olur.

Yenidoğan Bebek Bezi Numarası ve Çeşitleri

Bebekler için farklı markaların ürettiği ürün çeşitleri oldukça fazladır. Bebeğiniz için yenidoğan bebek bezi seti satın alırken öncelikle tenine olan uyumunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Tüm bezler aynı gibi görünse de aralarında küçük farklar olabilir. Göbek bağının olduğu kısmı korumak amacıyla ilk haftalarda yenidoğan bebek bezi göbek bağı oyuntulu olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bağ düşünceye kadar kuru kalması gereken göbek çevresi, bu özellikteki bezler sayesinde korunmuş olur. Bezlerin aylara göre numaralandırılması, bebeği için alışveriş yapan ebeveynlere kolaylık sağlar. Kaliteli ve sızdırmaz olarak tercih edilecek yenidoğan bebek bezi 0 numara hayata gözlerini açmakta acele eden bebeğiniz için idealdir. Sık beslendiği ve anne sütü aldığı için bebeğiniz ilk aylarda sulu bir dışkı yapar. Bu sebeple satın alacağınız bezin, sıvıyı içine hapsederek sızıntılara karşı dayanıklı olması gerekir. Bebeğinizin her beslemeden sonra altını değiştirmeniz gerekebilir bu da sizin günlük bez kullanımınızı artırır. Bu sebeple kaliteli ve yumuşak cildini tahriş etmeyecek organik yenidoğan bebek bezini tercih edebilirsiniz. %100 doğal pamuk içeriğe sahip olan bu bezler, pişik oluşumunu önemli ölçüde engeller. Tamamen organik maddelerden üretilen bezler bebeğinizin sağlığını koruduğu kadar çevre sağlığına da zararsız bir üründür. Bebeğinizin ipeksi tenini rahatsız etmeyen bezlerin içerikleri, tamamıyla doğal maddelerden oluşur. Sıvıyı hızlı emme özelliği olan bezler yumuşak dokusu sayesinde bel ve bacak bölgelerinde kullanım için uygundur. Minik yavrunuzun ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan bezler sayesinde sağlıklı ve neşeli bebekler yetiştirebilirsiniz. Hijyenik açıdan da uygun olan organik ürünler bebeklerinin sağlığını korumak isteyen anne babalar tarafından tercih edilir. Aynı zamanda bebek sahibi olan sevdiklerinize de bez hediye ederek onların bütçelerine katkıda bulunabilirsiniz. Bebek hediye seti ürünlerine ve bebek bezi numaralarına bakarak alacağınız hediyeye hızlıca karar verebilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni doğan bebeğiniz için tercih edeceğiniz bezlerin seçiminde öncelikle kilo uygunluğuna bakmak gerekir. Doğru ürün seçimleriniz için yenidoğan bebek bezi tavsiye ve önerilerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Bezin üzerinde bulunan ve ıslaklık arttıkça sarıdan maviye dönen bir çizginin olduğu bezler rahat ve kullanışlıdır. Ayrıca bezin yumuşak bir dokuya sahip olması ve yan bantlarının cilde zarar vermemesi gerekir. Genellikle yenidoğan bebek bezi yorumlarında yan bantların cildi tahriş ettiği ebeveynlerin sıklıkla yaşadığı sorunlar arasında arasında yer alır. Esnek bantlar bebeğinizin hassas cildi için önemlidir. Ayrıca daha kilolu olan bebeklerde, bu bantları sık sık kontrol ederek sıkıp sıkmadığına bakabilirsiniz. Yenidoğan bebek bezi kaç numara sorusu da yeni bebek sahibi olan kişiler için merak konusu olur. Bu bezler 1 numara ile 6 numara arasında değişkenlik gösterir. Bebeğinizin ilk bezi 1 numara olarak alınır. Daha sonraki dönemlerde kilosuna ve gelişimine göre uygun seçimler yapabilirsiniz. İnce yapıları sayesinde hava emici özellikteki bezler, bebeğinizin konforunu sağlar. Islaklığı anında emerek cildinden uzak tutan bez seçimleri, her zaman en iyi sonuca ulaştırır. Birçok farklı özelliğe sahip bezleri akakce.com içeriklerinin anne bebek kategorisinde yer alan modelleri arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun seçimler sunan yenidoğan bebek bezi çeşitleri arasından bebeğinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

