Boks Standı

Boks Standı Fiyatları

80 farklı Boks Standı için fiyatlar listeleniyor.

Avessa Boks Standı Cosfer Boks Standı Pratikko Boks Standı Leyaton Boks Standı Ravel Boks Standı Kral Boks Standı

Fiyatı Düşen Boks Standları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterTürüRenk
Temizle Ürünleri Gör (80)

Spor Erkek Ayakkabı Boks Eldiveni Kum Torbası Boks Kaskı Boks Aksesuarı Boks Topu Boks Bandaj Elektrikli Scooter Scooter Avessa Boks Standı Cosfer Boks Standı Pratikko Boks Standı

Boks Standı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Boks Standı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Boks Standları hangileri?

Bugün Akakçe'de 80 farklı model arasında

En çok satan Boks Standları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Boks Standı:
  1. Avessa 82-932 Boks Standı
  2. Cosfer CSF-5574 Eldivenli Punchingball Standı
  3. Avessa 175 cm Boks Standı 82-933
  4. Outshock Yetişkin Ayaklı Şişme Boks Kum Torbası Decathlon
  5. Pratikko 160 Cm Ayaklı Boks Standı

Boks Standı

Çok eski dönemlerden bu yana spor olarak yapılan boks, belirli antrenman tekniklerini gerektirir. Bu antrenman teknikleri özellikle sporda gelişmek için son derece önemlidir. Amatör ve profesyonel olarak boks ile uğraşan tüm sporcuların düzenli olarak antrenman yapması gerekir. Belirli durumlarda kalabalık ekipler halinde yapılan bu antrenmanların farklı aktiviteler ile pekiştirilmesi ve desteklenmesi son derece önemlidir. Çalışmalar sırasında kullanılan birbirinden farklı boks malzemeleri, antrenmanların gerçek müsabakalara en iyi seviyede benzer hale gelmesini sağlar. Gerçek müsabakalara yakın olarak icra edilen antrenmanlar sayesinde sporcuların maçlarda en iyi skorları alması mümkündür. Bu noktada özellikle bireysel çalışmaların arttırılması sporda başarı için gereklidir. Boks ve kick boks sporlarında çalışma yaparken hem yumruk hem de tekme antrenmanları önemlidir. Bu antrenmanların gerçekleştirilebilmesi için kullanılan boks standı, gerçekçi boyutları ve hissiyatı ile bireysel antrenmanların en önemli ekipmanlarından biridir. Birbirinden kaliteli ürünleri kullanıcılara sunan Triathlon, Cosfer, Avessa, Ravel ve Kral markaları tarafından üretilmiş en kaliteli spor malzemeleri ve boks standı en ucuz seçeneklerle Akakçe’de bulunabilir.

Boks Standı Ne İşe Yarar?

Boks antrenmanları için kum torbası benzeri ekipmanların kullanımı sık görülen bir durumdur. Bu torbalar özellikle gerçek bir müsabakayı canlandırmak için önemlidir. Buna ek olarak ağır malzemeleri sayesinde bu hedefler üzerinde yumruk çalışması yapmak sporcunun gücünü arttırırken yumruklarını da geliştirir. Kum torbası kullanımı her ne kadar avantajlı olsa da bu torbaların tavana bağlanarak asılması gerekir. Bağlantı için kullanılan aparatların karmaşık olması montajı zorlaştırır ve son derece ağır olan bu torbaların tüm ortamlarda asılmasını imkansız kılar. Kullanım kaynaklı aksaklıklar sebebiyle antrenmanlarının aksamasını istemeyen sporcular için boks stantları en iyi seçenekleri oluşturur. Pratik şekilde kullanılan bu stantlar yerde durur ve hiçbir şekilde asılmasına gerek kalmaz. Kick boks standı olarak da bilinen bu aparatın altında bulunan uzun çubuk sert ve esnektir. Bu sayede atılan yumruk ve tekmeler sonrasında stant üzerindeki torbanın gerekli tepkiyi vermesi sağlanır. Kişinin tercihine göre daha yumuşak ya da daha sert tepkiler veren platformlar bulunabilir. Bu platformlar yapılan antrenman türüne ve kişi tercihine göre farklı boylarda olacak şekilde ayarlanabilir ve kolaylıkla taşınabilir.

Boks Standı Modelleri

Boks antrenmanları için kullanılan stant seçenekleri arasında pek çok model bulunur. Kullanılan modeller farklı boyutlar ya da farklı fonksiyonlara göre ayrılır. Farklı model seçeneklerini bir arada bulunduran set ürünleri ile tüm ekipmanları aynı anda alarak farklı antrenman türleri rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Boks vurma standı modelleri şu özelliklere göre sıralanabilir:

Standart olarak kullanılan stantların zeminde sabit durabilmesi için farklı aparatlar değerlendirilir. Bu aparatlar genellikle büyük hacimli, su ya da kumla doldurulan bir bidon platformudur. Platformun bu ağırlıklarla doldurulması sayesinde antrenman sırasında stant hareket etmez. Yerden sabitlenen stant esnek bir çubuk ile süngere bağlanır. Standart modellerde kullanılan yumruk ve tekme aparatı sünger olacak şekilde tasarlanır. Bu durum kişinin tercihine göre farklılık gösterebilir. Şişirilebilir boks standı modelleri bu noktada sık sık seyahat eden ve antrenmanlarını her yerde gerçekleştirmek isteyen sporcular için oldukça pratiktir. Antrenman öncesinde istenen sertlik seviyesine kadar basit bir hava pompası ile şişirilebilir. Bu sayede son derece küçük boyutlarla tüm çantalara girebilir ve katlanan aparatları sayesinde yolculuklarda taşımaya uygun hale gelir.

