Boks Eldiveni

Boks Eldiveni Fiyatları

1.280 farklı Boks Eldiveni için fiyatlar listeleniyor.

Dragon Boks Eldiveni Ravel Boks Eldiveni Delta Boks Eldiveni Everlast Boks Eldiveni Adidas Boks Eldiveni Yukon Boks Eldiveni

Fiyatı Düşen Boks Eldivenleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü10 Oz12 OzantrenmanSetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kelime ile Filtrele Türü Kullanıcı Türü Ağırlık Malzeme Türü Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Kum Torbası Boks Standı Boks Kaskı Boks Bandaj Boks Topu Boks Aksesuarı Elektrikli Scooter Scooter Paten Dragon Boks Eldiveni Ravel Boks Eldiveni Delta Boks Eldiveni

En Çok Karşılaştırılan Boks Eldivenleri

Boks Eldiveni Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Boks Eldiveni Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Boks Eldivenleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.280 farklı model arasında

En çok satan Boks Eldivenleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Boks Eldiveni:
  1. Dragon 30119-P Sangal Boks Eldiveni
  2. Ravel Fighter Deluxe Pu Dura-Strong Boks Eldiveni
  3. Dragon Attack 5 Boks Eldiveni
  4. Dragon 30128-P Yakuza Muay Thai Boks Eldiveni
  5. Delta Challenger Dura-Strong Boks Eldiveni

Boks Eldiveni

Boksa ilgi duyan herkesin gerekli ekipmanları kullanması gerekir. Boks ekipmanları hem antrenmanlarda hem de maçlarda yüksek performans sağlar. Bu ekipmanlar arasında ilk olarak boks eldiveni ilgi çeker. Boks eldiveni spor esnasında elleri koruyarak yüksek performans ortaya koymayı sağlar. Spor yapmayı verimli hale getiren boks eldiveni çeşitleri farklı beden aralıklarında satışa sunulur. Ayrıca, renk ve kullanacak kişiye göre de kategorilere ayrılır. Ergonomik kullanım olanağı ile ilgi çeken ürün seçenekleri modern görünümü sayesinde güçlü vuruşlarda bulunmanıza olanak tanır. Bazı boks eldiveni çeşitlerinde ise terlemeyi engelleyen özel yapılı iç tasarım bulunur. akakce.com üzerinden kick boks eldiveni başta olmak üzere birçok boks ekipmanına göz atabilirsiniz. Bu sayede tüm sitelerdeki fiyatları karşılaştırarak ekonomik ve güvenilir tercihte bulunabilirsiniz.

Boks Eldiveni Çeşitleri ve Özellikleri Nedir?

Boks eldiveni çeşitleri ilk olarak üretildiği malzemeye göre kategorilere ayrılır. Genel olarak ürün çeşitlerinde deri kullanılır. Gerçek deriden üretilen boks eldivenleri sağlamlığının yanı sıra koku yapmamasıyla da tercih edilir. Uzun yıllar kullanılabilen deri boks eldiveni sporu yapacak kişiye göre değişiklik gösterir. Buna göre boksa yeni başlayan kişiler suni deri kullanılırken, profesyonel sporcuların tercihi hakiki deriden yanadır. Boks eldivenlerinde oz değerleri de değişiklik gösterir. Birçok insan oz değerinin beden ile ilgili olduğunu düşünür. Fakat bilinenin aksine oz ağırlık değerini ortaya koyar. Oz değerleri antrenman ve maçlarda değişiklik gösterir. Antrenmanlarda oz değeri yüksek kick boks eldiveni kullanılması önerilir. Maçlarda ise daha düşük olanlar tercih edilir. Boks eldiveni çeşitlerinin özellikleri kadar tasarımı da önemlidir. Genel olarak pembe, siyah, kırmızı gibi renklerin yanı sıra farklı desenlerden oluşan tasarımlar ilgi çeker. Tasarımların değişiklik göstermesinin en önemli nedenleri arasında hangi spor müsabakasına katılacağı yer alır. Kick boks eldiveni ile Wushu Sanda sporunda kullanılan eldivenlerin rengi aynı değildir. Boks eldiveni seti genellikle bandaj ve bileklik ile birlikte verilir. Bazı ürün setlerinin içinde dişlik ve ip gibi çeşitler de bulunur. Parmaksız boks eldiveni ise antrenmana yeni başlayanlar için önerilir. Ayrıca parmaksız eldiven kum torbası ile çalışırken de kullanılır. Boks eldiveni markaları arasından inceleme yaparak katılacağınız müsabaka çeşidine göre seçim yapabilirsiniz.

Boks Eldiveni Ne İşe Yarar?

Boks eldiveni rakibin sert darbelerine karşı gard almayı sağlayan önemli bir ekipmandır. Müsabaka ya da antrenman esnasında parmakları ve bileği koruyan ürün seçeneklerinin yumuşak yapısı herhangi bir zarar görmeyi engeller. Ayrıca, rakibin müsabakada yenilmesi için uygun boks eldiveninin kullanılması gerekir. 12 oz boks eldiveni 59-74 kilo aralığındaki; 10 oz boks eldiveni ise 50-59 kilo ağırlığındaki kişiler için uygun bir seçimdir. Boks eldivenlerinin renkleri yapılan müsabakaya göre değişiklik gösterse de birçok kişi şortu ile uyum sağlayan rengi tercih eder. Özellikle amatör çalışmalarda uyumu yakalamak için boks eldiveni siyah rengi kullanılabilir. Burada ürünü kullanacak kişinin yaşı ve cinsiyeti de önemli bir konudur. Seçim yaparken boks eldivenini kullanacak kişinin kriterlerinin göz önünde bulundurulması gerekir. Boks eldiveni fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatların artmasının ya da azalmasının en önemli nedenleri arasında markası ve özellikleri yer alır. Bilinen ve kaliteli markaların hakiki deriden üretilen boks eldivenleri yüksek fiyat segmentinde yer alır. Ucuz boks eldiveni arayanlar için ise suni deriden yapılan amatör modeller yer alır. Boks yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz diğer bir ürün dövüş elbisesi olabilir. İhtiyacınız olan bu ekipmanı, Akakçe üzerinden Dövüş elbisesi fiyatlarını inceleyerek, satın alabilirsiniz.

