28 Jant Şehir Bisikleti

28 Jant Şehir Bisikleti Fiyatları

429 farklı 28 Jant Şehir Bisikleti için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

26 Jant28 JantDağŞehir750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL ErkekKadınHidrolik DiskMekanik DiskSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Şehir Jant: 28 Jant KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Şehir Fren Tipi Jant 28 Jant Vites sayısı Ağırlık Yaş Aralığı Kadro Malzemesi Lastik Kalınlığı Menzil Motor Gücü Seri Cinsiyet SatıcıToplam 47 satıcı. Ürün Puanı Renk

26 Jant Bisiklet26 Jant Dağ Bisikleti26 Jant Şehir BisikletiDağ BisikletiErkek Şehir BisikletiVertech Dağ Bisikleti29 Jant Dağ BisikletiErkek Bisiklet24 Jant Dağ BisikletiHidrolik Disk Fren Bisiklet29 Jant Bisiklet27.5 Jant Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

28 Jant Şehir Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

28 Jant Şehir Bisikleti

Motorsuz araçlardan en çok bilineni olan bisiklet, uzun yıllardır kullanımı son derece önemli olan bir araçtır. Pratik bir kullanım sağlayan bisikletler maliyetsiz şekilde kullanılır ve çevre kirliliği oluşturmaz. Hobi amacıyla bisiklet sürerek spor yapmanın yanında bir noktadan diğerine ulaşım sağlamak için de bisikletler tercih edilebilir. Bisikletlerin kullanım alanlarına göre farklı çeşitleri bulunur. Bunlardan biri olan 28 jant şehir bisikleti, şehir şartlarında kullanıma en uygun model olarak üretilir. Bu noktada şehir yollarının durumu, 28 jant şehir bisikletinin sağladığı konfor ve ulaşabildiği hız değerleri en önemli parametrelerin başında gelir. Corelli, Bisan, Peugeot, Salcano gibi markalar tarafından üretilen en iyi modellerin hepsi Akakçe’de kolaylıkla bulunabilir. Her yaştan kullanıcıya uygun olarak seçilen bu bisikletlerin kullanım gruplarına göre farklı jant seçenekleri bulunur. Jant boyutuna göre değerlendirilen bu seçenekler kullanıcının yaşına göre belirlenir. 28 jant şehir bisikletleri olarak bilinen modeller en çok tercih edilen yetişkin ve genç bisiklet türlerinden olduğu için çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.

28 Jant Şehir Bisikleti Nedir?

Bisikletlerin sahip olduğu farklı jant boyutları bisikletin boyutunu da doğrudan etkiler. Kullanıcının yaşına ve buna bağlı olarak da boyuna uygun olacak bir bisiklet modelinin seçilmesi önemlidir. Aksi takdirde bisikleti kontrol etmek çok zor hale gelir ve sürüş keyfi düşer. Aynı zamanda bisikletin kontrolünü sağlayamayan kullanıcıların kaza riski de önemli oranda artar. Şehir bisikleti modellerinde ana parametrelerin başında konfor gelir. Bu konforu sağlamak için de kullanıcı ile en iyi uyumu yakalayacak şekilde bisikletler tercih edilmelidir. 28 jant modeller bu noktada sahip olduğu boyutlar itibarıyla en pratik kullanıma sahip bisikletlerden biridir. Gençlik döneminden itibaren hem kadın hem de erkek bireyler için tercih edilebilecek farklı tasarımlara sahip bisikletler şehir boyunca turlamak için en iyi seçeneği oluşturur. Günlük ya da haftalık hedefler ile spor yapma amacıyla tercih edilen bu bisikletler, hafta sonu eğlenceli aktiviteler gerçekleştirmek için en iyi seçeneklerden biridir. Özellikle tüm ailenin bir arada olduğu bisiklet turlarında şehrin farklı noktalarını keşfetmek, temiz havanın ya da manzaranın tadını çıkarmak mümkün hale gelir.

28 Jant Şehir Bisikleti Kullanımı

28 jant bisikletlerin kullanımı son derece kolaydır. Bisiklet hakimiyetine ve sürüş deneyimine sahip tüm kullanıcılar bu bisikletleri tercih edebilirler. Üstelik yeni başlayan seviyesindeki kullanıcılar da 28 jant şehir bisikleti kullanarak bisiklet sürmeyi öğrenebilirler. Pratik sürüş imkanı sağlayan bu bisikletler kolay hakimiyet kurulmasını mümkün kılar. Bu sayede küçük yaşlardan itibaren bisiklet sürmeyi öğrenmek için 28 jant modeller tercih edilebilir. Üstelik bu modeller ile bisiklet sürüş deneyimi kazanan kullanıcılar, ilerleyen dönemlerde daha profesyonel ve daha büyük modellere geçiş sürecinde hiçbir sıkıntı yaşamaz. Çocuklarının bisiklet sürmeyi öğrenmesini isteyen ebeveynler, 28 jant bisikletleri bu doğrultuda tercih edebilirler. Üstelik hem erkek hem de kız çocuklarına uygun olacak tasarımlara sahip bisikletler bulunabilir. Bu sayede çocuğunuz için harika bir hediye alırken aynı zamanda gelişimine katkıda bulunarak yeni bir hobi edinmesini sağlayabilirsiniz. Şehir bisikleti erkek 28 jant modelleri, erkeklerin beğeneceği şekilde tasarlanmış harika renklerden oluşur. Bu ürünler genç erkekler dışında yetişkinlere de hitap edecek pek çok modeli barındırır. Hem toprak evde asfalt yolda kullanıma uygun 28 jant şehir bisikleti amatör kullanım için en ideal seçenekleri oluşturur. Sadece asfalt ya da sadece toprakta kullanıma uygun bisikletler daha profesyonel kullanıcılara hitap ettiği için ilerleyen süreçlerde bu modellere geçiş yapılabilir.