Boks Standı Boyutları

Boks standı ayaklı modellerin hemen hepsinde boy ayarı bulunur. Bu boy ayarı kullanıcıların farklı yumruk ve tekme seviyelerine erişecek şekilde antrenman yapmaları için önemlidir. Bu seviyenin belirli antrenmanlarda alçak, belirli antrenmanlarda ise yüksek olacak şekilde ayarlanması son derece verimli bir şekilde çalışmayı mümkün kılar. Yumruk antremanları genellikle yüksek seviyelerde yapılsa da tekme çalışmalarında farklılık görülebilir. Bu noktada teleskopik şekilde iç içe geçebilen stant çubuğu ile tüm durumlara en iyi şekilde hazırlanmak, hem bacak hem de kafa seviyesinde tekme çalışmaları yapmak mümkün hale gelir. Bu noktada boks standı 180 cm modelleri standart olarak tercih edilir ve pek çok müsabakayı canlandırmak için yeterlidir. Bunlara ek olarak daha küçük modeller de kullanılabilir. Bu modeller küçük bir top şeklinde bir platforma sabitlenir ve yüksek hızlı şekilde yumruk çalışmasında kullanılır. Son derece sert yaylara sahip olan bu platform sayesinde top hızla geri gelir ve bu durum arka arkaya çok sayıda yumruk atmayı sağlar. Sporcunun yumruk hızını arttırmak için bu modellerin tercih edilmesi son derece mantıklıdır.

Boks Standı Set Seçenekleri

Kullanılan farklı boks stant modelleri birbirinden farklı antrenmanlar için önemlidir. Bu noktada tüm ekipmanların farklı bir amacı olduğu için hemen hepsine sahip olmak önemlidir. Bu ekipmanların her biri ayrı ayrı alınabileceği gibi tek seferde de hepsi alınabilir. Ekipmanların hepsini tek bir set halinde almak pek çok açıdan avantajlıdır. Bu noktada kullanılan ekipmanların birim fiyat açısından daha ekonomik seçeneklerle alınması setleri oldukça mantıklı kılar. Set içerikleri kullanıcı ihtiyacına göre farklılık gösterebilir. Boks eldiveni almak ya da yenilemek isteyen kullanıcılar için eldiven içeren setler bulunabilir. Bu setler özellikle yeni başlayanlar için de son derece pratiktir. Buna ek olarak eldiven ihtiyacı bulunmayan kullanıcılar için sadece stant içerikli setler de tercih edilebilir. Hacıyatmaz boks standı ürünleri farklı boyutlara sahip birden fazla ürün ile birlikte alınabilir. Ayarlanabilir boks standı seti ana kullanım için tercih edilirken punching ball modelleri ile kondisyon çalışmaları yapılabilir. Boks standı seti ile birlikte gelen ürünlerin arasında bulunan punching ball modelleri duvar boks standı olarak da kullanılabilir. Sert yumruklara dayanması gereken bu ürünlerin sabit ve sağlam bir zemine monte edilmesi önerilir.

Boks Standı Fiyatları

Antrenmanlarına tüm koşullarda devam etmek isteyen sporcular için taşınabilir ekipmanlar son derece önemlidir. Boks ve kick boks için kullanılan eldiven gibi ekipmanların taşınabilir olması tek başına yeterli değildir. Yumruk ve tekme antrenmanları için kullanılan torbaları taşımak son derece zahmetli olduğu gibi her ortama kurmak da mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda her ortamda antrenmanlarına devam etmek isteyen sporcular boks standı satın alabilirler. Kullanılan bu stantlar son derece pratiktir. Seçim aşamasında kullanım türü ve hedeflenen antrenman türüne en iyi şekilde karar vermek gerekir. Antrenmanları en iyi biçimde yapmak için uyumlu ve ayarlanabilir ürünleri tercih etmek önemlidir. Bu noktada en iyi ürünlere sahip olmak ve en uygun fiyat seçeneklerini değerlendirmek için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Siz de spor, outdoor ana kategorisi içerisinde bireysel sporlar kategorisinde yer alan boks malzemeleri kategorisinin hemen altında boks standı ürünlerini bulabilirsiniz. İhtiyaç ve isteklerinize uygun şekilde filtreleri kullanarak tüm ürünler arasından en uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz. Yılın her döneminde düzenlenen birbirinden avantajlı kampanyalar ile en kaliteli boks standı modellerini en iyi fiyatlara alma imkanını kaçırmayın!