Boya Fırçası

Boya Fırçası Fiyatları

2.991 farklı Boya Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

İzmir Fırça Boya Fırçası Luna Boya Fırçası Dyo Boya Fırçası Doğuş Boya Fırçası Dekor Boya Fırçası Filli Boya Boya Fırçası

Fiyatı Düşen Boya Fırçaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Boya Fırçaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı

Epoksi BoyaTinerYol Çizgisi BoyasıBoya SökücüHışır ÖrtüDuvar Macunuİç Cephe BoyasıYalıtım MalzemesiLaminant Parkeİzmir Fırça Boya FırçasıLuna Boya FırçasıDyo Boya Fırçası

Boya Fırçası Yorumları ve Önerileri

Boya Fırçası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Boya Fırçaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.991 farklı model arasında

En çok satan Boya Fırçaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Boya Fırçası:
  1. Kestirme Fırçası (522059536)
  2. Kestirme Fırçası (522059588)
  3. İzmir Fırça Badana Fırçası Bursa Plastik Uzun Ekonomik
  4. Yağlı Boya Fırçası No:1.5
  5. Yağlı Boya Fırçası No:1

Boya Fırçası

Yaşam alanlarınızı zevklerinize uygun biçimde düzenlemek için çeşitli aralıklarla yenilikler yapabilirsiniz. Ev ve ofis gibi uzun süre vakit geçirilen bu alanlarda zamana ve kullanıma bağlı olarak yıpranmalar ve kirlenmeler görülebilir. Odaların duvar renkleri, ortamın atmosferini doğrudan etkileyen durumlar arasında yer alır. Kirlenen ve yıpranan duvarları yenilemek için trend iç cephe boyası renkleri ve duvar kağıtlarını kullanarak yaşadığınız ortamı yenileyebilirsiniz. Pratik ve kullanışlı tasarımlara sahip boyama ekipmanları farklı markalar tarafından üretilir. Boya fırçaları boyutlarına ve tasarımlarına göre birbirinden ayrılır. Duvar, zemin ve mobilya gibi farklı yüzeyleri boyamak için kullanıma uygun tasarıma sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Fırça çeşitlerinin kıl malzemeleri ve tasarımları kullanım özelliklerine göre değişir. Popüler ürün seçenekleri arasında yer alan rulo fırça modelleri duvar, zemin ve mobilya boyamak için farklı ölçülerde üretilir. Pratik ve iz bırakmadan boyama deneyimi sunan bu ürünleri kullanarak evinizde yenilik oluşturabilirsiniz. Badana işlerini kolaylaştıran bu aparatlar, farklı markalar tarafından çeşitli formlarda üretilir. Küçük ve geniş alanlarda kullanım için kalın ve ince boya fırçası seçeneklerini kullanabilirsiniz. Badana fırçası çeşitleri kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımlara sahiptir. Tavan ve duvar köşelerinde temiz bir görünüm oluşturmak için kestirme fırçası çeşitlerini kullanabilirsiniz. Küçük hamleler uygulayarak köşelerde taşmayan boyama işlemini bu ürünlerle kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, küçük alanlarda çalışırken bu çeşit fırçaları tercih edebilirsiniz. Genellikle sentetik kılların kullanıldığı fırça tasarımları model özelliklerine göre doğal kıl seçeneklerine üretimde yer verilir.