En İyi Yenidoğan Bebek Bezi ve Organik Yenidoğan Bebek Bezleri Akakçe’de

Yenidoğan bebek bezi nasıl bağlanır sorusu sıklıkla merak edilir. Yeni anne-baba olan kişiler bebeklerinin küçük bedenlerine dokunurken korkarlar ve ne yapacaklarını bilemezler. Ancak birkaç denemeden sonra alışacakları bu durum, onların ebeveynlikle ilgili ilk deneyimleridir. Göbek bağı henüz düşmeyen bebeğinizin karın bölgesinin kuru olması gerekir. Satın alacağınız bezlerin göbek kısmı oyuntulu olanlarını seçerek bu sorunu halledebilirsiniz. Göbek bağı tamamıyla düştükten sonra istediğiniz marka ve bez seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz. Tüm markalarda standart olan yenidoğan bebek bezi numarası birdir. İlk aylarda hızlı gelişim süreci yaşayan bebeğinizin bez numarası hızla artar. Bir numaralı bezler, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm yumuşaklığı ona sağlar. Islaklığı 12 saate kadar hapseden bezler size rahat gece uykusu sunar. Altları kuru kalan bebekler, daha huzurlu uyku rutinine sahip olur. Kaliteli ve emici bezleri tercih ederek günün çoğunu uyuyarak geçiren bebeğinizin uyku kalitesini artırabilirsiniz. Emici dokuları sayesinde tahriş ve kızarıklık yapmaz. Ebeveynler olarak bebekleriniz için uygun olan en iyi yenidoğan bebek bezi arayışlarınızı tüm markaların ürünlerini tecrübe ederek bulabilirsiniz. Her bebeğin cilt dokusu ve alerji durumu farklılık gösterir. Bu konuda yorumlar size yardımcı olsa da siz en iyisini farklı markaları deneyerek bulabilirsiniz. Bacak aralarında sürtünme yapmayan bezleri tercih ederek bebeklerinizin narin cildini tahrişlere karşı koruyabilirsiniz.

En Ucuz Yenidoğan Bebek Bezi İçin İndirimleri Takip Edin

Doğumdan önce yapacağınız alışverişlerde satın alacağınız bezler, hızla büyüyen bebekleriniz için yeterli olmayabilir. Bu sebeple az sayıda bez satın alarak, gelişim sürecine göre numaraları değiştirme imkanı bulabilirsiniz. Ya da her numara bezden birkaç adet satın alarak, hangi markanın bebeğiniz için en iyisi olduğuna karar verebilirsiniz. Ebeveynler, bütçeleri için yenidoğan bebek bezi kampanya dönemlerini takip ederek uygun fiyatlarla bez satın alabilirler. Toplu bez alımlarında yapılan indirimlerle daha hesaplı fiyata gelen bezler bütçenize de yük olmaz. Markaların belli dönemlerde yaptıkları indirimlerle ebeveynler, en ucuz yenidoğan bebek bezi satın alabilirler. Piyasaya yeni çıkan markalar, ürünlerinin tanıtımı amacıyla bazı kampanyalar düzenlerler. Siz de alışverişlerinizi bu dönemlere denk getirerek bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Bezi Fiyatları

Her marka, ürettiği bezin kalitesine ve malzemelerine göre ürünlerinde farklı fiyat aralığı belirler. Markaların kendi isimlerinin prestijine göre belirledikleri yenidoğan bebek bezi fiyatları, tek alımlarda ve ikili kampanyalarda farklılık gösterir. Geniş fiyat aralığında satılan bezleri indirim ve promosyon dönemlerinde satın alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bebeğinizin konforu için seçeceğiniz bezin fiyat kalite aralığında, size en iyisini sunanı tercih edebilirsiniz. Herkesin bütçesine göre değişen en uygun yenidoğan bebek bezi bebeğinizin içinde rahat ettiği ürünlerdendir. Sıvıyı emerek uzun süre poposunun kuru kalmasını sağlayan ve pişik oluşumu yapmayan bezler, tüm gününü uyuyarak geçiren bebeğiniz için en büyük konforu sağlar. Kullandığınız bezlerden sızıntı olmaya başladıysa bezin numarası bebeğinize küçük gelmeye başlamış demektir. Bir üst numaralı beze geçerek bu sorunu çözebilirsiniz. Siz de tüm ihtiyaçlarınızı indirimleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Bütçe dostu seçimler yapmak, sizin iyi fiyatlarla istediğiniz ürünlere ulaşmanızı sağlar. Hassas bebeklere hitap eden en uygun Sleepy Sensitive bebek bezi çeşitlerine ve diğer markaların ürünlerine göz atarak ihtiyacınız olan ürünü hızlıca bulabilirsiniz.