Temizlik Bezi

Temizlik Bezi Fiyatları

4.307 farklı Temizlik Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Sleepy Temizlik Bezi İlbay's Temizlik Bezi Pella-eu Temizlik Bezi Vebox Temizlik Bezi Vileda Temizlik Bezi Selpak Temizlik Bezi

Aktüel Broşürlerden Temizlik Bezleri

  • Sleepy Yüzey Temizlik Havlusu 50'liFile Market 29,95 TL
  • Parex Mikrofiber Yer BeziMigros 40,95 TL
  • Domol Yüzey Temizleme Mendili Çeşitleri 50'liRossmann 24,50 TL
  • Mr.Green Temizlik Bezi 38x40 cm 5'liBim 11,00 TL
  • Parex Mikrofiber Temizlik Bezi 8'liMigros 81,75 TL
  • Vindex Süper Emici Mikrofiber Havlu Bez TekliÇağrı Hipermarket 19,95 TL
  • Koçtaş Basic 7'li Mikrofiber BezKoçtaş 54,99 TL
  • Parex Trend Temizlik Bezi 3'lüOnur Market 9,99 TL
  • La Luxe Paris Temizlik Bezi 5'liBizim Toptan 9,45 TL
  • La Luxe Paris Rulo Temizlik Bezi 20'liBizim Toptan 26,95 TL

adet En Ucuz Temizlik Bezleri

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

2'li3'lü6'lıMikrofiberCamMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Türü Adet Seri Ürün Puanı Renk

Temizlik SetiCam SileceğiTüy Toplama RulosuFırçaKovaTemizlik EldiveniLavabo PompasıÇekçekToz DeterjanSleepy Temizlik Beziİlbay's Temizlik BeziPella-eu Temizlik Bezi

En Çok Karşılaştırılan Temizlik Bezleri

Temizlik Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Temizlik Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Bezi

Evinizi düzenli olarak temizlemek, organize olmanıza yardımcı olur. Ayrıca evinizi temiz tutmak, mikropların yayılmasını durdurur ve sağlıklı kalmanıza destek olur. Dökülenleri temizlemek, halılarınızı süpürmek ve mutfağınızı ve banyonuzu düzenli olarak temiz tutmak mikropları öldürmeye yardımcı olur. Temizlik yapmayı oldukça kolaylaştırmak için üretilmiş olan işlevsel temizlik bezi kullanımı, daha kısa sürede daha iyi bir temizlik yapmayı sağlar. Hijyenik temizlik bezi birçok farklı çeşitte bulunabilir, çünkü her yüzeyi daha iyi temizleyen dokular farklıdır. En iyi temizlik bezi seçeneği kullanacağınız yüzeye bağlıdır. Bu temizlik bezi çeşitleri yumuşak, emici malzemeden yapılmış çok amaçlı bezlerdir. Bez çeşitleri zemin seviyesinin üzerindeki tüm yüzeylerin ıslak temizliği ve neminin alınıp kurulanmasında kullanılabilir. Hangi temizlik bezi nerede kullanılır merak ediyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz her alana uygun seçeceğe ulaşabilirsiniz. Yeniden kullanılabilir veya tek kullanımlık temizlik bezi seçenekleri olduğu gibi farklı temizlik bezi renkleri de mevcuttur. Bu çok yönlü ve işlevsel olan hassas temizlik bezi seçeneklerine son derece uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Çok Yönlü ve Kullanışlı Temizlik Bezi Çeşitleri

En iyi temizlik bezi hangisi diye düşünüyorsanız bu sorunun cevabı temizleyeceğiniz yüzeye bağlıdır. Farklı dokularda çeşitleri olan bu ürünler çeşitli yüzeyleri temizleyebilmek için değişik özelliklere sahiptir. Çeşitlerin özelliklerini ve temizlik bezi tavsiyelerini inceleyerek ihtiyacınız olan doğru seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Bu başlıca temizlik bezi çeşitlerinin yanı sıra farklı dokuda seçenekler de mevcuttur, temizleyeceğiniz alana göre aralarından seçim yapabilirsiniz.

Temizlik Bezi Seçenekleri Nasıl Kullanılır?

Islak temizlik bezi kullanımları son derece kolay ve işlevseldir. Kullan at temizlik bezi rulosu kullanıyorsanız, direkt olarak ıslatıp istediğiniz yüzeyi silebilirsiniz. İşiniz bittikten sonra da sil at temizlik bezinizi çöpe atabilirsiniz. Mutfak tezgah bezi kullanırken tezgahı yalnızca su ve mutfak deterjanı ile silebilirsiniz, işiniz bittiğinde bezi mutfak tezgahına sererek kurumaya bırakabilirsiniz. Tek kullanımlık mutfak bezini ise aynı şekilde kullanarak işiniz bittiğinde çöpe atabilirsiniz, rulo mutfak bezi satın alarak bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Alınan temizlik bezini ıslakken kullandıktan sonra kurulamanıza gerek kalmadığı ve leke bırakmadığı için direkt olarak ıslak bir şekilde kullanıp kaldırabilirsiniz, bu bez çeşidini mutfak bezi olarak da kullanabilirsiniz. Cam temizlik bezini yalnızca su ile kullanmak aynalarda ve camlarda daha parlak sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Temizlik bezi havluları kullandıktan sonra iyice yıkayıp kurutarak içerisinde bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz, böylece her temizlikte aynı sonucu elde edebilirsiniz. Temizlik yer bezini yüzey temizleyicilerle birlikte kullanarak en üstün performansı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir mikrofiber temizlik bezi edinerek tüm yüzeylerdeki temizlik deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.

