Kum Torbası

Kum Torbası Fiyatları

432 farklı Kum Torbası için fiyatlar listeleniyor.

Altis Kum Torbası Desfabe Kum Torbası Voit Kum Torbası Dynamic Kum Torbası Rising Sports Kum Torbası Avessa Kum Torbası

Fiyatı Düşen Kum Torbaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kum Torbaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Uzunluk120 cm
 • Uzunluk135 cm
 • Uzunluk180 cm
 • Ağırlık45 kg
 • Ağırlık55 kg
 • Ağırlık60 kg
 • Dolgu SeçeneğiDolu
 • Genişlik30 cm
 • Genişlik35 cm
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 18 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüDolgu SeçeneğiUzunlukGenişlikAğırlıkRenk
Temizle Ürünleri Gör (432)

Boks Eldiveni Boks Standı Boks Kaskı Boks Aksesuarı Boks Topu Boks Bandaj Elektrikli Scooter Scooter Masa Tenisi Raketi Altis Kum Torbası Desfabe Kum Torbası Voit Kum Torbası

En Çok Karşılaştırılan Kum Torbaları

Kum Torbası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kum Torbaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 432 farklı model arasında

En çok satan Kum Torbaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kum Torbası:
 1. Altis BKS-70 25x70 cm Boks Torbası
 2. Desfabe Boxing Star 120x32 cm Zincirli Boks Kum Torbası
 3. Voit BR 25x70 cm Boks Torbası
 4. Mersac Boks Torbası Siyah
 5. Kentucky Premium Dikey Ayaklı Çocuk Şişme Boks Torbası 120 CM

Kum Torbası

Antrenman ve egzersiz sürecinde kullanılan kum torbası, genellikle dövüş sanatlarında ön plana çıkar. İçi kumla doldurulan spor aleti, antrenmanlarda kişinin yumruk atması için kullanılır. Boks torbası, rakiple yüzleşmeden önce sporcunun idman yapmasında büyük rol oynar. Kol kaslarının gelişmesini destekleyerek boksörün rakibe karşı yapacağı darbelerde etkili olmasını sağlar. Tavana veya yüksek bir yere asılarak kullanılan boks torbası, dilediğiniz yerden antrenman yapmanıza olanak tanır. Düzenli ve doğru kullanımda boks torbaları, her dövüş sanatına ve vücut tipine hitap eder. Vücut geliştirmek için kullanılan spor malzemelerini tek bir pakette sunan kum torbası seti, uygun fiyat seçeneği ve geniş kullanım alanlarıyla spor tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılar. Siz de ister tekli isterseniz set halinde satılan ürünlere göz gezdirebilir, antrenman planınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Boks Torbası Çeşitleri Nelerdir?

