Bulaşık Süngeri

Bulaşık Süngeri Fiyatları

1.447 farklı Bulaşık Süngeri için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Scotch-Brite Bulaşık Süngeri Parex Bulaşık Süngeri Vileda Bulaşık Süngeri Myclean Bulaşık Süngeri Koroplast Bulaşık Süngeri Domol Bulaşık Süngeri

Aktüel Broşürlerden Bulaşık Süngerleri

 • La Luxe Paris Oluklu Bulaşık Süngeri 10'luBizim Toptan 13,95 TL
 • Vileda Yeşil Sünger 5 LiMopaş 27,95 TL
 • Parex New Wave Çizmez Sünger Oluklu 2'liMigros 20,75 TL
 • Carrefour Yeşil Bulaşık Süngeri Çeşitleri/Adet CarrefourSA 3,45 TL
 • Koçtaş Basic 5'li Düz Ekonomik SüngerKoçtaş 9,99 TL
 • Fine Dreaming Bulaşık Sünger Çeşitleri 8'liMetro 19,90 TL

adet En Ucuz Bulaşık Süngerleri

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Bulaşık Makinesi TabletiSıvı Bulaşık DeterjanıBulaşık Jel DeterjanıBulaşık Makinesi ParlatıcısıBulaşık Makinesi TemizleyiciBulaşık Makinesi TuzuBulaşık TeliBulaşık Makinesi KokusuToz DeterjanScotch-Brite Bulaşık SüngeriParex Bulaşık SüngeriVileda Bulaşık Süngeri

Bulaşık Süngeri Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bulaşık Süngeri Sıkça Sorulan Sorular

adet en ucuz Bulaşık Süngerleri hangileri?

En çok satan Bulaşık Süngerleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bulaşık Süngeri:
 1. Scotch-Brite Klasik Yeşil 8'li Bulaşık Süngeri
 2. Parex Power Master Inox Bulaşık Süngeri
 3. Mucize Nano Silgi Sihirli Sünger 10 Adet İnatçı Kirlere Çözüm
 4. Scotch-Brite Klasik Yeşil 8'li Tırnak Koruyucu Bulaşık Süngeri
 5. Vileda 2'li Çizmez Oluklu Süngeri

Bulaşık Süngeri

Mutfakta temizliğin en önemli adımlarından biri bulaşık yıkamaktır. Bulaşık yıkarken birçok farklı ürün kullanılır. Bu ürünlerden en çok kullanılan ve mutfakların olmazsa olmazları arasında olan bulaşık süngeridir. Bulaşık yıkamayı kolaylaştıran bu ürünler uzun kullanımları ve dayanıklı yapıları sayesinde beğeni toplarlar. Mutfak temizliğinin önemli ürünlerinden olan bu süngerleri deterjanlar ile beraber kullanabilirsiniz. Deterjan ile birleştiğinde hızlı bir şekilde köpüren yapıya sahip olan ürünler derinlemesine temizlik sağlar. Bulaşık süngeri çeşitleri piyasada birçok farklı çeşide sahiptir. Doğal bulaşık süngeri çeşitleri son dönemlerde oldukça ilgi çeker. Tabak ve tencerelerde kullanılan ürünlerin insan sağlığı için önemi göz önünde bulundurularak doğal içerikli seçenekler değerlendirilebilir. Eldivenli bulaşık süngeri çeşitleri de ellerinin yıpranmasını istemeyenler açısından iyi bir seçim olabilir. Eldiven kısmını elinize takarak temizliğe başlayabilirsiniz. Bu sayede elleriniz ıslanmadan ve deterjana temas etmeden bulaşık yıkama işlemini tamamlayabilirsiniz. Bulaşık süngerleri ebat olarak da farklılık gösterir. Büyük bulaşık süngeri geniş yüzey hacmine sahiptir. Küçük tasarımlara sahip ürünleri ise bardak, tabak gibi bulaşıklarda tercih edebilirsiniz. Sihirli bulaşık süngeri de mutfakta temizlik esnasında sıklıkla kullanılabilir. Sihirli bulaşık yıkama süngeri, deterjansız kullanıma rağmen oldukça hızlı bir şekilde lekeleri çıkarır, bulaşıkları temizler. Aynı zamanda mutfak eşyalarınıza zarar vermez. En zor lekeleri bile temizleyen oluklu bulaşık süngeri de kullanışlı yapısıyla mutfakta sizi yarı yolda bırakmaz.

