Diş Macunu

Diş Macunu Fiyatları

4.232 farklı Diş Macunu için fiyatlar listeleniyor.

Opalescence Diş Macunu Marvis Diş Macunu Colgate Diş Macunu Gc Diş Macunu R.O.C.S. Diş Macunu Sensodyne Diş Macunu

Aktüel Broşürlerden Diş Macunları

  • Colgate Diş Macunu Optic White Çay Kahve Kullananlar 50 MlEveshop 50,95 TL
  • Sensodyne Nourish Sağlıklı Beyazlık Diş Macunu 75 mlWatsons 49,95 TL
  • Signal White Now Gold Diş Macunu 75 mlGratis 45,00 TL
  • Oral-B White Now Gold Diş Macunu 75 mlRossmann 70,00 TL
  • Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 12x50 mlMetro 192,00 TL
  • Colgate Max White Kalıcı Beyazlık 75 mlWatsons 42,95 TL
  • Signal White System Diş Macunu 75 MlMopaş 27,95 TL
  • İpana Sağlıklı Gülüşler Diş Macunu 100 mlBizim Toptan 17,90 TL
  • İpana Sağlıklı Gülüşler Diş Macunu 100 mlGratis 15,00 TL
  • Oral-B Diş Eti Bakımı Derin Temizlik 65 mlŞok 24,90 TL

lt En Ucuz Diş Macunları

Tümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 ml75 ml100 ml150 mlÇocukYetişkin0 - 50 TL 50 - 100 TL Diş Eti KorumasıBeyazlatıcıSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kullanıcı Türü Form Florür Seçeneği Miktar SatıcıToplam 162 satıcı. Ürün Puanı Renk

Diş FırçasıAğız DuşuArayüz FırçasıAğız GargarasıProtez Diş BakımıDiş İpiDiş BeyazlatıcıDiş Fırçası KabıMisvakOpalescence Diş MacunuMarvis Diş MacunuColgate Diş Macunu

En Çok Karşılaştırılan Diş Macunları

Diş Macunu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Diş Macunu Sıkça Sorulan Sorular

Diş Macunu

Diş macunu öncelikli olarak diş sağlığını korumak amacıyla kullanılır. Güzel bir gülüşe sahip olmak için düzenli diş bakımı yapmanız yeterlidir. Bu bakımın başkahramanı ise diş macunudur. Dış görünüşün dışında dişler vücuttaki birçok sistemi etkiler. Bu nedenle diş macunu kullanmak vücuttaki tüm sistemler için son derece önemlidir. Sağlıksız diş ve diş etleri vücut içerisinde başta ağız bölgesi olmakla birlikte böbreklere kadar çeşitli organları kötü etkiler. Örneğin diş ağrısı çektiğinizde bir süre sonra baş ağrısı, yüz ağrısı gibi günlük hayatta olumsuz etkilenebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Diş sağlığınızı korumak için doğru diş fırçası ve diş macununu kullanarak doğru hareketlerle fırçalama yapmanız gerekir. Diş macunu kategorisinde birçok farklı diş macunu markaları ve çeşidi vardır. İçlerinden hangisini satın alacağınıza dilerseniz diş hekiminiz ile birlikte karar verebilirsiniz. Uzman görüşüyle birlikte aldığınız ürünlerden çok daha fazla memnun kalabilir ve direkt olarak ihtiyacınıza yönelik ürünü pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Diş Macunu Çeşitleri Nelerdir?

Diş macunları florürlü ve florürsüz diş macunu olmak üzere ikiye ayrılır. Florürlü diş macunu çeşitleri dişin yapısını korumak amacıyla kullanıldığında oldukça doğru bir seçimdir. Macunların içerisinde yer alan florür diş mineleri tarafından emilir. Bu sayede eksik kalsiyum ve fosfor gibi element takviyeleri ile birlikte diş mineleri onarılır ve çok daha güçlü bir hal alır. Florür birikmesiyle birlikte bir araya gelene mineraller birleşir ve daha sonra diş minesi sertleşir. Bu sayede diş çürük oluşumunun da önüne geçilmiş olur. Çürük oluşumunun önüne geçmede kullanılan alternatiflerden biri olan florürlü diş macunları diş minesinin direncinin artmasına da yardımcı olur. Aynı zamanda ağız içerisinde bulunan bakterilere neden olan enzimlerin oluşumunu önler. Diş macunlarının etkilerini en iyi şekilde alabilmek için düzenli kullanılması gerekir. Çocuk ve yetişkinler tarafından diş fırçalama düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Diş macunu çeşitleri farklı amaçlara yönelik olarak üretilir. Beyazlatıcı diş macunu çeşitleri daha çok beyazlatma üzerine odaklanırken florürlü diş macunu çeşitleri daha çok diş etlerini ve minelerini güçlendirmek amacıyla kullanılır. Diş macunlarında farklı aromalar kullanılır. En sık kullanılan aroma mentol, nane aromasıdır. Ferahlık hissini devam ettiren mentollü diş macunlarının etkisi gün içerisinde devam eder. Farklı çiçek ve bitki aromalarına sahip olan modellerde vardır. Eğer vegan ürünler kullanmak istiyorsanız organik diş macunu çeşitleri arasında yer alan bitkisel diş macunu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kişisel bakımınızı yaparken de dünya görüşünüzü destekleyebilirsiniz. Doğal diş macunu çeşitleri sayesinde kişisel bakımınızı doğal içerikli ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Kendi zevklerine bağlı olarak farklı aromalardaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Yediklerinize bağlı olarak ve kronik olarak ortaya çıkabilecek ağız kokusu sorunun bu sayede önüne geçebilirsiniz. Hemen diş macunu çeşitlerine göz atarak zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Diş Macununun Çocuklar için Önemi