Üst gövdeyle göğüs bölgesine özel egzersiz yapmanızı mümkün kılan boks torbalarının farklı boyutları, materyal özellikleri ve renk seçenekleri; her savunma sanatına ve ihtiyaca uygun çözümler sunar. Sporcuya çeviklik, hız ve güç kazandıran kum torbası çeşitleri; tasarımda kullanılan malzemenin kalitesine, ebatına ve kaplama detayına göre sınıflandırılır. Ayaklı ve askılı olmak üzere iki farklı kullanım şekline sahiptir. Eviniz için boks torbası almayı düşünüyorsanız tavanı delerek çelik bir askının üzerine yerleştirebilirsiniz. Tavanı delmek istemeyenler, stantlı torbalarla zemin üzerinde antrenman yapma fırsatı bulabilirler. Siz de isterseniz askı aparatıyla duvarınıza asabilir isterseniz de dayanıklı standıyla dilediğiniz yerden antrenmana devam edebilirsiniz. Kullanışlı ve pratik kullanıma sahip ayaklı kum torbası, iki kişiyle antrenman yapma fırsatı sunduğu için ortak alanlarda öne çıkar. Suni deri kaplamalı modeller, uygun fiyat aralığıyla her bütçeye dost seçimler sunar. Kaliteli ve yumuşak dokulu PVC kaplamalı spor aleti, güçlü ve sert darbelere karşı ekstra dayanıklılık gösterir. Miniklerin kas ve kemik gelişimlerine destek sağlayan çocuk kum torbası modelleri, ideal boyutlarıyla ön plana çıkar. Özellikle çocukların içindeki enerjiyi atmaları amacıyla evlerde veya anaokullarında kullanılabilir. Çocuklar için özel olarak tasarlanan ürünler, yumuşak kaplaması ve darbe emici materyali sayesinde kullanım esnasında ekstra güvenlik sağlar. Egzersiz rutinlerinizde kas gelişiminizi desteklemek ve hareket kabiliyetinizi artırmak amacıyla içi kum dolu spor aletlerini tercih edebilirsiniz. Antrenman sıklığına, çalışma şekline, sporcunun atletik yapısına ve dövüş sanatına göre şekillenen ürünler; standart, küçük ve büyük formlarda satışa sunulur. Silindir formundaki küçük kum torbası hem çocuklar hem de profesyonel sporcular için farklı boyut ve materyallerle ideal kullanıma hazır hale getirilir. Spor salonundaki profesyonel ve kaliteli spor aletlerini, evinizin konforunda size sunan büyük boks torbaları, istediğiniz yerden antrenmanlarınıza eşlik eder. Dilerseniz kum torbasının yanında ihtiyaç duyabileceğiniz boks eldiveni modellerine de Akakçe'den göz atabilir, fiyat ve model karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kum Torbası ile Antrenman Nasıl Yapılır?

Sporcunun hareketlerinin seri ve atik bir hale gelebilmesi adına düzenli ve bilinçli antrenman planlanması gerekir. Boks kum torbası, seçimlerinizde birkaç detaya dikkat ederek vücudunuzda fark yaratan efektif sonuçlar elde edebilirsiniz. Hem fiyat hem de ağırlık düzeyi bakımından öne çıkan boş kum torbası, istediğiniz kondisyon ve çalışma programı için geniş doldurma kapasitesi sunar. Boks torbasıyla çalışırken istediğiniz miktarda kumla doldurmanız adına içi boş modeller, geniş kullanım imkanına sahiptir. Antrenman esnasındaki performansınızı artırmak adına yapacağınız spora uygun ekipman ve kıyafetlerle beklediğiniz verimi alabilirsiniz. İdeal ağırlığa sahip torbayı seçtikten sonra sınırlarınızı zorlayan ve vücut gelişiminize destek sağlayan egzersiz planını uygulayabilirsiniz. Belirlediğiniz hareketleri 15 ila 25 kez set halinde tamamlayabilirsiniz. Üst vücudu, göbeği, bacağı ve kalçayı hedefleyen egzersizleri düzenli bir şekilde tamamlayabilir, bölge bazlı kas gelişiminizi destekleyebilirsiniz. Her set ve egzersiz arasında 60 veya 90 saniye dinlenerek antrenman programınızı efektif hale getirebilirsiniz. Hareket alanının kısıtlı olduğu mekanlar için ideal olan yerden kum torbası, sağlam ayakları sayesinde zemin üzerindeki hareketlerin en iyi şekilde sergilenmesini kolaylaştırır. Stantlı modellerle bireysel veya profesyonel başarılarınızı evinizin hemen her noktasından sergileme fırsatına sahip olabilirsiniz. Medikal amaçlı kullanılan sıcak kum torbası, kronik veya bölgesel ağrıların hafiflemesi için sporcuların vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır. Siz de hem kullanım açısından beklentilerinizi karşılayan hem de egzersiz rutininize uyum sağlayan ekipmanlara akakce.com üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Boks Torbası Nasıl Seçilir?

