Bijon Anahtarı

Bijon Anahtarı Fiyatları

480 farklı Bijon Anahtarı için fiyatlar listeleniyor.

İzeltaş Bijon Anahtarı Otom Bijon Anahtarı Knitex Bijon Anahtarı Troy Bijon Anahtarı Fiat Bijon Anahtarı Peugeot Bijon Anahtarı

Fiyatı Düşen Bijon Anahtarları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 lüAğır TipPipo17 mm19 mmMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 20Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Türü Ağız Genişliği Malzeme Türü

Trafik Seti Fiyatları Petlas 4 Mevsim Nokian Kış Lastiği Michelin Kış Lastiği Jant Kapağı Jant Lastik Basınç Ölçer Lastik Tamir Kiti Lastik Aksesuarı İzeltaş Bijon Anahtarı Otom Bijon Anahtarı Knitex Bijon Anahtarı

En Çok Karşılaştırılan Bijon Anahtarları

Bijon Anahtarı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bijon Anahtarı Sıkça Sorulan Sorular

Bijon Anahtarı

Araç içerisinde aracın doğru çalışmasını sağlayan birbirinden farklı birçok parça bulunur. Bu parçaların bir arada ve sabit bir şekilde durabilmesi gerekir. Parçaların hareket etmesi, yer değiştirmesi arızalara sebep olur ve araç çalışmaz. Bu parçaların sabit kalmasını sağlayan eklem görevindeki parçalara bijon denir. Bijonlar sayesinde birçok farklı parça rahatlıkla birbirine tutunur ve olması gerektiği gibi çalışır. Bu parçaların doğru yerlerinde kalabilmesi için bijonların da belirli noktalara sabitlenmesi gerekir. Aksi takdirde parçalar hareket eder ve bijonların hiçbir anlamı kalmaz. Bijonları değiştirirken veya sabitlerken bijon anahtarı en önemli unsurdur. Bu işlemleri gerçekleştirirken başka bir aletin kullanılmaması büyük önem taşır. Bijon anahtarları özellikle lastik değiştirmek için son derece önemli aletlerden biridir. Lastikler bijonlar ile dingile sabit halde bulunur. Bijon sökme anahtarı kullanarak bu bijonları yerinde sökebilir ve araç lastiklerini çok büyük bir güce ihtiyaç duymadan rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Bijon anahtarı yüksek kaliteye sahip materyallerden üretilir. Siz de birbirinden farklı, yüksek kaliteye sahip modellerin tümünü inceleyebilir ihtiyacınıza uygun tercih yapabilirsiniz.

Bijon Anahtarı Ne İşe Yarar?

Bijon anahtarları araç tamirinde kullanıcıları işini kolaylaştırmak ve pratik çözümler sunmak için özel olarak tasarlanır. Farklı kullanıcılar farklı araçlar üzerinde, farklı tasarımları daha kolay kullanabileceği için ürün çeşitleri oldukça geniş bir skalaya sahip olur. Bijon anahtarı çeşitleri üzerindeki tasarımsal farklılıklar kullanım şeklini ne değiştirir. İstavroz adı verilen anahtar kullanıcılar arasında sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Bu model artı şeklindeki dört anahtara sahiptir. Tasarımın dört ayrı anahtar kolundan biri ile bijon değiştirilirken diğer kollardan destek alınır. T bijon anahtarı da yine çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz modellerdendir. Bu model tek anahtara sahiptir. Bu ürün anahtar borusuna iki adet tutma kolu eklenmiş halde tasarlanır. Tasarım çok rahat bir tutuş sağladığı için özellikle ilk defa lastik değiştirecek kullanıcılar bu tür bir modeli rahatlıkla tercih edebilirler. L bijon anahtarı da oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Bu tür bir tasarımı özellikle araç lastiklerinin üst bijonlarını değiştirirken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araçlarda tekeri tutan civataları söküp takmak için bijon çeşitlerini seçerek doğru işlem yapabilirsiniz.

Bijon Anahtarı Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Bijon anahtarları araç kullanıcıları için oldukça önemli materyallerdendir. Lastik değiştirmek için son derece kritik olan bu aletler en zor zamanlarınızın kurtarıcısı haline gelir. Çok farklı tasarımlarla üretilen farklı modellere sahip olan bu materyallerin, tüm modelleri farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Şifreli bijon anahtarı bu yönüyle oldukça dikkat çeken ürünlerdendir. Araç hırsızlıklarında jantların veya lastiklerin çalınması sık karşılaşılan bir durumdur. Şifreli bijonlar bu tür bir durumu engellemek için özel olarak üretilmiş olan bir tür güvenlik önlemi sayılabilecek ürünlerdir. Şifreli bijonlar sadece kendilerini uygun özel anahtarlarla sökülebilir. Şifreli bijon anahtarları da bu durumda kullanılan araçlardır. Bir diğer dikkat çekici model de elektrikli bijon anahtarı olur. Bu ürün herhangi bir fiziksel kuvvete ihtiyaç duymadan çok rahat bir şekilde bijonları değiştirebilmenizi sağlar. Elektrik enerjisiyle çalışan ürünü fişe takmanız gerekir. Bu sebeple genellikle tamirhanelerde tercih edilir. Torklu bijon anahtarı fizik kurallarını işinizi kolaylaştıracak şekilde kullanan ve çok özel bir şekilde tasarlanan ürünlerdendir. Bu ürün herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan işinizi çok daha kolay hale getirir ve bijon değiştirme işlemine çok daha az kol kuvveti harcamanızı sağlar.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Bijon Anahtarı Çeşitleri

