Biberon

Biberon Fiyatları

2.221 farklı Biberon için fiyatlar listeleniyor.

Philips Avent Biberon Lansinoh Biberon Chicco Biberon Dr. Browns Biberon Tommee Tippee Biberon Wee Baby Biberon

Fiyatı Düşen BiberonlarTümü

Piyasaya Göre Ucuz BiberonlarTümü

Satıcı Marka CamPolipropilen240 ml260 mlSilikon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 132 satıcı. Türü Boyut Emzik Türü Cinsiyet Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Bebek MamasıEmzikAlıştırma BardağıBiberon EmziğiMama KaşığıMeyve EmziğiSterilizatörBebek ÖnlüğüEmzik AksesuarıPhilips Avent BiberonLansinoh BiberonChicco Biberon

En Çok Karşılaştırılan Biberonlar

En Çok İlgi Gören Biberonlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Biberon Yorumları ve Önerileri

 • MG1 yorumPhilips AventPhilips Avent SCF671/17 120 ml Natural Cam BiberonMehmet G.Ankara 29 Mayıs 2021
  Philips Avent SCF671/17 120 ml Natural Cam Biberon
  Kolay Sipariş
  Niye diye sormayın ama bu da dahil dört farklı markanın biberonlarından aldık ve neredeyse 3 aylık bir tecrübemiz oldu. Bebeğimizin en sevdiği biberon emziği açık ara bu biberonunki. Çoğunlukla deneyimim çok olumlu ama biberonun kapağının kapanması ile ilgili bir sorun var. Tam sebebini belirleyemedim ama bazen kapağı kapanmıyor. Büyük olasılıkla kapağın dişlilerinin tasarımından kaynaklanıyor. Diğer biberon markalarında rastlamadığım bir şekilde, kapağı tam kapattığımdan için emin olmaya çalıştığım zamanlarda, kapağı biraz fazla sıktığımda, dişliler atıyor ve kapat boşa düşüyor. Bu modelden beş tane almıştım. Bir tanesinin kapağını (sorunlu olan kapak) dün çöpe attım. İnanın bana günde dört saat uyku uyumuşken, sabahın beşinde, biberondan bebeğinizin veya terliklerinin üzerine mama boşaldığında sinirleriniz yıpranıyor. Buna rağmen :) tavsiye ediyorum.
 • EM5 yorum
  1 beğeni
  Philips AventPhilips Avent SCF673/17 240 ml Natural Cam BiberonEmine M. 17 Şubat 2021
  Philips Avent SCF673/17 240 ml Natural Cam Biberon
  Kızım 2 yaşında doğduğundan beri bu biberonu kullanıyorm ve 2 yıl önce bile 80 tlye almışken akakçe sayesinde ebebekteki 71 tl fırsatını kaçırmayıp aldm
 • AK7 yorum
  61 beğeni
  BambinoBambino 2li Cam Biberon Seti 225ml+125ml AntikolikAhmet K.Şanlıurfa 12 Şubat 2021
  Bambino 2li Cam Biberon Seti 225ml+125ml Antikolik
  Kolay Sipariş
  çok uygun fiyata 2 adet gaz yaptirmayan tipte biberon,kargolama güzel ve hızlı
Tüm yorumları gör

Biberon Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Biberonlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.221 farklı model arasında

En çok satan Biberonlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Biberon:
 1. Philips Avent SCF693/17 Natural 260 ml
 2. Philips Avent SCF673/17 240 ml Natural Cam
 3. Philips Avent SCD290/01 Natural Yenidoğan Seti
 4. Philips Avent SCF671/17 120 ml Natural Cam
 5. Philips Avent İkili Cam Seti 500 ml Temizleyici Hediyeli!

Biberon

Bebeklerin büyüme sürecinde farklı ekipmanlardan yararlanılması beklenir. Söz konusu beslenme olduğunda en çok kullanılan ürünler kategorisine giren biberon, anne ve bebeklerin işini kolaylaştırır. Süt, su ve kaşık maması gibi tüketilmesi gereken sıvıların doldurulduğu parçalar, bebeklerin beslenmesi için oldukça ideal yapıdadır. Biberon tavsiye yazılarına göz atarak sağlık dostu yapıda olan modellere yönelebilirsiniz. Kanserojen ya da zararlı hiçbir madde içermeyen parçalar, ebeveynlerin güvenini kazanır. Çocuğu için güvenli ve sağlıklı ürünler seçen anne-babalar, biberon çeşitleri sayesinde bebeklerinin beslenme sürecinde zorluk yaşamaz. Uzmanların onayladığı malzemeler işlenerek hazır hale getirilen bu bebek ürünleri, bebeğinizin ilk yıllarında en büyük yardımcınız olur. Sık sık besin alması gereken bebekler, yaşına ve ağız boyutuna en uygun biberon ile beslenebilir. Belirli bir döneme kadar kullanılan ürünler, bebeğinizin ilk beslenme materyali görevini üstlenir. Bebekle yakından temas halinde olduğu için parçaların güzelce temizlenmesi önerilir. Bebeğin emme refleksine uygun bir aracı olarak öne çıkan bu ürünler sıklıkla tercih edilir. Bebek sağlığını ön planda tutan ürünler, özellikle ailelerin beğenisini kazanır. Çeşitli fonksiyonlara ve farklı modellere sahip parçalar, pek çok ebeveynin bebekleri için tercih ettiği beslenme materyallerinden olur.

