Turbox Masaüstü Bilgisayar

Turbox Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

2.708 farklı Turbox Masaüstü Bilgisayar için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Turbox Masaüstü Bilgisayarlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıTurbox
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4070
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemciAMD
 • İşlemciIntel
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB
 • Ekran Kartı Hafızası12 GB
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıTurbox
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerİşlemci HızıMonitörMonitör SeçeneğiİşlemciRAM TipiAnakart YapısıKelime ile FiltreleAydınlatma TipiEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci Modeliİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (2.708)

Turbox All in One PC Turbox Anakart Turbox Harici Harddisk

En Popüler Turbox Masaüstü Bilgisayarlar

Turbox Masaüstü Bilgisayar Yorumları ve Önerileri

 • KR 16 yorum
  19 beğeni
  TurboxTurbox TX892 i5-2400 16 GB 256 GB SSD GT740 Masaüstü BilgisayarKronen R. 4 Mart 2023
  Turbox TX892 i5-2400 16 GB 256 GB SSD GT740 Masaüstü Bilgisayar
  Sakın ptt'den herhangi bir ürün almayın.Ucuza satıyor olabilir ama iade-değişim konusunda çok çok kötü.Ürün arızalı-sorunlu olsa bile bahaneler uydurup kabul etmiyorlar iadenizi.İade ve değişim yapmamak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar,türlü türlü yalan atıyorlar.Aynı iade işlemini diğer bütün kargo şirketlerinde yaptım sadece ürünü kargo şirketine götürüp iade kodunu veriyorsunuz ve iade gerçekleşiyor.Bu kadar basit.Alacaksanız amazon-n11 vb sitelerden alın.
Tüm yorumları gör

Turbox Masaüstü Bilgisayar

Bilgisayar modelleri arasında masaüstü ve dizüstü olmak üzere iki farklı seçenek bulunur. Bu bilgisayarlar kullanım şekline göre önemli farklılıklara sahiptir. Dizüstü bilgisayarlar kullanıcıların farklı ortamlara giderken yanlarında götürebildiği cihazları ifade eder. Masaüstü bilgisayarlar ise sabit bir alana kurularak o alanda kullanılır. İş sebebiyle bilgisayar ihtiyacı duyan pek çok kişinin bilgisayarını iş yerine de götürmesi gerekir. Bu gibi durumlarda taşıma durumu özellikle ofis çalışanları için önemlidir. Taşınmaya uygun dizüstü bilgisayar modelleri mobil olsa da kullanım sırasında masaüstü bilgisayarlar üstün performansları ile etkileyici özellikler sunar. Turbox bilgisayar modelleri, özellikle masaüstü alanında birbirinden güçlü cihazlar ile kullanıcılara her anlamda en iyi hizmeti sağlar. Masaüstü modellerin sağladığı üstün performans değerlerine rağmen masaüstü bilgisayar fiyatları dizüstü seçeneklere kıyasla avantajlı şekilde bulunabilir. Üstelik Turbox masaüstü bilgisayar modelleri uzun süreli kullanım sırasında bile ısınma gibi sorunlara yol açmaz. Bu sayede hem iş amacıyla hem de oyun amacıyla saatlerce sorunsuz şekilde kullanılabilir. Turbox bilgisayar modelleri AMD, İzoly, Exper, HP ve MSI gibi markaların birbirinden güçlü donanımlarıyla birlikte Akakçe’de tercih edilebilir.

Turbox Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Masaüstü bilgisayarların sahip olduğu özellikler geniş bir skalaya sahiptir. Bu noktada kullanıcıların ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre çok farklı ürün seçenekleri bulmak mümkündür. Avantajlı fiyatlarla tercih edilen pek çok masaüstü bilgisayar donanımı kullanıcıların parasını korurken yüksek performans almasını sağlar. Turbox PC seçenekleri tüm masaüstü bilgisayarlarda olan belirli özelliklerin dışında kendisine has ekstra özellikleri de kullanıcılarla buluşturur. Turbox masaüstü bilgisayarlarının dikkat çeken özellikler şu şekilde sıralanabilir:

Masaüstü bilgisayarların kullanıcılar tarafından en çok bilinen özelliklerinin başında performans değerleri gelir. Büyük bir kasaya sahip olan Turbox masaüstü bilgisayar modelleri rahatlıkla soğutulabilir. Bu soğutma ihtiyacı oyunlar ve yüksek performans gerektiren uygulamalar sırasında işlemci ve ekran kartının ısınmasından kaynaklanır. Bilgisayar kasasında bulunan büyük ve güçlü fanlar sayesinde bilgisayarın sürekli olarak belirli bir sıcaklıkta kalması ve buna bağlı olarak da hiçbir durumda bilgisayarın performansının düşmemesi sağlanabilir.

Turbox Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Masaüstü bilgisayarların performansı için tercih edilen modellerin özellikleri son derece önemlidir. Turbox bilgisayar i5, i7 gibi birbirinden farklı işlemci seçenekleriyle tüm kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılar. Turbox masaüstü bilgisayar modellerinde kullanılan işlemci seçenekleri özellikle oyunlar sırasında iyi performans almak için çok önemlidir. Benzer şekilde ekran kartı yani grafik işlemcisi birimleri de yüksek performanslı aktiviteleri büyük oranda etkiler. Turbox masaüstü bilgisayar seçenekleri arasında ihtiyacınıza en uygun olacak şekilde i5 ve i7 versiyonlarına sahip işlemcileri tercih edebilirsiniz. Üstelik gelişen teknolojiyle birlikte işlemci birimlerinde artan imkanlar sayesinde Turbox masaüstü bilgisayar modellerinin i9 teknolojisini de deneyimleyebilirsiniz. Bilgisayar başında uzun süreler geçiren hatta profesyonel olarak bilgisayar kullanan pek çok kullanıcı için performans önemlidir. Bu nedenle Turbox masaüstü bilgisayar modelleri ekran kartı alanında AMD ve nVidia seçeneklerinin tamamını kullanıcılara sunar. Bu sayede beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak donanımlara sahip Turbox masaüstü bilgisayarları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Benzer şekilde AMD ve Intel işlemci seçenekleri arasından performans ve bütçe beklentilerinize uygun modelleri seçerek avantajlı fiyatlarla yüksek performansın keyfini Turbox masaüstü bilgisayar seçenekleriyle çıkarabilirsiniz.