Karşılıklı müsabakalarda, boks eğitimlerinde veya dövüş sanatlarına hazırlıkta önemli bir yere sahip olan ürün, sporcuların tekme ve vuruş kabiliyetlerinin sergilenmesini kolaylaştırarak tekniklerin geliştirilmesine katkı sağlar. Boks torbasının ağırlığı, kilo ve antrenman becerisine uygun olarak seçilmesi gerekir. Profesyonel donanımlara sahip ilave dolgu torbalı modeller, değiştirebilir ağırlık derecesi sayesinde her beceriye ve vücuda uyum sağlar. Formunuzu korumak veya spor esnasında kondisyon kazanmak için hafif veya orta ağırlıktaki torbaları seçmeniz daha doğru sonuçlar elde etmenizi sağlar. Her dövüş sanatına ve vücut yapısına uygun aralıklarda yer alan kum torbası boyutları, ideal antrenman planı için gerekli ölçülerde sporcuların beğenisine sunulur. Farklı kaliteye ve niteliğe sahip boks torbaları, hakiki deri kaplamalı dış yüzeyi sayesinde sporcunun hareketlerini yumuşak zemin üzerinde sergilemesine yardımcı olur. 27 ila 32 kilo arasında bir ağırlığa sahip olan kum torbası 120x35 ölçüleriyle profesyonel anlamda kondisyon kazanmak isteyen boksörler için idealdir. Salon tipi niteliğindeki kum torbası 120x40 ölçü seçeneği, Uzakdoğu sporlarına ve karşılıklı müsabakalara özel kullanım imkanı sunar. Yeni başlayanlar ve amatör sporcular için gerekli boyutlara sahip kum torbası 120 cm uzunluğu sayesinde tekme ve vuruş tekniklerinin sergilenmesine olanak tanır. Profesyonel anlamda boksörlerin beklentilerini karşılayan kum torbası 150 cm ölçüleriyle evinizi adeta bir spor salonuna dönüştürür.

Kum Torbası Hangi Alanlarda Kullanılır?

Boks ve kick boks olmak üzere dövüş sanatlarında öne çıkan torbalar, sporcuların vurma ve yumruk atma kabiliyetinin geliştirmesine yardımcı olur. Farklı spor dalları ve dövüş teknikleri için ideal niteliklere sahip spor malzemesi, genellikle vücut geliştirme ve kondisyon kazanma amacıyla kullanılır. Boks müsabakaları, eğitmenler ve kişisel antrenörler tarafından tercih edilen profesyonel kum torbası; geniş kullanım olanakları sayesinde fit bir görünüme kavuşmak isteyenlere özel seçimler sunar. Evinizde amatör ve profesyonel düzeyde antrenman yapmanızı kolaylaştıran salon tipi kum torbası seçenekleri, kas ve vücut gelişimine katkı sağlar. Tek ayak üzerinde zemine sabitlenen hacıyatmaz kum torbası, bireysel çalışmalarda sporcuların beklentilerini karşılayan niteliklere sahiptir. Siz de vücut gelişimi ve kuvvet egzersizi için ağırlığı fazla olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Boks Torbası Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Farklı dövüş tekniklerinin sergilenmesini kolaylaştıran torbalar, sporcunun çeviklik kazanmasında etkin bir rol oynar. İstenilen her alanda kullanılabilen spor aleti, vücut geliştirmek ve stres atmak amacıyla gündelik yaşantıda tercih edilebilir. Vücuttaki tüm kasların çalışmasını sağlayarak sporcunun ideal görünüme kavuşmasına imkan tanır. Kol, parmak ve omuz kaslarını güçlendirdiğinden daha seri ve güçlü atışlar yapmanız mümkündür. Her bütçeye ve spor dalına hitap eden kum torbası fiyatları; tercih edeceğiniz modelin ağırlığına, materyaline, kalitesine, markasına ve kullanım amacına bağlı olarak değişken aralıklarda yer alır. Siz de kum torbası ucuz fiyat alternatifleri için ürünleri özelliklerine ve kullanım alanlarına göre listeleyebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz özellikteki ve ağırlıktaki boks torbalarını ve dövüş eldivenlerini Black Friday indirimleriyle ucuz fiyat aralıklarıyla sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.