Huawei Bluetooth Kulaklık

Huawei Bluetooth Kulaklık Fiyatları

44 farklı Huawei Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Huawei Bluetooth Kulaklıklar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıHuawei
 • TürüKulak İçi
 • TürüKulak Üstü
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • ÖzelliklerAktif Gürültü Önleme
 • Bluetooth Versiyonu5.1
 • Bluetooth Versiyonu5.2
 • Bluetooth Versiyonu5.3
 • ÖzelliklerMikrofonlu

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıHuawei
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriBluetooth VersiyonuBekleme SüresiKelime ile FiltreleKonuşma SüresiMüzik Dinleme SüresiKutu SeçeneğiDüşük FrekansYüksek FrekansGüçEmpedans DeğeriSes SeviyesiŞarj Olma SüresiKullanım MesafesiSürücü ÇapıUzunlukGenişlikYükseklikAğırlıkŞarj Giriş TipiToplam Kullanım SüresiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (44)

Watch 4 Pro Huawei Mate X3 Fiyat Apple Watch Ultra 49 mm iPhone SE 3 P40 P Smart Pro P30 Huawei P Smart 2019 Huawei Cep Telefonu Huawei Akıllı Saat Huawei Şarj Aleti Huawei Akıllı Bileklik

En Popüler Huawei Bluetooth Kulaklıklar

Huawei Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Huawei Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Huawei Bluetooth Kulaklık hangileri?

Bugün Akakçe'de 44 farklı model arasında

En çok satan Huawei Bluetooth Kulaklık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Huawei Bluetooth Kulaklık:
 1. Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 2. Huawei FreeBuds SE 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 3. Huawei FreeBuds SE TWS Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 4. Huawei FreeBuds 5i TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 5. Huawei FreeBuds Pro 2 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Huawei Bluetooth Kulaklık

Huawei Bluetooth kulaklık modelleri rahat ve keyifli kullanım sunan özellikleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların beklentilerini iyi derecede karşılamaya odaklanan ürünler hem tasarımı hem de teknik özellikleri ile öne çıkar. Ürünlerin ses özellikleri, bağlantı seçenekleri ve fiziksel yapıları modele göre farklılaşır. Kullanım alanına, sensör altyapısına, ses çıkış gücüne, sürücü teknolojilerine göre seçim yapmak mümkündür. Kullanıcılar için ayırt edici olabilen bağlantı tipi, hızlı şarj desteği, çoklu bağlantı sistemi ve kablosuz kullanım menzili gibi faktörler de cihazlara entegre edilir. Huawei Bluetooth kulaklık kullanımı ve performansı ise ürünlerin bu tür özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Huawei orijinal Bluetooth kulaklık modellerini ise Akakçe yardımı ile inceleyebilir, dilediğiniz modeli en uygun fiyatlarla satın alarak konforlu kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Huawei Kablosuz Kulaklık Modelleri

Huawei Bluetooth kulaklık seçkileri farklı fiziksel ve teknik özelliklerden güç alır. Kulaklık tipi, uyumluluk ve kablosuz seçenekleri ürün çeşitliliğini besler. Kulak çevreleyen kablosuz kulaklık, kulak içi tam kablosuz kulaklık ve kanal içi kablosuz kulaklık üretimlerinden beklentinize, kullanım alanınıza uygun olanı seçmeniz mümkündür. Huawei P smart, P20, P30 Lite Bluetooth kulaklık serileri kullanıcıların en fazla rağbet gösterdiği ürünler arasında yer alır. Kulak çevreleyen Huawei marka kulaklıklar ve kulak içi modeller hem görünüm hem de kullanım standardı bakımından farklılıklar gösterebilir. Kulağı çevreleyen modeller, dış sesleri daha iyi absorbe edebilirken, kulak içi seçkiler daha hafif bir yapı sergiler. Elbette, kişisel tercihleriniz ve alışkanlıklarınız kullanım tercihlerinde belirleyici rol oynar.

Tam kablosuz kulaklık ile kablosuz Huawei Bluetooth kulaklık modelleri de birbirinden farklıdır. Tam kablosuz ürünlerde kablo bağlantısı yoktur, dokunmatik kullanım standardına sahiptir ve genellikle özel şarj kutuları ile beraber satışa sunulur. Kablosuz olanlarda ise kısmi kordon aksamı bulunabilir. Örneğin, boyun askılı kulaklıklar kablosuz modeller arasında yer alır. Huawei Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır sorusunun yanıtı da ürünlerin bu tür teknik / tasarımsal özelliklerine göre değişebilir. Huawei mıknatıslı Bluetooth kulaklık modelleri ve mikrofonlu kulaklıklar da satışa sunulur. Kullanım tipinin yanı sıra ses özellikleri ve entegre marka teknolojileri de model çeşitliliğini artırır. Ses alma ve aktarım performansına göre seçim yapacaksanız hassasiyet derecesi, empedans değeri, sürücü çapı ve türü bilgilerini kontrol etmenizde fayda var.

