128 GB Telefon

128 GB Telefon Fiyatları

984 farklı 128 GB Telefon için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Dahili Hafıza128 GB
 • Dahili Hafıza256 GB
 • Ram Kapasitesi8 GB
 • Ram Kapasitesi6 GB
 • SeriiPhone 14 Pro Max
 • SeriiPhone 13
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • Ekran Boyutu6.1 inç
 • Ekran Boyutu6 inç

Önceki Sayfa: 1 / 41 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Dahili Hafıza128 GB
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriDahili HafızaRam KapasitesiEkran BoyutuBatarya KapasitesiÇıkış YılıEkran ÇözünürlüğüEkran Yenileme HızıEkran TeknolojisiEkran Parlaklık DeğeriPiksel YoğunluğuEkran Gövde OranıEkran DayanıklılığıArka Kamera SayısıArka Kameraİkinci Arka KameraÜçüncü Arka KameraDördüncü Arka KameraBeşinci Arka KameraVideo Kayıt ÇözünürlüğüVideo FPS DeğeriÖn KameraÖn Kamera Video ÇözünürlüğüÖn Kamera Video FPS Değeriİşletim Sistemiİşlemci (CPU)İşlemci HızıÇekirdek SayısıGrafik İşlemcisi (GPU)ChipsetSAR Değeri (Baş)SAR Değeri (Vücut)Hızlı Şarj GücüKablosuz Şarj GücüPil TürüUSB TürüSIM TürüKulaklık BağlantısıHoparlörBluetooth VersiyonuGövde MalzemesiÇerçeve MalzemesiSuya Dayanıklılık SeviyesiBoyutlarAğırlıkÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (984)

iPhone 15 Fiyat iWatch 9 Honor 90 Samsung A54 Redmi 12 Pro Fiyat P60 Pro Fiyat S23 Ultra Apple Watch Ultra 49 mm iPhone 14 14 Pro iPhone Galaxy S21 FE AirPods 3 Fiyat

En Çok Karşılaştırılan Cep Telefonları

128 GB Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 128 GB Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 128 GB Telefon:
 1. iPhone 13 128 GB
 2. Samsung Galaxy A34 128 GB
 3. Samsung Galaxy A54 128 GB
 4. iPhone 14 128 GB
 5. iPhone 14 Pro Max 128 GB

128 GB Telefon

Birçok kullanıcı için ideal depolama alanına sahip olan 128 GB telefon modelleri, marka bazında farklı teknik özellikler ve görsel tasarımlarla sunulur. Dünya genelinde en yoğun talep gören akıllı telefon üreticilerinin hemen her seride yer verdiği bu telefon türünde söz konusu 128 GB’lık hafıza alanı, telefonun tüm depolama alanını temsil eder. Dolayısıyla bu alan kullanıcıya ait fotoğraf, müzik ve videoların depolanmasının yanı sıra telefonun işletim sisteminin kurulumu ve sistem dosyalarının saklanması amacıyla da kullanılır. Kendi içinde farklı türleri bulunan 128 GB telefon ürünleri, RAM, işlemci, işletim sistemi türü, lens, batarya, ağırlık, renk ve diğer özellikler bakımından oldukça zengin bir seçki sunar. Mobil oyunlar için de yeteri kadar alan sunan cep telefonu 128 GB modelleri yakından incelemek için Akakçe’den yardım alabilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak en uygun 128 GB telefon ürünlerine ulaşabilirsiniz.

128 GB Telefon Özellikleri

Ünlü akıllı telefon üreticilerinin hemen her cihazda yer verdiği 128 GB hafıza, pek çok kullanım alışkanlığı için yeterlidir. Ancak genel olarak “128 GB telefon yeterli mi?” sorusunun yanıtı kullanıcılara göre değişebilir. Örneğin; çok sayıda aktif mobil uygulama kullanan ya da gün içinde sık sık yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video kaydı alan kullanıcılar için bir süre sonra yeterli olmayabilir. Bununla birlikte, akıllı telefon 128 GB seçenekleri, standart bir telefon kullanıcısı için oldukça yeterlidir. Söz konusu telefonların yeterli olup olmadığı değerlendirilirken RAM ve işlemcisini de dikkate almak gerekir. Bu noktada 4 GB RAM 128 GB telefon ile 6 GB RAM’e sahip olan arasında hız farklılıkları vardır. Aynı şekilde yüksek işlemcili bir 128 GB cep telefonu da görece daha eski versiyon bir işlemciye sahip olandan daha konforlu bir kullanım sunar.
Mobil oyun oynamayı seven kullanıcılar için telefon hafızası oldukça önemlidir. Dolayısıyla özellikle online ve çok oyunculu mobil oyunlar için minimum 128 GB telefonlar tercih edilir. Bu noktada yine işlemci ve RAM’e de dikkat edilmesinde fayda bulunur. İlk bakışta 128 GB telefon türlerinin oldukça geniş bir depolama alanı sunduğu düşünülse de, sık sık çöp ve kopya dosyaların temizlenmesi önerilir. Pek çok telefonda tek dokunuşla temizlenebilen bu tür dosyalar, çeşitli ücretsiz uygulamalar ile de temizlenebilmektedir. Yeteri kadar alan olduğu düşünülen ve düzenli temizlik yapılmayan bir 128 GB telefon da “Yetersiz bellek” uyarısı verebilir. Örneğin; çekilen ve çeşitli uygulamalar aracılığı ile telefona kopyalanan fotoğrafların bulut depolama alanlarına ve hafıza kartlarına yedeklendikten sonra telefondan silinmesi önerilir. Bu tarz düzenli bir kullanım 128 GB telefon ürünlerinden maksimum faydalanma olanağı tanır.

