Beats Bluetooth Kulaklık

Beats Bluetooth Kulaklık Fiyatları

35 farklı Beats Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

JBL Bluetooth Kulaklık Apple Bluetooth Kulaklık Xiaomi Bluetooth Kulaklık Samsung Bluetooth Kulaklık QCY Bluetooth Kulaklık Anker Bluetooth Kulaklık

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kulak İçiKulak Üstü100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Aktif Gürültü Önleme5.25.36 saat8 saatSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Beats Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Beats Özellikler Türü Seri Bluetooth Versiyonu Bekleme Süresi Müzik Dinleme Süresi Kutu Seçeneği Düşük Frekans Yüksek Frekans Empedans Değeri Ses Seviyesi Şarj Olma Süresi Kullanım Mesafesi Uzunluk Genişlik Yükseklik Ağırlık Toplam Kullanım Süresi SatıcıToplam 143 satıcı. Ürün Puanı Renk

iPhone 14 iPhone 14 Pro Max iPhone SE 3 Fiyat Beats Kulaklık Aksesuarı

En Popüler Beats Bluetooth Kulaklıklar

Beats Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Beats Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

Beats Bluetooth Kulaklık

Kulaklıklar ortamın gürültüsünden etkilenmeden müziğin ritmini hissetmek isteyenler için vazgeçilmez cihazlardır. Günümüzde kulaklıkların pek çok farklı modeli bulunur. Bu modellerden biri de Bluetooth kulaklıklardır. Bluetooth özelliğe sahip olan ürünler, kablosuz kullanım imkanı ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Rap sanatçısı ve yapımcı Dr. Dre ile ünlü müzisyenlerin yapımcılığını üstlenen Jimmy Iovine tarafından 2006 yılında kurularak ses ürünleri sektöründe adını duyuran, günümüzde ise Apple güvencesiyle üretim yapan Beats Bluetooth kulaklık modelleriyle de müzik severlere üstün ses performansı ve hareket özgürlüğü sağlar. Marka, tasarladığı ileri teknolojiye sahip olan ürünleriyle Türkiye ve dünya genelinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Beats markasının ürettiği ve satışa sunduğu modeller, kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılar. Kulaküstü ve kulakiçi gibi birbirinden farklı model seçenekleri, markanın geniş ürün yelpazesinde yerini alır. Marka, yalnızca kişisel kullanım özelliklerine sahip kulaklık modelleriyle sınırlı kalmayarak hoparlör üretimi ve tasarımı konusunda da kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Beats Bluetooth hoparlör ve Bluetooth kulaklık modelleri ile kullanıcılara her alanda yardımcı olur.

Beats Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Yaptığı üretimler ile kullanıcılarını tatmin eden marka, üstün ses kalitesi ve kullanım kolaylıklarıyla da ürün tercihlerinde belirleyici bir rol oynar. Beats kablosuz kulaklık modelleri kulaküstü ve kulakiçi gibi pek çok farklı şekilde karşınıza çıkar. Beats kulakiçi kulaklık Bluetooth çeşitleri yaygın kullanıma sahip bir model olarak öne çıkar. Bu ürünler sadece müzik dinlerken değil, arama yönetimi özelliği sayesinde telefon görüşmeleri için de ideal bir seçenektir. Geniş kapsama alanı ve hızlı bağlanma özelliklerine sahip olan markanın modelleri kesintisiz ve kaliteli ses deneyimi elde etmenize olanak tanır. Suya dayanıklı yapıda imal edilen ürünler spor yaparken terden etkilenmez. Ses ayarlarını her iki kulaklık üzerinden yapabilmeye imkan sağlayan model yumuşak dokusu sayesinde de kullanım açısından konfor sunar. Kulak bölgesinin iç kısmına yerleşen parçalar, dinlenen müzik ile dışarıdan gelen seslerin profesyonel bir şekilde eşitlenmesine aracılık eder. Dolayısıyla kişinin sağlığı herhangi bir riske girmeden müzik dinleme zevki artmış olur. Markanın kulakiçi ürünlerinin yanı sıra kulaküstü kulaklık modelleri de kaliteli müzik dinleme deneyimi sunmak için gerekli pek çok özellik ile donatılır. Beats Bluetooth kulaklık kulaküstü çeşitleri, iki farklı hoparlör bölgesinde sünger kaplamasıyla kullanıcıların kulak bölgelerini saran ve yoğun ses deneyimi sunan ürünler arasına girer. Modellerde yer alan gürültü önleme özelliği ve gelişmiş akustik platform her ortamda net ve temiz sesler almanızı sağlar. Markanın uzun süre dayanan şarj özelliği sayesinde kullanıcılar gün boyu müzik dinleme imkanına erişir. Katlanabilir kompakt tasarıma sahip olan markanın kulaküstü kablosuz Beats kulaklık seçenekleri, farklı renk alternatifleri ve şık görünümleriyle de zaman içerisinde kullanıcılarının yanından ayırmadığı aksesuarlardan birine dönüşür. Markanın tüm kulaklık çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyerek size en uygun modeli kolayca tespit edebilirsiniz.