Biberon Modelleri

Bebeklik ve çocukluğun erken dönemlerinde kullanılan biberon modelleri, öne çıkan özellikler bakımından sınıflandırılabilir. Birbirinden farklı pek çok modelin yer aldığı geniş ürün yelpazesi, bebeğiniz için en iyi biberon seçeneğini sizlere sunar. Materyal, tasarım ve boyut farklılıkları bulunan modeller; özel olarak tasarlanır. Yenidoğan bebeklerin yaşayabileceği emme sorunlarına çözüm olarak üretilen kaşık biberon sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Bebeklik döneminden kaşıkla beslenme alışkanlığı oluşturan model, bebeğin doğal hızında beslenmesini mümkün kılar. Hastalık durumunda ilaç içirmek için de kullanılabilen parça, yumuşak malzemelerden imal edilir. Bu sayede bebeklerin ağız yapısıyla uyumlu bir duruşa sahip olur. Bardaktan içmeye hazırlık olarak görülen pipetli biberon, alışma bardağı ismiyle de anılır. Genellikle 1-2 yaşından sonra kullanılmaya başlanan pipetli model, sıvının dökülmeden ağza ulaşmasını sağlar. Böylece bebeğiniz herhangi bir şey içerken etrafı kirletme gibi bir sorun ortaya çıkmaz. Yenidoğan beslenmesinde tercih edilen şırınga biberon, kaşık şeklinde ucu ile dikkat çeker. 70 ml, 100 ml ve 200 ml gibi çeşitli boyut seçeneklerinin bulunduğu şırıngalı modeller; bebeğinizi tek elle kolayca besleyebilmenize olanak tanır. Bebeğiniz bu modellerle ihtiyaç duyduğu besini alırken emzirme düzeni de sorunsuz şekilde sürdürülebilir.

Biberonların Kullanışlı Özellikleri

Bebeklerin yaşı ve fiziksel farklılıkları, biberon seçimi sırasında dikkatli davranmayı gerektirir. Özellikle hasta bebekler için farklı seçeneklerin değerlendirilmesi önerilir. Bebeğin beslenirken hava yutmasını engelleyen gaz yapmayan biberon, kolik problemi yaşayan bebeklerin kullanımı için üretilir. Üründe bulunan özel hava kanalları, hava ve sütü birbirinden ayrı tutar. Bu sayede bebeğin hava yutması ve gaz çıkarması azalır. Antikolik olarak da bilinen model, anne babalar tarafından beğenilir. Kolik, gaz ve reflü sorunlarına çözüm getiren ürün; bebeklerin daha kolay beslenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda bu modeller bebeklerin doğal ağız gelişimini de destekler. Her ne kadar fazla gaz çıkaran bebeklere yönelik tasarlansa da gaz önleyici biberon da bütün bebeklerin kullanımına uygundur. Bebeklerin küçük ellerinin kavrayabileceği kulplu biberon, 6-18 aylık dönem ve sonrasında tercih edilir. Yan tarafların kulp bulunan modeller, bebeğin tutma becerisini geliştirmesini sağlar. Bebeklik döneminde kullanılan 6-18 ay biberon, özel tasarımı ile dikkat çeker. Klinik olarak test edildikten sonra satışa sunulan ürünler, 250-300 ml’lik bir hacme sahiptir. Bebeğin sorunsuz biçimde beslenmesine aracılık eden ürünler, ailelerin onayını alır.