Diş fırçalama çocuklara küçük yaştan itibaren aşılanması gereken bir kişisel bakımdır. 2 yaş itibari ile süt dişler tamamlanmaya başlar. Daha sonrasında çocuklarınıza diş fırçalamanın önemini anlatarak ve doğru bir şekilde yapmalarını göstererek onlara alışkanlık kazandırabilirsiniz. 6 aydan itibaren dişler için zararlı herhangi bir kimyasal madde içermeyen ve çocukların yutmasında herhangi bir sakınca bulunmayan özel çocuk ve bebek diş macunu çeşitleri üretilir. Tatlandırıcı, renklendirici ve şeker gibi kimyasal, sentetik ürünler kullanılmaz. Bu sayede çocuklarınız için güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Doğal renk verici ve tatlandırıcı maddeler içeren ürünleri tercih ederek çocuğunuzun diş fırçalamayı sevmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çok daha rahat bir şekilde diş fırçalama alışkanlığı kazanabilir. Diş macunu renklerini çocuğunuzun en sevdiği renklerde seçebilirsiniz. Dönemsel olarak markalar çocuklar için özel ambalajlar tasalar. Popüler olan ve çocukların sevdikleri çizgi film karakterlerinin yer aldığı diş macunu seçenekleri yer alır. Çocuğunuzun en sevdiği diş karakterlerin üzerinde yer aldığı diş macunu çeşitlerini bulabilir ve ona sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuz ile birlikte diş fırçalayarak kişisel bakım rutinlerinizi birlikte yapabilir ve birlikte eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Diş Macunu Kullanmanın Faydaları

Kömürlü ve aktif karbon diş macunu çeşitleri diş beyazlatmada önemli rol oynar. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra estetik ve güzel bir görünüm için düzgün ve beyaz dişler oldukça önemlidir. Bembeyaz bir gülüş için kömürlü diş macunu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Diş macunu özelliklerini inceleyerek içeriğindeki ürünleri öğrenebilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Siyah diş macunu çeşitleri de tıpkı karbonlu ve kömürlü diş macunları gibi diş beyazlatma etkisine sahiptir. Çoğunlukla sigara, çay ve kahve tüketimi fazla olan kişilerin beyazlatıcı özellikteki diş macunlarını kullanması önerilir. Zamanla nikotin, kafein tarzı maddeler dişlerinize zarar verir. Diş minesini aşındırır, inceltir ve sararmalara neden olur. Bu olumsuzlukları önleyici ya da giderici macunlar kullanabilirsiniz. Mavi ışın teknolojisi ile zenginleştirilmiş diş macunu içeriklerini tercih edebilirsiniz. Düzenli bir şekilde diş macunu kullanarak evinizde zahmetsiz bir şekilde beyazlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. akakce.com’da yer alan farklı markaları ve diş macunu çeşitlerini inceleyerek ihtiyaçlarınız için en uygun olan diş macununu uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ağız kokusu kadar vücut kokusu da önemlidir. Bu sebeple de parfüm çeşitlerine de göz atarak güzel bir kokuya uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Diş Macunu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diş macunu seçimi yapmak ağız ve diş sağlığınız için son derece önemlidir. En iyi diş macununu seçebilmek için farklı diş macunu markalarını ve ürünlerini inceleyebilirsiniz. Direkt olarak ağzınız ile temas ettiği ve yutma ihtimaliniz olduğu için satın almak istediğiniz ürünün içerisindeki herhangi bir ürüne karşı alerjinizin olup olmadığından emin olmanız gerekir. İçindekiler kısmından ürün içeriğine ulaşabilirsiniz. Daha sonra spesifik bir sorununuz varsa ve çözüm olması için yeni bir diş macunu arayışı içerisindeyseniz diş doktorunuz ile beraber seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda diş macunu önerisi yazılarını okuyabilirsiniz. Böylece satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında ayrıntılı fikir sahibi olabilirsiniz. Diş macunu al işlemini gerçekleştirmeden önce ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve ürün yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizde kolay bir şekilde satın almak istediğiniz diş macunu çeşitlerini sipariş verebilirsiniz.

Diş Macunu Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Diş macunları diş eti tedavisine özel, beyazlaşma amaçlı, dişleri güçlendirmek amaçlı olmak üzere birçok farklı şekilde üretilir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen ürünlerin yanı sıra farklı aromalar ile de bakım rutininizi canlandırabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı için Sensodyne ürünlerini inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Diş macunu fiyatları ürünlerin markalarına ve özelliklere göre farklılık gösterir. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz ürünlerin özelliklerini karşılaştırarak en ucuz diş macunu çeşidini bulabilirsiniz. Belirli bir bütçeniz varsa bütçenizin dışına çıkmamak için ürünleri filtreleyebilirsiniz. Maksimum ve minimum fiyat tutarını belirlediğiniz de sadece bütçenize uygun olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte geniş bir fiyat skalasına sahip olan diş macunları her bütçeye uygundur. Farklı gramajlarda üretilen diş macunlarının fiyatlarını gramajları da etkiler. Bu detaylara dikkat ederek hem çocuklarınız hem de kendini için doğru diş macunu çeşidini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.