Huawei Bluetooth Kulaklık Tasarımları

Bluetooth kulaklık Huawei markasının tasarım uzmanlarınca geliştirildiğinden, özgün ve yenilikçi bir stil sunar. Huawei Bluetooth kulaklık siyah ve beyaz renkleri en ilgi çekici kreasyonlar arasındadır. Farklı renk, biçim ve kullanım seçenekleri ile sizlere ulaşan kulaklıkların teknik tasarımları da ayırt edicidir. Kimi kablosuz Huawei spor Bluetooth kulaklık modellerinde yer alan Manyetik Snap özelliği konforunuzu doğrudan artırmayı amaçlar. Sezgisel açma kapama yapabilen bu sistem, kulaklıkları birbirine takarak cihaz bağlantısını sonlandırır ve birbirinden ayırdığınızda tekrar bağlantı kurar. Böylece pil ömrü uzar, müziklere kaldığınız yerden devam etme lüksünüz bulunur ve çağrı kontrolünüz daha iyi hâle gelir. Dokunmatik kulaklıkların algılayıcı sensörleri güçlü olduğundan parmak hareketleri ile verdiğiniz komutlar anlık olarak uygulanır. Uzaktan kumanda ekipmanı olan modeller ise çoklu işlev düğmeleri ile müziği, mikrofonu ve ses ayarını rahatça ayarlama fırsatı sunar.

Huawei Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Huawei Bluetooth kulaklık özellikleri, ses verimliliğinin iyi olmasını önceler. Düşük frekans aralıklı ses türüne sahip olan yeni nesil dinamik sürücülü seçkiler etkili rezonans sağlaması ile fark yaratır. Daha iyi ses çıkışı, daha derin bas ve daha hassas diyafram sayesinde farklı ses tonlarının her birini net, akıcı ve kaliteli şekilde duymanızı sağlar. Hassasiyet seviyesi yüksek olan mikrofonlu kulaklıklar hem içerdeki hem de dış çevredeki gürültüyü engellemeye odaklıdır. Gürültü engelleme teknolojisi, harici dış sesleri daha az duymanızı sağlar. Böylece dinlediğiniz müziğin çevresel gürültüler ile bölünmesi problemi ortadan kalkar. Huawei Bluetooth kulaklık yorum incelemeleri, kulaklık gövde ve silikon tasarımlarının da dış sesleri yalıtma anlamında iyi performans sergilediğini gözler önüne serer.

Ses performansının yanı sıra, uzun süre kullanım da ürünleri kendi segmenti içerisinde ayırt edici bir yere koyar. Pil ömrü ile öne çıkan seçkilerin aralıksız kullanım ve gürültü engelleme özelliği marka tarafından açıkça belirtilir. Huawei kablosuz kulaklıklardan beklentiniz uzun kullanım süreleri ise maksimum oynatma süresi yaklaşık 24 saat olan kulaklıklar sizin için doğru tercih olabilir. Gürültü önleme gibi özellikler açık olduğunda pil performansının değişebileceğini de hatırlatmak gerek. Bu tür teknolojik eklentiler Bluetooth kulaklık fiyatları üzerinde etkili olabilmektedir. Huawei Bluetooth kulaklık en ucuz veya en son teknolojili modellerini karşılaştırabilir, bütçenize ve beklentilerinize en uygun ürünü belirleyerek satın alabilir ve keyifli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Huawei Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Kulak üstü ve kulak içi Bluetooth kulaklık Huawei markasının geliştirdiği özel sistemlerden güç alır. Tasarımsal ve teknik nüanslar hem ses verimliliğini hem de kullanıcı konforunu iyileştirme amacına hizmet eder. Örneğin, 3 farklı gürültü engelleme fonksiyonu bulunan ürünler, farklı koşullar altında, duruma en uygun modu seçme imkânı tanır. Markaya özgü farkındalık modu ise aktif gürültü engellemeye gerek kalmadan çevresel sesleri duyabilmenizi sağlar. Üstelik, dokunmatik modellerdeki bu özelliği aktive etmek için sol kulaklığa dokunup basılı tutmanız yeterlidir. Fark yaratan bir diğer teknoloji ise çok mikrofonlu çağrı gürültüsü önleme özelliğidir. Çoklu mikrofon sistemi birleşik ses alma niteliğini kullanır. Telefon görüşmelerinizde oluşabilecek parazitleri minimuma indirir.

Huawei’in geliştirdiği, insan sesini tanıyabilen DNN özel sistem sayesinde kalabalık ve gürültülü mekânlarda dahi karşı tarafın söyledikleri net biçimde duyulabilir. Huawei Hair teknolojisi ise etkili ve pratik bir tak-eşleştir mekanizması sunar. Bu da Huawei Bluetooth kulaklık nasıl bağlanır sorusunu açıklamaya yarayan bir sistemi işaret eder. HİP air ile kulaklığı tablet ya da akıllı telefonlara tek bir işlem ile eşleştirmek mümkündür. Hızlı şarj özelliği ile desteklenen bu sistem, kısa süreli şarj ile uzun süreli kullanım elde etme olanağı tanır. Markanın yenilikçi kulaklık seçkileri, cihazlar arasında geçişler yapma sürecini de kısaltır. Çift Basmalı Anahtar teknolojisi, yalnızca güç düğmesine iki defa basarak, kulaklığı son bağlantı kurulan cihaza geçirir. En iyi Bluetooth hoparlör modelleri, fiyat performans avantajlı kulaklıklar ve daha nicesi için Huawei markasını tercih edebilirsiniz.

Huawei Kablosuz Kulaklık Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huawei Bluetooth kulaklık fiyat işlevsellik ve performans anlamında farklılıklar içeren ürün yelpazesine sahip. Satın alma sürecinize yardımcı olması adına, aşağıdaki maddelere bakmanız avantajlı olabilir. Bu maddeler arasında:

Huawei Bluetooth kulaklık Akakçe yardımıyla aradığınız ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fiyat performans karşılaştırmaları yapın, istediğiniz özelliklere sahip modelleri değerlendirin ve ihtiyacınıza ideal şekilde hitap eden ürüne kolayca sahip olun.