Emzik

Emzik Fiyatları

3.990 farklı Emzik için fiyatlar listeleniyor.

Philips Avent Emzik Baby Soft Emzik Bibs Emzik Wee Baby Emzik Tommee Tippee Emzik Nuk Emzik

Aktüel Broşürlerden Emzikler

  • Wee Baby 2'li EmzikBim

Fiyatı Düşen EmziklerTümü

Marka 0-6 Ay6-18 Ay18 Ay+KızSilikon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler Yaş Aralığı Emzik Türü Cinsiyet Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Bebek MamasıBiberonAlıştırma BardağıBiberon EmziğiMama KaşığıMeyve EmziğiEmzik AksesuarıSterilizatörMüslin BezPhilips Avent EmzikBaby Soft EmzikBibs Emzik

En Çok Karşılaştırılan Emzikler

En Çok İlgi Gören Emzikler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Emzik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Emzik Fiyatları Hakkında

Emzik kategorisinde 3.990 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 2.870, 50 TL ile 150 TL arası 1.322, 150 TL ve üzeri 122 Emzik bulunuyor.

Şu anda 141 adet Emzik indirimi var. İndirim oranları %5 ile %70 arasında değişmekte.

Emzik özellikleri arasında en çok tercih edilen Cinsiyet Kız.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Emzik markaları, Philips Avent, Baby Soft, Bibs, Wee Baby, Tommee Tippee ve Nuk.

En Ucuz Emzik Fiyatları Akakçe'de!

En kaliteli emzik fiyatları en uygun fiyat garantisi veren akakce.com'da sizler için sunuluyor. Emzik fiyatı birçok alışveriş sitesinde farklılık gösterse de; akakce.com sizler için bu fiyatları analiz ederek bütçenize en uygun biçimde sıralar. Bu hizmet karşılığında ise size sadece yüzünüzü güldüren ve cebinize dost olan fiyatlarla, evinizin küçük üyesi için en uygun ve sağlıklı olan emziği seçmek kalır. Bebeğiniz için doğru emzik arayışında olmanıza karşın fiyat çizelgesi hazırlamak ile uğraşacak vaktiniz yoksa akakce.com'u ziyaret ederek, uygun emzik fiyatları listesini hazır bulmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ziyaretiniz sırasında emzik modellerine ulaşmak için anne bebek ürünleri sekmesi üzerinden giriş yapmalısınız. Emzik modellerinin yanı sıra bebek önlüğü modelleri için de akakce.com üzerinden giriş yaparak uygun fiyatlı ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

En İyi Emzik Çeşitleri

Emziğin bebeğinizin emme refleksini tetikleyerek, çene kaslarını kuvvetlendirdiği kanıtlanmıştır. Bu ürünü kullanarak bebeğinizin uykuya dalmasını kolaylaştırmak mümkündür. Ayrıca kolik bebeklerde kullanımı da bebeğin sakinleşmesini daha hızlı bir şekilde sağlamaktadır.
Emzik çeşitleri kendi içerisinde bebeklerin yaşına göre sınıflandırılır. Emzik çeşitleri yenidoğandan başlayarak, 18 ay ve üstü kullanıma kadar mevcuttur. Bu emzik çeşitleri farklı emzik fiyatı skalası ile de dikkat çekmektedir. Örneğin; yenidoğan bebeğiniz için 0-3 ay aralığında kullanıma uygun olan emzikleri tercih etmelisiniz. Tabii 0-4 ya ve 0-6 ay arası kullanıma uygun olan modellerde mevcuttur. Ayrı olarak 4 ay ve üstü için olan, 6-12 ay aralığı için olan, 3-6 ay aralığında olan ve 12 ay ve üstü olan bebekleriniz için olan çeşitler de bulunmaktadır. Ay aralığı markalara göre değişkenlik göstermektedir. Yenidoğandan sonra kullanıma uygun olan 6-18 ay aralığı için tasarlanmış olan emzikleri kullanmalısınız. Daha büyük bebekleriniz için ise 18 ay ve üstü için tasarlanmış olan emzik modelleri mevcuttur.
Emzikler uçlarına göre de farklılık oluşturur. Bunlar da kauçuk uçlu ve silikon uçlu olarak iki başlık altında incelenmektedir. Kauçuk uçlu emzikler doğal ürün olarak nitelendirilmektedir. Bu uçta ürünler; sağlamdır ve kolay kolay yıpranmaz. Anne memesi hissi vererek bebeğinizin sakinleşmesini sağlar. Anne memesi baz alınarak üretilmişlerdir. Böylece bebeğinizi emzirme sürecinde de bebeğin anne sütünü reddetmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kauçuk modeli anatomik ve özel bir yapıya sahiptir. Yani havanın emziğin içine girip çıkmasına olanak verir. Yumuşak yapısı daima korunur.
Silikon uçlu modeller ise emme refleksi ile dünyaya gelen bebeğinizin tok olsa bile güvende hissetmek adına ağladığı zamanlarda güvenle kullanabileceğiniz emzik türleridir. Kauçuk uçlu emziklerin aksine silikon uçlu emzikler suyu içine çekmezler. Bu özellik silikon uçlu emzikleri daha dayanıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlar. Damağa minimum baskı uygular. Emme ve çene kuvvetlendirmesi konusunda kauçuk uçlular gibi gelişim sağlar. Silikon uçlu emzikleri, dişleri çıkmaya başlamış bebeğiniz için kullanmanız daha uygun olacaktır. Bu model salya birikmesini ve cilt tahrişleri olmasını engeller. Yüksek sıcaklıklarda yıkanabilir. Bu açıdan çok sağlıklıdır.
Temelde silikon emzik modelleri de damaklı ve damaksız olarak ikiye ayrılmaktadır. Damaksız olan silikon uçlu emzik anne göğüsüne benzerliği açısından 1 yaş altı bebekleriniz için kullanılabilir. Damaksız modelleri 1 yaş üstü bebekleriniz için kullanmanız önerilmez. Çünkü, damaksız silikon uçlu ürün 1 yaş üstü çocuğunuzun damağına baskı yapar ve damak yapısını bozabilir. Bu yüzden 1 yaş üstü bebeklerde damaklı model kullanımı daha uygundur. Damaklı model bebeğinizin damak yapısına daha uyumludur ve çok daha sağlıklıdır. Tüm bu modellerin farklı renk ve desenlere sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Kız veya erkek bebeklerinize uygun olan renk ve desende olan modelleri tercih edebilirsiniz. Desenler, yıldız, araba, yaprak, çiçek, ay gibi baskılar olmasının yanı sıra; penguen, baykuş, ayı, balina gibi hayvan baskıları da desen olarak kullanılmaktadır.