Bijon değişimi yapılırken kimi zaman anahtarlar üzerinde büyük güç kullanılır. Araba lastikleri büyük parçalardır. Böylesine büyük parçaların sabit kalabilmesi için civataların çok sıkı olması gerekir. Bu sıkıştırma işlemi de güç kullanımının en büyük sebeplerinden biridir. Kullanılacak anahtarın işlem sırasında zarar görmemesi için kaliteli olması büyük önem taşır. 4’lü bijon anahtarı modelleri tek bir üründe dört anahtarın bir araya getirildiği tasarımlardır. Bu anahtarların birleşim yerleri eğer kaliteli materyallerden üretilmediyse kullanım sırasında kırılabilir. Bu sebeple anahtarlar genellikle krom ve benzeri kaliteli, dayanıklı materyallerden üretilir. Lokmalı bijon anahtarı sahip olduğu paslanmaz çelik modeller sebebiyle çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdendir. Bu anahtarlar uzun süre araçlarda duracağı için nemli havalarda paslanırsa, hızlı bir şekilde kırılır. Bu da zor durumda kalmanıza sebep olur. Paslanmaz çelik modeller özellikle bu tür bir kullanım için harikadır. 17 bijon anahtarı büyük araçlarda dahi rahatlıkla kullanılabilecek son derece dayanıklı modellerden biridir. Ürünün sahip olduğu tasarım sayesinde kullanımı çok kolaydır. Rahat bir kullanıma sahip olması da uzun süre kullanılabilmesi açısından oldukça faydalı olur. Bijon anahtarıyla birlikte ihtiyacınız olan kriko modelleri de en uygun fiyatlarla Akakçe'de!

Bijon Anahtarları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Edilecekler

Bijon anahtarları oldukça geniş bir seçenek skalasına sahip olan ürünlerdir. Bu skalada bulunan ürünler arasından doğru tercihi yapmak rahat bir kullanım için çok önemlidir. Doğru seçim için bazı noktalara dikkat ederseniz sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz. Bu noktalar arasında ürünü kullanacağınız araç ve lastik tipi, ürünün numarası, sahip olduğu fonksiyonel özellikler gibi faktörler sayılabilir. Dikkat edilmesi gereken ilk nokta ürünü kullandığınız araç tipi olur. Çünkü bu doğrultuda seçeceğiniz bijon anahtarı numaraları da değişiklik gösterir. Bijon anahtarı 17 mm ortalama bir araç için gayet yeterli olacak modellerdendir. Bu tür bir ürünle lastik değişimi yapmak sond erece rahat olur. Daha büyük araçlarda 19 bijon anahtarı ve benzeri tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu numaralara dikkat etmeden seçim yapmak büyük bir araç için düşük numaraları tercih etmenize bu durumda da anahtarda kırılmalara yol açabilir. Fonksiyonel özellikler de önemli detaylar arasındadır. Siz ne tür bir ürünü kullanırken rahat olacağınızı düşünüyorsanız o tür özelliklere sahip modelleri tercih etmenizde fayda olur. Bijon anahtarı tavsiye bölümünü okuyarak çok daha kolay bir seçim yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve tavsiyeleri sayesinde geniş bilgiye sahip olarak doğru ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda tamir anahtarı çeşitlerine de bakarak tamir çantanızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz.

Bijon Anahtarı Kampanyalarını Akakçe’den Takip Edin

Bijon anahtarları arasında seçim yaparken dikkat edilen önemli noktalardan biri de fiyatlarıdır. Seçim yaparken bütçenizi ön plana alarak uygun fiyattaki ürünleri tercih etmek önemlidir. Bijon anahtarı fiyatları ürünün özelliklerine kullanım kolaylığına, kalitesine ve markasına göre değişebilir. Katlanır bijon anahtarı oldukça kullanışlı modellerden biri olduğu için fiyatı bu doğrultuda değişir. Katlanabilir modeldeki ürünler özellikle araç içerisinde muhafaza etmek için oldukça kullanışlı olur. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ürünün tasarımıdır. L, s ve t şeklindeki modeller farklı kullanım tarzlarına sahiptirler. Bu sebeple fiyatları da farklı olur. Bijon anahtarı seti içerisinde farklı türde anahtarları bulunduran oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Akakce.com’dan alacağınız farklı numaralardaki anahtarlar sayesinde her türlü lastiği kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Birden fazla modeli içerisinde bulunduran bu tür setlerin fiyatları da tekli ürünlerden farklı olur. Birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde de bijon anahtarı en ucuz modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.