Beats Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Bluetooth kulaklık Beats markası tarafından kullanıcıların konforlu bir kullanım elde etmesi amacıyla tasarlanır. Bluetooth bağlantısı kullanılarak gerçekleştirilen tanımlama işlemi, ürünün kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Kulaklıkların kullanılabilmesi için bağlandığı cihaz içerisinde Bluetooth bağlantısı olması gerekir. Bağlanmadan önce cihazın Bluetooth özelliği aktifleştirilir. Daha sonra cihazda yer alan kullanılabilir cihaz seçimi ile birlikte kulaklık kullanılmaya başlanır. Alıcıların merak ettiği Beats Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır sorusuna, çözüm odaklı ve kolay kullanıma sahip yanıtlar verilebilir. Ürünlerin kolay kullanım gibi şarj edilme özellikleri de oldukça kapsamlı ve hayat kolaylaştırıcıdır. Özellikle Beats Bluetooth kulaklık kablosuz modellerde pratik şarj edilme özelliği ön plana çıkar. Yeni nesil teknolojiler sunan Beats Bluetooth kulaklıklar, güç kaynağı tam dolu olduğunda uzun süreli kullanım fırsatını sizlere sunar. Şarjda belirli bir bekleme süresinin sonucunda cihazı yoğun bir şekilde kullanmak mümkün olur.

Beats Bluetooth Kulaklık Kullanımında Önemli Noktalar

Müzik dinlemenin yanı sıra telefon görüşmesi yapmak, film veya dizi izlemek gibi pek çok aktivite için kulaklıklara ihtiyaç duyulur. Günümüzde pek çok ülkede birçok insanın yararlandığı Bluetooth kulaklıkların kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Beats kulaklık kablosuz modelleri, geniş kullanım alanı ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Beats Bluetooth kulaklıkları spor yaparken, direksiyon başındayken ya da iş görüşmesindeyken kullanan kişiler, kullanım süresi boyunca hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğini merak ederler. Dikkat edilmesi gereken ilk husus, ürünün yeterli ve doğru bir şekilde şarj edildiğinden emin olmaktır. Ürünü tam verimlilik seviyesinde kullanabilmek için %100 batarya dolumu elde etmek gerekir. Şarjı %100 doldurulmayan ürünler, kullanıcılara daha kısa süreli bir kullanım seçeneği sunar. Diğer bir nokta ise cep telefonu, bilgisayar ya da sesin alınacağı elektronik cihazlardan herhangi birinin şarjının da tam dolu olmasıdır. Ses kaynağının Bluetooth bağlantısında herhangi bir sorun ortaya çıkmaması için bu konu oldukça önemlidir. Doğru eşleştirme yapılması ve şarjın tamamen doldurulması halinde ürünlerden maksimum performans dönüşü alabilmeniz daha kolay hale gelir. Bunların yanı sıra ürünlerin temizliği ve bakımında düzenli olmaya dikkat edilmesi gerekir. Temiz ve özenli kullanılan cihazlar sayesinde daha uzun ömürlü bir kullanım imkanına erişmeniz mümkündür.

Beats Bluetooth Kulaklık Önerileri

Kullanıcıların yaptığı kulaklık tercihleri, paylaşılan yorumlar sayesinde gözler önüne serilir. Beats Bluetooth kulaklık kulakiçi modellerinden birçok farklı modele kadar kullanıcıların tavsiye ve eleştirilerini yorumlarda görmek mümkündür. Kulaklık, hoparlör ve Bluetooth araç kiti tavsiye gibi farklı ürünlerin değerlendirildiği yorumlar; objektif görüşlerin kaynağı haline gelir. Kullanıcıların yaptığı öneriler, ürünleri satın almak isteyen kişiler için referans niteliği taşır. Beats kulak üstü kulaklık Bluetooth bağlantılarının nasıl çalıştığı, hangi ayarlamaların nasıl yapıldığı ve temizliğinde nelerin kullanılabileceği gibi birçok konuda destekleyici kullanıcı yorumlarından yardım alabilirsiniz. Ayrıca sıkça sorulan Beats Bluetooth kulaklık nasıl bağlanır sorusu da yorumlar sayesinde hızlıca cevap bulur. Ulaşılan yorumlar sayesinde tercih edilecek ürünler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler edinmek son derece kolay hale gelir. Hayatınızın pek çok alanında size eşlik edecek olan kablosuz kulaklık Beats ile birbirinden keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Çok sayıda modelin göze çarptığı geniş ürün yelpazesi, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Her tür istek ve ihtiyaca uygun seçeneklerin alıcılara sunulması, ürünlerin daha çok kişiye hitap etmesinde önemli bir paya sahiptir.

Beats Bluetooth Kulaklık Ulaşılabilir Fiyatlarıyla Akakçe’de

Pek çok üründe olduğu gibi Beats bt kulaklık seçiminde de alıcılar, fiyat konusuna önem verir. Beats Bluetooth kulaklık fiyat seçeneklerini incelerken bütçenize uygun filtrelemeler yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Renk, özellik, gelişmişlik, kalite ve üretim tarihi değişiklik gösteren modellerin fiyatlarında da bazı farklılıklar görülür. Düşükten yükseğe farklı seçeneklerin sunulduğu Beats Bluetooth kulaklık fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenir. Bu sayede ürünlerin her kesimden alıcıya hitap etmesi mümkün olur. Fiyat seçenekleriyle ile alıcıların memnuniyetini kazanan kulaklık kablosuz Beats ürünleri arasında dikkatleri çeker. Beats kulakiçi Bluetooth kulaklık, farklı fiyat seçeneklerini alıcılara sunan modeller arasına girer. Kalite doğrultusunda belirlenen fiyatlar, alıcılara hesaplı bir alışveriş yapma şansı verir. Gürültü önleme özelliği ile fark yaratan Beats kulak üstü Bluetooth kulaklık, uygun fiyatlı olması nedeniyle de öne çıkar. Alıcıların bütçesini zorlamayacak biçimde oluşturulan geniş fiyat aralığı, ürünlerin popülerleşmesine katkıda bulunur. Dünyanın dört bir yanında sevilerek kullanılan parçalar, yeni nesil teknolojilere avantajlı fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. Siz de farklı fiyat seçeneklerinin bulunduğu modelleri Akakçe aracılığıyla kolayca görüntüleyebilirsiniz.