Oyuncular İçin Turbox Masaüstü Bilgisayar Seçenekleri

Teknolojinin gelişmesi ve bilgisayar imkanlarının artmasıyla birlikte oyunlara yönelen kullanıcı sayısında önemli artış görülür. Profesyonel olarak oyunlara zaman ayıran pek çok kişi bilgisayarlardan en iyi performansı bekler. Özellikle güncel oyunlarda tercih edilen grafik ayarları ve sistem gereksinimleri pek çok bilgisayarı zorlayabilir. Bu gibi durumlar için piyasada bulunan tüm oyunları sorunsuz şekilde çalıştıran bir sistem kurmak gerekir. Turbox masaüstü bilgisayar modelleri bu noktada oyuncuların yanındadır. Birbirinden güçlü işlemci ve ekran kartı donanımlarına ek olarak çok çeşitli konfigürasyon imkanı sağlayan Turbox masaüstü bilgisayarlar sayesinde tüm oyunlarda en iyi performansa sahip olabilirsiniz. Turbox oyun bilgisayarı modelleri hem dış görünüm hem de donanım özellikleri ile en iyiler arasında yer alır. Bilgisayarın performansını belirleyen RAM, SSD ve HDD gibi donanımların tamamını kendi ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Oyunlarda geçit vermeyen bir canavar oluşturmak için yüksek okuma ve yazma hızlarına sahip SSD seçeneklerini tercih ederek Turbox masaüstü bilgisayarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınızın performansına uygun monittör ve oyuncu ekipmanları kullanarak en iyi oyunlarda bile son derece akıcı ve istikrarlı performans elde edebilirsiniz.

Turbox Masaüstü Bilgisayar Çeşitleriyle Şık Tasarımlar

Bilgisayar kullanımı her anlamda şık ve estetik bir tasarım gerektirir. Dizüstü modeller her ortamda kullanıcı ile birlikte olduğu için çevresindeki herkes tarafından görülür. Masaüstü modeller ise evinize ya da çalışma alanınıza gelen herkesin ilk gözüne çarpan parçadır. Durum böyle olunca masaüstü bilgisayarlarda estetik anlamda kaliteli ve dikkat çekici cihazlar tercih etmek gerekir. Ortamın ambiyansına uygun olacak şekilde tasarlanan Turbox masaüstü bilgisayar seçeneklerinde birbirinden farklı tasarım detayını rahatlıkla bulabilirsiniz. Çalışma ve oyun ortamında renkli detayları seven kullanıcılar için renkli kasa tasarımına sahip modeller tercih edilebilir. Renkli tasarımlara en olarak en iyi bilgisayar seçeneklerinden biri olarak Turbox modellerinde RGB ışıklandırma imkanı da bulabilirsiniz. Turbox bilgisayar yorum seçeneklerinde de sıkça bahsedilen RGB ışıklandırma imkanı her yaştan kullanıcı için harika bir ambiyans oluşturur. Bu şekilde masaüstü bilgisayar kasanızı evinizin her noktasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. RGB ışıklandırma sistemi kullanıcıların tercihine göre hem bilgisayarda çalışırken hem de bekleme durumundayken farklı renk ve konfigürasyon seçenekleriyle kullanılabilir.

Turbox Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Turbox tarafından kullanıcılara sunulan bilgisayar modellerinde pek çok farklı seçenek bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan masaüstü bilgisayarlarda ise ister bütçenize uygun avantajlı seçenekleri ister performans sınırlarını zorlayan canavarları tercih edebilirsiniz. Turbox bilgisayar fiyatları en yüksek performansı sağlayan canavar modeller için bile son derece avantajlı seçenekleri oluşturur. Bu noktada fiyat seçeneklerini de göz önünde bulundurarak pek çok farklı model arasından seçim yapmak için Turbox masaüstü bilgisayar yorumlarından faydalanabilirsiniz. Site üzerinde bulunan yorum seçeneklerinin tamamı gerçek kullanıcılar tarafından yazılır. Bu yorumlar özellikle ürünü satın almış ve belirli bir süre kullanım deneyimi elde etmiş kullanıcılara ait olduğu için son derece avantajlıdır. Turbox PC yorumları sayesinde farklı özelliklere sahip modeller arasından en avantajlı fiyatlara sahip modelleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde cevap verecek modeli rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Üstelik aramalarınızı daha pratik hale getirmek için filtre seçeneklerinde ihtiyaç duyduğunuz donanım özellikleri ve fiyat seçeneklerini işaretleyebilirsiniz. Akakçe’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde çok çeşitli donanım imkanı sunan Turbox bilgisayar modellerini inceleyebilirsiniz. Siz de Elektronik ana kategorisinde yer alan bilgisayar, donanım kategorisindeki masaüstü bilgisayarlar kategorisinin hemen altında Turbox masaüstü bilgisayar ürünlerini bulabilir, avantajlı fiyat seçenekleriyle en iyi bilgisayar modeline sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz!