Erkek Bisiklet

Erkek Bisiklet Fiyatları

798 farklı Erkek Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • CinsiyetErkek
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites

Önceki Sayfa: 1 / 34 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • CinsiyetErkek
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (798)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Bisiklet 28 Jant Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti 29 Jant Dağ Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Salcano Şehir Bisikleti

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Erkek Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Erkek Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Erkek Bisiklet:
 1. Ümit 2068 Faster 20 Jant 18 Vites Erkek Çocuk Bisikleti
 2. Bisan MTS 4600 V 29 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti
 3. Kron XC 75 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti
 4. Kron TX100 V 28 Jant Şehir Bisikleti
 5. Ümit 2633 Explorer V 26 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti

Erkek Bisiklet

Hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı seçeneklerine sahip olan erkek bisiklet modelleri konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Dilediğiniz her yerde rahat bir şekilde gezmenizi sağlayan erkek bisikletleri vitesli tasarımlarıyla ön plana çıkar. Özel fren ve vites sistemine sahip erkek bisiklet seçenekleri, sürüş deneyiminizi çok daha kaliteli hale getirir. Erkek Bisiklet tasarımlarının önemli donanımlarından biri olan vitesler, hareket halindeyken değiştirilebilir. Farklı yaş gruplarına ya da kullanım alanına göre değişiklik gösteren erkek bisiklet tasarımları kullanıcıların tercih edebileceği pek çok alternatif sunar. Bisiklette bulunan jant ölçüsü, tekerlek kalınlığı, fren ve vites sistemi gibi pek çok seçenek bisikletleri birbirinden ayırır. Şehir içinde, dağda ya da parklarda kullanılan erkek bisikleti modelleri, kendine has özellikleri ile çok daha güvenli ve verimli bir sürüş deneyimi sunar. Kendiniz için en güzel erkek bisiklet çeşidi manevra kabiliyeti yüksek ve kullanım amacınıza uygun olandır. Siz de tasarımları ve donanımları farklı olan onlarca erkek bisiklet seçeneği arasından birini seçebilir, Akakçe üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarına Hitap Eden Erkek Bisiklet Modelleri

Genç erkek bisiklet modelleri farklı kullanım alanlarına uygun olarak üretilir. Erkek şehir, dağ, yol bisikleti çeşitleri, kullanım alanına özel opsiyonları ile ön plana çıkar. Şehir bisikletleri şık görünümü sayesinde kullanıcıların beğenisini toplar. Üstelik şehirde kullanabileceğiniz erkek bisiklet modelleri, ergonomik tasarıma sahiptir. Erkek bisiklet çeşitleri yapılırken şehir hayatına uyum sağlayan dayanıklı malzemeler kullanılır. Genellikle düz yerlerde kullanıma uygun olan erkek bisiklet seçenekleri, sürüş performansını artırır. Bireylerin vücuduna uygun şekilde tasarlanan erkek bisiklet kadro yapıları, bisikletinizi çok daha rahat bir şekilde sürmenizi sağlar. Halk bisikleti olarak da nitelendirilen şehir bisikletlerinin kadro yapısında ağırlıklı olarak çelik malzeme kullanılır. Bu sayede bisiklet erkek kategorisinde yer alan her bir ürün, yüksek sıcaklıklarda bile direncini kaybetmez. Şehir bisikleti erkek tavsiye önerileri arasında materyal önemli bir yer tutar. Kaliteli materyallerden yapılan bisikletler, çok daha uzun vadeli kullanım ömrü sunar. Erkek şehir bisikleti tavsiye edilen ürünler genellikle uzun ömürlü olanlardır. Şehir bisikleti erkek fiyatları ürünün hem vites hem de tasarım özelliklerinden etkilenir. Bu sayede erkek şehir bisikleti fiyatları geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Siz de yetişkin erkek bisiklet fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, bütçenize uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Profesyonel Kullanımlar İçin Dağ Erkek Bisiklet Özellikleri

Düz yolların yanı sıra dağ ya da parkurda kullanılan erkek bisikletler modelleri de özel tasarıma sahiptir. Dağ erkek bisiklet çeşitlerinin fren sistemleri gelişmiş teknik özelliklere sahiptir. Şehir bisikletleri ile dağ erkek bisiklet modelleri arasında lastik ve fren sistemi gibi pek çok farklı özellikler bulunur. Dağ bisikletlerinin ön kısmında amortisör yer alır. Amortisör sayesinde engebeli yolları en az sarsılma ile aşabilirsiniz. Bisiklet çeşitleri erkek kategorisinde yer alan dağ bisikletlerinin lastikleri dişli olarak üretilir. Dişli lastikten üretilen erkek bisiklet çeşitleri zemin tutuşunu artırır. Dağ erkek bisiklet çeşitlerinin bir diğer özelliği gelişmiş fren yapısıdır. Disk fren kullanılan erkek bisikleti, ıslak zeminlerde çok daha az su alır. Bu durum kayma olasılığını minimuma indirir. Dağ erkek bisiklet çeşitlerin bir diğer özelliği ise kolay pedal çevirme gücüne sahip olmasıdır. Ön diş ile arka dişlinin büyük olması pedalı çok daha seri bir şekilde çevirerek engebeli yollardan kolayca aşmanızı sağlar. Özelliklerine göre değişen erkek bisiklet fiyatları, ürün seçerken karşınıza pek çok alternatif sunar.

Kullanışlı Erkek Bisiklet Seçenekleri

Yetişkinler için engebeli yollarda kullanıma uygun donanımlara sahip özel erkek bisikleti çeşitleri, farklı jant özellikleriyle dikkat çeker. 16, 18, 20, 24 jant erkek bisiklet seçenekleri, değişen teker hacimlerine sahiptir. Yetişkinler için üç farklı alternatif yer alır. 27.5, 29 ve 26 jant erkek bisikleti çitleri, ince tekerlek lastikleriyle öne çıkar. Erkek bisikleti jant numaraları küçüldükçe, lastik bölümü de büyür. Geniş lastikler seri bir sürüş deneyimi sunar. Bu sayede kırsal kesimlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Erkek bisiklet tavsiye öneri arasında lastik seçimi de önemli yer kaplar. Kullanım alanınıza uygun bir ürün seçmeniz önerilir. Jantlar değiştikçe fiyatlar da değişiklikler olabilir. 20, 26 jant erkek bisiklet fiyatları ile Erkek bisikletleri oldukça geniş fiyat yelpazesi içerisinde yer alır. En ucuz erkek bisikletleri avantajlı fiyatları sayesinde bütçenize katkı sağlar.

Erkek bisikletleri kullanımı kolaylaştırmak ve güvenli hale getirmek için bazı aksesuarlara ihtiyaç duyar. Bu aksesuarlardan bazıları bisiklet kilidi ve sepetidir. Bisikletinizi park ettikten sonra bir kilit yardımıyla sabit bir yere bağlamak güvenlik açısından oldukça önemlidir. Kaliteli malzemelerden yapılan bisiklet kilidi ürünleri, bisikletinizi koruma altına almanızı sağlar. Erkek bisiklet kadrosuna kolayca sarılabilen bisiklet kilitleri, bez veya PVC kaplamadan yapılır. Zincir veya çelik örgü tasarımlarına sahip olan kilitler, farklı alternatiflerine sahiptir. Bu sayede erkek bisiklet seçenekleri çok daha estetik bir görünüme kavuşur. Erkek bisiklet modelleri oldukça kullanışlı aksesuarlara sahiptir. Bisiklet sürerken önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz sepetler, sürüş deneyiminizi çok daha eğlenceli hale getirir. Bisiklet sepeti fiyatları ürünlerin rengine malzemesine ve boyutuna göre çeşitlenir.

Çocuklara Özel Erkek Bisiklet Tasarımları

Küçük, büyük erkek bisikletleri farklı boyutları ile kullanıcıları güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlar. Yetişkinler için üretilen tasarımların yanı sıra bisiklet sürmeye meraklı çocuklar için de özel çocuk erkek bisiklet modelleri bulunur. Çocuk erkek bisikletleri geniş güvenlik önlemleri ve uygun boyutlarıyla çocukların kullanımı için oldukça ideal alternatiflerdir. 3 ve 4 yaşındaki çocuklar için özel olarak üretilen erkek bisikletleri rahat oturma koltuğu ve sevimli tasarımlarıyla ön plana çıkar. En küçük erkek bisiklet 2, 3 yaş aralığı için üretilenlerdir. Hafif tasarımlara sahip olan çocuk erkek bisiklet tasarımları jant kapağında bulunan siperliklere sahiptir. Bu sayede çamurlu ya da topraklı yollarda jantların kirlenmesini önleyebilirsiniz. Çocukların vücut yapısına uygu üretilen tasarımlar, 2 ya da 4 tekerlekli olarak birbirinden ayrılır. Erkekler için bisiklet tasarımları genellikle sevilen çizgi film karakterlerinden oluşur. En iyi erkek bisikletleri, çocuklu nutlu eden tasarımlara ve renklere sahip olanlardır. Kırmızı, mavi, siyah sarı gibi onlarca farklı renk tonuna sahip çocuk erkek bisikletleri yer alır. Siz de çocuğunuzun sevdiği tasarımdaki ürünü araştırabilir, onlara unutamayacağı bir erkek bisikleti hediye edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Erkek Bisiklet Seçenekleri

Kaliteli erkek bisikletleri farklı ağırlıkları ile kullanıcıları beğenisini toplar. Erkek bisikletlerin ağırlığı 3 ile 15 kg arasında değişiklik gösterir. Çocuk bisikletleri genellikle daha hafif yapıya sahiptir. Bu sayede kullanması çok daha kolay olur. Erkek çocuk bisiklet fiyatı pek çok kriterden etkilenir. Bu kriterler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Erkek bisiklet fiyatları ucuz seçenekler, ihtiyacınız olan ürüne bütçenizi sarsmadan ulaşmanızı sağlar. Ucuz erkek bisikletleri hakkında bilgi almak istiyorsanız Akakçe’yi inceleyebilir, kaliteli ürünlere avantajlı fırsatlardan yararlanarak ulaşabilirsiniz.