Boks Eldiveni Satın Alırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Genel olarak boks yapmaya ilk kez başlayanlar ürün seçimi yaparken zorlanır. Aslında boks eldiveni seçimi oldukça kolaydır. İlk olarak ürünün markasına ve tasarımsal özelliklerine dikkat edilmelidir. Kadınlar genellikle pembe boks eldiveni tercih eder. Erkekler ise koyu renkli boks eldivenlerine daha çok ilgi gösterir. Eldiven satın alırken hangi seviyede boksör olduğuna da dikkat edilmelidir. Profesyonel boks eldiveni çeşitleri yüksek fiyat segmentinde yer alır. Özel olarak tasarlanan iç ve dış tasarım eldivenin kalitesini etkiler. Boks eldivenlerinde yer alan oz değeri mutlaka kontrol edilmelidir. Boks yapacak kişinin kilosuna uygun olan eldiven satın alınmalıdır. Buna göre 8 oz eldiven 40 -50 kilo kişiler için uygun bir seçimdir. 86-92 kilo arasındaki kişiler için ise 16 oz eldiven uygun olacaktır. Boks eldiveni satın alırken ürünün kalıbına dikkat edilmelidir. Yapılan spora uygun olan kalıpta eldiven tercih ederek başarı sağlanabilir. Boks eldiveni takımı satı alırken ürünün içeriğine dikkat edilmelidir. Bazı takımlar beraberinde farklı ekipmanlarla birlikte gönderilir. Set halinde satışa sunulan ekipmanlar ekonomik tercih yapmak isteyenler için doğru bir seçim olacaktır.

Boks Eldiveni İndirim ve Kampanyalarını Akakçe’den Takip Edin

Her boksör kaliteli ve dayanıklı bir boks eldivenine ihtiyaç duyar. Ürün çeşitliliğinin fazla olması sporcuların hayallerindeki tasarıma rahatlıkla ulaşmasını sağlar. Boks eldivenleri kullanılan malzemeden dikiş yerlerine kadar özenle tasarlanır. Bu sayede ne kadar çalışma yapılırsa yapılsın daima dayanıklılığını korur. Kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olan boks eldiveni çeşitleri her sporcunun ellerinin hasar görmesini engeller. Özellikle amatör sporcuların karşılaşması muhtemel olan kazaların önüne geçerek heyecanın durmaksızın devam etmesini sağlar. Boks eldiveni satın alırken kullanıcıların fikirlerinden faydalanılmalıdır. Bu doğrultuda boks eldiveni tavsiye ve yorumlarına göz atılmalıdır. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar sayesinde en iyi boks eldiveni çeşidine ekonomik fiyatlarla sahip olunabilir. Alışveriş yaptıktan sonra siz de yorum yapabilir, diğer kişilerin fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Akakce.com ucuz fiyatları ve kaliteli ürünleri ile adından sıklıkla söz ettirir. Yüzlerce kategoride olduğu gibi boks eldiveninde de kalitesinden söz ettiren site, yüz gülümseten fiyatları sayesinde vazgeçilmez olmayı başarır. Siz de sitemiz üzerinden alışveriş yaparken fiyatları araştırabilir, indirim günlerini takip edebilirsiniz. Özellikle Kara Cuma İndirimleri takip edilerek piyasa değerinden çok daha ucuza alışveriş yapılabilir.

Boks Eldiveni Nasıl Takılır?

El ölçülerine ve yapılan spor çeşidine uygun olan boks eldiveni bedenleri arasından karar verdikten sonra kullanım esnasında rahat etmeyi sağlayan ürün takılmalıdır. Eldivenin nefes alabilir özellikte olması ve hareketleri kısıtlamayan ergonomik yapıda olması gerekir. Aksi takdirde ellerde maç esnasında hasar meydana gelebilir. Dayanıklılığı ve yüksek performansı ile adından söz ettiren boks eldiveninin takılması oldukça kolaydır. Genel olarak boks eldiveni bandaj ve iç eldiven ile birlikte takılır. İlk olarak ellerin bandaj ile sarılması gerekir. Bandaj sararken hareket kabiliyetini kısıtlamaması, sıkmaması ya da gevşek durmaması gerekir. Eğer bandaj sarılmak istenmiyorsa iç eldiven takılmalıdır. Ardından boks eldiveni takılabilir. Eller boks eldiveninin içine sokulduktan sonra tam olarak eldivenin oturduğundan emin olunmalıdır. Eldiven elin şeklini almalıdır. Eğer herhangi bir rahatsızlık hissediliyorsa beden uyumsuzluğundan kaynaklı olabilir. Eldiveni taktıktan sonra ise bileklik bandı takılmalıdır. Bileklerde aşırı sıkı ya da gevşek olmamalıdır. Sayfamız üzerinden boks eldiveni kadın ve çocuk boks eldiveni çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. En ucuz boks eldiveni çeşitleri sayesinde ekonomik ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.