Ürün Seçimi İçin Temizlik Bezi Yorumlarından Yararlanın

Düzenli temizlik yapmak son derece önemlidir, bu sebeple yeniden kullanılabilir ve toz bırakmayan temizlik bezinin elinizin altında olması pratik olabilir. Bu deterjansız temizlik bezi çeşitli nesnelerin tozunu almak, hatta dizüstü bilgisayar ekranları ve araba camlarındaki lekeleri gibi yüzeyleri silmek için bile kullanabilirsiniz. Birçok çeşitli temizlik bezi seçeneği olduğu için, seçim yaparken ürün yorumlarından faydalanabilirsiniz. Her yüzey için ayrı ürün seçenekleri mevcuttur, aynı zamanda bu ürünler arasında da birçok çeşit bulunur. Tercih yapmadan önce yorum ve önerilere göz atabilirsiniz. Örneğin cam bezi kullananlar kendi deneyimlerine göre hangi cam bezi en iyisi belirterek cam bezi tavsiyelerinden yararlanmanızı sağlar. Cam bezi çeşitlerini ya da en iyi yer silme bezi seçeneklerini inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Yer silme bezi nasıl olmalı diye merak ediyorsanız aynı şekilde yer silme bezleri önerileri sizden önce alışveriş yapan müşterilerin deneyimlerinden faydalanmanıza yardımcı olur. Aynı şekilde havlu temizlik bezi, deri temizlik bezi veya yağ temizleme bezi gibi tüm temizlik bezi seçenekleri hakkındaki kullanıcı tavsiyelerine göz atarak alışveriş deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar ile Hijyen Sağlayan Temizlik Bezleri

Pencerelerden küvete ve zemine kadar, birçok farklı yüzeyi genel temizlik bezi ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Çeşitli temizlik bezi ruloları her alanda üst düzey hijyen sağlayabilir. Temizleyecekleri yüzey alanına göre farklı özellikte olan temizlik bezleri fiyatları değişiklik gösterebilir, ancak çok amaçlı temizlik bezi seçenekleri genel olarak oldukça uygun fiyatlıdır. Cam silme bezi, camları temizlemek için yıkanıp yeniden kullanılabilen, temiz, parlak ve iz bırakmayan emici bezlerdir ve cam bezi fiyatı son derece uygundur. Cam bezi nasıl kullanılır diyorsanız, pencerelere temizlik solüsyonları uygulamak, fırçalamak ve silerek kurutmak için kullanılır. Cam silmek için kolaylaştırıcı olması için mıknatıslı cam sileceği tercih edebilirsiniz. Sarı bez her evin olmazsa olmaz bir ürünüdür ve birçok yüzeyde temizlik sağlayabilir. Sarı bez fiyatları, sarı bez markalarına göre değişiklik gösterebilir. Yer temizleme bezi suyu emmede ve kiri toplamada harikadır. Yer temizleme bezleri, 3 lü temizlik bezi veya 5 li temizlik bezi olarak da satılır. Temizlik bezi fiyatları müşterilere uygun aralıklarla sunulur, temizlik bezi seti satın almak isterseniz kilo ile temizlik bezi seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Temizlik Bezi Seçenekleri Akakçe’de

Temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamak için doğru ürünlerle temizlik yapmak önemli olabilir, bu sebeple de birçok farklı ucuz temizlik bezi seçeneği mevcuttur. Rulo temizlik bezi seçeneklerini satın alarak evinizde üst düzey hijyen sağlayabilirsiniz. Mutfak temizlik bezi, cam temizleme bezi, yer bezi ya da sarı, yeşil, gri temizlik bezi gibi ürünler farklı yüzeylerde en verimli temizliği yapabilmek için tasarlanmıştır. Yer temizlik bezinin tasarımı ile bulaşık bezinin yapısı aynı değildir. Ayrıca kullanıcıların tercihlerine göre aynı yüzey için de farklı çeşitler bulunabilir. Örneğin cam bezi seçenekleri arasında mıknatıslı cam bezi, kurulanmayan cam bezi, kağıt temizlik bezi, deterjanlı temizlik bezi gibi seçenekler mevcuttur. En iyi cam bezi hangisi merak ediyorsanız, cam bezi önerilerine göz atabilirsiniz. Hangi renk temizlik bezi nerede kullanılır merak edenler için, temizlik bezi renk kodlamasına göre temizlik bezi sarı renkte olursa tuvalet haricindeki ıslak alanlarda kullanılabilir. Temizlik bezi renk kodlarına uyularak üst düzey bir hijyen sağlanabilir. Bu çeşitli ürünler, sihirli temizlik bezi seçenekleri ve temizlik bezi markalarının yanı sıra antibakteriyel temizlik bezi, kullan at temizlik bezi gibi çeşitler de ekonomik fiyatlarla Akakçe’de bulunur. Ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza yanıt veren seçenekleri satın alabilirsiniz.