Bulaşık Süngeri Çeşitleri

Bulaşık süngeri birçok farklı çeşitle kullanıcılara sunulur. Üretimde kullanılan materyallerin farklılığı çeşitliliği de etkiler. Bulaşık süngeri çeşitleri arasında saplı modeller de bulunur. Saplı bulaşık süngeri kullanım açısından oldukça pratiktir. Bu modellerin bazılarında deterjan haznesi yer alır. Deterjan hazneli bulaşık süngeri tercih ederek bulaşıklarınızı daha tasarruflu şekilde yıkayabilirsiniz. Belirli miktarda bulaşık deterjanı alan hazne tasarımı birden fazla kez bulaşık yıkamayı sağlar. Telli bulaşık süngeri modeli ise zorlu lekeleri temizlerken tercih edilebilir. Sert tel ilavesi sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek bir ürünle iki işlevi bir arada halledebilir, bulaşık yıkamayı kolaylaştırabilirsiniz. Yüzde yüz bitkisel baslı ve çizmeyen yapıdaki selülozik bulaşık süngeri gibi farklı modelleri de deneyebilirsiniz. Ürünler renk olarak da farklı çeşitlere sahiptir. Siyah, gri, pembe, mor, yeşil bulaşık süngeri seçenekleri arasından mutfağınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bulaşık süngeri fiyatı da ürünler arasında farklılık gösterir. Markaların farklı özelliklerle piyasaya sunduğu çeşitler arasından tabak-çanaklarınıza en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. En iyi bulaşık süngeri için farklı modelleri deneyebilir ya da deneyimleyen kullanıcıların yorumlarına göz atarak seçimler yapabilirsiniz.

Bulaşık Süngeri Kullanımı

Bulaşık süngeri markaları piyasaya birçok farklı ürün modelini sunar. Şekilli bulaşık süngeri gibi tasarımlar kullanıcıların dikkatini çeker. Bulaşık süngeri kullanım açısından oldukça kolaydır. Klasik modellere deterjan döktükten sonra ıslatarak yıkamaya hazır hale getirebilirsiniz. Bulaşık yıkarken lekeli yerleri sünger teması ile temizleyebilirsiniz. Sihirli bulaşık süngeri olarak adlandırılan ürünler ise deterjansız da iyi sonuçlar verir. Bu modelleri su ile temas ettirerek kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Deterjan hazneli modellerde ise deterjan doldurmak için bir alan ayrılır. Ürünü kullanmaya başlamadan önce hazneyi deterjanla doldurmak gerekir. Deterjanın süngere akmasını sağlayan mekanizmayı kullanarak temizliğe başlayabilirsiniz. Sünger modellerinin kullanım sonrası temizlenmesi de oldukça kolaydır. Birkaç dakika su altında yıkayarak köpükten ve deterjandan arınmasını sağlayabilirsiniz. Endüstriyel bulaşık süngeri modelleri de kullanım açısından klasik ürünlere benzerlik gösterir. Mikrofiber bulaşık süngeri çeşitleri ise kullanım sırasında hassas olmayı gerektirir. Mikrofiber yapının bozulmaması için kullanım sonrası iyi temizlenmesi gerekir. Plastik bulaşık süngeri gibi farklı modelleri inceleyerek kullanım şeklinize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz.

