Sıvı Bulaşık Deterjanı

Sıvı Bulaşık Deterjanı Fiyatları

1.660 farklı Sıvı Bulaşık Deterjanı için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Cif Sıvı Bulaşık Deterjanı Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Bingo Sıvı Bulaşık Deterjanı U Green Clean Sıvı Bulaşık Deterjanı Boron Sıvı Bulaşık Deterjanı

lt En Ucuz Sıvı Bulaşık Deterjanları

Tümü

Fiyatı Düşen Sıvı Bulaşık Deterjanları

Tümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1000 ml1500 ml4 kg5 kg10 lt0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL LimonMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boyut Koku Türü Seri Ürün Puanı

Bulaşık Makinesi Tableti Bulaşık Jel Deterjanı Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Bulaşık Süngeri Bulaşık Makinesi Temizleyici Bulaşık Makinesi Tuzu Bulaşık Teli Bulaşık Makinesi Kokusu Toz Deterjan Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Cif Sıvı Bulaşık Deterjanı Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı

En Çok Karşılaştırılan Sıvı Bulaşık Deterjanları

Sıvı Bulaşık Deterjanı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sıvı Bulaşık Deterjanı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sıvı Bulaşık Deterjanları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.660 farklı model arasında

lt en ucuz Sıvı Bulaşık Deterjanları hangileri?

En çok satan Sıvı Bulaşık Deterjanları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sıvı Bulaşık Deterjanı:
  1. Pril Limon 4 kg 4'lü Sıvı Bulaşık Deterjanı
  2. Pril Limon 4 kg Sıvı Bulaşık Deterjanı
  3. Cif Professional 10 lt Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı
  4. Pril 4 kg Bulaşık Deterjanı
  5. Fairy 2600 ml 6'lı Limonlu Sıvı Bulaşık Deterjanı

Sıvı Bulaşık Deterjanı

İster kirli bulaşıklarla dolu bir lavaboyu ister sadece birkaç tabağı yıkıyor olun, bulaşıklarınızın temizliğini sağlamak için bulaşık deterjanı kullanmak bilinen en etkili temizlik yöntemlerindendir. Deterjanlar temizlik maddelerini tek formülle uygulamanızı mümkün hale getirerek parlayan yüzeyler elde etmenizi sağlar. Sıvı bulaşık deterjanı sert yağları, kötü kokuyu, yemek lekesini tek yıkamada etkili şekilde çıkarmanın pratik bir yolunu sunar. Sıvı bulaşık deterjanı, temizlik ürünleri arasında en güvenilir ve kesin çözüm sağlayan formüllerden biri olmasının yanı sıra düşük cilt tahriş oranına sahiptir. Sıvı bulaşık deterjanları konsantre bir sıvı içerir. Sıvı bulaşık deterjanı içerisindeki köpüren yüzey aktif maddeden meydana gelen bu sıvı yardımıyla bardak, tabak, çatal, bıçak takımları gibi mutfak gereçlerinin yıkanması için idealdir. Mutfak kullanımının yanı sıra yemek lekeleri, yüzey temizliği gibi farklı temizlik alanlarında da tercih edilebilir. Bulaşık deterjanı fiyatları en ucuz ve güvenilir seçeneklerle Akakçe’de kullanıcılarına sunulur.

Sıvı Bulaşık Deterjanı Özellikleri

Bulaşıkları temizlemek için sıvı bulaşık deterjanı, mutfakta vakit geçiren çoğu kişinin ihtiyacı olan bir üründür. Bulaşık makinesine erişimin olmadığı veya makinenin yetersiz kaldığı durumlarda, farklı yüzeylerin temizliğinde, malzemelerin ön temizleme işlemleri sırasında kullanılan bulaşık deterjanı sıvı özelliği sayesinde kullanıcılarına çok sayıda kolaylık sunar. Sıvı bulaşık deterjanı formu içerisinde yer alan sürfaktanlar, yağları ve diğer yiyecek kalıntılarını yüzeyde ayrıştıran, böylelikle durulama sırasında temizliği çok daha kolay hale getiren kimyasallardır. Ayrıştırma işlemi yemek kalıntısının yüzeyindeki parçacıkları ve yağı tutarak yüzey gerilimini kıran kimyasal bir işlemin sonucudur. Bulaşık deterjanı markaları farklı sürfaktan oranlarına sahip formüller üretebilir.