Emzik Yorumları

Bebeğiniz için en sağlıklı ve kaliteli ürünü seçmek için satın alacağınız ürün için yapılan emzik yorumları dikkatlice okunmalıdır. akakce.com’da anneler bebekleri için kullandığı tüm ürünleri hem artı yönleri hem eksi yönleri ile yorum kısmına yazmaktadır. Diğer annelerin bebekleri için zararlı olan bir ürünü almaması adına güzel bir işlemdir. Anneler beğendikleri her ürün için de yorum yaparak; o üründen diğer anne ve bebeklerin yararlanmasını amaçlar. Bu yorumlar da yeni anne olan ya da anne adayı olanların doğru bilgi edinmesini sağlar.
Kaliteli diye bildiğiniz ya da ucuz diye kalitesiz aldığınız bir ürün istemediğiniz sonuçlara neden olabilir. Emzik yorumları kullanan kişilerin bebeğinde yaptığı olumlu veya olumsuz etkileri anlatmasıdır. Bu nedenle mutlaka yorum kısmına da göz atarak kararınızı vermelisiniz. Seçim yaparken bebeğinizin kaç aylık olduğunu bilerek; bebeğinize uygun olan ürün ve modeli satın almalısınız. Bu üründe dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da; ürünün kolay kopan bir malzeme ile üretilmemiş olmasıdır. Kolay kopan bir uç dişleri yeni çıkan ve ısırma eylemini devamlı tekrarlayan bebeğiniz için hayatı sonuçlar doğurur. Kopan parça bebeğinizin gece soluk borusuna kaçmasına neden olabilir.

Bebeklerde Emzik Kullanımı

Yenidoğanlar için üretilen emzikler, bebeğinizin damak yapısına uygun olarak dizayn edilmiştir. Böylece bebeklerde damak yamukluğu ve çarpık diş çıkması gibi olumsuz etkilerle karşılaşma ihtimali engellenir. Bebeklerde bu ürünün kullanımı, özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu yüzden tüm etmenler çok önemlidir. Bu etkilere dikkat edilmeden alınan kalitesiz emzikler, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sonuçlar ise bebeğinizin hayatı boyunca zorluk çekmesine yol açabilir.

En İyi Emzik Markaları

akakce.com üzerinde ilgili ürünün birçok markası bulunur. Bunlar, Philips Avent, Nuk, Dr. Browns, OİOİ, Chicco, Wee Baby olarak sıralanabilir. En iyi emzik markaları olan bu markaların tüm ürün çeşitlerine akakce.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu markaların biberon gibi diğer bebek ürünlerine de web sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.