Aya Göre Biberon Seçimi

Alanında başarısını kanıtlayan biberon markaları, farklı boyutta modelleri ebeveynlerle buluşturur. Bebeklerin kullandığı biberon ölçüleri farklılık gösterebilir. Markalar her yaş grubuna yönelik seçenekler sunar. Hayatının ilk aylarını yaşayan bebekler için ideal tasarıma sahip yenidoğan biberon, büyüme sürecinde sizlere yardımda bulunur. Doğum sonrası ilk 6 ay boyunca kullanışlı olan 0-6 ay biberon, yuvarlak uçlu şekilde dizayn edilir. Böylece bebekler anne göğsünden besleniyormuş gibi hisseder ve emzirme güdüsü sorunsuz devam eder. 1 yaşına giren bebeklere uygun 1 yaş biberon, ebeveynlere kullanım rahatlığı sunar. Beslenme sürecinde anne göğsüne benzeyen geniş emzik yapısıyla öne çıkan modeller arasında, 350 ml boyutlarına sahip ürünler de bulunur. 2 yaşındaki bebekler için üretilen 2 yaş biberon da yine dayanıklı yapısıyla göze çarpar. 3 yaş biberon da güvenle saklanabilir, ısıtılabilir ve temizlenebilir. İleri yaş çocuklara uygun dizaynıyla fark yaratan parça, ailelerden geçer puan alır. Yaş grubu ve boyuta bakılarak ortaya çıkan biberon numaraları, modellerin kolayca sınıflara ayrılmasını sağlar. Yeni yeni tutuş yeteneği kazanan bebeklere uyumlu kauçuk biberon, sağlamlığı nedeniyle ön plana çıkar. Kaliteli beslenme sürecinin vazgeçilmezi haline gelen model, anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Seçim aşamasında biberon emziğindeki delik sayısına bakarak da seçim yapabilirsiniz. Antikolik biberon ve diğer modellere göz atarak bebeğiniz için ne doğru kararı verebilirsiniz.

Farklı Özellikleriyle Biberon Çeşitleri

Biberon önerileri incelendiğinde her bir modelin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğu görülür. Minik bebekler için oldukça uygun küçük biberon, annelerin beğenisini toplar. Küçük çene ve ağız yapısına göre şekillendirilen model, yumuşaklığı ile ön plana çıkar. Kavrama kolaylığı sağlayan geniş ağızlı biberon, anne göğsüne benzemesi sebebiyle ilgi çeker. Yarım damaklı bebeklerin beslenmesine yardımcı olan yarım damak biberon, kontrollü süt sunumu yapar. Ağız gelişiminin düzgün biçimde tamamlanmasını kolaylaştıran damaklı biberon, uzun süre kullanılabilir. Beslenme sürecini pratik hale getiren hortumlu biberon, oldukça sevilir. Yemek saatlerini eğlenceye dönüştüren ürün, farklı uzunlukta hortumlara sahiptir. Emzik ucundan süt akışını kontrol eden yavaş akışlı biberon, dil hareketlerini kolaylaştırır. Emzik kısmında 2 adet delik bulunan 2 delikli biberon, bebeğinizin belirlediği hızda süt akışı olmasını mümkün kılar. Sütü sıcak içmeyi seven bebeklere verilen ısıtıcılı biberon, anne göğsüne benzer formda hazırlanır. Isıtıcıdan yararlanmadan da kullanılabilen ısıtmalı biberon, kısa süre içerisinde sütü istenilen sıcaklığa getirir. Paslanmaz özelliğiyle ön plana çıkan çelik biberon, uzun ömürlü bir kullanım sağlarken bebeğinizin rahat beslenmesine yardımcı olur. Farklı fonksiyonlarla donatılmış modeller, bebeğinizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla giderir.

Biberon Fiyatlarını Akakçe’den Takip Edin!

Tasarım ve kullanışlılık açısından farklılaşan modellerin fiyatları da merak edilir. Biberon fiyatları model, tasarım ve dayanıklılık gibi kriterler doğrultusunda belirlenir. Modeller arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız farklı modelleri tek pakette birleştiren biberon takımı seçenekleri, annelerin birçok ihtiyacına yönelik çözüm sunabilir. Bebek beslenmesi için kullanılan modelleri hediye olarak da alabilirsiniz. Biberon hediyelik arayışınız varsa yaş grubuna göre seçim yapabilirsiniz. Düşük ve yüksek bütçelere göre oluşturulan fiyat seçenekleri, alışverişten mutlu ayrılmanızı sağlar. Ucuz biberon arayışında olan kişiler, geniş fiyat aralığında ürünleri mutlaka inceler. En iyi biberon markası için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. İndirimli biberon çeşitlerine göz atarak bebekleriniz için en doğru modeli seçebilirsiniz. Anne babalar tarafından paylaşılan biberon yorumları, alıcıların ürünler hakkında net bir fikre varmasına aracılık eder. Kullanıcı memnuniyetini gözler önüne seren yorumlar, objektif eleştirilere ulaşmanızı mümkün kılar. En ucuz biberon modellerini Akakçe sayfalarından bulabilirsiniz. Aynı zamanda bebeklerin sık sık tükettiği bebe bisküvisi fiyat seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.