128 GB Telefon Çeşitleri

Tasarım ve teknik özellikler bazında çok fazla seçenek sunan 128 GB hafıza telefon ürünleri, genel olarak iki çeşittir. Bunlardan biri hafıza kartı kullanımını destekleyen başka bir ifadeyle artırılabilir hafızaya sahip olan 128 GB'lık telefon ürünleridir. Bu cihazlarda SIM kart soketi gibi micro SD kart girişi bulunur. Dolayısıyla, 64 GB’lık bir micro SD kart sayesinde 128 GB telefon ürününün 192 GB hafızaya sahip olması sağlanabilir. Micro SD kartlar arasında 32 GB ile 2 TB arasında değişen alternatifler bulunur. Ancak her telefonun desteklediği maksimum hafıza farklıdır. Bazı 128 GB telefon çeşitleri 512 GB’a kadar hafıza kartı kullanımını desteklerken bazıları ise 128 GB’a kadar destek sunar. Bu nedenle satın alma aşamasında desteklenen hafıza boyutu da dikkate alınmalıdır. Öte yandan, 128 GB telefon fiyatları, cihazın hafıza kartı desteği olup olmamasına göre değişiklik gösterir.
Telefon üreticileri tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan bir başka 128 GB telefon türü ise sabit hafızalı olanlardır. Micro SD kart veya başka bir ek depolama birimini desteklemeyen bu telefonlarda hafıza, fiziksel olarak artırılamaz. Bununla birlikte bulut tabanlı bir depolama alanı edinerek sabit hafızalı 128 GB telefon türlerinden maksimum fayda sağlamak mümkündür. Ücretli ve ücretsiz bulut tabanlı depolama birimleri, micro SD kartlar gibi kullanılabilir. Bunun için telefonun düzenli olarak veri senkronizasyonu yapması gerekir. Basit bir ayarla sağlanan bu senkronizasyon sayesinde çekilen fotoğraflar, videolar, alınan dosyalar gibi pek çok şey sanal depolama birimine aktarılır. Ardından da telefondan silinir. Kullanıcının dilediği zaman tek tıkla ulaşabileceği söz konusu kişisel dosyaları, telefonun bozulmasına ve çalışmasına karşı da koruma altına alınmış olur.

128 GB Telefon Modelleri

Kamera özellikleri, işletim sistemi, RAM, batarya kapasitesi, ağırlık, ekran boyutu, lens sayısı, mikrofon sayısı, hoparlör türü gibi pek çok açıdan birbirinden farklı 128 GB telefon modelleri bulmak mümkündür. Çünkü 128 gb telefon hemen her marka tarafından üretilir. Bir telefon 128 GB hafızanın yanı sıra tüm teknik özellikleri ile değerlendirilerek satın alınmalıdır. Örneğin, yeteri kadar depolama alanına sahip ve RAM ile CPU açısından pek çok kullanım türü için yeterli olan 128 GB telefon modelinin tüm özelliklerinden konforlu bir şekilde faydalanabilmek için batarya kapasitesi de önemlidir. Çünkü, söz konusu 128 GB telefon türünün pil kullanım ömrü çok düşük olduğunda sık şarj etmek gerekir. Kesintisiz kullanım süresini azaltan düşük kapasiteli batarya sorunu, kullanıcının yanında taşıyacağı powerbank modelleri ile çözülebilir. Ancak uzun süreli ve kesintisiz bir kullanım isteniyor ise mutlaka belirli bir kapasitenin üzerindeki bataryalara sahip olan 128 GB telefon seçeneklerine yönelmekte fayda vardır.

128 GB Telefon Kullanımı

Mevcut depolama alanı ile benzerlerinden ayrılan 128 GB telefon alternatifleri, düzenli bir kullanımda uzun süre hafıza kartı kullanımı gerektirmez. Başka bir ifadeyle, oldukça geniş bir alan sağlayan 128 GB telefon ürünleri, çok sayıda fotoğraf, şarkı, video ve kişisel dosya depolayabilecek niteliktedir. “128 GB telefon kaç fotoğraf alır?” sorusuna verilebilecek yanıt en fazla 30 bin adettir. Öte yandan, 128 gb telefon 20 bine yakın şarkı yüklenebilecek niteliktedir. Uygulama ve mobil oyun sayısı ise değişken dosya boyutları nedeniyle farklılık gösterebilir. 128 GB telefon kullanımına dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir:

128 GB Telefon Fiyatları

Ünlü markalar tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan çok sayıda 128 gb telefon zengin ürün seçkisi nedeniyle oldukça geniş bir aralığı temsil eder. Bununla Birlikte, 128 GB cep telefonu fiyatları, cihazın ekran boyutundan RAM’ine, işlemcisinden kamera çeşidine kadar pek çok özelliğinden etkilenir. Başka bir ifadeyle, telefon fiyatları 128 GB hafızanın yanı sıra diğer teknik özellikler de dikkate alınarak belirlenir. Öte yandan, 128 GB telefon fiyatları, dönemsel indirim fırsatları ile desteklenerek çok daha bütçe dostu hale gelebilir. Dolayısıyla 128 GB telefon en ucuz fiyatlı olanlar arasında RAM ve işlemci açısından ileri seviye cihazlar bulmak mümkündür. Siz de en iyi 128 GB telefon modelleri arasından bütçenize uygun olanı seçmek için Akakçe’den yardım alabilirsiniz. Burada, en iyi Bluetooth kulaklık modelleri, powerbanklar ve telefon kılıflarını bulabilir, telefon aksesuar ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.