Küçük bulaşık deterjanı türleri değişen çözünürlük oranlarına sahiptir. Sıvı bulaşık deterjanı çözünürlüğü sıvının suda ne kadar hızlı ve kolay çözüldüğünü ifade eder. Çözünürlük oranı suyun kalitesine, sıcaklığına, ürünün sahip olduğu kimyasal bileşime göre değişkenlik gösterir. Çözünürlük yükseldikçe sıvı bulaşık deterjanı ile malzemeyi durulamak daha kolay hale gelir, böylelikle yıkanan yüzeyde kurduktan sonra kalıntı kalma ihtimali düşer. Hangi bulaşık deterjanı alacağınıza karar verirken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise cilt üzerinde yaratacağı etkidir. Bazı bulaşık deterjanları içerisinde bulunan kimyasallar kiri yumuşatmaya veya cilt tahrişini önlemeye yardımcı olan nemlendirici maddeler içerir. Bulaşık deterjanı tavsiye edenler tarafından da öne çıkan bu özellik ciltteki doğal yağların korunmasını sağlayarak tahrişi önler, cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

Sıvı Bulaşık Deterjanı İçeriği

Kaliteli ve en ucuz bulaşık deterjanı tablet, toz, jel gibi farklı formlarda üretilebilir. Kullanım alanı, sıklığı, yüzey özellikleri dikkate alındığında aralarından seçim yapabileceğiniz birçok 5 kilo sıvı bulaşık deterjanı formülü bulunur. Her bir formülde yer alan belirli bileşenler vardır. Sıvı bulaşık deterjanı içerisindeki bu bileşenler köpürtücü maddeler, parfümler, mantar önleyiciler ve diğer birçok etkenden meydana gelir. Aşağıda sıvı bulaşık deterjanı bileşenlerinden en sık tercih edilenleri yer alır:

Sıvı Bulaşık Deterjanı Nasıl Kullanılır?

En iyi bulaşık deterjanı jel, paket, kapsül, toz veya sıvı olarak üretilebilir. Her biri gresi, yağı, kiri parçalara ayırmak, yıkamak için yüksek pH seviyelerine sahip güçlü yüzey aktif maddeler ve enzimler içerir. Etki, kullanılabilirlik, içerik bakımından birçok avantaja sahip olan sıvı bulaşık deterjanı içerisindeki sıvı formüllerin ise temelde iki tür kullanımı vardır. Kullanım yöntemlerinden biri olan seyreltme bir kabı veya lavaboyu suyla doldurduktan sonra deterjanı eklemek suretiyle uygulanır. 5 litre bulaşık deterjanı sayesinde seyreltme yöntemi ile uzun süren bir temizlik mümkündür. Tasarruflu ve uzun süre temizlik sağlayan bu yöntem ile bir adet temizlik eldiveni yardımıyla su - deterjan oranını bulaşık miktarına göre ayarlayabilirsiniz. Sıvı bulaşık deterjanı kullanımında su olmadan uygulanan diğer yöntemde deterjan doğrudan süngere veya beze sıkılır. Deterjanı emen süngerin kirli yüzeyler üzerine doğrudan uygulanması sonucu temizlik gerçekleştirilmiş olur. Seçilen bulaşık deterjanı bidon içerisinde ise bu yöntemi uygulamak güç olabilir. Kullanım alanına ve aracınıza göre sıvı bulaşık deterjanı için farklı koku seçenekleri de bulunur. Kokusuz ürünler olsa dahi kullanım sırasında deterjana has bilinen kokuyu duymak olasıdır. Bunun yanı sıra limon, çam, çiçek veya narenciye kokusu sıvı bulaşık deterjanı ile yapılan temizlik sırasında hissedilir seviyede olsa da yüzey üzerinde baskın bir etkiye sahip değildir. Kullanımdan kısa bir süre sonra etkisi hafifler, daha ferah bir koku bırakır.