28 Jant Şehir Bisikleti ile Tüm Arazilerde Kullanım İmkanı

Profesyonel kullanıma uygun bisiklet modelleri yüksek hız değerlerine ulaşmak ya da zorlu arazilerde kullanılmak üzere üretilir. Yüksek hızlara çıkabilen yarış bisikletleri çok ince tekerleklere sahip olur ve bu tekerlekler üzerinde derinliği çok az dişler bulunur. Bu durum bisikletin yol ile olan sürtünmesini azaltır ve hızını korumasını sağlar. Bunun dışında dağ bisikleti olarak bilinen modeller de zorlu yol şartlarında bile rahatlıkla yolculuk yapabilecek şekilde üretilir. Bu modellerin hem kasa tasarımı hem de lastik tasarımı farklıdır. Kalın ve derin dişli lastiklere sahip olan bu modellerin sıradan yollarda yapılan yolculuklar sırasında yol ile arasında yüksek sürtünme değerleri oluşur. Bu sürtünme sebebiyle bisikletin hızlanması zorlaşır ve sürüş sırasında efor artar. Bu tür bisikletlerin kullanımı son derece avantajlı olsa da daha önce deneyimi olan kişiler tarafından tercih edilmesi gerekir. 28 jant şehir bisikleti olarak bilinen model ise bisiklet modelleri arasında en pratik kullanım imkanı sunan çeşittir. Bu sayede hem toprak hem de asfalt arazilerde optimum şekilde kullanılır. Hobi amacıyla farklı noktalar keşfetmek isteyen kullanıcılar, özellikle aşağıda belirtilen arazilerde 28 jant şehir bisikleti ile keyifli sürüş sağlayabilirler:

28 Jant Şehir Bisikleti Avantajları

28 jant şehir bisikletinin sağladığı avantajlar özellikle şehir hayatında büyük kolaylık getirir. Şehir hayatında bulunan yaşam tarzı sebebiyle kullanılan hemen her ekipmanın hibrit bir yapıda olması gerekir. Bu hibrit yapı gerekliliği sebebiyle bisikletler de farklı şartlara uyum sağlayabilecek şekilde üretilir. Dik rampalara tırmanabilecek ve inebilecek, uzun mesafeler sırasında yorgunluk yaratmayacak ve pratik şekilde taşınabilecek şekilde üretilen bisikletler genel olarak şehir bisikletlerinin özellikleri arasında sayılabilir. Bu özellikleri sayesinde 28 jant tur bisikleti olarak da bilinen bu modellerin seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli parametreler bulunur. Bu parametreler ise şu şekilde sıralanabilir:

28 Jant Şehir Bisikleti Fiyat Seçenekleri

28 jant şehir bisikleti alırken en önemli noktalardan biri de bisikletin fiyatıdır. Bisiklet fiyatının belirlenmesi bisikletin sahip olduğu avantajlar ile doğrudan ilişkilidir. Hafif malzemelerden üretilmiş olan 28 jant şehir bisikleti modelleri genel olarak çok kolay şekilde taşınabilir. Bu nedenle hafif kadroya sahip bisikletler, diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olacak şekilde kullanıcılara sunulabilir. Buna ek olarak fazla vites seçeneğine sahip olan 28 jant şehir bisikleti hem yüksek hem de düşük hızlara daha iyi uyum sağladığı için kullanım sırasında önemli bir konfor sağlar. Bu durum da vites sayısının 28 jant şehir bisikleti fiyatları üzerinde etkili olmasını sağlar. 28 jant şehir bisikleti fiyatları için birbirinden farklı markaları incelemek, ürünler arasında kıyaslama yapmak ve en doğru ürüne karar vermek için Akakçe’de yer alan seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Tüm ürünler için bulunan farklı fiyat tekliflerini tek bir noktada bir araya getirebilir ve kıyaslama için kullanabilirsiniz. Siz de spor, outdoor ana kategorisi içerisinde bisikletler, aksesuarları kategorisinde yer alan bisiklet kategorisinin hemen altında şehir bisikleti ve 28 jant şehir bisikleti ürünlerini bulabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri kolayca keşfedebilirsiniz. Yılın her döneminde düzenlenen kampanyaları takip ederek birbirinden avantajlı fiyatlarla 28 jant şehir bisikleti sahibi olma fırsatını kaçırmayın!