Boya Fırçası Modelleri

Ofis, ev gibi yaşam alanlarında tadilat ve yenileme çalışmalarında en sık tercih edilen işlemler arasında boyama yer alır. Duvar renklerini değiştirerek ortamın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Odaların duvarlarında küçük rötuşlar ve renklendirmeleri birkaç fırça yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Dekorasyonun tüm görünümünü değiştiren badana işleri için havalı boya tabancası ve boyama fırçası çeşitlerini kullanabilirsiniz. Boyama ekipmanları üreten markalar, farklı yüzeylerde kullanabileceğiniz çeşitli ürün tasarımları sunar. Ev boyama fırçaları çeşitleri uzun ve kısa sap tasarımlarında sahiptir. Ayrıca, ürünlerin başlıkları rulo ve kıl fırça şeklinde değişiklik gösterir. Kullanım alışkanlığınıza göre yuvarlak boya fırçası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Oda duvarlarının tamamını pratik bir şekilde boyamak için iç cephe boya fırçası ideal bir kullanım deneyimi sunar. Hazneli boya fırçası çeşitleri damlatmayan özelliğiyle dikkat çeker. Temiz bir çalışma ortamı oluşturan bu ürünler desenli başlıklarıyla duvar ve mobilyalarınızda farklı stiller oluşturmanıza yardımcı olur. Damlatmayan rulo boya fırçası çeşitlerinin ölçüleri, hazne kapasitesi ve desenleri model özelliklerine göre değişir. Farklı markaların seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun parçaları değerlendirebilirsiniz. Şekilli boya fırçası olarak da bilinen bu ürünleri özelliklerine göre farklı yüzeyleri renklendirmek için tercih edebilirsiniz. Duvarın tamamı veya bir kısmında dekoratif tasarımlar oluşturmak için yaprak, çiçek, çizgi ve yıldız desenlerine sahip fırçaları kullanabilirsiniz. Mobilyalarda kullanım için küçük boya fırçası çeşitlerinin desenli ve desensiz başlıklarını tercih edebilirsiniz.

Farklı Yüzeylere Uygun Boya Fırçası Çeşitleri

Mobilyalara yeni bir görünüm kazandırmak için renklerini değiştirebilirsiniz. Boyası yıpranan masa, sehpa, dolap gibi eşyalarınıza desenler ve farklı renkler ekleyerek ev dekorasyonunda yenilikler yapabilirsiniz. Eğlenceli bir deneyim olan boyama işlemleri için ahşap boya fırçası çeşitlerini kullanabilirsiniz. 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara boya fırçası olarak değişen fırça modelleriyle geniş ve küçük yüzeyleri renklendirebilirsiniz. Numara sayılarına göre fırçaların kalınlıkları değişiklik gösterir. Desen çizmek ve ince işçilik gerektiren yüzeylerde boyama yapmak için farklı kalınlıklara sahip kısa ve uzun boya fırçası çeşitlerini kullanabilirsiniz. İç cephe boyası, yağlı boya gibi farklı ürünlerin uygulanmasını kolaylaştıracak formda üretilen yeni nesil boya fırçası çeşitleri farklı formlara sahiptir. Kıl başlık, rulo, hazneli tasarım ve desenli başlık gibi seçenekleri inceleyerek ihtiyacınıza göre bir alışveriş yapabilirsiniz. Ahşap ürünlerin boyamada sık kullanılan modellerden biri sünger boya fırçası tasarımlarıdır. Tampon uygulamalar yaparak boyaları yüzey üzerinde iz bırakmadan eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Hobi işleri ve mobilya renklendirmeleri için kullanılan bu ürünler farklı formlara sahiptir. Yüzey üzerinde desen oluşturmak için desenli boya fırçası sünger ve rulo seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Boya Fırçası Fiyatları