Sıvı Bulaşık Deterjanı Bozulur mu?

Son kullanma tarihinden çok markası ve içeriğiyle öne çıkan ürünlerden biri de sıvı bulaşık deterjanı ürünleridir. Bulaşık deterjanı kullanım alanları gereği suyu yumuşatma, yağları parçalama ve bakterileri yok etmeye yarayan enzim ve kimyasallara sahiptir. Bu bileşenler zamanla oksitlenecek özelliğini yitirebilir. Bu süre sıvı bulaşık deterjanı tabletlerinde 18 aydır. Sıvı bulaşık deterjanı en uygun fiyata ve özelliğe sahip olsa da bir süre sonra temizleme özelliğini yitirebilir. Deterjanın etkisini kaybetmesi 6 ila 15 ay arasında değişir. 6 aydan daha eski olan sıvı bulaşık deterjanı için temizleme etkisi devam etse de yeni deterjanlara oranla performansı daha düşük olabilir. Hava, enzimler ve kimyasallar hızla oksitlenebildiğinden bulaşık deterjanı 5 kg ve daha fazla miktarda ise ürün haznesinin içi havadan korunmalıdır. Sıvı bulaşık deterjanı ucuz ve kolay saklama koşulları sayesinde havayla teması en az olan seçenektir.

Sıvı Bulaşık Deterjanı Fiyatları

Gerek bulaşık deterjanı önerisi yaparken gerek satın alırken seçimi kolay hale getiren bazı ürün özellikleri vardır. Bulaşık deterjanı fiyatları söz konusu olduğunda bu özellikler arasında ambalaj özellikleri, ulaşılabilirlik, marka ve miktar gibi faktörler öne çıkar. Bulaşık deterjanı kampanya ve indirimleri fiyat aralıklarını değiştirse de marka ve ürün özellikleri rakamları belirleyen temel nedenler arasında sayılabilir. Miktar, sıvı bulaşık deterjanı üzerindeki fiyatları belirleyen önemli bir değişkendir. Bulaşık deterjanı 5 kg fiyatı daha düşük miktarlara göre yüksek aralıklar sunulsa da uzun vadeli kullanımlar için tasarruf sağlar. Kapsül olarak sunulan sıvı bulaşık deterjanı daha yüksek fiyatlara sunulsa da paket içerisindeki miktarlar aylar süren kullanım sunar. Ürün içeriği de fiyatlar üzerinde etkilidir. Bazı deterjanlar yüzey üzerindeki güçlü yağ kalıntılarını ve mineral birikintilerini gidermek için ekstra formüller içerir. Bu tip bulaşık deterjanı indirim fırsatlarıyla uygun fiyata ulaşabileceğiniz seçenekler sunar. Fiyatları değerlendirirken hangi deterjanı seçeceğiniz ve cihaz özellikleriniz de bütçenize uygun seçimler yapmanıza yardımcı olabilir. Makineye en uygun sıvı bulaşık deterjanı için cihaz kılavuzlarına veya deterjan özelliklerine göz atarak seçmek mümkündür. Bulaşık deterjanı Akakçe sayfalarında cihazına ve kullanım aracınıza uygun seçeneklerle sunulur. Sıvı sabun fiyatları, deterjan ve diğer temizlik ürünlerine ait birçok hesaplı seçeneğe ulaşabilir, kampanyalardan hemen faydalanamaya başlayabilirsiniz.