Bulaşık Süngeri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeşitli markalar kullanıcıların beklentilerine hitap eden bulaşık süngeri modellerini piyasaya sunar. Yüzlerce seçenek arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmek verimli bir kullanım açısında size kolaylık sağlar. Öncelikle ürün ebatı kullanımınıza uygun seçilmelidir. Mutfakta kullandığınız materyallerin boyutları ile uyumlu bulaşık süngeri çeşidini tercih edebilirsiniz. Bulaşık süngeri özellikleri bakımından çeşitlilik gösterir. Bulaşık yıkama süreci boyunca elleriniz su ve deterjanla birebir olarak temas etmesin istiyorsanız saplı modelleri tercih edebilirsiniz. Sap kısmında deterjan haznesi bulunan ürünler ise kullanım sırasında kolaylık sağlar. Dekoratif olarak şık duran bir model arıyorsanız simli bulaşık süngeri modellerini inceleyebilirsiniz. Ya da kalpli bulaşık süngeri gibi farklı şekillere sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Antibakteriyel ürünler de kullanıcılardan tam not alır. Bulaşık yıkarken en önemli konular arasında yer alan hijyen konusunu tam anlamıyla deneyimleme şansı sunan bu ürün dikkatleri üzerine çeker. Doğal materyallerin kullanımı sonucu ortaya çıkan ürünler de kullanıcılar tarafından beğenilir. Sağlıklı içeriği ile dikkat çeken ürünler arasında kabak lifi bulaşık süngeri çeşitleri yer alır. Doğal kabak lifli bulaşık süngeri kullanım ömrü açısından da kullanıcıların beğenisini kazanır.

Mutfakta Temizliğin En Önemli Yardımcısı Bulaşık Süngerleri

Mutfakta temizlik dendiğinde akla ilk olarak gelen konulardan biri bulaşık yıkamaktır. Bulaşık yıkarken birçok farklı ürün kullanılır. Bu ürünler arasında vazgeçilmez parçalardan biri bulaşık süngeridir. Bulaşık süngeri birçok farklı çeşite sahiptir fakat her ürünün amacı birbiriyle aynıdır. Bulaşık süngeri ile mutfak gereçlerinde yer alan yemek artıkları temizlenir. Silikon bulaşık süngeri dayanıklı yapısı ile beğenilen seçenekler arasında yer alır. Fırçalı bulaşık süngeri de tasarımı dolayısıyla kullanışlıdır. Fırça ilavesi daha hızlı ve derinlemesine temizlik imkanı sunar. Çizmeyen bulaşık süngeri ise son teknoloji ile üretilen ve kullanışlı bulunan modeller arasında yer alır. Teflon zeminli ürünlerin hassas yapısına uygun bulaşık süngeri kullanıcıların beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra hassas motiflere sahip tabakları yıkarken de rahatlıkla kullanılır. Antibakteriyel bulaşık süngeri ise hijyene önem veren kullanıcıların tercihi olur. Yemek artışlarının bulaşık süngerine temas etmesi sonucu oluşabilecek bakteri üremesini engelleyen ürün dikkatleri üzerine çeker. Fileli bulaşık süngeri ise farklı tasarımı ile kullanıcılara sunulan bir diğer seçenektir. Temizlik bezi, bulaşık teli, bulaşık bezi gibi birçok farklı ürüne online alışveriş kolaylığı ile ulaşabilirsiniz. Çeşitli seçenekler arasından beklentinizi karşılayan ürünü satın alabilirsiniz.

Bulaşık Süngeri Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Bulaşık süngeri çeşitleri farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Öncelikle ürün çeşidi, kullanımı gibi konulara bağlı olarak fiyat farklılıkları oluşabilir. Bulaşık süngeri modelleri arasında klasik tasarımlar yer alır. Klasik tasarımlar ile kıyaslandığında değişik bulaşık süngeri modelleri daha farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Değişik bulaşık yıkama süngeri modelleri arasında saplı ve deterjan hazneli modeller dikkat çeker. Ürünün yapımında kullanılan malzemeler de fiyat üzerinde etkili olur. Çelik kullanılarak üretilen ürünler sünger yapılı seçeneklere kıyasla farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Inox bulaşık süngeri güçlü çelik yapısı sayesinde zorlu lekeleri bile kolaylıkla çıkarır. Ambalaj içeriğinde yer alan ürün sayısı da fiyatı etkileyen konulardan biridir. Bulaşık süngeri 5’li, 10’lu şeklinde satılabilir ve kullanım ömrü açısından set halinde satılan ürünleri almak tercih edilebilir. Yeni nesil bulaşık süngeri modelleri arasından bütçenize hitap eden ürünü alarak mutfakta geçen zamanı kolaylaştırabilirsiniz. Akakçe üzerinden farklı markaları inceleyerek ihtiyacınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Bununla birlikte lavaboların tıkanması gibi sorunlarla karşılaşmamak için lavabo açıcı fiyatlarına da göz atabilirsiniz.