Sehpa, masa, sandalye gibi ahşap mobilyaları ve duvarları renklerini değiştirerek dekorasyonda şık ve yeni bir hava oluşturabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen boya fırçaları her yüzeyde kullanıma uygun formlara sahiptir. Rötuş, duvar, kestirme ve dekor boya fırçası olarak ayrılan ürünler, kaliteli malzemelerden üretilir. Boyayı yüzeye eşit dağıtan, iz bırakmayan özelliklere sahip bu ürünleri profesyonel ve hobi amaçlı işlerinizde kullanabilirsiniz. Badana boya fırçası çeşitleri kullanıcıların duvar yüzeyinde kolay çalışabileceği tasarımlar sunar. Geniş alanlarda kolay uygulama yapmak için büyük boya fırçasını tercih edebilirsiniz. Geniş rulo ve kıl başlıkların bulunduğu modelleri iç ve dış cephe duvarı, tavan gibi alanları renklendirmek için değerlendirebilirsiniz. Boya damlatmayan fırça tasarımları profesyonel ve amatör kullanıcılara hitap eder. Temiz bir uygulama deneyimi için boyaların türlerine uygun çeşitleri kullanabilirsiniz. İpek ve sentetik boya fırçası, küçük yüzeyler ve zeminde kullanıma uygun seçenekler arasında yer alır. Farklı yüzeyleri yenilemek için kullanabileceğiniz boya fırçası seçenekleri geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Boya fırçası fiyatları, marka ve malzeme özellikleri ve kullanım türüne göre değişiklik gösterir. Genellikle tek parça satılan bu ürünlerin bir kısmı set halinde satılabilir. Set halinde satılan boya fırçası çeşitleri, parça sayılarına göre fiyatlandırılır.

Boya Fırçası Nasıl Kullanır?

Evinize veya eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için renklerinde değişiklikler yapabilirsiniz. En iyi boya fırçası çeşitlerini kullanarak kaliteli bir renklendirme deneyimi yaşayabilirsiniz. Tasarımlarına göre farklı alanlarda kullanılan fırçaların başlıkları çeşitli malzemelerden üretilir. Doğal kıl, sentetik kıl, ipek ve havlu rulo gibi farklı başlıklara sahip profesyonel boya fırçası çeşitlerini kullanarak istediğiniz her yeri boyayabilirsiniz. Boya ve vernik uygulamalarını yapabileceğiniz ürünler, kaliteli malzemeleri ve ergonomik tutuşa sahiptir. Kullanımı basit ve pratik olan bu ürünlere farklı markaların kategorileri arasından ulaşabilirsiniz. Duvar, tavan, mobilya boya fırçası çeşitlerinin boyları birbirinden farklıdır. Uygulama yapacağınız alanın büyüklüğüne göre boya fırçası numaralarını seçebilirsiniz. Parmak boya fırçası, küçük tasarımıyla ahşap mobilyaları boyamak için ideal tasarıma sahiptir. Rulo formuyla pratik bir deneyim sunan ürünleri farklı boya çeşitleri için kullanabilirsiniz. Mobilyaların üzerinde renkli desenler oluşturmak için baskılı boya fırçasını kullanabilirsiniz. Mobilya ve duvar üzerinde kullanabileceğiniz ürünlerle yaşam alanlarının tarzını değiştirebilirsiniz. Yoğun boyalarda iz kalmaması için uygulamayı yumuşak boya fırçası ile yapabilirsiniz. Havlu rulo ve ipek uçlu boya fırçası çeşitlerini kullanabilirsiniz. Zemin, duvar ve ahşap yüzey uygulamaları için boya türüne göre seçim yapabilirsiniz.

Akakçe’de Boya Fırçası Çeşitleri

Profesyonel ve amatör boyama işleri için ihtiyacınız olabilecek her ürüne boya fırçası seti çeşitleriyle ulaşabilirsiniz. Farklı büyüklüklere sahip ürünlerden oluşan setler, ergonomik tasarımları ve kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkar. Kolay boya fırçası seçenekleri damlatmayan yapısıyla duvar ve tavan uygulamalarında pratiklik sağlar. Duvar ve tavan kesişimleri ve köşelerde temiz bir uygulama için farklı boy kestirme boya fırçası çeşitlerini kullanabilirsiniz. Büyük ve küçük ölçülere sahip rötuş fırçası seçeneklerini duvar ve mobilya boyamaları için tercih edebilirsiniz. Aradığınız plastik boya fırçası çeşitlerinin uygun fiyatlı alternatifleri incelemek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Farklı markaların ürünleri bir arada karşılaştırma fırsatı sağlayan platform üzerinden bütçenize uygun kestirme, rötuş ve iz bırakmayan boya fırçası çeşitlerini bulabilirsiniz.